Skocz do zawartości

Chłop mówi jak jest odnośnie wymagań


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, zychu napisał:

@Mariusz 1984, ja tam uważam, że można z dziewuchami spędzać czas też w inny - równie fajny - sposób.

Masz rację i zgadzam się z Tobą. Są wartościowe kobiety, i jest ich sporo. Ale są też kobiety które nadają się tylko do łóżka, i ich jest więcej.

25 minut temu, zychu napisał:

Tyle że ja nigdy nie uważałem kobiet za jakiś byt nieziemski o pięknej duszy. Ot, człowiek, tyle że trochę odmienny.

 

Ktoś, kto stawia cipkę na piedestale, prędzej czy później stanie się ofiarą własnych złudzeń. I będzie bardzo zgorzkniały i toksyczny.

 

Rozumiem, że ktoś może być uprzedzony, ale to, co się tu odwala, to poziom przedszkola: "nie lubimy dziewczyn, dziewczyny som gupie!1". I burza oklasków, a fajfusy dostają wzwodu i robią meksykańską falę.

Tak, niczego innego nie pragnę, jak podlizać się jakiejś rezerwatce. :) 

 

Pajace z was, i tyle.

Wyluzuj, bez obrażania.

25 minut temu, zychu napisał:

Nie muszę podzielać wszystkich waszych wartości, aby tu się udzielać. Stajecie się coraz bardziej toksycznym kolektywem nieduaczników, którzy uskuteczniają osobliwą odmianę zbiorowego umartwiania się/wmawiania sobie, że jest wam zajebiście bez kobiet.

Nie.. nikt nie stoi na środku rynku miejskiego z transparentem : Nie mam kobiety i jest mi zajebiście. :

Wiesz jaki jest mój punkt widzenia? Nie chodzi o to żeby krzyczeć dookoła ze nie mam kobiety i jest super. Chodzi o to zebys rano się budzil i myślał: ok, kobiety są jakie sa, nie mam kobiety i też jest kurwa dobrze. 

Nikt nie chce walczyć z kobietami, bo po co? Szczególnie za pomocą emocji..bo to jak walka z wiatrakami. Chodzi o to zeby nauczyć się softu na jakim " chodzą kobiety '. Jak to ogarniesz, cuda zaczynają się dziać:)

25 minut temu, zychu napisał:

 

I tylko jakimś dziwnym trafem ciągle pierdolicie o tych kobietach.

Wyluzujcie, ptysie moje, bo jesteście zbyt ostentacyjni - nawet jak na standardy tego forum. :P 

 

Może tylko zaznaczę, że sam jakoś szczególnie nie poważam kobiet, bo są, jakie są (na ogół) - ale nie zamierzam z nimi walczyć, po prostu spycham je na margines swojego życia. Człowiek czasem ma ochotę na jabłko, a czasem na pizzę - yf ju noł, łotaimin. ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zychu napisał:

Pajace z was, i tyle.

Hamuj misiu. Jeśli ktoś się tutaj spina to jedyną osobą jesteś ty, a obrażając innych użytkowników pokazujesz swój poziom. Zresztą to nie był pierwszy raz, gdzie wysrywasz się na innych i zrzędzisz na całe forum. Ale to innym wmawiasz frustrację, samemu wiecznie jęcząc. Beka.

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem niektórzy red pill rage przechodzą dłużej niż inni, Panowie cierpliwości :)

Starajmy się by tutaj była dobra impreza, a zaliknowany filmik jest po prostu zabawny, to co nie można się śmiać z głupot które damy mówią?

 

Przeciwnie dobra beka w tym cyrku jest wręcz obowiązkowa, jasne wyciągajmy wnioski i nie stójmy w miejscu, ale też śmiejmy się z otaczającej rzeczywistości

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po przełknięciu czerwonej pigułki nie ograniczam się do jednej konkretnej ideologii.

Według mnie to nie ma sensu, lepiej pogodzić się z faktem, bo "takie są zasady gry", ale dalej żyć według tego, co nam w duszy gra, przy tym poszerzać wiedzę, oczy szeroko otwarte i do przodu.

Wydaje mi się, że jesteśmy tu po to, żeby uczyć się na błędach lub doświadczeniach innych, do tego służyć radą i otwierać oczy młodym, których pierwsza lepsza laska rzuci na kolana, czy nie tak?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2023 o 00:09, Iceman84PL napisał:

Mężczyźni jak zaczną się szanować, być solidarni, stawiać granice i zasady to kobiety same będą dawać.

Wstawaj, zesrales się... 

 

Nie że nie masz racji, bo masz... Ale boje się, że szybciej czlowiek będzie z gołą dupa po Marsie biegać, niż nastąpi to co napisałeś 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dassler89 napisał:

Wstawaj, zesrales się... 

 

Nie że nie masz racji, bo masz... Ale boje się, że szybciej czlowiek będzie z gołą dupa po Marsie biegać, niż nastąpi to co napisałeś 

 

No nie z gołą d po wenus będą biegać przecież chodzi o kobiety :)

A będzie wyglądało to tak:

images?q=tbn:ANd9GcSwPXPn0IrUj1sbx_wWgu6

 

 

@nowy00 został osaczony w swoim wątku

 

kingsajz-1530864507.jpg

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chcni, "pajace" to dość łagodne określenie.

A cuck to pewnie neutralne określenie - c'nie, pajacu? :P 

 

Cytat

o nie był pierwszy raz, gdzie wysrywasz się na innych i zrzędzisz na całe forum

Nie zrzędzę na całe forum, a na pewne towarzystwo, które się w nim zagnieździło i robi smród. Dlatego też pozwoliłem sobie zauważyć, że wiosna przyszła, i zamiast babrać się w łajnie, lepiej wyjść na świat i naładować się dobrą energią. A że mój apel wystosowałem w typowym dla siebie stylu, to i odbiór był taki, a nie inny, ale przecież to niemojawinawięchujwamwdupę. :) 

 

I owszem, często wysrywam się na innych, i zamierzam nadal to robić. :) 

 

Tyle ode mnie. Over and out!

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SamiecGamma napisał:

 

A to jakiś problem wrzucić do ignore'a użytkowników, którzy wg Ciebie produkują nieprzydatne treści? Czy wolisz zamiast tego jojczyć? To idź do mamusi się popłacz lepiej 😅

Ignore i problem solved :)

 

Mój wpis wywołał poruszenie, a 36 433 429 liczba wyświetleń tego filmiku na YouTube robi wrażenie. 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon, co mi tu będziesz z jakimiś obrazkami wyskakiwał, jak sam byłem i widziałem. Wiosna przyszła i chuj. Nikt mi nie wmówi, że czarne jest białe.

 

To się czuje w powietrzu, żyć się chce - a nawet rzyć się chce, a to już znak niechybny, że wiosna.

 

@nowy00, ja nie myślałem, że moje poruszenie wywoła aż takie poruszenie. ;) 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

 

@nowy00, ja nie myślałem, że moje poruszenie wywoła aż takie poruszenie. ;) 

Mój wpis powstał bo chciałem pokazać słowa gościa co dla mnie są elementarzem co do kobiet. Słysząc coś takiego kilka lat wcześniej może szybciej bym przestał brać na poważnie teksty o prawdziwej miłości, disneyowemu obrazu kobiet iż są romantyczne itp. 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nowy00 napisał:

Mój wpis powstał bo chciałem pokazać słowa gościa co dla mnie są elementarzem co do kobiet. Słysząc coś takiego kilka lat wcześniej może szybciej bym przestał brać na poważnie teksty o prawdziwej miłości, disneyowemu obrazu kobiet iż są romantyczne itp. 

 

Dokładnie o to chodzi. Spotykać się można z kobietami jak ktoś lubi - nie ma w tym nic złego, ja pisałem wielokrotnie, że zalecam przynajmniej kilka relacji udanych choćby pod względem seksualnym, żeby Red Pill rage nie wszedł. Natomiast warto być świadomym jak to wszystko działa, choćby po to, żeby nie dać się przemielić mocnej zawodniczce.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Dokładnie o to chodzi. Spotykać się można z kobietami jak ktoś lubi - nie ma w tym nic złego, ja pisałem wielokrotnie, że zalecam przynajmniej kilka relacji udanych choćby pod względem seksualnym, żeby Red Pill rage nie wszedł. Natomiast warto być świadomym jak to wszystko działa, choćby po to, żeby nie dać się przemielić mocnej zawodniczce.

Jak ktoś będzie miał po uszy seqzu w swoim życiu inaczej spojrzy na związki i kobiety. 

Istnieją agentki co potrafią zagrać tzipa. 

 

Już mniejsza o te pille, gość w filmiku spowodował mindfuck u wszystkich kobiet w studio. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, nowy00 napisał:

Jak ktoś będzie miał po uszy seqzu w swoim życiu inaczej spojrzy na związki i kobiety. 

Istnieją agentki co potrafią zagrać tzipa. 

 

Dokładnie o to chodzi. Nie o obrażanie się na kobiety, nie o narzekanie, tylko o szerzenie świadomości o tym, czym są relacje damsko-męskie i jak działają.

 

Cytat

Już mniejsza o te pille, gość w filmiku spowodował mindfuck u wszystkich kobiet w studio. 

 

Marek sam odżegnuje się od pigułek, natomiast warto zwrócić uwagę na to, że duża część materiałów, które pojawiają się w jego vlogach jak i duża część dawnych materiałów @Mosze Reda w pewnym - czasem nawet całkiem sporym - stopniu pokrywa się z Red Pillem, a czasem nawet z Black Pillem (z którym ja osobiście w bardzo małym stopniu się zgadzam).

 

Szczerze mówiąc ja to mam z tych misiów kolorowych, co się napinają tutaj, niezłą bekę :) Nie podoba im się, to wypad, a nie będą innym mówić jak żyć.

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon wiosna to nie tylko temperatura ale równo noc z dniem. Jest astronomiczną wiosna ale i kalendarzowa. Astronomiczną to że Ziemia jakoś tam przecina w gwiazdozbiorze Barana już nie pamiętam dobrze cost było w szkole, no i że jest coś związane z samopoczuciem że osłabienie organizmu i z tego są przeziębienia itd. coś tam z biologii w podstawówce tłumaczyła nauczycielka starej daty 

Pamiętam wspominała że w marcu warto patrzeć na słońce z zamkniętymi oczami żeby szyszynkę doświetlać jakoś tak było 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SamiecGamma napisał:

Szczerze mówiąc ja to mam z tych misiów kolorowych, co się napinają tutaj, niezłą bekę :)

VS

37 minut temu, SamiecGamma napisał:

Nie podoba im się, to wypad, a nie będą innym mówić jak żyć.

4007597.jpg

 

Przeczytaj jeszcze raz SWOJE zdanie ze zrozumieniem i zastosuj się do SWOJEJ rady...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

gwiazdką insta, to co ona tam mówi to jest jedna wielka beka, szczerze polecam, a najlepsze że ona nie uważa się na feministkę :)

 

Obejrzałem kawałek nagrania bo reszty nie zniosłem😁

Może kiedy indziej dokończę.

 

Najlepsze jak kobieta na samym początku mówi o szacunku rozmowy, tolerancji po czym

w każdej wypowiedzi chłopaka, który prowadzi nagranie i Romana wtrąca swoje trzy grosze, próbuje manipulować, 

odwracać kota ogonem czy gloryfikować wręcz kobiety a umniejszać mężczyznom.

 

Kategoryczny sprzeciw wobec inceli z jej ust pokazuje, że nawet nie chce zrozumieć chłopaków pokrzywdzonych przez los

ba uważa ich za największe zło.

Gdy Roman nakreśla problemy mężczyzn jak zwykle kobieta odbija piłeczkę w sensie, że sami jesteśmy sobie winni.

Prowadzący w pewnym momencie zaciąga w kozi róg kobietę mówiąc, że sama nie umówiła by się z facetem 180 cm,

na co ona czy on lubi grube i brzydkie kobiety.

Jasna odpowiedź i potwierdzenie tego o czym my wiemy, że kobiety mężczyzn poniżej 180 cm mają za nic.

 

Największą bekę jednak miałem gdy kobieta nie ma pojęcia na temat hipergamii i próbuje obalić badania psychologii ewolucyjnej🤣

Przypatrzcie się również jak reaguje jej ciało bo to masa wartościowych informacji.

 

 

 

 

 

5 godzin temu, SamiecGamma napisał:

A to jakiś problem wrzucić do ignore'a użytkowników, którzy wg Ciebie produkują nieprzydatne treści?

 

Od pewnego czasu zacząłem tak robić.

Szkoda mojego czasu, zdrowia na półgłówków, którym trzeba tłumaczyć oczywistości.

 

Zauważyłeś również, że ostatnio wysyp randomów z bólem tyłka?

Jak pojawi się niewygodny temat dla kobiet czy systemu to biali rycerze w zbrojach zawsze chętni by zrobić bajzel w temacie.

 

 

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Mój wpis powstał bo chciałem pokazać słowa gościa co dla mnie są elementarzem co do kobiet.

 

Jak dla mnie temat bardzo dobry i dobrze, że powstał.

To jest forum gdzie można takie treści omawiać.

Wielokrotnie napominałem oponentów, że jak sie temat nie podoba to niech nie wchodzą.

Niestety ból tyłka wyłącza im myślenie a załącza ego, które ich rozrywa od środka.

 

4 godziny temu, Patryk napisał:

a  redpilowcy to debile.

 

No tak lepiej być kukoldem🤣

Ty już mądrzejszy nie będziesz😆

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Obejrzałem kawałek nagrania bo reszty nie zniosłem😁

Może kiedy indziej dokończę.

 

Najlepsze jak kobieta na samym początku mówi o szacunku rozmowy, tolerancji po czym

w każdej wypowiedzi chłopaka, który prowadzi nagranie i Romana wtrąca swoje trzy grosze, próbuje manipulować, 

odwracać kota ogonem czy gloryfikować wręcz kobiety a umniejszać mężczyznom.

 

Kategoryczny sprzeciw wobec inceli z jej ust pokazuje, że nawet nie chce zrozumieć chłopaków pokrzywdzonych przez los

ba uważa ich za największe zło.

Gdy Roman nakreśla problemy mężczyzn jak zwykle kobieta odbija piłeczkę w sensie, że sami jesteśmy sobie winni.

Prowadzący w pewnym momencie zaciąga w kozi róg kobietę mówiąc, że sama nie umówiła by się z facetem 180 cm,

na co ona czy on lubi grube i brzydkie kobiety.

Jasna odpowiedź i potwierdzenie tego o czym my wiemy, że kobiety mężczyzn poniżej 180 cm mają za nic.

 

Największą bekę jednak miałem gdy kobieta nie ma pojęcia na temat hipergamii i próbuje obalić badania psychologii ewolucyjnej🤣

Przypatrzcie się również jak reaguje jej ciało bo to masa wartościowych informacji.

 

 

 

 

 

 

Od pewnego czasu zacząłem tak robić.

Szkoda mojego czasu, zdrowia na półgłówków, którym trzeba tłumaczyć oczywistości.

 

Zauważyłeś również, że ostatnio wysyp randomów z bólem tyłka?

Jak pojawi się niewygodny temat dla kobiet czy systemu to biali rycerze w zbrojach zawsze chętni by zrobić bajzel w temacie.

 

 

 

Jak dla mnie temat bardzo dobry i dobrze, że powstał.

To jest forum gdzie można takie treści omawiać.

Wielokrotnie napominałem oponentów, że jak sie temat nie podoba to niech nie wchodzą.

Niestety ból tyłka wyłącza im myślenie a załącza ego, które ich rozrywa od środka.

 

 

No tak lepiej być kukoldem🤣

Ty już mądrzejszy nie będziesz😆

 

 

Dokładnie, kobita reprezentuje wiele cech które sprawiają że wielu świadomych facetów z takimi nie chce mieć do czynienia, najlepsze jak się rozkręca później jeszcze bardziej, naprawdę polecam bo to niezła beka :D

Ale to ma swoje plusy, te 2h to przyśpieszony kurs manipulacji, odwijania kota ogonem itd, więc szczególnie dla młodych padawanów powinien być obowiązkowy

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Szczerze mówiąc ja to mam z tych misiów kolorowych, co się napinają tutaj, niezłą bekę :) 

Ale to przecież ty (i kilku innych) się napinasz...

Cytat

Nie podoba im się, to wypad, a nie będą innym mówić jak żyć.

Nie wyganiaj z lokalu, który do ciebie nie należy.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.