Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, lxdead napisał(a):

Smutne jest nie to kogo biorą, ale to, ze sa do tego zmuszeni ze względu na niezbyt rozwinięte kadry

Nie wiem czy jeszcze jakieś parytety ich na listach nie obowiązują.

To nie zmienia faktu że:

a) nikt nie czyta życiorysów i profili - ludzie głosują na ładne buzie z plakatów 

b) konfa ma szansę w tej kadencji na max ok 30 mandatów,  więc nic nie zmienią, może coś zablokują, ale za to może być śmiesznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, bzgqdn napisał(a):

Nie wiem czy jeszcze jakieś parytety ich na listach nie obowiązują.

To nie zmienia faktu że:

a) nikt nie czyta życiorysów i profili - ludzie głosują na ładne buzie z plakatów 

b) konfa ma szansę w tej kadencji na max ok 30 mandatów,  więc nic nie zmienią, może coś zablokują, ale za to może być śmiesznie

Parytety tez trzeba spelnic, a to jest poronione. Nie biezesz tego kto sie nadaje, a kogos kto spelnia narzucone Ci wymagania - totalny idiotyzm.

 

Ja myślę, że Konfa jeszcze może zaskoczyć, niby co raz bliżej wyborów, a co raz lepsze kwiatki wychodzą na wierzch, a obecne decyzje upadliny tylko im % mogą nagonić.

@zuckerfrei jak dla mnie Zajączkowska-Hernik... o paanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, bez spermienia do polityków z tzipą, to nie wykop. Trochę godności :D

 

  

Godzinę temu, lxdead napisał(a):

Smutne jest nie to kogo biorą, ale to, ze sa do tego zmuszeni ze względu na niezbyt rozwinięte kadry. 

Przecież każda partia ma działaczy. Młodych, ambitnych. Po cholerę jakichś odklejeńców brać?

 

A jak nie mają, to niech nabór zrobią. Wśród młodych mężczyzn jest masa fanów konfederacji. Niby czemu nie można dać komuś szansy spoza układu?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lxdead napisał(a):

Smutne jest nie to kogo biorą, ale to, ze sa do tego zmuszeni ze względu na niezbyt rozwinięte kadry. 

Zmuszeni są No tak wszyscy dookoła pewnie winni ich nieszczęściu. To może nie trzeba było się tak buńczucznie zachowywać? Przyszlo do konkretów i nie ma 40 poważnych ludzi, Bosaki akurat się tym nie martwią, rządzić przecież i tak nie chcą wystarczy przekroczyć próg 5% i żeby Jedynki weszły żony, bracia itp.

 

Lipcowy sondaż 15% to był dzień ich końca. Fajnie było dopóki rzucało się hasła na Twitterze o likwidacji ZUS itp. Przyszło do prawdziwej poważnej kampanii i kaplica. Pozamiatani jak małe dzieci. A wystarczyło robić swoje, nie cwaniakowac tekstami beż pokrycia i wytłumaczenia o "wywracaniu stolika". Pajace z życiową szansa na wejście do rządu z PiS na rozbudowę struktur i ogólnie na to żeby coś osiągnąć w polityce, powstrzymać te lewactwo, trochę przytęperować PiS, pograć wspólnie twardo z Brukselą. No to się mogą obudzić z Polską z rządem SLD i Tuska, czyli ekipą która ich najbardziej otłukła w kampanii.

 

Ojcem chrzestnym tej myśli politycznej jest Wipler on za tym stoi, naopowiadał Mentzenowi żeby grać na nowe wybory a wtedy 30% i ten biedny Sławuś w to uwierzył.

 

Klasyczny folklor, żadnej spójności kto na liście ten swoje indywidualne wizję propaguje np. loteria 2 mln zł codziennie za urodzenie dziecka.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-09-22/absurdalny-pomysl-kandydata-konfederacji-chce-losowac-miliony-za-urodzenie-dziecka/

 

Oni się wyłożyli po całości, myślałem że ta konwencją chcą coś mocniej zagrać ale gdzie tam kapiszon całkowity. Tyle czasu tłukli Stop Ukrainizacji, a jak przyszedł moment żeby teraz to mocniej akcentować, wypuścić Brauna to zupełnie nieobecni. O Zielonej Granicy to całkiem cisza w ich wykonaniu. PiS sobie całkowicie te tematy przejął.

 

Szkoda, ale to musiało się tak potoczyć przy takich błędach. Może jeszcze się ogarną po wyborach, a jak nie to upadek, ale ważne żeby Braun miał legitymację i będzie interweniować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już 5 stron tematu, a ja się dalej zastanawiam nad fenomenem tego, jak taki patus, jak braun może kogoś jarać. 

 

Człowiek który wychodzi z kościółka klękając przed panem w sukni, modląc się i proszą o rozgrzeszenie później szczuje na ludzi nazywając ich ,,przesiedleńcami" i inne takie określenia. 

 

Serio, kogoś jara taka osoba? Jest wzorem do naśladowania? 

 

Jeśli ktoś oddaje głos na brauna, to po prostu chce żeby braun w jego imieniu go reprezentował na mównicy. 

 

Brawo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentzen na Mały plus, że przynajmniej potrafi przyznać się do porażki. Ale rasowy wyjadacz, zawodowy poseł Bosak pali pięknie głupa. Zadowolony, jeszcze żona wejdzie do Sejmu i można się bawić. Za 2 lata wybory prezydenckie, to Krzysio wyuczy się na pamięć odpowiedzi do tych standardowych pytań w stylu co Pan sądzi o 500/800 plus i będą komentarze jak to Krzysio "merytorycznie zaorał konkurencje". Pięknie się gość bawi, musi mieć dobra polewkę z naiwniaków.

 

Porażka przekuta w sukces i jedziemy dalej. Skuteczna obrona pozycji.plus legitymacna dla zony. Nie sprzedamy sie nie wejdziemy w koalicje. Brawo Krzysio tylko niky was juz do niczego nie potrzebuje ale szacunek za niezłomność i trwanie przy zasadach. 

 

Czekam jeszcze może Braun zabierze głos na temat tego towarzystwa a pewnie sporo miałby do powiedzenia, siedział cicho konsekwentnie skoro tak chcieli.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braun zachowal sie jak dres, nie jak polityk.

Chcialoby sie rzecz, ze postapil wedlug zasady "nie wazne co mowia o tobie, wazne aby mowili" ale po takiej akcji to raczej o cos innego chodzi.

 

Wzrost poparcia dla ich partii - watpliwe.

Obnizenie standardow parlamentarnych - jest.

Wystrzelenie korkow od szampana na Czerskiej (Agora) - jest.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.