Skocz do zawartości

Polki vs Azjatki


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Co złego jest w tym, że ktoś od Azjatki może otrzymać więcej niż od p0lki?


A jak ktos ma siano to niech sobie bierze droga wolna. Tylko ze wielu facetow ktorym nie wyszlo z Naszymi rodaczkami mitologizuje inne nacje uwazajac je za cudowne i tak bardzo odmienne a to przeciez wciaz sa i tak kobiety. Lase na pieniadze, status i zasoby. Niejeden sie przejechal.

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Libertyn napisał(a):

  I jakie otrzymać więcej? Więcej czego? I dlaczego?

Mnie o to nie pytaj, bo nie jestem z Azjatką i nie byłem z p0lką w LTR. Coś jest na rzeczy, skoro to popularny kierunek wśród Europejczyków.

 

@Tadamichi Kuribayashi zdrowy rozsądek zawsze w cenie, niezależnie od szerokości geograficznej.😉

 

 

 

 

 

 

Po prostu poraz kolejny nie kleję tego pieczenia rowu u niektórych i to wyjeżdżanie z tym youtuberem " Ucieczka do raju" , podczas gdy w innych wątkach ci sami uderzy nie mają problemu spruc się do kogoś, że posłużył się dowiem anegdotycznym.🤔😎

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Mnie o to nie pytaj, bo nie jestem z Azjatką i nie byłem z p0lką w LTR. Coś jest na rzeczy, skoro to popularny kierunek wśród Europejczyków.

Łatwy seks i masa lasek o  niskich wymaganiach z punktu widzenia Europejczyka. Europejczyk u nich wręcz sra kasą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie dziwię.

 

W pewnym wieku wyrasta się z bzdur o połówkach jabłka/pomarańczy.

 

Każdy, nawet w udanym związku, zauważa pewne oczywistości.

 

Gdyby mój związek się rozpadł, to też bym wolał pojechać na miesiąc do jakiegoś Bangoku ruchać Tajki, niż zmagać się z obniżoną samooceną wśród polskich księżniczek.

 

A że one miałyby mnie w dupie i liczyłby się status/kasa? no cóż, takie życie. Bezinteresowna Polka z pewnością pokocha mnie za nic, szczególnie taka z bombelkiem.

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby imigrantami były dupiaste latynoski albo drobne azjatki zamiast habibi i mokebe to kobiety zamiast "refugees welcome" tworzyłyby oddziały SS odpierające imigrantów.

 

No to są azjatki i są kobiece oddziały "SS", czyli wyzywanie, ubliżanie, poniżanie, osobiste ataki i wycieczki.

Nie ma w tej paście nic nieprawdziwego.

To nie była pasta tylko przepowiednia. Która się właśnie spełnia.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2023 o 12:39, Yaazadui napisał(a):

Serio moglibysmy sie zorganizowac, zrobic jakis spory protest, ze nie chcemy polskich kobiet i zeby rzad sprowadzil nam kobiety z zagranicy. To by byla niezla jazda. Serio chcialbym cos takiego zorganizowac. Puscic info do tv, ze mezczyzni protestuja i nie chca wiazac sie z polkami, bo sa jakie sa i wiekszosc nie nadaje sie na matki. Byla by niezla inba. Moze by to im cos przetlumaczylo. Do europy sprowadzano facetow z zagranicy. Teraz kolej na nas. Robmy to samo co kobiety. Krzyczmy glosno. W dodatku przydalby sie portal gdzie moglibysmy wrzucac zdjecia kobiet, ktore nie maja szacunku do mezczyzn, tak aby inny facet sie nie naciol na taka. Dokladnie tak jak kobiety sie ostrzegaja. Zrobmy im taki sam sajgon jak one robia. Moze otworza oczy, a jak nie, to wypchniemy je z kraju, abysmy mogli zyc w rozwinietym spoleczenstwie

Ja jestem za przyjmowaniem kobiet nawet nieoficjalnie bym wywiad przeprowadzał czy taka kobita nie ma bagaży w postaci dzieciaków. Wiek od 18 do 35 lat. Wtedy by trochę Polaków się rodziło w tym kraju bo z faktu miejsca zamieszkania jak i jednak tej roli męskiej dziecko by czerpało więcej Polskości 😉

Co do samców to tylko jeśli naprawdę by się przydali w kraju jako ci prawdziwi inżynierowie i lekarze ale oczywiście wiemy że to byłby promil.

 

Jestem wręcz przekonany że odpowiednio to nagrane w postaci reklam czy innej formy a zjeżdżały by się cipcie do kraju i każdy facet w Polsce by miał coś mniej wybrednego aniżeli nasze księżniczki.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 16:48, Optimus Prime napisał(a):

Ja jestem za przyjmowaniem kobiet nawet nieoficjalnie bym wywiad przeprowadzał czy taka kobita nie ma bagaży w postaci dzieciaków. Wiek od 18 do 35 lat. Wtedy by trochę Polaków się rodziło w tym kraju bo z faktu miejsca zamieszkania jak i jednak tej roli męskiej dziecko by czerpało więcej Polskości 😉

Co do samców to tylko jeśli naprawdę by się przydali w kraju jako ci prawdziwi inżynierowie i lekarze ale oczywiście wiemy że to byłby promil.

 

Jestem wręcz przekonany że odpowiednio to nagrane w postaci reklam czy innej formy a zjeżdżały by się cipcie do kraju i każdy facet w Polsce by miał coś mniej wybrednego aniżeli nasze księżniczki.

Żadne nie oficjalnie. Robimy porządny przepis, w którym zaznaczymy, że nie przyjmujemy kobiet z dziećmi, że muszą opisać swoją historię rodzinna i będziemy wybierać. Nic w ciemno. Jasno i wyraźnie MY POLACY NIE PRZYJMUJEMY KOBIET Z PROBLEMAMI PSYCHICZNYMI ORAZ CUDZYMI DZIEĆMI POD SWOJ DACH. MUSI MIEĆ NORMALNE RELACJE Z RODZICAMI, A SZCZEGÓLNIE Z OJCEM. KOBIETA MUSI BYĆ W 100% KOBIETĄ Z WYGLĄDU ORAZ MENTALNIE. To tylko 3 RZECZY, które załatwią 90% problemów jakie siedzą w kobietach. Takie info powinno pójść na cały świat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Yaazadui napisał(a):

muszą opisać swoją historię r

 

6 minut temu, Yaazadui napisał(a):

MUSI MIEĆ NORMALNE RELACJE Z RODZICAMI, A SZCZEGÓLNIE Z OJCEM.

Jak Ty chcesz to zweryfikować?🤔🤔😉

 

Zresztą fajnie jakby ktokolwiek wprowadził taki projekt ustawy i chętnie potem przeczytał bym artykuły o nim na na sronetach i innych p0lkopotralach.🤣🤣🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kiroviets napisał(a):

 

Jak Ty chcesz to zweryfikować?🤔🤔😉

 

Zresztą fajnie jakby ktokolwiek wprowadził taki projekt ustawy i chętnie potem przeczytał bym artykuły o nim na na sronetach i innych p0lkopotralach.🤣🤣🤣

Wystarczy poznać psychologi trochę. Być świadomym tego co się dzieje z ludźmi, kiedy coś przeżyli w swoim życiu. Ludzie mogą mówić co chcą, grać, udawać. Jeśli posiadasz podstawowa wiedzę psychologiczną, mozesz sam weryfikować po zachowaniu drugiej osoby. A co do tych portali to co mnie interesuje co by było na nich na mnie pisane? Co mnie interesuje zdanie dorosłych dzieci, które w rozwoju zatrzymały się w wieku 13 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem kolegę "red pillowca" w pracy.

 

Od słowa do słowa zaczęliśmy wymieniać się różnymi zdaniami. W pewnym momencie weszliśmy na temat kobiet zaś kobiet z Azji. On jakoś zaczął pierwszy temat Azjatek i opowiedział mniej więcej tak:

"Wiesz za granicą poznałem Filipinkę jak pracowałem w Niemczech. Nie uwierzyłbyś jaka ona była względem mnie, czegoś takiego nigdy nie doświadczyłem w Polsce i ciężko jest to nawet opisać". 

Ja odpowiedziałem: "Wiem o czym mówisz. Niech zgadnę, dziewczyna była bardzo mocno kobieca, darzyła Cię szacunkiem i w Polsce nigdy czegoś takiego nie doświadczyłeś od Polki?". On odpowiedział - DOKŁADNIE.

Mówił również jak to z nią było i jakim ona była dla niego wsparciem w tej relacji i generalnie kilka ciekawostek jeszcze. Podał przykład, że np gdyby stracił pracę to ona by mówiła: "Hej, nic się nie stało - damy radę, nie przejmuj się itd, itp". Zapytałem się go czemu mu się nie udało to odpowiedział, że ona była tylko czasowo w EU i musiała wracać plus on był bardzo młodym człowiekiem zupełnie jak ona.

 

Ja mu również dałem przykład jak w pracy przyszła Azjatka i z jakim szacunkiem nie podrobionym operowała względem mnie, a przecież w sumie nie było czego szanować ;) Potem zeszliśmy na temat małżeństwa i ja wyraziłem swoje zdanie, że małżeństwo to piękna idea ale z dzisiejszymi Polkami kompletnie tego nie widzę. Dodałem natomiast, że taką kobietę jak ta Chinka to bym zaryzykował i poślubił mimo, że nie była atrakcyjna ale ten czar takiej kobiecości był olśniewający i nadający jej nie do podrobienia koloru. Ja się wcale nie dziwię, że jak faceci z krajów zachodu jadą do Azji to już nie chcą innych kobiet i tu nie chodzi o wygląd tylko o sposób w jaki jest człowiek traktowany. Ogólnie można by rzecz, że przesadzam ale to nawet znany youtuber psycholog opisał w taki sposób na tym filmiku, poniżej. Serio jak ktoś spotka nie narcystyczną kobietę, tylko kobietę z wielką dozą respektu i pokory względem mężczyzny to będzie w totalnym szoku o co właściwie chodzi i czy czasem nie znalazł się na innej planecie. Ten kolega też był pod ogromnym wrażeniem, tyle że udało mi się nawet być niby w związku.

 

Edit: W sumie Polki potrafią się postarać również, tylko musisz mieć czarny kolor skóry albo być zagraniczniakiem. Wtedy potrafią być również czarujące, miłe i nawet zrobią kanapkę dziwnym trafem. Jednak jakby nie było zdrowa fajna kobiecość w kobiecie to jest coś naprawdę ekstra.

 

Mój werdykt jest taki, że nie chodzi o narodowość tylko o ilość kobiety w kobiecie. 

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Inna jest chińska studentka z dobrego domu, inna będzie japońska nastolatka nie odrywająca się od konsoli, a jeszcze inna filipińska małpiatka ze slamsu, która szuka frajera przy kasie.

I tak samo jest z kobietami z Europy wschodniej (fetyszyzowanymi zwłaszcza przez zachodnich ptysiów). Popatrzcie na ten idiotyzm:

Przecież ta dziewucha wygląda jak z jakiegoś mokrego snu durnego zachodniego puasa - bidna swietłana, która zachodniemu wybawcy z wdzięcznością obciągnie gałę. Ukrainki tak nie wyglądają. Ukrainki tak wyglądały 20-30 lat temu - w czasach, kiedy jeszcze żaden puas nie odważyłby się tam pojechać. Obecnie Ukrainki to jest cały przekrój, jaki znamy w pozostałych częściach świata - glam girls naciągające oblechów na grubą kasę, karyny w zapierdzianych dresach, wyniosłe insta-laski z bitch face... Cały przekrój. Żadna młoda Ukrainka nie popierdala obecnie w waciaku i z chustą na głowie (no, z chustą to w cerkwi jeszcze).

Wciąż niektórzy z naiwnym uporem wierzą, że z Azjatką będzie im lepiej. 

Nie będzie, bo oni wciąż są infantylnymi pimpusiami, których każda kobieta stłamsi. 

 

Nie mówię, aby nie próbować z kobietami spoza Polski - przeciwnie, zachęcam, rynek matrymonialny stał się globalny, a więc otwarty dla każdego. Ale zalecam podejście realistyczne, nie mity i bajki.

Edytowane przez zychu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu mitologizowanie kobiet jest szkodliwe.

 

Oglądałem ostatnio na YT ukraińskiego psychoterapeutę, który opowiadał, że zgłaszają się do niego masowo żołnierze, którzy wywieźli za granicę swoje żony z dziećmi/ narzeczone żeby były bezpieczne, no i większość poszła w długą z Niemcem, Brytyjczykiem, Polakiem itp.

 

Podawał, że 7 na 10 zamężnych Ukrainek ewakuowanych z UKR porzuciło swoich mężów walczących na wojnie i znalazły sobie nowych partnerów. 

 

Bogatszy kraj i okazja do Level UP, Ukraiński gieroj w mundurze przegrywa z możliwością poprawienia swojej jakości życia. 

 

Tak jak kiedyś pisał @absolutarianin nie przesiedla się kobiety, no chyba że w swoim rodzinnym kraju również masz wysoki poziom zajebistości (przypis własny).

 

Gdyby siedziały u siebie to byłaby presja społeczna i osąd społeczny, a są gdzie indziej to sparafrazuję pewne powiedzenie "hulaj dupa, cerkwi i sąsiadów nie ma" ;)   

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Mosze Red said:

Podawał, że 7 na 10 zamężnych Ukrainek ewakuowanych z UKR porzuciło swoich mężów walczących na wojnie i znalazły sobie nowych partnerów. 

 

Niestety taka jest rzeczywistość i nie ma co się na nią obrażać. Ludzie z natury są leniwi i jak mają okazję to idą na skróty. 

1 hour ago, zychu said:

Nie mówię, aby nie próbować z kobietami spoza Polski - przeciwnie, zachęcam, rynek matrymonialny stał się globalny, a więc otwarty dla każdego. Ale zalecam podejście realistyczne, nie mity i bajki.

 

Często pojawiający się motyw. Nadzieja, że po wyjściu z samolotu nagle wszystko się odmieni jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Prawda jest taka, że jak sobie radzisz w Polszy to poradzisz sobie w Afryce, Azji czy gdziekolwiek będziesz chciał. Jak są deficyty na miejscu to na nic zda się bilet do Azji.

 

No bo tak na logikę Mirasy. Powiedzmy że robisz cztery brygady na magazynie. Dla takiej panny z Japonii, Indii, Iranu, Senegalu będziesz zwykłym Jankiem jakich pełno i u niej w kraju. Żaden awans społeczny przyjechać tutaj 5k kilometrów i mieszkać w powiedzmy Sieradzu. Radzę wszystkim wychodzić z prostego założenia, że nastąpił drastyczny powrót do czasów sprzed cywilizacji opartych na monogamii w związku z czym 20 procent facetów korzysta przepastnie, a reszta tylko się przygląda lub czeka na swoją kolej.

Cała sztuka polega na tym aby dobić do tych 20 procent. Wówczas nie będzie problemów, jak najdzie Cie ochota to skorzystasz.

 

Najgorszą rzeczą natomiast jaką można sobie zrobić to żyć w urojonej rzeczywistości że gdzieś na świecie za górami za lasami jest jakaś mityczna kraina Eldorado. Nie, nie ma. Tam kobiety tez mają telefony, też mają dostęp do internetu, YT i chłoną obecną popkulturę. 

Edytowane przez Reelag
Edycja tekstu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reelag napisał(a):

Cała sztuka polega na tym aby dobić do tych 20 procent. 

Hahaha dobre 🤣🤣. Tzn po części zgadzam się z maxowaniem smv.

 

11 minut temu, Reelag napisał(a):

różdżki. Prawda jest taka, że jak sobie radzisz w Polszy to poradzisz sobie w Afryce, Azji czy gdziekolwiek będziesz chciał. Jak są deficyty na miejscu to na nic zda się bilet do Azji.

Przecież kolesie ogarniający sobie każdy typ relacji jaki w danym momencie im pasuje nie przemieszczali by się kilka km . Wymagania p0lek wyje...y w kosmos jak Apollo 21 czy 37. 

Wiadomo, że tak jak wspomnieli @Mosze Red I @zychu - " wyłącz ten film ( pt inna niż wszystkie) który leci w Twojej bani".

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reelag zgadzam się w 100%, aczkolwiek jest jeden mały haczyk dla kobiet.  Co innego, jak kobieta jest w stanie wzbudzić zainteresowanie u jednego z top 20% facetów, a co innego takiego faceta utrzymać do związku i zmusić go do bycia z tą dziewczyną :D

 

Znam jeden taki przypadek, laska z pracy. Poszła mocno w looksmaxing, poprawiła swój wygląd inwestując w operacje plastyczne tu i ówdzie. Poprawiła się. 

 

W ostatnim roku była w związku z 3 facetami, powiedziałbym z tej topki, 2 poznała na instagramie, jednego w realu. Każdy z nich ją zostawił. Dlaczego? Bo Ci faceci mają wybór. Bardzo dobrze zarabiali, bardzo dobrze wyglądali. Takich facetów jest mało. 

 

Ona ze swoich oczekiwań raczej nie zejdzie, w tej chwili lvl 28 i dalej będzie szukać tych facetów z topki. Inni odpadają. Tylko "wartościowi faceci", czyli hajs + wygląd. Takie są teraz realia rynku. 

 

Wydaje mi się, że przykład, który tutaj podałem, nie jest odosobnionym przypadkiem. 

 

  

54 minuty temu, Reelag napisał(a):

Cała sztuka polega na tym aby dobić do tych 20 procent. Wówczas nie będzie problemów, jak najdzie Cie ochota to skorzystasz.

 

Problem polega na tym, że nie zawsze jest to możliwe. Kiedyś, zarobki bardziej kompensowały luki w wyglądzie i jakoś to szło do przodu. W dzisiejszych czasach, oprócz dobrych zarobków musisz mieć również dobry wygląd, który owszem, da się podciągnąć, natomiast genetyka odgrywa tutaj również dużą rolę. 

 

 

Edytowane przez Maurycy
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Maurycy said:

 zgadzam się w 100%, aczkolwiek jest jeden mały haczyk dla kobiet.  Co innego, jak kobieta jest w stanie wzbudzić zainteresowanie u jednego z top 20% facetów, a co innego takiego faceta utrzymać do związku i zmusić go do bycia z tą dziewczyną :D

 

Znam jeden taki przypadek, laska z pracy. Poszła mocno w looksmaxing, poprawiła swój wygląd inwestując w operacje plastyczne tu i ówdzie. Poprawiła się. 

 

W ostatnim roku była w związku z 3 facetami, powiedziałbym z tej topki, 2 poznała na instagramie, jednego w realu. Każdy z nich ją zostawił. Dlaczego? Bo Ci faceci mają wybór. Bardzo dobrze zarabiali, bardzo dobrze wyglądali. Takich facetów jest mało. 

 

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Sam mam trzy takie przypadki w otoczeniu. Dziewczyny kolejno 31, 32 i 34 lata. Pani lekarz, doktor ekonomii i jakaś typiara od finansów. Wszystkie wykształcone, fajnie zrobione, dieta, siłownia wszystko jest ale jednak singielki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maurycy napisał(a):

@Reelag zgadzam się w 100%, aczkolwiek jest jeden mały haczyk dla kobiet.  Co innego, jak kobieta jest w stanie wzbudzić zainteresowanie u jednego z top 20% facetów, a co innego takiego faceta utrzymać do związku i zmusić go do bycia z tą dziewczyną :D

 

 

Tak, to jest największa pułapka portali randkowych dla kobiet. Im się wydaję, że jak atrakcyjni dla nich faceci dają im matche, piszą lub mają od nich nawet polubienia na insta itp. to znaczy, że chcą z nimi być. Nic bardziej mylnego. Ci faceci chcą je tylko zaliczyć, spędzić trochę czasu ale dziwnym trafem większość kobiet jest tego nieświadoma. 

To buduje ich ego, odbija się na pozostałych facetach, którzy są w mniemaniu tych kobiet za słabi, następnie te kobiety stają się zwichrowane, starsze z problemami psychicznymi, roszczeniami, nierealnym podejściem. Temat opisywany wielokrotnie.

Nie należy generalizować ale lwia część kobiet 30-40 lat to jest niestety ten mechanizm, którego oczywiście one nie widzą tylko pogrążają się w swoim świecie. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.