Skocz do zawartości

Pandora gejt


Rekomendowane odpowiedzi

@Mosze Red trafne spostrzeżenie. Tak samo jak nagłośnione było, że Polacy upaińca gdzieś tam pobili a ich wybryki zamiatane są pod dywan.

" Wszendzie som" - usłyszy się teraz od tej hołoty pisiorskiej, tak samo jak z inflacją w całej EU.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Dla ogółu społeczeństwa rzeczywiście są nikim i pozostają bez znaczenia natomiast jestem przekonany, że są to z całą pewnością jednostki bardzo cwane i wyrachowane. Możliwe, że jak to zwykle bywa w biznesie ktoś komuś nie zapłacił / był coś winien, więc trzeba było powyciągać brudy. Nie na darmo trzymali wszyscy zarchiwizowane konwersacje sprzed lat. Właśnie na taką okoliczność. Możliwe też, że zbytnio zaczęli się rozrastać (mam na myśli federację fame) i konkurencja chciała im zrobić koło dupy niszcząc wizerunek właścicieli. To są tylko moje domysły i teorie.

Oczywiście nie toleruję takich zachowań jakie przedstawili Ci "influencerzy".

Tez uwazam ze to fake, dla kasy albo za grubo polecieli, minie troche czasu i na 100% wroca spowrotem. Najbardziej obstawiam, ze typiarki im normalnie dawaly, ale nie uzyskaly tego co sobie wyimaginowaly i pomowienie poszlo ze zlosci. To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. Juz malolaty maja powazne zaburzenia psychiczne, wiec wcale by mnie to nie zdziwilo. Jesli tam doszlo do seksu to na 100% za zgoda kazdej, ktora ich zglosila.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mosze Red napisał(a):
1 godzinę temu, Magos Dominus napisał(a):

Jest jakaś drama w internecie i premier się tym zajmuje?

 

A co ma zająć się dramą na plebaniach, które to plebanie nabijają głosy w wyborach?

Ładne przekierowanie uwagi wyborców aby zapomnieli o incydencie w parafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Montella26 napisał(a):

Jak mój kumpel w 2011w noc sylwestrową z 2011 na 2012. Dodam rocznik 1993. Przelizał się z panną z rocznika 1997 wtedy. To jest przestępstwo? Wypiła dwa piwa i sama się kleiła do każdego.

18 lat  i 14 lat. Piwo nie powinno być dla niej dostępne. A jeśli pod przelizaniem kryje się seks, to tak, jest to przestępstwo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał(a):

Dla ojców mających córki w wieku 13 lat, to pewnie nóż w kieszeni się otwiera.

Jest on posłem czy nie jest, pewnych wypowiedzi lepiej by było jakby nie mówił, jednak popatrz na bandyckie rządy po 89, ilość skandalicznych wypowiedzi polityków, jakoś nikt na nich kota nie wiesza typu Polskość to nienormalność, przemoc ma płeć, to spoko, większość to ma to gdzieś, ale niestety dostrzegane są kontrowersyjne wypowiedzi Korwina.

 

Wiele diagnoz decyzji miał trafnych.

 

 

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DOHC napisał(a):

albo miały 1, 2.

Afera FOZZ, zadłużenie Polski na 3 pokolenia do przodu, nie przeprowadzenie ekshumacji w Jedwabnem, likwidacja całych branż Polskiej gospodarki, wpędzenie milionów ludzi w biedę i 20%  bezrobocie w kraju na początku lat 2000, to jest tylko wierzchołek góry lodowej.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Druid napisał(a):

Afera FOZZ, zadłużenie Polski na 3 pokolenia do przodu, nie przeprowadzenie ekshumacji w Jedwabnem, likwidacja całych branż Polskiej gospodarki, wpędzenie milionów ludzi w biedę i 20%  bezrobocie w kraju na początku lat 2000, to jest tylko wierzchołek góry lodowej.

 

Rozumiem, że Kaczyński jak brał pieniądze z FOZZ, na zakładanie PC to dla dobra Polski tylko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piter_1982 napisał(a):

 

Rozumiem, że Kaczyński jak brał pieniądze z FOZZ, na zakładanie PC to dla dobra Polski tylko. 

Sorry za offtop ale moje przemyślenia które dziś opisałem:

https://plusujemy.pl/news/651f1de089de3049710a638e

 

Afera aferą pogania, goje się kłócą między sobą jednocześnie na wielu płaszczyznach są rozgrywani jak zwykli głupcy. 

 

A co do seksu z małolatami - ruchają się 13, 14tki, nie jestem za tym i mnie to wręcz brzydzi, tak jak miałabym się przespać z kobietą wyciągniętą z Auschwitz - skóra i kości ale młode ******** też święte nie są i w większości (nie zawsze ale podkreślam - w większości nawet zdecydowanej albo inaczej - to raczej reguła a bycie nieświadomą to wyjątek) wiedzą na co się piszą i chcą tego. 

 

Czy mi się to podoba? 

Nie. 

Czy należy karać?

Tak. 

A jak? 

No właśnie kwestia indywidualna i nawet nie chcę w to wchodzić, zwłaszcza mając świadomość że Polska tonie po uszy w gównie a ja się wyprowadziłem na stałe ponad rok temu - wierzcie że wiem o czym mówię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mosze Red napisał(a):

A co ma zająć się dramą na plebaniach, które to plebanie nabijają głosy w wyborach?

Prawda ;)

 

Tyle że w parafii zabawiał się dorosły (już dawno dorosły, bo przed 50-tką) ksiądz Tomek z innymi dorosłymi Panami, a nie dziewczynkami które niedawno okresu dostały. Tak, wiem, w tej akurat parafii ;). Jedyny zarzut od strony prawnej, jaki w sumie można tam postawić to moim zdaniem nieudzielenie pomocy poszkodowanemu i blokowanie wejścia policji i ratowników z karetki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan @Obliteraror nie chodziło mi o aferę z gejparty w Dąbrowie Górniczej tylko o walkę z pedofilią w tej instytucji.

 

Jakby chłopaki z YT naganiali głosy dla partii rządzącej, to tak samo byłoby zamiecione pod dywan, a że korzyści z nich nie ma to się nabije słupki "idąc po nich".

 

Kiedyś nadejdzie ten dzień, nawet w PL, że władza dla słupków "pójdzie po" księży, bo większe słupki da ich ściganie niż finansowanie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zychu napisał(a):

Jeżeli sam premier (jaką szmatą by nie był) wypowiada się na taki temat, to można sobie wywnioskować, w jak zidiociałych czasach żyjemy. 

 

A sprawa dla mnie nie istnieje, bo dotyczy kilku ćwoków, którzy są nikim, i nie mają żadnego znaczenia. Ale zawsze warto rozkręcić gównoburzę z niczego, aby pospólstwo broń boże nie skapnęło się, jak jest ruchane w dupę przez swoich właścicieli.

Ja tylko przypomnę że pis przejebał na bzdury około 600mld zł

(Maseczki, wybory, respiratory, samochody elektryczne...)

 

a

 

286 mld wydrukowal extra w ramach tarczy covidowej.... Dlatego teraz chleb kosztuje 8zl a po wyborach paliwo będzie pod 7

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ćwokach żyjących z jutuba niczego dobrego nie należy oczekiwać, niemniej jednak śmieszne jest to, że jednym nie wolno ślinić się do młodych dziewczątek, a innym - wręcz przeciwnie. :)

Do czego nawiązuję? Do zapomnianej afery Euroweek, gdzie to różni czarni i brązowi "tutorzy" po trzydziestce nawiązywali bliskie znajomości z nieletnimi Polkami. Wszystkie lewicowe media wraz z rodzicami stręczonych dziewczątek stanęły w obronie kolorowych amantów. Ileż żarliwości było w wykazywaniu, że wysyłanie kapucyna w jpg do dwunastolatki nie jest niczym złym, a w ogóle to odpierdolciesieodnaszychdzieciprawaki!!

 

Tiaa... :D 

Chętnie bym coś jeszcze napisał, aby niektórym świętoszkowatym ciśnienie podbić, ale pierdolę, nie chce mi się. :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RealLife napisał(a):

Dla mnie afera trochę z dupy. Goście mieli kasę, fejm a małolatki wysyłały im zdjęcia cycków same. Więc zapraszali gówniarstwo na imprezę bo w takim wieku mają właśnie fanów. Jak masz 19 lat to 15 latka nie wydaje się czymś nielegalnym. Dla mnie całe to środowisko YouTuberskie jest szkodliwe więc mi ich nie szkoda ale robienie z nich pedofilii to przegięcie. 

 

Bardziej mnie denerwują te feministyczne kukoldy jak Gargamel i Gonciarz co pouczali, wyzywali innych od mizoginów, brali udział w jakiś akcjach feministycznych a okazuje się, że Gargamel chlał, łyse kukoldzkie jajo, czyli Gonciarz ćpał a ich panny ich nagrywały i wystawiły.

Ale 15 nie jest niczym nielegalnym

Wiek zgody w takim Meksyku (nie islamski) od 12 lat.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wiek_zgody

 

Są kraje że i od 21 jest 😉

Edytowane przez Optimus Prime
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Również mnie zaskoczyło, że sprawa sięgnęła aż do premiera. Ten zaś chwycił się okazji.

A zaskoczyłoby Ciebie, że po wsadzeniu palca do kontaktu kopie prąd?

 

Idą wybory, a to szambo YouTubowo-influencerskie to idealny moment na zgarnięcie głosów. Pinokio cośtam podziała, potem kilku influ, w ramach solidarności wrzuci coś z pinokiem i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.