Skocz do zawartości

Proszę o pieniądze


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek Kotoński - źle wyszło i przyjmuję, że to pewnie też moja wina, napisałem to bo naprawdę się martwię i boję, że możesz nikt z boku nie powie Ci, że może walisz głową w mur. Proszę przemyśl to. Nie neguję w żaden sposób tego, że spotykają cię straszne rzeczy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

Dziękuję brachu. Chyba oszczędzę pieniądze, w sumie wszystko mam co trzeba najważniejszego, a najgorsza jest presja rachunków i zusów srusów, na to muszę mieć.

 

W razie czego dzisiaj wpłaciłem także niech Ci służą😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

ale kur.. nie mogliśmy ustawić startu z pena windowsowego. 

@Marek Kotoński, odpalałeś kompa z włożonym bootowalnym pendrive do gniazda USB? Komputer podczas POST-u przegląda dostępne napędy. Jeśli  BIOS znajdzie botowalnego pendrive, udostępni możliwość uruchomienia kompa z niego. W moim lapku tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Piter_1982 napisał(a):

@Marek Kotoński - źle wyszło i przyjmuję, że to pewnie też moja wina, napisałem to bo naprawdę się martwię i boję, że możesz nikt z boku nie powie Ci, że może walisz głową w mur. Proszę przemyśl to. Nie neguję w żaden sposób tego, że spotykają cię straszne rzeczy. 

 

Ponownie proszę o kwotę i skąd, żebym mógł ją zwrócić.

 

8 godzin temu, Baca1980 napisał(a):

Poszło :).

 

Dziękuję :)

 

4 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

 

W razie czego dzisiaj wpłaciłem także niech Ci służą😉

 

Dzięki.

 

Jak człowiek ma hajs, to wszędzie pokusy czychają, nagle tu, tu i tam promocja, zwariować można :)

 

6 minut temu, AT91SAM7S256 napisał(a):

@Marek Kotoński, odpalałeś kompa z włożonym bootowalnym pendrive do gniazda USB? Komputer podczas POST-u przegląda dostępne napędy. Jeśli  BIOS znajdzie botowalnego pendrive, udostępni możliwość uruchomienia kompa z niego. W moim lapku tak jest.

 

Wszystko robiliśmy jak trzeba, ja sam jestem kiepski w kwestii komputerów, ale windowsa zainstalować umiem, wymienić dyski i takie pierdoły. A tu jakby BIOS, który nie działał jak inne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

 

Dziękówki. Chyba są gdzieś jeszcze w pudłach, jakby co to po Nowym Roku wznowimy temat, bo przesyłki wiesz jak teraz działają w okresie świątecznym, kompletny chaos i pomyłki.

Nie żebym naciskał ale będę między świętami a nowym rokiem w Polsce, późnej prawdopodobnie znów za rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał(a):

A tu jakby BIOS, który nie działał jak inne

Hmm, ciekawe... Możesz mi wysłać na priv zdjęcie tego BIOS-u? Mój email to imię i pierwsza litera nazwiska (wszystko z małych liter, pisane razem, na onet-cie).

Najlepiej tej części BIOS-u, gdzie jest wybór napędów bootowalnych. Próbowałeś wcisnąć F12 podczas POST-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ramzes napisał(a):

Czy jest możliwe by część audycji była dostępna tylko dla wspierających?  Są takie hity jak "miś byłeś za dobry" itp. 

 

Akurat ta konkretna audycja jest już zreuploadowana na nowy kanał:

 

Ale sam pomysł bonusów dla wspierających jest ok.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło @Marek Kotoński nie poddawaj się C*uj z nimi Bóg z tobą. Co sądzisz o audycji o tematyce akcji gaśnicy i tego burdelu który na wiejskiej się odbywa twoje przemyślenia itd ?

Walcz z hejtami i nagrywaj dalej bo jestem spragniony audycji jak seksownej kobiety w łożu. PS Tinderowe miłości długo nie trwają już chciałem iść do biblioteki szukać żony ale włączyłem audycje i zrobiło się lepiej 😄

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, zachęcam do chociaż minimalnego wsparcia. Wiem, że teraz życie w Polsce do tanich nie należy ale szczytne idee są warte każdego wsparcia. Można kupić jakieś Marka produkty, można coś wpłacić. 

 

Przy okazji idą święta więc można to też potraktować jako okazję do zrobienia prezentu z tej okazji :)

 

Sami widzicie, że Marek ma teraz zdecydowany dołek ..tym bardziej każde wsparcie na wagę złota.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 16:39, DOHC napisał(a):

Nie żebym naciskał ale będę między świętami a nowym rokiem w Polsce, późnej prawdopodobnie znów za rok. 

 

Poproszę Cię żebyś napisał do mnie na [email protected] dobrze? Jak byłem na policji we wtorek, to ledwo się podpisałem, w sumie latami piszę tylko na klawiaturze, a długopisem praktycznie nic. Więc z góry uprzedzam że dedykacja itd. będzie jak kura pazurem. Za kilka lat będę się podpisywał krzyżykiem :)

 

W dniu 21.12.2023 o 17:42, AT91SAM7S256 napisał(a):

Hmm, ciekawe... Możesz mi wysłać na priv zdjęcie tego BIOS-u? Mój email to imię i pierwsza litera nazwiska (wszystko z małych liter, pisane razem, na onet-cie).

Najlepiej tej części BIOS-u, gdzie jest wybór napędów bootowalnych. Próbowałeś wcisnąć F12 podczas POST-u?

 

Po Nowym Roku, przepraszam Cię ale nie mam głowy do niczego teraz. Jak komp mi się uruchamia trwa to wiele minut i kurwicy dostaję - mam wszystko zaszyfrowane niestety.

 

W dniu 21.12.2023 o 18:02, Druid napisał(a):

Nie martw się my cię wesprzemy :)

 

Dzięki, fajnie mieć tego świadomość :)

 

W dniu 21.12.2023 o 20:16, trop napisał(a):

Poszło Marku. W tytule wpłaty mój nick.

Powodzenia, wiem że dasz radę.

Nie zostawimy Cię w potrzebie.

 

Może to co powiem wyda się trywialne ale-

PO BURZY WYCHODZI SŁOŃCE.

 

 

Dziękuję. To żebym się uratował, taka opcja, pomysł - istnieje. Musze go tylko sobie uświadomić. Jakbym czuł że gdzieś jest niedaleko.

 

W dniu 21.12.2023 o 22:48, Ramzes napisał(a):

Czy jest możliwe by część audycji była dostępna tylko dla wspierających?  Są takie hity jak "miś byłeś za dobry" itp. 

 

Wiedza zawsze była u mnie za darmo dostępna dla tych, których nie stać na coachów itd., więc nie. Natomiast gdybym kiedyś robił jakąś formę rozrywki, wtedy tak, bo to nie jest konieczne do przetrwania. Ale pomysł bardzo dobry, widziałęm że niektórzy YouTuberzy to stosują.

 

W dniu 21.12.2023 o 22:52, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

 

Akurat ta konkretna audycja jest już zreuploadowana na nowy kanał:

 

Ale sam pomysł bonusów dla wspierających jest ok.

 

To nie ta audycja na 66,6%, tu zmieniłem tytuł trochę, a tamtą poszukam, mam jak zwykle bajzel w plikach a jest ich sporo.

 

W dniu 21.12.2023 o 23:33, WsiunzSuchej napisał(a):

Poszło @Marek Kotoński nie poddawaj się C*uj z nimi Bóg z tobą. Co sądzisz o audycji o tematyce akcji gaśnicy i tego burdelu który na wiejskiej się odbywa twoje przemyślenia itd ?

Walcz z hejtami i nagrywaj dalej bo jestem spragniony audycji jak seksownej kobiety w łożu. PS Tinderowe miłości długo nie trwają już chciałem iść do biblioteki szukać żony ale włączyłem audycje i zrobiło się lepiej 😄

 

 

Dziękuję. Postaram się coś nagrać, ktoś na fejsie mi napisał, żeby nagrywać po minucie i zwiększać powoli, w sumie świetny pomysł. A co do hejterów, zwykle w święta starali się zadać mi jak najwięcej bólu psychicznego, ale już widzę po wpłatach ludzi, że do wiosny dotrwam, o ile nie wyskoczą jakieś ekstra wydatki. Tak więc o żadnym upadku już nie ma mowy, a serce rośnie że tak o mnie dbają ludzie. Ciekawe czy tych krzywdzicieli zza komputera, też ktoś tak wspomoże w nieszczęściu?

 

O Panu Braunie nagram na pewno.

 

 

5 godzin temu, Quo Vadis? napisał(a):

Naprawdę, zachęcam do chociaż minimalnego wsparcia. Wiem, że teraz życie w Polsce do tanich nie należy ale szczytne idee są warte każdego wsparcia. Można kupić jakieś Marka produkty, można coś wpłacić. 

 

Przy okazji idą święta więc można to też potraktować jako okazję do zrobienia prezentu z tej okazji :)

 

Sami widzicie, że Marek ma teraz zdecydowany dołek ..tym bardziej każde wsparcie na wagę złota.

 

Nie spodziewałem się takiego wsparcia. wpłaty z miłymi życzeniami, ciepłe słowa podnoszące na duchu, czuję się dzięki temu znacznie mocniejszy psychicznie, pewniejszy siebie, ale też i głupio niestety, że tylu ludzi niezbyt zamożnych zamiast sobie coś kupić, to mi wysyła, bo nie dałem sobie rady z ogarnięciem biznesu.

 

Szkoda że nie mogę odwdzięczyć się dobrą audycją. Z małymi przerwami dzień przespałem właściwie, na samą myśl o nagraniu od razu się spinałem, co to do cholery jest???

 

2 godziny temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Poszło

 

Dziękuję.

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.