Jump to content

Recommended Posts

Od kilku godzin miotam się po pokoju, pakując plecak na jutrzejszy wyjazd do Wrocławskiego Sądu. Jednocześnie to siadam, to wstaję na skrzypiącym krześle, chcąc napisać jakieś słowa; śmieszne, smutne, rubaszne, wulgarne - i nic mi z tego nie wychodzi.

 

Jeśli zastanawiają się Państwo o co chodzi, to jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. O pieniądze. 

 

Nie minęły całe cztery miesiące od ostatniej prośby (która bardzo mi pomogła, dziękuję serdecznie), a znów zmuszony jestem prosić o wsparcie finansowe. Ostatni czas w moim życiu to kombinowanie jak zapłacić rachunki, w efekcie czego musiałem pieniądze pożyczyć. Plusujemy opłaciłem, telefon i Internet także, ZUS zapłaciłem (prawie 800 złotych + ok. mniej niż dwie stówy usługa), rachunek za podstawowy serwer forum do wczoraj - zapłaciłem, bo dziś już by nie było forum. Zostały dwie domeny za 318 i 527 złotych za ważną usługę, mam do zapłacenia chyba dwa dni, albo trzy.

 

Jutro z rana (z Leżajska o 4-ej) podróż na kolejną rozprawę z Panem "Sekułą", czyli z Leżajska do Rzeszowa, skąd pociągiem kilka godzin do Wrocławia, skąd do Sądu, gdzie czeka mnie ok. godziny, dwóch, wymieniania argumentów z Panem "Sekułą". Po wszystkim to samo, dworzec, pociąg, do domu godzina, półtorej, zależy od pogody. Przytulam się z moimi włochaczami i złodziejami kiełbasy i innych produktów mięsnych, po czym odpływam w sen, oby nie wieczny.

 

Jestem coraz bardziej sfrustrowany, gdyż ciągle coś wklejam na Plusujemy by rozkręcić ten biznes i żebyśmy mieli coś konkretnego, a nie tylko portale skojarzone jednoznacznie z męską tematyką - spędzam każdą wolną chwilę przy komputerze, a pieniędzy nie ma. Nie mam absolutnie do nikogo żalu, po prostu odczuwam frustrację że muszę prosić o pomoc kiedy to ja sam lubię pomagać.

 

Niestety, jak to się mówi, kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Jak teraz nie będę zapier... rezygnując niekiedy ze snu, to nie będę nic miał do powiedzenia w przyszłości, a mam coś do powiedzenia w tej zakłamanej rzeczywistości. Musimy mieć portal, duży, mocny, żeby się z nami liczyli i o dziwo widzę, że pojawia się tam coraz więcej osób. Czyli Syzyfowa praca przynosi jednak efekty i udało nam się stworzyć dla ludzi miłe miejsce, co wcale takie łatwe do zrobienia nie jest.

 

Daruję sobie pisanie o misji, 19 książkach, portalach, pomocy itp., itd., etc. bo te moje przechwałki już Państwo doskonale znacie. Potrzebuję pieniędzy by opłacać wszystko co mam do opłacenia, i zajmować się rozkręcaniem Plusujemy. Ciuchy mam z lepszych czasów (czyli jak książki schodziły), buty mam na rok, dwa, jem ile chcę, śpię elegancko. Potrzebuję "tylko" na rachunki, a od czasu do czasu coś kupić muszę (kwiatki, prezent mamie, przyjaciółce itd., czasem sobie jakiś mały gadżecik). Na benzynę nie potrzebuję bo praktycznie nie jeżdżę, dużo pieniędzy schodzi na leki, chociażby teraz pakuję między innymi 4 różne leki na IBS czyli wiadomo co...

 

Jest mi wstyd jak cholera, na szczęście biorę leki nasenne i za kilkanaście minut idę do łóżka, wstanę o północy przygotowywać się do wyjazdu.

 

Więc jeśli ktoś z Państwa chce wspomóc starszego Pana z ambicjami, to można zrobić to tak:

 

Mbank 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874 Marek Kotoński. 

 

PayPal - [email protected]


Dotacje używane w czasie lajwów, firma pobiera niemały %, zwłaszcza za sms-y: https://tipply.pl/u/pieszczoch 

 

Blika itd. nie posiadam.

 

----------------------------------------

 

Od pieniędzy płacę podatek oczywiście w każdym przypadku. Jeśli ktoś kto wpłaca ma konto na forum, proszę dać znać i dodamy kwotę pod nickiem.

 

Dziękuję i dobranoc. Postaram się jutro nagrać audycję jak mi poszło, albo pojutrze, bo jutro będę padał na twarz wieczorem w domu jak wrócę.

 

Jeśli nie chcecie wpłacać, naprawdę nie ma problemu żadnego, jakoś sobie poradzę.

 • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Trzeba jakoś zareagować samcza społeczności :) 

W Polsce obecnie za kolorowo nie jest ale może ktoś wrzuci cosik dla poparcia jakże ważnej idei.

Są sprawy i miejsca o które bić się warto i niewątpliwie to forum i jego sprawa jest takim przykładem.

Jest nas tu tylu, podbijam prośbę Marka i gorąco zachęcam :) 

Dodajmy mu trochę wigoru i wiary, bo widać, że przemęczony mocno ostatnio.

 • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Poleciało, jutro doleci. Dziękuję za to, że tyle dla innych zrobiłeś i dalej pomagasz ludziom. Nie tylko forum i książki otwierają oczy, ale i audycje. Dla wielu audycje mogą być najlepszą drogą do przyswojenia wiedzy, dobrze, że tyle ich wytworzyłeś.

 

Audycje zostały fajnie stworzone, nie mówisz szybko, bez wydumania. Świetnie, że poruszasz różne zagadnienia w jednej audycji. Styl taki, jakby spotkać się z kumplem i go posłuchać. Idealne do słuchania jeśli akurat da się w pracy, czy podczas podróży.

 

Może powinniśmy robić darowizny na prywatne konto, bo chyba wtedy nie trzeba płacić podatku? To byłaby najlepsza opcja, którą warto by też podawać na lajwach. Ale może za małą mam tu wiedzę.

 • Like 5
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ode mnie też 100 dzisiaj poszła🙂

 

Warto wspierać naszego darczyńcę bo gdzie znajdziecie drugie takie forum😉

Marek poświęcił dla nas wszystkich lata pracy, czasu, wyrzeczeń, środków by stworzyć to miejsce, 

kilka innych portali, masę książek, felietonów, audycji, które nie jednemu uratowały życie, zdrowie, pieniądze, czas.

 

Mamy na forum pełno majętnych ludzi więc kilka zł nikogo nie zbawi.

Biedniejsi mogą odwdzięczyć się bytnością na portalu plusujemy.pl i pomóc go rozkręcić.

 

Pamiętajcie dzisiaj ty pomagasz jutro tobie ktoś może pomóc, tak to działa.

Wataha trzyma się razem🫠👊💪

 

 

 

 • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Postaram się coś wymienić gdyż mam konto zagraniczne, i wspomóc. Spojrzałem do sklepu, i widzę że już nie mam co kupić. Wszystkie książki w tym fizyczne i audycje, poza rzucaniem palenia i poradnikami wynajmującego i rozwodowego. 

 

Jak dojdziesz do ładu z tymi sprawami, pomyśl nad wypuszczeniem nowych produktów, dzięki którym będziesz mieć stały dochód. Na plusujemy zróbmy dział sprzedaży 🤔

 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, DOHC napisał(a):

Wszystkie książki w tym fizyczne i audycje, poza rzucaniem palenia i poradnikami wynajmującego i rozwodowego. 

Zacznij palić, weź ślub (najlepiej z jakąś samotną matką) i wynajmij mieszkanie. Wtedy będziesz mógł te 3 dokupić, ;) 

 • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

Nawet nie czytam postu tylko coś wpłacam. Jedyne takie męskie forum w Polsce nasiąknięte testosteronem jak bycze jaja :)) i przede wszystkim wiedzą o związkach. Wiedza słowo klucz. 

 

 • Like 5
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Quo Vadis? napisał(a):

Całe szczęście, że mamy tu wiele pomocnych rąk :)

 

Za to cześć i chwała wszystkim wspierającym.

Niech Bóg, kosmici, materia, energia czy cokolwiek co ten świat stworzyło wam po stokroć wynagrodzi.

Karma wraca i jest sprawiedliwa🙂

 

Dokładając swoje przysłowiowe trzy grosze tworzymy społeczność i miejsce gdzie można miło spędzić czas,

poznać ciekawych ludzi, dowiedzieć się co w trawie piszczy w poszczególnych obszarach życia.

 

 

 

 

 

 

 

 • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję. 

 

Wczoraj czyli w sumie dziś (po północy, niemal od razu po powrocie z Wrocławia), od razu zapłaciłem pozostałe rachunki. Już nie muszę kombinować, gdzie dane portale poprzenosić bo nie mam na serwer, a przecież już chyba dwa drogie serwery "zamknąłem", czyli po prostu cięcie kosztów, ale gdzieś jest granica.

 

Proszę mi dać czas do późnego wieczora, powpisuję kwoty pod nickami jeśli system tego nie zrobił. Jestem na chodzie, ale podróż dała mi solidnie w kość i nie za bardzo dobrze się czuję, wolę teraz nic nie wpisywać bo się pomylę.

 

Żałuję tylko że nie znam haseł i loginów do kont, bo by mi się przyjemniej wczoraj siedziało w pełnym pociągu, a tak troszkę mrocznych myśli było. Ten miesiąc finansowi mi Państwo uratowaliście, ale co dalej? 

 

Najważniejsze to ustabilizować stan psychiczny, ile się tylko da. Po drugie, wymyślić sposób na zarabianie pieniędzy. Po trzecie zapier... a po czwarte widzieć jak ludzie bogatsi o wiedzę, popełniają o wiele mniej błędów. To trzeba zrobić tak, jak robią to wirtuozi zła. 1% kłamstwa i 99% prawdy żeby się uwiarygodnić. Plusujemy to portal gdzie będzie dużo wklejanych bzdur (które ludzie lubią), ale umożliwić i ochraniać to co człowieka wzbogaca. Właśnie nad tym roztoczę ochronny parasol i tylko tak coś może dotrzeć do ludzi.

 

Np. na innych portalach jest mądra rzecz w zalewie gów.., ale zaczyna być wyszydzana i atakowana a portal nie reaguje. A na Plusujemy jak najbardziej "ktoś" zareaguje. 

 

Czy to zmieni świat? Nie. Ale pozwoli przetrwać a nawet uśmiechnąć się pewnej liczbie pojedyńczych ludzi. 

 

 

A może po prostu napisać kolejną książkę? Jak dla pieniędzy, to może jakiś kosmiczny homo romans (dwie kobiety zrobione na chłopa chirurgicznie, bardzo modne) i się tych dwóch zakochuje w bogatym, despotycznym Marsjaninie. 99% mocnego porno LGBT, 1% rozmowy o prawdziwej miłości i wyszydzania intercyzy i inceli. 

 

Idę pospać, dziękuję jeszcze raz!

 • Like 7
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cześć. Właśnie puściłem przelew więc rano będzie zaksięgowany

 

Plusujemy.pl może napisz coś więcej? Jaka idea, jak to ma zarabiać, co musi się stać? Zupełnie nie ogarniam takiego biznesu. Natomiast rozumiem, że potrzebna klikalność, reklama, polecenia? Ja zacząłem odwiedzać. Powodzenia.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poszło. 

42 minuty temu, Kespert napisał(a):

Dalej to samo, jeśli będzie potrzeba - do końca świata, i jeden dzień dłużej.

Kochamy Cię Jurku Kotoński. ❤️🍇

Edited by zuckerfrei
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Lucky Luke napisał(a):

Jaka idea, jak to ma zarabiać, co musi się stać?


Jak każda strona- im więcej klikalności, wchodzenia na stronę tym większe zasięgi robi co generalnie tworzy samonapędzającą się kulę.

 

Jakby ktoś pominął, to wbijajcie, rejestrujcie konta, wklejajcie ciekawe artykuły:

 

https://plusujemy.pl

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał(a):

Ten miesiąc finansowi mi Państwo uratowaliście, ale co dalej? 

 

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał(a):

Po drugie, wymyślić sposób na zarabianie pieniędzy.

Większość ludzi działających w necie z tego co widzę idzie w gadżety.

Koszulki, kubki... itp promujące forumowe idee, działalność, forum.

Projekty graficzne myślę Bracia ogarnęliby gratisowo??

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.