Skocz do zawartości

Życzenia świąteczne dla ukochanych forumowiczów z naszego forum!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym życzyć wszystkim Braciom... no właśnie, tu zaczynają się banały niemożliwe do spełnienia. Zamiast więc typowego kopiuj/wklej żeby mieć z głowy kolejny obowiązek, będę życzył coś od siebie. 

 

A więc życzę:

 

- pieniędzy. Pieniądz to potencjał, tak jak nóż, którym można komuś wyłupić gałki oczne, ale można też głodnym dzieciom pokroić chlebka na kanapki, by sobie smacznie zjadły kanapki z kiełbaską. Potencjał, siła i energia nie jest dobra ani zła, jest neutralna, ponieważ dopiero my, nasz umysł, nadaje kierunek tej sile - dobry albo zły, To jak mięśnie i silne ciało; można komuś własnym, sprawnym ciałem zdemolować jego ciało, a można też ocalić słabszego człowieka, wrażliwego, przed pobiciem. Można też sprawnym ciałem popchnąć starszemu panu fabię, której rozładował się akumulator, czy też wnieść atrakcyjnej sąsiadce mężatce, której mąż za granicą haruje na żonkę, ciężkie zakupy na 7 piętro, gdy winda się zepsuła.

 

- mądrość. Mądrość możemy mieć sami, albo też możemy znać się z kimś, kto jest "kumaty" i jest dla nas autorytetem. Dzięki mądrości, inteligentnie wykorzystamy potencjał finansowy. Zamiast oszaleć i kupować rzeczy nam niepotrzebne, możemy zainwestować w siebie czy też w coś, co przyniesie zysk w przyszłości. Pieniądze w rękach człowieka przedtem ubogiego, bez mądrości, są jak krew w wodzie pełnej rekinów - pojawi się wiele pokus, oraz pasożytów wszelkiej maści i płci. Mądrość pomoże nam wybrnąć z wielu niebezpiecznych sytuacji.

 

A więc życzę wam pieniędzy, ale tylko wtedy, gdy towarzyszyć im będzie mądrość. Jeśli nie macie tej tzw. mądrości finansowej, to nie życzę wam pieniędzy, gdyż tylko was ludzie ciężko psychicznie poranią w walce o ten potencjał. Stracisz "przyjaciół", rodzinkę, a zyskasz nienawiść, długi i lata w sądach.

 

Życzę wam obracania się w towarzystwie ludzi, którzy was pozytywnie motywują, szczerze chwalą zamiast zazdrościć i gnoić, przy których czujecie że chce się żyć. Wy też dbajcie o takich ludzi, bo to jeden z większych w życiu skarbów. W świecie który z natury nas osłabia, wzmacnia świadomość braków, zwiększa poczucie winy, ktoś kto dobrym słowem was wzmacnia, jest cenniejszy niż złoto. Co ci po złocie, skoro będziesz się sam ze sobą źle czuł?

 

Życzę wam umiejętności wzbudzania w sobie poczucia zadowolenia i wdzięczności, bo umiejętność wzbudzenia w sobie żalu czy poczucia krzywdy, wszyscy już mamy. Skoro działa w jedną stronę, to i w drugą zadziała, tylko o wiele trudniej, bo nigdy nie była ćwiczona ta umiejętność. Komu potrzebny jest zadowolony, radosny człowiek, któremu nie można nic sprzedać ani oszukać, udając przyjaźń na którą wielu ludzi rzuca się jak gryzoń na ser, w pułapce na myszy.

 

Życzę wam uśmiechu, poczucia humoru. Śmiejmy się, bo i tak to wszystko kiedyś się skończy, więc po co się spinać czymkolwiek? Gdy my umrzemy, świat nadal będzie funkcjonował, a każdy będzie miał w sumie te same problemy co i my mieliśmy. Zmieni się technologia. ale stan psychiczny? Wątpię. Mam oczywiście na myśli śmiech serdeczny, szczery, przyjazny, a nie szyderczy np. ze starszego pana w fabii LPG, nadętego swoją wszechwiedzą jak indor.

 

Życzę wam zdrowia, a także CHCENIA zadbania o naszego krnąbrnego osiołka, który wiezie nas przez nasze życie, czyli nasze ciałko. Szczerze troszczmy się o własne ciało, bo ono jest z nami na dobre i na złe. Czy nas biją, czy chwalą, w biedzie i w bogactwie, w chorobie i zdrowiu, ciało zawsze stara się przetrwać, żeby utrzymać przy życiu mózg - prawdopodobną siedzibę naszego JA.

 

 

Itd., itp., etc.

 

 

Mam także życzenia dla moich hejterów, gdyż czy tego chcę czy nie chcę, stali się istotną częścią mojego życia. Za niecałe 3 tygodnie kolejna rozprawa we Wrocławiu, a przecież to nie koniec tych okropieństw. Są to życzenia sprawiedliwe, przemyślane przeze mnie, gdyż nie chcę zbrukać swego sumienia żądzą odwetu.

 

Życzę wam szczerze, z całego serca, że skoro wy uznaliście mnie wbrew wszelkiej logice, prawdzie i wyrokom sądowym złym człowiekiem, oraz postanowiliście mnie ukarać za moje rzekome zło, czyli oczerniać, kłamać, niszczyć opinię o mnie, pozbawić możliwości zarabiania na uczciwej pracy i tak dalej, to ja wam życzę DOKŁADNIE tego samego. Wam i waszej rodzinie, znajomym, tak jak się to odbyło u mnie. Czy to za sprawą jakiegoś człowieka, czy zdarzenia losowego, doświadczcie dokładnie tego samego, co chcieliście mi sprezentować. Niech wszystko do was wróci w formie doświadczeń życiowych wtedy, gdy najmniej będziecie się tego spodziewać.

 

 

 

A dla osób które odpowiedziały na mój wątek z prośbą o pieniądze (niekoniecznie dając pieniądze, chodzi o dobre słowo, wsparcie psychiczne, duchowe itd.), i podnieśli mnie tym potężnie na duchu, życzę szczerze z całego serduszka, żebyście i wy spotkali na swej drodze takie zdarzenia życiowe, które będą niesamowicie przyjemne, a nazwiecie je niesamowitym fartem, przypadkiem jednym na milion. Niech was to spotka w 2024 roku i nie myślcie już o tym, bo pewnie przyjdzie niespodziewanie.

 

 

 

 

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zdrówka bo bez niego nic się nie da zrobić, pieniążków, które dają wolność i możliwości,

spełnienia najskrytszych marzeń, pasji, zainteresowań, stawianie się na pierwszym miejscu i dbania o własny interes,

sprytu i odnajdywania się w różnych sytuacjach, nie poddawania się emocjom i używania rozumu wtedy kiedy tego potrzeba.

 

Czego również brakuje ludziom a także tutaj na forum i jest to zauważalne mianowicie życzliwość i zrozumienie drugiego człowieka,

solidarność, wsparcie czy pomoc.

 

Pamiętajcie w jedności siła, dzisiaj ty pomagasz jutro tobie ktoś poda pomocną dłoń.

 

Niech czas świat będzie dla was odpoczynkiem od codziennego znoju życia, problemów, spędźcie je tak jak chcecie, lubicie.

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby trąba waszego słonia NIE wpadała w kaktusy.

Oby nie dopadły was ZUS'y.

W portfelu TŁUSTE dolarusy.

....na podjeździe LAMBOŹDZIRUSY.

SIKOREK jedzących z ręki.

......nocą namiętnie jęki.

Szefa przed lustrem codziennie rano.

....kanapę w salonie 'sianem$' wypchaną.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marku, za najlepsze życzenia :) Szczerze napiszę, pierwszy raz w życiu przeczytałem tak piękne życzenia :) Aż dreszcze mnie przeszły... Jesteś w porzo gościem :) Również ode mnie moje skromne życzenia dla Ciebie: niech Ci się darzy, wiedzie, dużo zdrowia, forsy i trzymaj się :) Pozdro

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za życzenia,  życzymy dalszego rozwoju forum aby nadal było liczącym się miejscem dla mężczyzn w internecie,  którzy mogą tutaj  poradzić się,  podzielić się doświadczeniami, wyżalić się,  pośmieszkować i rozerwać się na lekkich tematach po ciężkiej pracy :) Taki wirtualny pub :)

 

Wszystkiego najlepszego dla założyciela forum!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem się za poszkodowanego jako dziecko, gdyż 24 grudnia prezenty - na które jako dziecko byłem napalony jak banderowiec na zaostrzone widły, a urodziny 28 grudnia, też pożądałem prezentów. Ale że różnica to tylko 4 dni, więc miałem silne wrażenie że prezent byłby o wiele droższy, gdyby był np. za kilka miesięcy. A tak rodzice musieli z grudniowych pensji starać się o dwa prezenty :)

 

Ech piękne czasy, tatuś mnie zagadywał przy zamkniętych drzwiach, a mama dzwoniła dzwonkiem do drzwi i mówiła że dziękuje za prezent dla mnie, a ja wybiegałem żeby złapać św. Mikołaja, ale mama mówiła że już pobiegł dalej :) Dość długo tak mnie nabierali :) Wszystko tak bardzo mnie cieszyło - pomarańcze, serial czy film w telewizji, pyszne żarcie (sałatka głównie) i możliwość długiego spania. A teraz wszystko człowiek niby ma, ale takiej niewinnej radości jak na lekarstwo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.