Skocz do zawartości

Co z nią zrobić???


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sky napisał(a):

Wszyscy Bracia dobrze prawią. Niech ta wiedza chociaż raz nie pójdzie na marne!

 

Pójdzie na marne.  Przecież on wie lepiej.

 

Wiecie co, przecież on może sobie jaja z nas robi pisząc takie teksty.

Albo ktoś pracę zaliczeniową pisze i ma za darmo pomysły jak rozwiązać problemy.

Za darmo i lepiej niż od AI.

 

Bawi się nami.. 

Edytowane przez GriTo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładuj się w to. Laska z mężem i niepełnosprawnym dzieckiem? W najgorszym wypadku skończysz tak ze laska zostanie w Twoim mieszkaniu bez Ciebie, a Ty będziesz jeszcze płacił alimenty na jej chore dziecko. I do tego jeszcze ten brak seksu. Mówisz ze  pewnie miałbyś seks na zawołanie. No właśnie... Pewnie miałbyś...

Ja bym odpuścił. Chodzisz po cienkim lodzie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Nie ładuj się w to.

 

Przepraszam towarzyszy za wcześniejszy mój błędny wpis. Wybaczcie

 

Do autora: ładuj się w to. Oczadział ty?! Ona cie ocha... To ta jedyna na 100000000....!

 

Czekam na nowy wątek pt.: "Pany! zostałem wyru.....y mimo iż stać mnie było na papugie za 1000E. Obiecywała miłość do końca świata i jeden dzień dłużej, a coś nie pykło. Pewnie to moja wina, Pomóżcie, jak mam zawalczyć o moją u......aną"

 

well-waiting.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endr3w ja mam 31 lat i rozważałem tak ja Ty wejście w związek z mężatką, starszą kilkanaście miesięcy, również jak Ty miałem takie rozważania, że wszystkie wcześniejsze lata poświęcone były chłodnym kalkulacjom i polepszaniu statusu, więc może by teraz zrobić inaczej, skoro przy dotychczasowym trybie działania, nie zaznałem fajnego związku i ciepła.

wszystkie logiczne głosy w mojej głowie podpowiadały żeby sobie odpuścić, i na szczęście ich posłuchałem.

Emocje nie są dobrym doradcą. Tym bardziej, jak masz z nimi problem (depresja), masz poczucie braku - niekoniecznie finansowego, mówię o braku ciepła relacji z drugą osobą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cię rozumiem, bo też zmagam się, co prawda z trochę innym problemem, ale w sumie finalnie też chodzi o pusie.

Więc bracia jedno, a Ty swoje. Wiem jak to działa. Mnie pomagało jak sobie czytałem wpisy po kilka razy.

Ponieważ trzeba Ci powtarzać to ja dorzucę od siebie choć już w zasadzie wszystko zostało powiedziane.

1.       Jeżeli podejmujesz decyzję o ruchaniu mężatek, a dla wielu braci to nieakceptowalne, to: Mężatki się rucha ale nie zabiera się ich do domu. To jest pierwsza podstawowa zasada. Zdesperowany mąż (a ten jest ponoć bardzo zazdrosny) może zlikwidować absztyfikanta swojej myszki albo z pomocą ziomali dobrze oklepać. I bierz takie zagrożenie na serio.

2.       Mężatka z niepełnosprawnym dzieckiem. Takie dziecko może potrzebować ojca bardziej niż dziecko w pełni sprawne. Nie wiesz jak jest i jak facet opiekuje się tym dzieckiem i jakiej ono opieki wymaga. Odpowiedz sobie czy jesteś gotowy przejąć te obowiązki po nim, bo do tego to się sprowadzi.

3.       Keks. Czytając to co napisałeś mam smutną wiadomość. Nie poszła dopamina i nie motylków. Znaczy nie łapiesz się w jej standardy chadów. Gdyby było inaczej już dawno byś bzykał. Wierz mi jak baba chce to facet ma niewiele do powiedzenia w tym temacie. Gadzi mózg potrzebuje chwili aby „podjąć” decyzję i wie jak zachęcić panią do figli. Jak nie bzykasz najpóźniej na 3 spotkaniu to znaczy, że się nie podobasz.

4.       Tam jest chłodna wyrachowana kalkulacja żeby poprawić swój status. Jak przed keksem ustala z tobą zasady na jakich on może być, to znaczy, że będzie się zmuszać bo jej nie podniecasz. Więc uprzedza Cię, że keksu będzie mało bo ona po przejściach jest. Kobieta, którą facet podnieca da się przelecieć we wszystkie trzy dziury i sama poprosi o więcej.

5.       Będziesz mieć keks tylko w demo, a późnej jak będziesz dobrze służył, a i to nie jest pewne.

6.       Za 5 minut będzie z Tobą w ciąży. Jest to wielce prawdopodobne.

7.       Bierz dupsko w troki i zasuwaj na treningi. Wymaksuj się. Jak się wymaksujesz z Twoim statusem materialnym doopy same przyjdą. Jak w ostatnim czasie wrzuciłem na FB profilowe, którego od lat nie miałem, a jestem po mega metamorfozie, to usłyszałem: co słychać? Od trzech koleżanek, które nie odzywały się do mnie kilka lat, a jedna kilkanaście.

8.       Nie wchodź w to dla swojego dobra.

 

Edytowane przez Arghor
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz, że kobieta będzie lekiem na twój smutek, deprechę i da Ci szczęście to jesteś w błędzie.

 

Kobieta sama jest żebrakiem i szuka tego samego w mężczyznach tym bardziej taka co ma już bombelka

i chce mu zapewnić byt, bezpieczeństwo i wszelkie wygody.

 

Kobiety nie kochają mężczyzn tylko to co oni mogą dać, zapewnić, zabezpieczyć.

Każdy w głębi duszy jest egoistą i szuka w ludziach, przedmiotach, miejscach przyjemności.

 

Co do paszynek z Ukrainy wielokrotnie ten temat wałkowaliśmy.

One nie są wcale lepsze od p0lek a im dłużej w PL będą nasiąkać zgnilizną lewackiego zachodu

tym szybciej staną się takie same jak miejscowe.

 

Popatrz na przykład Ukrainy i wojny z nią związanej.

Gdzie są te ciepłe, czułe paszynki? 

A no w Polsce, w bardziej majętnych krajach Europejskich czy w Kanadzie.

Ba te "wyjątkowe" istoty w Niemczech już ogłaszają się w biurach matrymonialnych.

Tak ich właśnie obchodzi los rodaków, mężów, ojców, braci, kolegów którzy masowo giną na froncie.

 

Kobieta w wieku 31 lat do tego z ogonem to nieporozumienie.

Jesteś zdesperowany?

 

Przede wszystkim zadbaj o siebie i stawiaj się na pierwszym miejscu.

Nie wprowadzaj do swojego życia kogoś jak sam masz problemy.

Miej wymagania co do kobiet i poniżej pewnego poziomu nie schodź.

 

Rozumiem, że moc kuciapy jest najsilniejsza tylko, że to możesz mieć za niewielkie pieniądze

u kurtyzany.

 

Kolejna sprawa na forum staramy się tłumaczyć, że zajętych kobiet choćby nie wiem co  sie nie tyka.

Są niepisane zasady między mężczyznami i pewnych granic się nie przekracza.

Dopóki mężczyźni nie nauczą się solidarności i odmawiania kobietom dopóty będzie przyzwolenie na kurestwo.

 

Zmiany zawsze zaczynajmy od siebie.

Na dobry początek popracuj by pozbyć się nałogu alkoholowego, który nie jednemu zniszczył życie.

Picie nie jest rozwiązaniem tylko równią pochyłą na samo dno.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2023 o 01:12, Endr3w napisał(a):

Z tego co mówi i jak się zachowuje jestem na 90% przekonany, że jeśli się zdecyduję, to będę miał ruchanie na zawołanie i w formie jakiej tylko sobie zażyczę. Przed ewentualnym zawarciem "układu" bym laskę przetestował przez pewien czas :)

😆

Jak któraś chce się z Tobą ruchać to przyjedzie z drugiego końca Polski na seks.

Jak nie chce to pisemna umowa z pieczątką ministry ds. Równości nie pomoże. To co Ty sobie myślisz to wynik Twojej potrzeby tego seksu. Oczywiście ze dwa razy może pójść z Tobą do łóżka, żeby wypełnić umowę, ale później to jest marchewka i kijek, marchewka i kijek, kijek, kijek, kijek aż w końcu będziesz leżał a ona Cię będzie kopała.

Nie jesteś skurwysynem, pchasz się tu ewidentnie w bycie beciakiem, pantoflem a reszta to Twoja wizualizacja.

 

Dla niej mąż to ewidentny beciak którego sobie ustawiła. Ty masz zasoby ale jesteś dla niej nieatrakcyjny fizycznie, jesteś więc dobrym potencjałem na łatwiejsze życie. Gdyby widziała w Tobie ciekawego gościa to już byś opowiadał co z nią robiłeś na kanapie, na podłodze, w aucie, na świeżym powietrzu.

Edytowane przez armin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2023 o 10:08, GriTo napisał(a):

Tak, tak, już się chwaliłeś że zarabiasz 600 Euro na dzień.

Pięknie, pieniądz przyzwoity.

 

Zbyt wiele razy podkreślasz swój stan materialny. 

Oby nie ściągnęło to nikogo złego na ciebie. 

Niejeden kozak zmienił zdanie po czasie.

A czym to on nie jeździł a ile to takich twoich pensyjek zarabiał na miesiąc...

 

Dokładnie. Pieniądz lubi ciszę. Ludzie majętni nie muszą chwalić się swoim statusem. 

 

Co do Ukrainek to moje doświadczenia są zgoła inne - one potrafią śmigło urwać! To jest ich główna broń do zdobycia dobrego sponsora w PL więc nie mają żadnych oporów ani granic w łóżku! Spotykałem się z jedną Ukrainką bardzo krótko to nawet swoje koleżanki do wspólnej zabawy przyprowadzała. To był piękny czas :) Też pracuję z domu i też swego czasu jedna Ukrainka, która u mnie wtedy sprzątała dopytywała się czym się zajmuję w pracy i dlaczego mieszkam w takim dużym mieszkaniu sam. A potem zaczęły się podchody z jej strony. Temat uciąłem bo nie odpowiada mi rola sponsora. 

 

Co do samej historii: Ukrainka + mąż + niepełnosprawne dziecko + awersja do seksu -> Panowie co tutaj może się nie udać?! 🤣

 

Czekam na dalszą historię :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzucę swoje 3 grosze, a jak? 

 

Panie, z tego co piszesz zarabiasz ponad pół melona rocznie i ty mi chcesz powiedzieć, że narzekasz na brak zainteresowania kobiet? Przecież baba wyczuwa gruby piniądz z daleka, wystarczy wyjście na imprezę z kumplami, wakacje cokolwiek i już jesteś na radarze. No chyba, że naprawdę jesteś brzydszy od diabła... chociaż nie, nie i tak znalazłaby się jakaś harpia. Więc albo nam tu pociskasz kity i w sumie nie wiem po co, albo rzeczywiście coś tu jest nie halo, że pomimo grubej pęgi nie umiesz sobie zorganizować tak życia, żeby dupy biły drzwiami i oknami. 

 

Co do ukry. 

No proszę pana, laska ci mówi, że ona seks nie, bo coś tam coś tam. Że dziecko chore, że mąż pizda, a dla ciebie to ok. Normalne nie? I ty chcesz brać pod dach wywłokę, która gardzi mężem, ma balans w postaci niepełnosprawnego dziecka, a Tobie nawet dupy nie dała? Przecież ona jawnie ci pokazuje, jaki ty głupi jesteś, a wiesz dlaczego? Bo baba, jak chce kogoś uwieść, przekonać do siebie to gra cipksiem strasznie. Anale, srale, głębokie gardło, wszystko co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Ty nawet tego nie dostajesz. 

 

I na co ci ten hajs, skoro pierwsza lepsza sprzątająca ukra rozgrywa cię, jak chłopca? 

 

I na koniec jeszcze takie pytanie. Powiedz mi panie, skąd ci się bierze to przeświadczenie, że jesteś mądrzejszy od innych? Mówisz, że mąż ukry to pizda, jest o ciebie zazdrosny itd. Żebyś się nie nie zdziwił, jak pewnego razu ta "pizda" przy współpracy z kolegami i swoją żoną po uśpieniu ciebie opędzlują ci chatę i odjadą w siną dal rechocąc, jak to wyjebali w kosmos głupiego polaczka. Ukry są mądrzejsze i bardziej wyrachowane, niż nam się wydaje. A ty skoro chcesz się wpierdalać między ukraińskich kozaków, musisz się liczyć z tym, że wchodzisz na wody o których nie masz pojęcia. 

 

Otrzeźwiej chłopie, bo łeb na wszy

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2023 o 10:30, krzy_siek napisał(a):

wszystkie logiczne głosy w mojej głowie podpowiadały żeby sobie odpuścić, i na szczęście ich posłuchałem.

Emocje nie są dobrym doradcą. Tym bardziej, jak masz z nimi problem (depresja), masz poczucie braku - niekoniecznie finansowego, mówię o braku ciepła relacji z drugą osobą.

Szacunek.

Potwierdzenie tego, że dobrze postąpiłeś przeczytasz sobie na stronie świadomość zwiazkow pl, solidne rzeczy tam są

:)

W dniu 27.12.2023 o 11:38, Iceman84PL napisał(a):

Co do paszynek z Ukrainy wielokrotnie ten temat wałkowaliśmy.

One nie są wcale lepsze od p0lek a im dłużej w PL będą nasiąkać zgnilizną lewackiego zachodu

tym szybciej staną się takie same jak miejscowe.

 

Popatrz na przykład Ukrainy i wojny z nią związanej.

Gdzie są te ciepłe, czułe paszynki? 

Ciepłe paszynki haha

Też im się w pupach poprzewracało widząc jak goście są zdesperowani, ażeby dostać się do tzipy.

 

Na plus dla Ukrainek i innych cudzoziemek potrafią się jakoś schludniej i modniej ubrać aniżeli p00lki, które doświadczyłem iż chętnie kupują rzeczy na wagę, a dodatkowo chodzą w jakiś znoszonych ciuchach - nie wygląda coś takiego estetycznie.

Przykładowo jedna taka panna widziałem, że potrafiła chodzić w tej samej bluzce prawie codziennie :D Inna pojechała ze mną pociągiem w jakiś spodniach znoszonych, z kudłami od psa i kota bo się wczoraj z nimi bawiła i nie widziała tego następnego dnia rano eh

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 

Cytat

 

    -Ukrainka, sprząta u mnie od ponad roku;

.....

    -jakieś pół roku temu się mnie pyta "czy chciałbym z nią być", że ona "nie chciała drugiego dziecka, ale jeśli ja chcę to mi urodzi", ślubu kolejnego nie potrzebuje, jakbym chciał to możemy mieć rozdzielność majątkową, na co jej odpowiadam, że nie chcę wychowywać obcego dziecka;

 

 

Seks za związek to zły kierunek. Ona chce źle.

 

Ty byś chciał ją ruchać, bo u Ciebie sprząta. Ruchać za darmo. To zły kierunek.

 

Ty chcesz seksu.

 

Zapłać jej więcej, jeśli chce, np. 200zł lub 400zł więcej danego dnia gdy jest seks.

 

 

 

 

Cytat


    No i od tego czasu wisimy w takim zawieszeniu: jest mocna przyjaźń, sporo flirtu, ale nic więcej.

 

Albo zmierzacie w stronę seksu albo nie flirtuj.

Jeśłi ona nie chce seksu, unika, to przestań ją podrwyać i adorować.

 

 

W skrajnym przypadku zmień sprzątającą na mniej atrakcyjną.

 

 

NIe masz seksu — źle się dzieje w twojej głowie. SZukaj dziewczyny.

 

 

 

 

Cytat

I tak się zastanawiam czy nie spróbować z nią czegoś więcej. W sensie: wynajmuję nam na rok większe mieszkanie i próbujemy coś z tego zrobić. Jak nie wyjdzie, to każde idzie w swoją stronę (problem taki, że ona nie za bardzo ma gdzie iść wtedy).

 

Jak jest twój cel? Chcez mieć taką żonę? I weźmiesz jej córkę pod opiekę również?

Czy naprawdę ona jest wyjatkową kobietą dla twojego życia, czy po prostu z tego powodu, że nie masz seksu, to Ci się w mózgu miesza?

 

 

 

Widzę dwa rozwiązania:

 

— albo ona uprawia z Tobą seks, seks za darmo, ale ona ma z tego seksu też radość dla sebie

 

— albo płacisz jej za seks, ona ma pieniędzy więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu możesz pierwsze skreślić.

Wiesz, że sex za darmo nie istnieje.

Możesz wziąć TV w sklepie, też za darmo. Wystarczy podpisać, całkiem jak akt ślubu.

 

BTW:

Gość z Zachodu nijak pojąć nie mógł, że podpis to pieniądz.

Przecież nic mu nie ubyło z portfela.

(Jeszcze).

Po prostu inna mentalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JoeBlue napisał(a):

Od razu możesz pierwsze skreślić.

Wiesz, że sex za darmo nie istnieje.

 

 

Też uważam, że ona gdyby dostała dodatkowe pieniądze to by uprawiała seks i wszyscy byli zadowoleni.

 

Jeśli dziewczyna nie chce seksu za kasę, to niech po prostu sprząta, a autor niech znajdzie sobie taką, która chce.

 

 

 

Mistrz mówił:      Jeśli jakaś kobieta nie chce ze mną seksu, to idę do takiej, która chce.

 

 

Mówił również:

 

 

Mistrz mówił:      Nieważne z jakiego powodu ona chce z Tobą seksu. Ważne, że chce.

 

 

Zatem można płacić i to jest moralne.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zblazowany nieco Kolega może lubi "eksperymenty psychopatyczne"i nudzi go w miarę bezpieczne życie.

Równie dobrze można narobić sobie gnoju z Polką.

Problemem będzie fakt, ze jak Koledze znudzi się zabawa, to jednak sądy, policja itd. będą bawiły się nadal, o ile zostaną poszczute.

Kolego - wytrzep jaja dowolnym sposobem, wyjdź do ludzi, wyjedź na narty, bo zdradzasz objawy "pierdolca przewlekle postępującego". Pozdrawiam i odradzam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.