Skocz do zawartości

Kobieta z dziećmi


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bomsight napisał(a):

Nie jestem tutaj sponsorem, ale oczywiście w restauracjach ja płacę  - bo tak mam  i zdarza się, że za zakupy jak jest tam sporo moich rzeczy.

 

Ale będziesz. Nawet jeśli ona nie myśli/nie kombinuje w takich kategoriach (a stawiałbym raczej ze kombinuje) to na kolejnych etapach będziesz finansowac jej dzieci. 

Będziesz wynajmować/budować większe lokum dla rodziny w której nie jesteś ojcem dzieci i będziesz ponosić koszta ich wychowania. 

 

6 godzin temu, bomsight napisał(a):

Ja z kolei mam pełen luz pod względem finansowym...  Nigdy staram się  tego nie okazywać, więc i ona przez pierwsze kilka spotkań nie wiedziała czym jeżdżę  itp

 

 

Wystarczy, że wiedziała co robisz, jakie masz wykształcenie. Plus dużo widzi się po ubiorze etc. 

Kobiety zwracają uwagę na takie rzeczy. 

 

Nawet jeśli ona teraz romantycznie podchodzi i ma jakieś hormonalne zaczadzenie/ nie łudź się- Twón status ma znaczenie. 
A to jest kobieta która ma dzieci i to są jej priorytety. I liczy kase- musi liczyć i umie bo jest w takiej sytuacji. 

 

 

W ogóle nie dziwię się reakcji Twojej rodziny. 

Widzą w kobiecie z dwoma dziećmi z różnych facetó zagrożenie nie tylko dla Twojego dobrostsnu psychicznego ale też dla rodzinnego biznesu budowanego juz przez przynajmniej 2 pokolenia. Myślą pragmatycznie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia i Siostry co piękny Temat.

To jest oczywiste, że unikamy związków z Kobietami, które mają Dzieci z poprzednich Relacji seksualnych.

W tym przypadku zgodnie z relacją Kolegi mamy dwójkę Dzieci z dwoma różnymi Partnerami. Woow.

To jest przepis na całkowitą katastrofę, która oznacza, że:

Brat Bomsight doprowadzi do trzeciego Dziecka z Panią, a wtedy Pan zostanie urzędowo 

zobowiązany do alimentacji.

Pani wysłała zdjęcie swojego Bobra, celem zachęcenia Naszego Brata, do szybkiej akcji.

Kto Normalny by się nie podjarał: ?.

Sprawa jest jasna i oczywista dla Mnie  jak i dla większości członków Portalu: Bracia Samcy.

Założę się, że Taki Temat jeszcze wróci na Forum w przyszłości.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kenobi napisał(a):

 

Na czym polega strata czasu? Że np. miną 3 lata i relację szlag trafi, a on wtedy będzie na Tinderze szukał innej kobiety?

A w wieku od 22 lata do 30 lat nie szukał? Jakie efekty?

 

A no właśnie... nie ma zbyt dużego wyboru.

 

 

 

 

W momencie, gdyby ona "zassała" od niego pieniądze, to by ich relację szlag trafił.

 

Gdyby tutaj ona pisała, to bym jej radził tak:    musisz żyć jak samotna matka, pracować, brać alimenty, i dzieci wychować. On Ci w tym nie pomoże. Ale on może być w twoim życiu. Możecie spędzać razem czas, dni, noce, weekendy i wakacje. Ale Ty zawsze będziesz matką z dziećmi, a dzieci będą u Ciebie na 1 miejscu. A on dopiero potem. Ale on twoich dzieci nie utrzyma. Ciebie nie utrzyma.    To takie życie osobno.

 

 

 

 

Weź pod uwagę, że @bomsight chce mieć swoje dziecko/dzieci.

Jeśli z nią to będzie je widywał raz w tygodniu.

Ciekawe dlaczego jej się nie ułożyło z tymi dwoma.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ona miała urodziny.. To było około 2 tyg. po zerwaniu. No i coś strzeliło mi do głowy.. Wysłałem jej kurierem drobny upominek z życzeniami. Wieczorem zadzwoniła zapłakana, że tylko ja pamiętałem o jej urodzinach itp..

Popełniłem błąd ?

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując: 

@bomsight czy oprócz zdjęcia pizdy, ta laska ma do zaoferowania coś jeszcze? Gdyby nie miała pizdy umówiłbyś się z nią? 
 

Czyli jeździsz dobrym autem, jest pęga, wszytko się zgadza. Rozumiem że musisz mieć dużego zaganiacza (grubego), czy ona po tych porodach jest tam dobrze zaszyta? Czy walisz jak w wiadro? Czy cesarki były? Aby zachowała swoją ciasnotę? 
 

Nie ma bezdzietnych lasek w okolicy czy, a może Twoim wyglądem to tak nie do końca jednak? 
 

Rozumiesz? A jak nie to: 

 

 

Dramat. 
 

 

ps. Tu można zapodać: ruchać, obserwować, ale nie na Twoim na poziomie @bomsight. Lepiej pomóż na firmie, uprzątnij garaż, spraw ciśnienie w oponach lub trzyj chrzan. 
 

Matka z ojcem powinni Ci wpierdol spuścić. 

4 minuty temu, bomsight napisał(a):

Popełniłem błąd ?

Nie. Oświadcz się jescze. 

  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Brat Jaca said:

   Ból po utracie bliskiej osoby może trwać nawet dwa lata. Chcesz żeby przystojny i zadbany koleś sie tyle czasu samobiczował przez starą, samotną matke?

Nie. Wszyscy tylko radzą, żeby nie uciekać z deszczu pod rynnę i nie trzeba do tego psychologów.

To wiedza elementarna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bomsight napisał(a):

Jakiś czas temu ona miała urodziny.. To było około 2 tyg. po zerwaniu. No i coś strzeliło mi do głowy.. Wysłałem jej kurierem drobny upominek z życzeniami. Wieczorem zadzwoniła zapłakana, że tylko ja pamiętałem o jej urodzinach itp..

Popełniłem błąd ?

 

Jak nie chcesz być tutaj linczowany to może po prostu zacznij czytać ze zrozumieniem.

Uproszczę Ci to wszystko, podziękujesz zapłakany ze szczęścia za jakiś czas:

 

Odcinasz się totalnie od tej osoby. Zero kontaktu do końca twojego życia, lub jej (czytaj to głosem Lindy).

Jesteś miły dla rodziny i dziękujesz im za pomoc. Wracasz do swojego normalnego życia. Poświęcasz około 2-3 lata na wszystkie audycje Marka od początku. Od kurwa początku jedziesz z tym aż Ci syf wyskoczy na czole.

30 lat żyłeś bez tego bagażu i teraz po 4 miesiącach chcesz to rozpierdolić. Naprawdę tacy ludzie nie dostają szacunku od kobiet. Ten demon zniszczył by ciebie i twoja rodzinkę pewnie w 2 lata. 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Panią, co ma 40 lat, trójkę dzieci (dwóch ojców) i ma partnera 34 lata. Pani urodą przeciętna, z plusów to że nie gruba. Finansowo raczej słabo.

Także takie historie mają miejsce. Ciągle mnie to zaskakuje.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Ilu jest jeszcze takich osobników z takim podejściem? Bo to jest ciekawe, skąd w psychice takie dziury? Nawet jako 15 latek wiedziałem że panie z bagażem to jest odpad.

Początkowo miałem nastawienie, że co mi szkodzi pospotykać się z nią, fajnie spędzić sobotni wieczór. No i kurwa stało - zakochałem się. Nie miałem w planach nic na poważnie, ale sprawy wymknęły się spod kontroli..  Każdemu czasami braknie zdrowego rozsądku

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, bomsight said:

Początkowo miałem nastawienie, że co mi szkodzi pospotykać się z nią, fajnie spędzić sobotni wieczór. No i kurwa stało - zakochałem się. Nie miałem w planach nic na poważnie, ale sprawy wymknęły się spod kontroli..  Każdemu czasami braknie zdrowego rozsądku

 

To się odkochaj, jesteś facet, powinieneś myśleć logicznie a nie dawać się wodzić emocjom. 

 

Znajdź sobie pannę która dobrze rokuje, bez dzieciaków, byłych mężów i całego tego syfu. 

 

Teraz masz demo, ale to się skończy jak dostanie to na czym jej zależy, tak przy okazji, zrobisz jej jednego bąbelka a na utrzymaniu będziesz miał trzy, z czego na dwójkę nie będziesz mógł krzyknąć jak będą rozrabiać. Zajebisty deal.

 

Kilka lat temu bawiłem się w samotne matki, to jest najłatwiejszy towar, a w łóżku w okresie demo można z nimi zrobić wszystko, dosłownie wszystko i nie ma że boli 😉 

Jedna z którą nie mam już kontaktu ale mamy wspólnych znajomych, więc wiem, ciągle szuka taty dla swojej trójki bobasów, ale ci niedobrzy faceci tylko ją ruchają i znikają, i biedactwo nie wie dlaczego tak się dzieje XD i tak już od 4 lat. 

 

Nie znalazłem chyba ani jednej opinii powyżej żeby ktoś na poważnie powiedział Ci, idź w to, warto, itp. 

 

A Ty się dalej zastanawiasz, jeszcze z prezentem wyjechałeś w idalnym momencie żeby to zakończyć, gdybyś tego nie zrobił laska miałaby przynajmniej jasny sygnał że jest koniec i najprawdopodobniej dała by sobie i Tobie spokój, a tak pokazałeś że Ci zależy🤦‍♂️ i to na lasce z dwójką dzieci, masakra. 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał(a):

Reasumując: 

@bomsight czy oprócz zdjęcia pizdy, ta laska ma do zaoferowania coś jeszcze? Gdyby nie miała pizdy umówiłbyś się z nią? 
 

Czyli jeździsz dobrym autem, jest pęga, wszytko się zgadza. Rozumiem że musisz mieć dużego zaganiacza (grubego), czy ona po tych porodach jest tam dobrze zaszyta? Czy walisz jak w wiadro? Czy cesarki były? Aby zachowała swoją ciasnotę? 
 

Nie ma bezdzietnych lasek w okolicy czy, a może Twoim wyglądem to tak nie do końca jednak? 
 

Rozumiesz? A jak nie to: 

 

 

Dramat. 
 

 

ps. Tu można zapodać: ruchać, obserwować, ale nie na Twoim na poziomie @bomsight. Lepiej pomóż na firmie, uprzątnij garaż, spraw ciśnienie w oponach lub trzyj chrzan. 
 

Matka z ojcem powinni Ci wpierdol spuścić. 

Nie. Oświadcz się jescze. 

 

I na chuj mi z tym tarciem chrzanu

wyjeżdżasz , czy wpierdolem od rodziców. 

Napisałem o rodzinnym biznesie, ale generalnie  firma jest na mojej głowie. To, że mam najwidoczniej braki w kontaktach damsko męskich (bo mam tego świadomość i dlatego napisałem ten temat.) nie oznacza, że nie ogarniam na innych płaszczyznach, więc hamuj, bo może sam się nadajesz do tarcia buraków.

 

Ps. Nie zauważyłem żadnego efektu "wiadra". Tak samo ciasna jak i u tych,które nie urodziły.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bomsight napisał(a):

I na chuj mi z tym tarciem chrzanu

Aby coś do Twojej mózgownicy dotarło. Ale widać, że słabo z tym, jeszcze dużo fal Bałtyku musi rozbić się o plażę w Kołobrzegu aby dotarło. Twoje ego się broni. Trudno, Twoje życie, Twoja pęga. 
 

ps 

przynajmniej zaganiacz duży, albo dobrze zszyta. 
ps1

nie obruszaj się jak mała Sue, jesteś chłopcem wiesz?

Wkładasz coś do internetu? Licz się z odpowiedzią która, zaatakuje Twoje ego. Tymczasem wrócę do moich buraków. Słońce wysoko, wrócę do mojej piwnicy. 

ps2

skupiłeś się na „ataku” na Ciebie ale przypomnę pytanie, co ta Pani ma więcej do zaoferowania niż zdjęcie jej cipki. Ze trzy argumenty. Dasz radę? 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zuckerfrei napisał(a):

Gdyby nie miała pizdy umówiłbyś się z nią? 

Z żadną byś się nie umówił gdyby nie miała, to nie argument. OP już pisał że dała mu to co chciał - kobiece ciepło. Tyle starczy dla faceta i to jest zrozumiałe. Oczekiwać od kobiety że zainteresuje Cię niewiadomo jakim pasjami czy zainteresowaniami to wiemy że to ślepa uliczka. Widocznie ładnie zadbała o niego w tym okresie demo, więcej nie trzeba.

 

Dla @bomsight brakuje świadomości z czym się wiąże jego sytuacja, mimo że już pisał że zauważył czerwone flagi, musi je tylko odpowiednio odczytać, bez głowy między jej nogami.

 

Tak czy inaczej, kobieta z dwójką dzieci gdzie każde z innym to nie jest temat dla faceta w takim położeniu jak @bomsight. Brawo dla rodziny za trzeźwy umysł, wiedzą że może źle się to skończyć. Aczkolwiek świat widział różne rzeczy, np przypadek Jasona Momoa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Weź pod uwagę, że @bomsight chce mieć swoje dziecko/dzieci.

Jeśli z nią to będzie je widywał raz w tygodniu.

Ciekawe dlaczego jej się nie ułożyło z tymi dwoma.

 

@bomsight  chce mieć dzieci — to pierwszy fakt.

Drugi fakt jest taki, że nie miał związków, nie ma związku, i nie ma opcji.

Dlaczego? Pewnie dlatego że nie szukał.

 

To jest lustrzane odbicie tej sytuacji gdzie gościu wskoczył do łóżka pani-seksbombie z biura — ona też miała dziecko, i kochanka. Też chciał z nią zerwać, nawet relacje w pracy się popsuły. Też mu doradzano, aby od niej wiał czum dalej tym lepiej. Dokąd wiał? Ano znowu w samotność...

 

@bomsight skoro chce mieć dzieci, to powinien znaleźć kobietę. Powinien szukać 8 lat temu, 4 lata temu, 2 lata temu i teraz. Teraz mu radzę, aby uderzał w laski dużo młodsze, bo zdarza się im nawet fantazjować o seksie ze starszym mężczyzną.

 

 

 

 

 

 

5 godzin temu, bomsight napisał(a):

Jakiś czas temu ona miała urodziny.. To było około 2 tyg. po zerwaniu. No i coś strzeliło mi do głowy.. Wysłałem jej kurierem drobny upominek z życzeniami. Wieczorem zadzwoniła zapłakana, że tylko ja pamiętałem o jej urodzinach itp..

Popełniłem błąd ?

 

Jeśli wysłałeś jej prezent, bo tak chciałeś, taka była twoja zachcianka, to nie problem.

Jak wysłałeś prezent, bo chciałeś coś uzyskać, to źle z Tobą.

 

 

Mistrz mówił:    Raczej unikam dawania prezentów kobietom, z którymi nie mam seksu.

 

 

 

 

5 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Odcinasz się totalnie od tej osoby.

30 lat żyłeś bez tego bagażu

 

Żył w pustce. Ona pokazała mu że może być bardziej szczęśliwie.

Bo to jest jego jedyna "ona". Nie ma innej opcji.

 

Ona ma dzieci.

 

Jeśłi on chce z nią być, to tak jakby chciał być z tymi dziećmi.

To pakiet. NIe można wybierać. Zakup w pakiecie, całości.

 

To jak spadek — nie można wyiberać, tylko brać cały (z długami) albo odrzucić w całości.

 

 

 

 

 

4 godziny temu, bomsight napisał(a):

Początkowo miałem nastawienie, że co mi szkodzi pospotykać się z nią, fajnie spędzić sobotni wieczór. No i kurwa stało - zakochałem się.

 

Zakochanie, czyli motylki, mają to do siebie, że zdychają albo odlatują. Po jakimś czasie.

Nie trzeba ich wyłapywać czy zabijać — same znikną≥

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bomsight napisał(a):

Wieczorem zadzwoniła zapłakana, że tylko ja pamiętałem o jej urodzinach itp..

Popełniłem błąd ?

 

Czy to pisze jakaś osoba na poziomie dialogów z Bravo?

AI bym o to nie posądzał...

 

Nie, synu nie popełniłeś błędu.

Popełniłeś wielki błąd. Zaiste... wielbłąd...

Edytowane przez GriTo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bomsight napisał(a):

Jakiś czas temu ona miała urodziny.. To było około 2 tyg. po zerwaniu. No i coś strzeliło mi do głowy.. Wysłałem jej kurierem drobny upominek z życzeniami. Wieczorem zadzwoniła zapłakana, że tylko ja pamiętałem o jej urodzinach itp..

Popełniłem błąd ?

Ode MNie odpowiedz: 

Bo Ja już nie mam siły Do Ciebie Bracie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że popełniłem wielki błąd wchodząc w ten związek. 

Było mi ciężko ale zakończyłem to.

Dziekuję każdemu za udzielenie się w temacie.  

W sumie to potrzebowałem tego.. żebyście mnie "wypunktowali" i uświadomili jak głupi byłem.    

Nie mam już w głowie myśli typu"a może jednak się z nią spotkać"

Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że podjąłem dobrą decyzję i myślę, że będzie mi się łatwiej patrzeć w przyszłość

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bomsight said:

Nie mam już w głowie myśli typu"a może jednak się z nią spotkać"

Jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie Ci do głowy pomysł wysyłać jej upominki, czy tęsknić za seksem z nią, czy w jakikolwiek sposób rozważać ponowne związanie się z nią, polecam proste ćwiczenie umysłowe:

1. Wyobraź sobie duży talerz potrawy, którą najbardziej lubisz

2. Plus 24-letnią single malt na zapitkę

3. Gotowe? No to w myślach wszamaj ten talerz

4. Wyobraź sobie, jak to wszystko trawi się w Twoich jelitach

5. Pyszny posiłek, nieważne jak dobry kiedyś nie był, i tak kiedyś wyląduje w porcelanowym tronie jako stolec...

 

Czy kiedykolwiek chciałbyś "zjeść go jeszcze raz"? Albo chociaż jeszcze raz się z nim spotkać?

Właśnie. Przeszłość to przeszłość. Koniec, finito!

"Ona nie była Twoja, to tylko była Twoja kolej".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2024 o 10:16, Atanda napisał(a):

Znam Panią, co ma 40 lat, trójkę dzieci (dwóch ojców) i ma partnera 34 lata. Pani urodą przeciętna, z plusów to że nie gruba. Finansowo raczej słabo.

Także takie historie mają miejsce. Ciągle mnie to zaskakuje.....

Oj mają opisywałem coś takiego w temacie: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.