Skocz do zawartości

Czarny połknął Red Pill


yrl

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od początku do 3.00 minuty. Aż tak jest tam inna kultura?

 

Z moich różnych testów na badoo przy zmianie lokalizacji to jak się wybierze kraj z Afryki to w kilka godzin ma się +100 polubień. I to od bardzo atrakcyjnych dziewczyn. 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie trzeba zrobić wyjebkę na p0lki i szykować się na podbój czarnego lądu czy innych krain Mokebek, może dla wielu braci pojawi się szansa na jakieś doświadczenia w relacjach D-M :)

 

U nas to wiadomo, programowanie, że Polak to robak, cebulak i zakolak. Bez auta za 400k albo chaty za bańkę to nie podchodź, a i tak duża szansa, że będziesz tylko bezpieczną przystanią, żeby miała gdzie wrócić po przygodach na melinie u czada - takie są skutki braku kobiet (przypominam, że brakuje około miliona kobiet, więc siłą rzeczy brakuje dla takiego Average Joe)

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, DOHC napisał(a):

Fajna ta mokobka, trzeba atakować trollując polskie kobiety;-D

Też tak uważam, chociaż z mojego skromnego doświadczenia wynika, że samo bycie białym nie sprawi, że ma się garść dodatkowych punktów tak jak za bycie Murzynem. No ale ja działałem tylko w Polsce, więc moja perspektywa jest bardzo ograniczona.  

 

Natomiast widok białego faceta i czarnej dziewczyny jest w Polsce tak ultra rzadki, że miałem ubaw z reakcji otoczenia. Zarówno Polacy, jak i inni Murzyni się mega gapili i byli chyba w delikatnym szoku :D Słowo BLACKPILL nabiera zdecydowanie nowego znaczenia, z pewnością pozytywnego.

Edytowane przez tete-a-tete
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2024 o 13:35, yrl napisał(a):

 

Od początku do 3.00 minuty. Aż tak jest tam inna kultura?

 

Z moich różnych testów na badoo przy zmianie lokalizacji to jak się wybierze kraj z Afryki to w kilka godzin ma się +100 polubień. I to od bardzo atrakcyjnych dziewczyn. 

No pani rzuca się na Pana bo to piękny naiwny bankomat. Koledzy tego Pana przyjdą do jego hotelu z maczetami i każą mu wypłacić wszystkie pieniądze bo poniżył  ich brata.   Później go porabia i zakopią gdzieś w dżungli. Ewentualnie pobiją, ograbia i zakończy się jego przygoda z murzynką... 

Serio ktoś wierzy w dobroć i naiwność murzynów którzy od dziecka patrzą na białego człowieka jako oprawce i bankomat ?

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gixer napisał(a):

No pani rzuca się na Pana bo to piękny naiwny bankomat. Koledzy tego Pana przyjdą do jego hotelu z maczetami i każą mu wypłacić wszystkie pieniądze bo poniżył  ich brata.   Później go porabia i zakopią gdzieś w dżungli. Ewentualnie pobiją, ograbia i zakończy się jego przygoda z murzynką... 

 

Setki Anglików obraca w weekendy p0lki w takim Krakowie czy Sopocie. Polacy latają z maczetami i zakopują w dżungli? Czyżby byśmy bili głupsi od czarnych?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yrl napisał(a):

 

Czyżby byśmy bili głupsi od czarnych?

 

Nie my tylko garstka braci z tego forum, którzy są dla kobiet do tego stopnia niewidoczni i beznadziejni, że z punktu widzenia ewolucji muszą zniżyć się do poziomu dna i wodorostów żeby zamoczyć.

 

 

 

 

Edytowane przez Kacperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Husquarna napisał(a):

może dla wielu braci pojawi się szansa na jakieś doświadczenia w relacjach D-M :)

 

51 minut temu, Kacperski napisał(a):

Nie my tylko garstka braci z tego forum, którzy są dla kobiet do tego stopnia niewidoczni i beznadziejni, że z punktu widzenia ewolucji muszą zniżyć się do poziomu dna i wodorostów żeby zamoczyć.


Jak tak dalej pójdzie to niedługo trzeba będzie zmienić nazwę forum na "Bracia Incele".
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy przy tematach afrykańskich to fajną serię nagrał nasz rodak. Jak się go posłucha, to ewidentnie gość siedzi w temacie redpilla i geomaxingu. Będąc w Kenii ubogacał kulturowo lokalne dziewczyny. Nazwa kanału "Bogactwo Kulturowe" do czegoś zobowiązuje:

 

 

 

Mały bonus o Polkach - nawet w jebanej Kenii :D 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gixer napisał(a):

Koledzy tego Pana przyjdą do jego hotelu z maczetami i każą mu wypłacić wszystkie pieniądze bo poniżył  ich brata.   Później go porabia i zakopią gdzieś w dżungli. Ewentualnie pobiją, ograbia i zakończy się jego przygoda z murzynką..

C**ja zrobią. Murzyni to takie same cuckoldi jak i polacy. Widziałem podobne sytuacje zarówno z Mozambiku lub Kenii jak i Madagaskaru. Nie róbcie z czarnych muzułmanów jakichś wzorów obrony swojego terytorium, bo globalizacja przeorała wszystkich. Jedzcie śmiało

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gixer napisał(a):

No pani rzuca się na Pana bo to piękny naiwny bankomat. Koledzy tego Pana przyjdą do jego hotelu z maczetami i każą mu wypłacić wszystkie pieniądze bo poniżył  ich brata.   Później go porabia i zakopią gdzieś w dżungli. Ewentualnie pobiją, ograbia i zakończy się jego przygoda z murzynką... 

Serio ktoś wierzy w dobroć i naiwność murzynów którzy od dziecka patrzą na białego człowieka jako oprawce i bankomat ?

Jeszcze mu umcia umcia zrobią, albo śmierć przez umcia umcia.

 

Mało prawdopodobne, że go zaciukają. Chyba że jest debilem, w tedy duże prawdopodobieństwo....... Ale z drugiej strony trafić na czarnych sebiksów, w kraju gdzie prawo nie funkcjonuje.....o kurwa mać, ale nie pykło.

Edytowane przez vodkas85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2024 o 13:35, yrl napisał(a):

 

Od początku do 3.00 minuty. Aż tak jest tam inna kultura?

 

Z moich różnych testów na badoo przy zmianie lokalizacji to jak się wybierze kraj z Afryki to w kilka godzin ma się +100 polubień. I to od bardzo atrakcyjnych dziewczyn. 

Nadzieja dla forumowych skrzatów. Tam nawet karzeł staje się chadem. I swoją drogą całkiem fajne można mieć sztuki z Azji czy Afryki. Jak chce się ściągnąć I nawet jak się jest pizdą bez ramy to trzeba tak robić aby panna była cały czas zależna wtedy sukces gwarantowany.

I tak są większe szanse na udany związek niż ze starego kontynentu.

 

Myślicie że tam nie mają kobietom za złe że wolą białych (jak tu o mokebe czy ahmeda) ? Oni tam też skamlą lecz tam przyrost jest jednak większy co za tym idzie również i wybór.

16 godzin temu, Gixer napisał(a):

No pani rzuca się na Pana bo to piękny naiwny bankomat. Koledzy tego Pana przyjdą do jego hotelu z maczetami i każą mu wypłacić wszystkie pieniądze bo poniżył  ich brata.   Później go porabia i zakopią gdzieś w dżungli. Ewentualnie pobiją, ograbia i zakończy się jego przygoda z murzynką... 

Serio ktoś wierzy w dobroć i naiwność murzynów którzy od dziecka patrzą na białego człowieka jako oprawce i bankomat ?

Chłopie byłem w afryce też i jak wiesz jak się poruszać to nic ci nie będzie nawet w medelin czy gdziekolwiek gdzie pierdolą że tragedia jest. Brzmisz jak jeden ziomal że Afryce czy Azji mi głowę utną xd s zwiedziłem trochę lądu i jakoś dalej mam głowę na karku.

14 godzin temu, DOHC napisał(a):

Tak, miliony polskich kobiet.

Wygrałeś wszystko.

14 godzin temu, Ksanti napisał(a):

@yrl na pewno żyjemy w kulturze kukoldztwa. Co do Murzynek one zawsze mają te sztuczne doczepione włosy. Swoich naturalnych brak, albo krótkie kręcone. Ja bym nie mógł na coś takiego polecieć.

 

Są z dłuższymi własnymi  (sprawdzałem) z Madagaskaru fajniutkie z Kenii i tam paru innych z którymi miałem styczność.

Nie mniej jednak coś w tym jest bo jedna mówiła że chciałyby mieć takie gęste i długie ale nie interesowałem się tym zbyt mocno.

10 godzin temu, vodkas85 napisał(a):

Jeszcze mu umcia umcia zrobią, albo śmierć przez umcia umcia.

 

Mało prawdopodobne, że go zaciukają. Chyba że jest debilem, w tedy duże prawdopodobieństwo....... Ale z drugiej strony trafić na czarnych sebiksów, w kraju gdzie prawo nie funkcjonuje.....o kurwa mać, ale nie pykło.

Kosę zarwiesz w bramie szczecińskiej jak i przy chatce z gówna w Kenii. 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Są z dłuższymi własnymi  (sprawdzałem) z Madagaskaru fajniutkie z Kenii i tam paru innych z którymi miałem styczność.

 

To. Murzynki ze wschodu i trochę mniej z południa Afryki potrafią mieć, długie i w miarę miękkie włosy. Takie krótkie afro szczecinya  za nimi plaga peruk to przypadłość genów z zachodu Afryki z której terenów pochodzi jakieś 90-95% Afroamerykanów którzy przypłynęli do ameryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiacie się, nasza rodaczka w akcji:

https://fb.watch/qbrHdYIUWw/

 

A i takie rzeczy się zdarzają:

 

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 lutego w jednym z mieszkań na terenie Lublina. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że doszło do gwałtu na nieletniej. Dzięki natychmiast podjętym czynnościom zatrzymali sprawcę tego czynu, którym okazał się 39-letni obywatel Zimbabwe.

 

Z ustaleń śledczych wynika, że 39-letni Milton M. opiekował się 15-letnią córką znajomej. Mężczyzna postanowił upić alkoholem niczego nieświadomą nieletnią. Gdy dziewczyna zaczęła odczuwać skutki wypitego alkoholu, Milton M. wykorzystał jej bezbronność i przemocą doprowadził do obcowania płciowego.

https://spottedlublin.pl/lublin-15-latka-zgwalcona-zatrzymano-39-letniego-obywatela-zimbabwe-upil-nieletnia-a-potem-ja-wykorzystal/

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.