Skocz do zawartości

Poszukiwanie księcia - statystyka jest nieubłagana


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A co jest z zlego w tym, ze kobieta ladna seksowna i tak dalej ( kobieta musi taka byc to oczywiste, to jej obowiazek) to, ze czegos bedzie wymagała? A po drugie Redziu zmartwie Cie milioner impotent bedzie albo zostawiony albo bedzie mial mega różki. Majatek faceta moze i rosnie z wiekiem, ale caloksztalt nie do konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nielogiczna94 Nie ma nic złego w tym, że kobieta czegoś wymaga. Problem w tym, że chce za dużo. A pazerność się źle kończy. Solidarnościowcy chcieli wolnych niedziel, a teraz obsrani na brązowo bo trzeba będzie przychodzić w pon zaraz po północy by przygotować sklep.

 

Niektóre sklepy planują zrobić tzw. showroomy. Nie ma kasjera, stoi ochroniarz, wchodzisz oglądasz towar i kupujesz towar przez aplikację w tel. Za chwile się okaże, że można będzie w ogóle zmniejszyć ilość personelu także tego pracującego w tyg. Ludzie będą obsrani jeszcze bardziej. 

 

Inny przekład pazerności:

 

https://wyznajemy.pl/wyznanie/68970

 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nielogiczna94 napisał:

A co jest z zlego w tym, ze kobieta ladna seksowna i tak dalej ( kobieta musi taka byc to oczywiste, to jej obowiazek) to, ze czegos bedzie wymagała?

Nic w tym złego, ale zadziwiająco dużo czasu poświęcasz problemom, które ciebie nigdy nie będą dotyczyły :D 

 

Nie przestaje mnie zadziwiać jak polskie szkolnictwo wyższe schodzi na psy, nie przypuszczałem że "Koźmiński" tak się stoczy jeśli chodzi o poziom paraintelektualny studentów :> 

 

@Ancalagon właśnie mi uświadomiłeś tą mapką, że jestem jedną z najlepszych wolnych partii w województwie :mellow:

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Statystyka o której na początku wspinał Red  jest ciekawie ukazana w tym dokumencie:

 

Dokument opowiada między innymi o szkołach w Moskwie uczących jak złapać księcia w tym przypadku oligarchę i parciu kobiet do lekkiego życia. Miłego oglądania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.11.2015 o 23:51, Arox z lasu napisał:

Red! Przecież nie liczą się pieniądze a wnętrze! Jaki ty jesteś płytki i niedojrzały emocjonalnie! Przecież one nie lecą na kasę!

Dokładnie! A panowie nie lecą na wygląd zewnętrzny, bo nie są tacy płytcy patrzą tylko na wnętrze ( dla jasności nie wnętrze waginy, a na duszę ! :D ) 

 

Prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2018 o 16:41, Sara napisał:

Dokładnie! A panowie nie lecą na wygląd zewnętrzny, bo nie są tacy płytcy patrzą tylko na wnętrze ( dla jasności nie wnętrze waginy, a na duszę ! :D ) 

 

Prawda? 

Mężczyźni lecą na wygląd i łatwy dojadz do cipy tak jak kobiety na kase i władze. Dla jasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I Otóż to! Więc polecam, żeby uniknąć oskarżeń o hipokryzję zaprzestać sugerowania, że to iż kobiety zwracają uwagę na kwestię materialną jest złe ;) Jest dokładnie tym samym co zwracanie uwagi na wygląd kobiety. Tu też można było coś napisać o "nieubłagalnych statystykach". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Księciunio.

Panny, które w takich wierzą powinny od razu popełnić samobójstwo. Nie to, że namawiam. Ale głupie to, no.

Jasne. Każda osoba chce mieć ukochaną osobę, która dba, adoruje, wspiera, itd. Tak naprawdę każdy potrzebuje uwagi bliskiej osoby.

Ale wszystko z głową. Ideałów nie ma i zawsze to powtarzam swojemu facetowi, bo on świat widzi bardzo czarno-biało. Coś może być albo nie może być w ogóle. Nic po środku, gdzie większość naszego życia właśnie jest tym środkiem. A jego poglądy powodują w nim tylko frustracje, tym jak jest. Nie wiem jak samemu można sobie takie rzeczy robić. To tylko unieszczęśliwia.

Sama zakładam, że w związku chcę być szczęśliwa. Ale nie liczę na cuda, że będzie idealnie i zawsze pięknie. To często praca, kompromisy i czasem wyrzeczenia. 

Kto zaprzeczy, okłamuje sam siebie.

 

Co do pieniędzy - są ważne. Ale bez przesady. Byle żyć normalnie, a nie licząc każdą złotówkę.

Fajnie by było mieć miliony, ale to pozostaje raczej na półce z fantasy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 8.10.2017 o 22:49, Lalka napisał:

Mówisz o sobie? Zje Cię zazdrość, ja jestem 9/10.

No już tak sobie nie dodawaj, kochana ;)
Jak na Polkę, to jesteś ładna, ale Ty chyba w życiu 9-tki nie widziałaś ; ) 
A w Polsce tych 9-tek jest może z 2%...
Reszta wysokiej jakości pań mieści się przeważnie w ciepłych, egzotycznych krajach ^^

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.