Skocz do zawartości

Nielogiczności w podejściu braci samców


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Tak jak w temacie, napiszę kilka nielogicznych rzeczy jakich dopatrzyłam się przeglądając Wasze wypowiedzi od mniej więcej 2 miesięcy.

 

1. Jawnie namawiacie mężczyzn, aby wchodzili w związek dopiero w wieku 40+ lat, a do tego momentu mówicie im, aby zbierali doświadczenie i uprawiali seks z wieloma kobietami. Tymczasem jednocześnie jesteście oburzeni, że kobiety mają duży przebieg. Jak kobiety mają mieć mały przebieg przy jednoczesnym zaliczaniu ich przez Was nieustannie, bez zobowiązań, nie wchodząc w związki małżeńskie, etc. aż do 40-tki? Wasze poglądy tutaj są prymitywne i zupełnie nieobliczone przyszłościowo, nie mówiąc już, że są po prostu sprzeczne logicznie i niemożliwe do wykonania.

 

2. Chcecie aby kobiety chodziły do pracy i dokładały się do wydatków w związku/małżeństwie dokładnie w połowie, a jednocześnie chcecie, aby taka kobieta urodziła i odchowała dziecko. Jak kobieta która poświęca na wychowanie i urodzenie dwojga dzieci ma jednocześnie dokładać się w 50%? Rozumiem, że ma pracować ponad siły, tzn. dzieci, przewijanie ich, zmywanie, sprzątanie, gotowanie i jednocześnie w ciągu doby znaleźć czas na chodzenie do pracy czy też ogarnięcie sobie pracy zdalnej. Czyli chcecie aby kobieta pracowała w ciągu doby 2x intensywniej i więcej od Was na dobro ogniska domowego i uważacie, że to będzie sprawiedliwe. No cóż, tutaj też pozostaje mi pogratulować elastycznej logiki.

 

3. Narzekacie na to, że kobiety nie mają zasad moralnych i nie są lojalne, tymczasem sami komentowaliście i popieraliście jakiś czas temu tutaj temat o uprawianiu seksu z mężatkami. Czyli kobieta ma być lojalna i mieć zasady moralne, ale Wy lojalni być nie musicie o zasadach moralnych już nie wspominając.

 

4. Chcecie związku (niektórzy z Was) a jednocześnie nie chcecie gadać z głupią babą, bo ona będzie tylko Was gwałcić emocjonalnie i jako baba nie ma nic mądrego do powiedzenia. Do tego chcecie wychodzić po męsku na piwo z kolegami, na siłownię. Czyli podsumujmy: mężczyzna wychodzi gdzie chce, chodzi swoimi ścieżkami, z kobietą nie rozmawia o niczym głębszym, nic nie wyjaśnia na poziomie głębszym (bo wg Was wyjdzie na niemęskiego w jej oczach), jak wraca do domu ma być tylko obiad i seks od kobiety. Zastanawiam się tylko jak można myśleć, że normalnej kobiecie będzie odpowiadał taki "związek". Otóż drodzy Panowie, kobiety naprawdę mają mózgi inne niż tylko te gadzie i mają swoje emocjonalne potrzeby. Wy chcecie olewać jej potrzeby, nie rozmawiać z nią o niczym poważnym, mieć wszystko gdzieś, a jednocześnie ona zamknięta w czterech ścianach nie może poszukać sobie innego faceta który da jej jakąś radość, emocje. Tak się zastanawiam kogo Wy właściwie szukacie, bo Wasze kryteria spełniają wszystkie aspekty poszukiwania po prostu niewolnicy.

 

5. Twierdzicie, że mężczyzna 40-letni z łatwością znajdzie sobie 20-latkę dlatego może poczekać, tymczasem życie pokazuje, że tak po prostu nie jest i przeciętna różnica między partnerami dziś to około 3 lat. Robicie mętlik w głowie młodym chłopakom którzy przez Was zmarnują najlepsze lata życia, a w wieku 40 lat zostaną sami albo będą wchodzić w związek z 35-letnimi kobietami z dziećmi, nastawionymi na jedno - providera, bo nie oszukujmy się, zdecydowana większość 40-letnich mężczyzn po prostu nie ma szans na 20-latkę. Jakiś mały procent takie zdobędzie, ale większość nie ma szans, no chyba, że w sponsoringu. Z moich znajomych prawie wszystkie pary poznawały się na studiach, dziewczyny poznawały swoich przyszłych mężów/narzeczonych na studiach, w szkołach. Nie widziałam jeszcze żadnej z nich aby spotykały się z 40+ letnimi Panami. Miałam swego czasu także konto na portalu randkowym i niektóre kobiety wprost pisały na swoich profilach, że nie życzą sobie aby pisali do nich tacy Panowie. Znów coś nie halo z Waszą dziwną logiką Panowie.

 

6. Chcecie decydować za kobiety o tym, czego potrzebują, wmawiacie im, że ich powołanie to obiad, dzieci, nie wychodzenie z domu. Powiedzcie to w takim razie np śp już Irenie Szewińskiej. Powiedzcie to Wisławie Szymborskiej, powiedzcie to moim koleżankom z korpo w Warszawie które lubią swoją pracę, są wręcz pracoholiczkami, mają swoje mieszkania i lubią być niezależne. Mam wrażenie, że zamykacie się całkowicie na świat, w rozwiniętej Europie w tej chwili wiele wolnych kobiet dobiera sobie młodszego mężczyznę, który zapewni im atrakcje seksualne gdy one wrócą z pracy. Podejrzewam, że jakby zobaczyły Was lub Pana Marka który im radzi jakie jest ich powołanie i co powinny robić to by wybuchły śmiechem :)

 

7. Wmawiacie młodym mężczyznom, że kobiety lecą tylko na bad boyów, podczas gdy jest to zupełna nieprawda. W moich kręgach wiele dziewczyn w wieku 19-20 lat miało doświadczenia z bad boyem, potem w wieku 25 lat znalazły sobie ogarniętych inteligentnych mężczyzn, wiele z nich jest już zaręczonych, wiele weźmie ślub lub wzięło. Z moich obserwacji spokojne dziewczyny są ze spokojnymi chłopakami, te bardziej ekstrawertyczne z ekstrawertykami - ludzie dobierają się w związki charakterologicznie, zapewniam, że nie ma tu tego dziwnego motywu "beta-providera".

 

To tyle z moich przemyśleń, jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę.

 

Pozdrawiam Braci Samców :)

Edytowane przez aga.logiczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, aga.logiczna said:

jako baba nie ma nic mądrego do powiedzenia

No właśnie dałaś przykład swoją wypowiedzią, jak dużo baby mają mądrego do powiedzenia.

10 minutes ago, aga.logiczna said:

Wmawiacie młodym mężczyznom, że kobiety lecą tylko na bad boyów, podczas gdy jest to zupełna nieprawda. W moich kręgach wiele dziewczyn w wieku 19-20 lat miało doświadczenia z bad boyem

Na tak, zupełna nieprawda.

10 minutes ago, aga.logiczna said:

potem w wieku 25 lat znalazły sobie ogarniętych inteligentnych mężczyzn, wiele z nich jest już zaręczonych, wiele weźmie ślub lub wzięło

Alfa szmaci, beta płaci. To wiedzieliśmy już wcześniej, ale bardzo dziękuję (i myślę, że mogę to zrobić w imieniu całej braci) za potwierdzenie istnienia tego mechanizmu - z kobiecych ust nabiera to nowej wartości.

Edytowane przez Adams
  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytongatam  o ile dobrze zrozumiałem brata moderatora @Rnextban określony jako "wakacje" poszedł. Stąd zapewne multikonto kolejne.

 

On, niecierpliwe nasze słoneczko, nasza prostytuteczka kochana;) 

 

I nawet już nie sili się specjalnie tylko powtarza to, co już zmiażdżyliśmy merytorycznie. Gdybym był się w stanie nią rozczarować, to bym się teraz rozczarował:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to w dużej części masz racje. Ale weź pod uwagę że Panowie piszą te posty przez pryzmat własnych lęków i ideałów, podsycanych dodatkowo przez chęć zdobycia lajków.

No i dodatkowo Panów jest tutaj kilka tysięcy? W tym kilkaset czynnie się udzielających i każdy z nich ma różne poglądy na dane tematy.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adams napisał:

Na tak, zupełna nieprawda.

Uciąłeś moją wypowiedź o tym, że te same 19 letnie dziewczyny (nie kobiety) gdy już trochę dorosły i stały się 25-letnimi kobietami były zainteresowane zupełnie innymi mężczyznami. Uuuu nieładnie tak manipulować, naprawdę tylko tak niski poziom potrafisz z siebie wykrzesać w rozmowie? Wierzę, że stać Cię na choć troszkę więcej inteligencji :)

 

1 godzinę temu, Adams napisał:

Alfa szmaci, beta płaci. To wiedzieliśmy już wcześniej, ale bardzo dziękuję (i myślę, że mogę to zrobić w imieniu całej braci) za potwierdzenie istnienia tego mechanizmu - z kobiecych ust nabiera to nowej wartości.

No tak, czyli 19-letnia młodziutka dziewczyna lecąca na bad boya, chuligana z liceum dalej na niego leci gdy ma 25 lat, ale po prostu... dobiera sobie beta chłopaka żeby płacił :)

Jakie to logiczne. Muszę o tym porozmawiać z moimi koleżankami z pracy, nigdy bym nie pomyślała, że chuligan z liceum to ich ideał mężczyzny :D 

 

A te teorie rodem z pierwszej klasy licealnej i amerykańskich filmów dla nastolatków gdzie był chuligan i był kujon i przystawianie tych prymitywnych uproszczonych nastoletnich teorii do dorosłych 25-letnich kobiet.

Ktoś tu się zatrzymał w rozwoju i obawiam się, że pozostał mentalnie pomiędzy gimnazjum a liceum.

 

I panowie, byłabym niezmiernie ciekawa Waszych odpowiedzi co do punktu pierwszego - wyjaśnijcie mi głupiutkiej kobiecie jak to jest możliwe od strony logicznej, aby mężczyźni których jest połowa społeczeństwa mogli swobodnie uprawiać seks z wieloma kobietami do 40-tki, a jednocześnie kobiety miały niski przebieg :) 

Tutaj też zagubiłam się w arkanach Waszej niezachwianej logiki... :)

Edytowane przez aga.logiczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, aga.logiczna said:

A te teorie rodem z pierwszej klasy licealnej i amerykańskich filmów dla nastolatków gdzie był chuligan i był kujon i przystawianie tych prymitywnych uproszczonych nastoletnich teorii do dorosłych 25-letnich kobiet.

Ktoś tu się zatrzymał w rozwoju i obawiam się, że pozostał mentalnie pomiędzy gimnazjum a liceum.

Nudne już jest to twoje feministyczne pierdolenie. 
Nudzi wam się bo faceci wam wytworzyli komfort życia. Zajmujecie sie więc pierdołami - walką o pszczoły, drzewa, i pierdoleniem o tym jacy faceci są głupi. Koniec tego bliski. Jesteście jak dzieci które myślą że tacie do portfela pieniądze wkłada Św Mikołaj, a światło i prąd są niezbywalnym darem z nieba.

Koniec tego idiotyzmu bliski. Niedługo zostaniecie wzięte za uzdę. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, AR2DI2 said:

Koniec tego idiotyzmu bliski. Niedługo zostaniecie wzięte za uzdę. 

Opaleni bracia z Afryki już nadchodzą... z nimi Saro będziesz mogła dyskutować na temat praw kobiet.. pare szybkich plaskaczy przywróci Cię do rzeczywistości.

 

W dupie z nudów się poprzewracało.

 

Jak masz za dużo czasu zajmij się czymś pożytecznym - jako wolontariusz możesz pomagać w hospicjum albo w schronisku dla zwierząt, będziesz sobie mogła wpisać w CV jako doświadczenie życiowe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Pytonga said:

Opaleni bracia z Afryki już nadchodzą... z nimi Saro będziesz mogła dyskutować na temat praw kobiet.. pare szybkich plaskaczy przywróci Cię do rzeczywistości.

Właśnie o tym montuję topic. Dokładnie takie przemyślenia po czasie spędzonym w UK. Oraz dzisiejszych obserwacjach na plaży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest nick z przymiotnikiem "fit", a pani S nie jest fit. Teraz jest nick z przymiotnikiem "logiczna", a pani S nie jest logiczna. Więc ciekawa tendencja, pewnie następny nick pewnie będzie typu "zdrowa_psychicznie_Ania".

 

54 minuty temu, Pytonga napisał:

Miałaś podobno gdzieś wyjechać?

Może miała na myśli odlecieć? Bo jeżeli tak, to rzeczywiście "odleciała". 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlatego trzeba szukać jak z samochodami. Wśród wielu z prxekreconym licznikiem znajdzie się ta perełka w świetnym stanie i z małym przebiegiem. 

2. Tutaj dajesz popis swojej inteligencji. Jeśli urodzi dziecko, oczywistym jest, że ciężar utrzymania spada na faceta. Do momentu urodzenia dziecka nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby było 50/50.

3. Tutaj są zdania podzielone. Ja osobiście uważam to za akurwysynstwo. Jednak jakby nie patrzeć. Jak suka nie da, pies nie ruszy. I znowu twoja pojebana logika próbując usprawiedliwiać. Czyli jak ktoś łazi za mężatką, to ta w końcu ulega, bo ktoś za nią chodzi. Powinna trzymać ramę bez wzdledu na wszytsko I nie dawać dupy. 

4. Gunwo. Za dużo by pisać. Nie che mi się. 

5.  Jak do 40 roku życia uzyska niezależność finansowa, i będzie o siebie dbał, czyli nie będzie zniszczonym kolesiem ze sporą nadwagą, to spokojnie pozna młodsza partnerke. 

6. Niezależnie pracoholiczki z własnym M, świetne super, i pewnie w dalszym ciągu czekają na tego księcia na białym koniu. I już masz odpowiedź skąd ta niezależność się wzięła. 

7. No i znowu logika. Sama piszesz, że wiele miało konkatky z bad bojami. I co? Badboje wyruchali na wszelakie sposoby, olali laski, to sobie do związku poszukaly bety. Zamiast zajesbistego argumentu potwierdziłas słowa Marka. 

Super jesteś. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, aga.logiczna said:

wiele dziewczyn w wieku 19-20 lat miało doświadczenia z bad boyem, potem w wieku 25 lat znalazły sobie ogarniętych inteligentnych mężczyzn, wiele z nich jest już zaręczonych, wiele weźmie ślub lub wzięło.

Jak się wyszalały na cock-carousel to następnym etapem jest "porzadny spokojny chłopak" ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aga.logiczna Przepraszam, ale niby kto twierdzi, że mężczyzna powinien czekać do 40tki?

 

To nie chodzi o wiek tylko o dojrzałość, spełnienie zawodowe, perspektywy itd. Ponieważ jestem odpowiedzialnym mężczyzną zdecyduje się na stały związek dopiero wtedy, gdy będę wiedział, że mój status społeczny jest na odpowiednio wysokim poziomie.

 

Co z tego, że teraz zarabiam więcej niż jakieś 70% moich rówieśników jak te dochody kompletnie mnie nie satysfakcjonują. Najpierw chce zdobyć doświadczenie zawodowe, życiowe a dopiero później będzie czas na zakładanie rodziny.

 

Tylko wtedy będę świadomym ojcem i mężem, który będzie w stanie coś konkretnego zaoferować swoim dzieciom, przekazać im swoje wartości i kapitał a nie kolejnym zjadaczem chleba, leżącym brzuchem do góry po pracy i pijącym kilka piw dziennie.

 

Lepiej być przez kilka lat sam i w tym czasie intensywnie pracować nad sobą i swoim charakterem. Ponieść samodzielnie kilka porażek, kilka sukcesów, pokonywać swoje bariery i ograniczenia, wykreować siebie na nowo i dopiero wtedy szukać sobie fajnej kobiety.

 

 

 

Może do końca życia będę sam, ale nawet wtedy nie będzie tragedii bo nauczyłem się radzić sobie w życiu samemu.

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, deomi said:

@Les No ale to samo proponujecie Panom, najpierw pussy carousel do 40rż. a potem szukanie na żonę 20 letniej porządnej dziewicy :P 

Ja zalecam Panom zeby sobie znalezli porządną dziewczynę, tylko powstaje pytanie czy takie jeszcze są, bo ostatnią to widziałem w latach 90 tych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.