Skocz do zawartości

Łomatko, znalazłem kolejny "męski" blog...


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Rnext napisał:

W tym świetle, tacy autorzy to albo pożyteczni idioci albo opłacana agentura.

Większość to jednak pierwsza kategoria. Drugich jest o dziwo mało. Ludzie chcą płynąc gównym nurte..ściekiem licząc na profity. Dlatego taki ma to oddźwięk. 

 

28 minut temu, Rnext napisał:

Mężczyzna to wolny duch, samostanowienie, zasady, lepsza śmierć niż niewola, podległość i wykonywanie poleceń. Może chodzi o wykorzenienie tego właśnie pierwiastka męskości, którym jest marzenie o wolności i zdolność do kontestacji/refleksji oraz walnięcia pięścią w stół ze słowami - basta!? Trzeba ich więc "zrestrukturyzować", wcisnąć w rurki, podstawić wizerunek "drwala" a wewnętrznie przekształcić za pomocą inżynierii społecznej w uległego i potulnego baranka, którego finalnie się zgrilluje na rożnie. Można rządzić wówczas bezkarnie, bez buntu i oporu.

Dokładnie tak. System nie lubi jednostek potrafiący myśleć, zadbać o siebie i nie podporządkowujących swoich celów "wyższej sprawie". 

 

A wszystko zaczyna się od małego - tresowanie ze względu na szacunek, podległość w domu, szkole. Mityczne autorytety, z którymi trzeba się zgadzać. Myślenie stadne. Młodzi chłopcy są tresowani na karnych wykonawców poleceń - systemu, rodziny, samicy. Inaczej włącza się tryb stygmatyzacji, odrzucenia, naznaczenia i marginalizacji. I po systemowi religie oraz inne ideologie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Przemek1991 napisał:

Znam ten blog, niestety...

 

Kiedyś fascynowałbym się każdym wpisem, a dziś rzygać mi się chce jak to czytam. 

 

Jak dobrze jest wzbudzić się ze złego snu.

Ja się nie dziwię, jeszcze rok temu tez bym był i łykał wszystko jak pelikan. Na szczęście w necie tez jest inna wiedza :)

Ale nie dziwię sie młodym facetom, że to czytają i wierzą,. No bo skąd mają wiedzeć że to nie działa w ten sposób na prawdę?

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Ludzie nie muszą spełniać Twoich oczekiwań.

A więc skończ się o wszystko obrażać. Weszła brudnymi butami do samochodu i pobrudziła dywanik? Zrobiła pomidorową zamiast rosołu? Otworzyła słoik, którego Ty nie mogłeś otworzyć? Podała piwo nie z lodówki? Boli ją głowa? Powiedziała Ci, że małe też jest piękne? Byłeś bezpłodny, a ona jest w ciąży? Obetrzyj łzy i skończ smęcić jak małe dziecko. Żryj to, co jest, bo życie to nie festiwal spełniania cudzych oczekiwań. 

 

Pięknie wytresowana małpka

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero honoru, zero szacunku do swojej płci i mimo tego wszystkiego co pisze na swoim blożku, zero szacunku do kobiet.

Odkrył, że wystarczy mówić samicom to co chcą usłyszeć i trzepie na tym kapitał.

Ma je za bezrozumne stworzenia, no bo jak inaczej wytłumaczyć pisanie tych wszystkich oklepanych frazesów?

Pewnie kończy pisać kolejny banalny tekst i śmieje się do rozpuku ile naiwnych gąsek to łyknie.

 

Popatrzcie na statystyki jego bloga: 86% to kobiety. 9/10 jego patronów to kobiety.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perun82 napisał:

Byłeś bezpłodny, a ona jest w ciąży? Obetrzyj łzy i skończ smęcić jak małe dziecko.

Niepokalane poczęcie czy co?

 

To niewiarygodne co ten człowiek pisze. Może to sprytnie wymyślony i realizowany pomysł na biznes?

49 minut temu, Pozytywny napisał:

Popatrzcie na statystyki jego bloga: 86% to kobiety.

Klientów(-ek) jest jak widać sporo.

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać " byłeś bezpłodny, a ona jest w ciąży?" może napisać tylko bezdenny idiota pozbawiony instynktu. Nawet najwieksi biali rycerze czują ze cos jest nie tak kiedy nie są płodni, albo nie dupczyli, a ich baba jest w ciąży.

 

Ten typ białym rycerzom może robić za osla pod wierzch.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał:

Nie posiadam boga, polityki i idei. Jes­tem moc­no osadzo­ny w ni­cości – w swe­go rodza­ju nieby­cie i akceptuję to w pełni.

 

Co za pseudofilozoficzne pierdolenie. Tak, mocno osadzony w nicości i niebycie - rozumu, który ma stały fajrant.

 

Przecież to napisał Charles Bukowski!

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie analizowałem tego bloga zbytnio bo to ponad moje intelektualne siły ale zwróćcie uwagę choćby na takie dwa fakty.

Pierwsze zdanie najnowszego artykułu to: Dlaczego tak trudno przychodzi Ci być mężczyzną? .... Czyli blog też niby do mężczyzn jest kierowany.

Ale gdy wejdziemy w Dział "Patroni" mamy oto takie wpisy dotyczące korzyści bycia patronem: Będziesz otrzymywała hasła do wszystkich niepublicznych wpisów. Będziesz miała możliwość zaporponowania tematu, który poruszę na blogu.... Wszystko kieruje do kobiet.

 

@AR2DI2  To nie idiota tylko biznesmen dzięki któremu mamy potem takie wyznania Pań Czekam na Twoje posty bardziej niż na sms-a od męża...

 

"Dla Ciebie to przelew na głupie 5, 10 zł, a dla mnie szansa na kupienie sobię czasu, który jest mi niezbędny do systematycznego blogowania, pisania książek i nagrywania filmów na YouTube. Każdą otrzymaną złotówkę przeznacze na rozwój swojej twórczości, a Ciebie jako Patrona wyróżnie następującymi przywilejami."

Edytowane przez Normalny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Przecież to napisał Charles Bukowski!

Rzeczywiście, dzięki za czujność!

Tutaj na szybko kawałek cytatu:

http://lubimyczytac.pl/cytat/30333

 

Faktycznie ten bloger wkleja cytat z pisarza na swoją stronę "O mnie" i nie podaje źródła.

 

Czy to aby legalne?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

A Ty leniu? Masz szacunek do swojej kobiety?

To zapierdalaj ze śmieciami przed pracą i obierz ziemniaki zaraz gdy z niej wrócisz. Kochasz swoją kobietę? To zainteresuj się tym jak miną jej dzień, przygotuj kąpiel, podaj wino, włącz jej ulubioną muzykę

HAHAHAHA Ja pierdolę, powiedzcie Panowie, że tego nie widzę, przywidziało mi się haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale inną sprawą jest, że gość i tak nie zna konsekwencji wprowadzania tego w życie i nie wie, jak chujowe to skutki przyniesie facetom.

Nieświadomie destruuje naszą płeć za parę marnych groszy, bo ile on z tego zarobi miesięcznie? tysiaka? dwa? Rany, jaka żenada.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still O co tu chodzi, wyjaśnisz, bo może się pogubiłem?

http://blog.mkobus.com/2018/04/czego-nie-powie-ci-facet-ktory-mysli-fiutem/

 

W swoim temacie zamieściłeś lekko zmieniony wpis tego pana, którego dotyczy ten wątek. Nie podałeś autora na końcu. Może coś przeoczyłem? 

Cytat

Czy teraz zaczynasz rozumieć dlaczego my, na pozór normalni już za chwile będziemy stanowili początek twoich problemów? Od tego dzieli nas twoje jedno przesunięcie palcem w prawo. Wpadniesz, choć nie przyznasz się nam do tego od razu. Zaserwujemy Ci takie pierwsze spotkanie, że przez resztę tygodnia nie będziesz o niczym innym myślała. 

Cytat

Dlaczego one nie potrafią zrozumieć, że na pozór "normalni" już za chwile będziemy ich problemem ? Od tego dzieli nas twoje jedno ich przesunięcie palcem w prawo. Już przegrałaś choć nie przyznasz się nam do tego od razu. Odjebiemy takie pierwsze spotkanie, że przez resztę tygodnia nie będzie o niczym innym myślała.

Jest tego dużo, dużo więcej ale nie chce mi się cytować, łatwo znaleźć porównując oba teksty.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.