Skocz do zawartości

Narzeczona jest na badoo


Rekomendowane odpowiedzi

Co za bezczelny kur*iszon. Mogła chociaż poczekać aż już będą małżeństwem z tym profilem na badoo. 

Teraz wbrew pozorom ich miłość rozkwitnie, bo para znalazła wspólnego wroga i to ich mocniej zjednoczy, tzn. tego białorycerza wobec niej. 

 

W ogóle to pani mogła blefować, że wiedziała że pisze z jego bratem. Powiedziała tak, żeby jakoś wybrnąć z tego, że została przyłapana. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Mortyy said:

Mogła chociaż poczekać aż już będą małżeństwem z tym profilem na badoo.

Przecież ona nie chce tego małżeństwa. To on chce ;)

 

P.S: Jakim cudem dziewczynka lat 19 ma wiedzieć czego chce w życiu? 

Edytowane przez majkgodlajk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Forumowicze nie zawiedli.

Jakbym telenowelę oglądał, ale na żywo.

Najgorsze jest to że historia wydarzyła się naprawdę.

 

Gość oskarżył brata i się na niego obraził, że mu o tym powiedział.

Myszka wyznała: wiedziała że pisze z jego bratem (z fake konta on pisał) i oskarżyła jego brata że jakieś spiski tworzy.

Brat do brata się teraz nie odzywa, Ojciec i matka narzeczonego mocno wkurzeni...

 

Narzeczony podobno wiedział o tym że jego kobieta ma konto na badoo , pomimo że wcześniej jej zabronił (??!!).

Być może cel to było skłócenie rodziny, być może znalezienie nowego bolca.

W każdym razie, dwie pieczenie na jednym ogniu upieczone :).

 

Zaliczki za niedługo wpłaci na ślub i pozamiatane będzie.

Tak swoją drogą, to ten delikwent co bierze 20-30k zł kredytu na wesele...

Jakby co nie ma mieszkania, wynajmują kawalerkę: opłaty 1.5 - 2k z paliwem i jedzeniem, a zarobki maks 3k zł.

 

Miesiąc przed akcją, wrzucił na fb romantyczne zdjęcie z podpisem: "moje wszystko" ...

Ja pierd*le.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam profil na badoo. Żona znajomka mojego kumpla miała konto na roxie. Małżeństwo (jej drugie), dwójka dzieci. Gość się dowiedział, nakazał jej zaprzestać procederu (!!!) a ta że nie ma mowy, bo ona to lubi. Zajedwabiście było oglądać ich zdjęcia z wakacji. Para uśmiechniętych i zakochanych. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 16
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ... nie znam się...ale nie ma co chłopa uszczęśliwiać na siłę, jeżeli pomimo pokazanych dowodów dalej idzie w zaparte...no cóż, nikt mu głowy nie otworzy i oleju nie maleje.

Jego życie, jego sprawa, widocznie ma tak silne wyparcie że świata nie widzi, może jak go zaczną klepać po plecach i nazywać szwagrem...coś do niego dotrze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc brata powinna inaczej wyglądać. Porywa brata, przywiązuje do krzesła, pokazuje slajdy z rozmową i napierdala go po ryju. I pyta, zrozumiałeś? Ten milczy zagniewany i znowu w ryj, aż do skutku. Aż się popłacze i przyzna rację z ulgą. 

 

:D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien zebrać dowody, w tym rozmowy z jego narzeczoną i podesłać bratu anonimowo.

Sumienie czyste bo by go poinformował o kur*estwie wybranki. Bez stawania się wrogiem obydwojga i wysłuchiwania wymyślonych tłumaczeń, że wiedziała że to z nim pisze albo że on o wiedział o jej koncie i szukaniu bolca na boku. 

Obstawiam że ten zaślepiony biały rycerz prędzej czy później pojawi się na tym forum pisząc o przyprawionych rogach i kasie, która przepadła. 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Rnext said:

Żona znajomka mojego kumpla miała konto na roxie. 

Znajoma tez ma konto na Roxie. Ma dwojke dzieci na studiach, ktore wiedzą o tym. Zresztą cala rodzina wie.

 

Kiedys syn jej powiedział " matka weź sie ogarnik, ja pier...wiesz jak sie czuje dziecko ktorego matka ma konto z fotami z gołą dupą, i do tego jako pani do towarzystwa?"

 

Na co ona mu " ale jak robisz studia w Uk i ci wysylam co miesiac kasę, to nie slyszalam narzekań ze latam z gołą dupą". ;)

  • Haha 8
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie A mi w ogóle nie żal takich frajerów. Dla mnie to taki akrobata, jak ci co rękę krokodylom do paszczy wkładają a potem płaczą i dziwią się, że ramię urwane. Powtórzę - jeb..ł go pies. Niech to będzie przestrogą dla innych, żeby zawsze zrobić background check swojej przyszłej żony. 

 

@AR2DI2 Czy tylko ja tu widzę klasyczne "to dla ciebie wszystko robię!"? Ja pier... w pale mi się nie mieści. Ja zdaję sobie sprawę z pragmatyzmu kobiet, ale chyba dorosły chłop na studia może zarobić. Zresztą po ch..j robić studia w UK :D

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Tomko said:

AR2DI2 Czy tylko ja tu widzę klasyczne "to dla ciebie wszystko robię!"? Ja pier... w pale mi się nie mieści. Ja zdaję sobie sprawę z pragmatyzmu kobiet, ale

Ona jest po ASP  i ma niezłe uzdolnienia. Ale pracowała w agencjach reklamowych, i stwierdzila ze za taką kasę to ona ma gdzies wypruwac zyły. 

 

No to wypruwa macicę, za lepszą kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Znajomy pojechał do niego razem z rodzicami

 

19 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Ojciec i matka narzeczonego mocno wkurzeni...

Nie do końca rozumiem co napisałeś o reakcji rodziców.

 

Godzą się mieć wnuki od tej "dziwki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Osobiście też znałem taką dziewczynę, biorą ślub a Ona konta miala na erotycznych portalsd, po co ? Aaaa to tak dla zabawy

W sumie mówiła prawdę, bo to dla zabawy się robi.

A roksa jest dla kasy ;).

Ale to co @AR2DI2 piszesz, to sobie tego nie wyobrażam.

7 godzin temu, realista napisał:

Powinien zebrać dowody, w tym rozmowy z jego narzeczoną i podesłać bratu anonimowo.

Mówiłem mu żeby zrobił to anonimowo, pokazałem nawet bramkę sms z której można anonimowo wysłać smsa, ale postanowił zrobić to osobiście.

Potem stwierdził, że anonim też by nic nie dał, bo rodzice nawet mu odradzają ślub z tą kobietą.

A to że brata stracił, to już wcześniej były kłotnie, bo narzeczona nastawiała braci przeciwko sobie (tzn. tylko przeciwko młodszemu, bo starszy brat jej pomaga).

Jeszcze jeden brat (starszy), stanął w obronie białego rycerza: "nie wpieprzaj się w jego życie".

 

@Tomko ja to bym nawet zrozumiał jakby była jakaś super laska dla której faceci się ślinią. Jak mawia przysłowie lepiej jeść tort z kolegami, niż gówno samemu. A tutaj wychodzi że niektórzy jedzą gówno z kolegami... Laska z patologicznej rodziny, wychowywana bez ojca.

 

Nie godzą się, próbowali mu to wyperswadować, są wściekli, ale on nawet po 3-4 latach znajomości nadal zakochany.

Oleju dolewa jego starszy brat (nie ten co mu powiedział). Mówi żeby nie wpieprzać się jego życie i ogólnie jest za ślubem.

 

Namówił go też do wynajęcia mieszkania pomimo że mogli mieszkać z rodzicami w dużym domu kilka lat po ślubie (mieli całą górę dla Siebie).

Do wynajmu przyczyniła się też narzeczona, która szybko pokłóciła się z rodzicami (podobno się bardzo "rozpanoszyła" w nieswoim domu).

Rzuciła wtedy mu ultimatum, że wynajem mieszkania, albo koniec związku i ten się na to zgodził.

 

Starszy brat, który go podpuszcza ma ślub z kobietą która waży około 100-120kg, jest to jego pierwsza kobieta, która go poderwała, co prawda z bogatej rodziny, ale często się kłócą i talerze latają.

Rodzice pomogli mu wybudować dom, dali działkę i kasę na dach i namówił młodszego brata do wynajmowania mieszkania i z czego chłop ma oszczędzić jak jeszcze auto ma ?

 

Teraz sytuacja wygląda tak:, jego narzeczona jest na badoo, wziął kredyt na ślub 20-30k , nie ma mieszkania (wynajmuje), zarabia maks 3000 zł.

Nawet jakby oszczędził te 1000 zł na miesiąc, co jest życiem-wegetacją przy jego wydatkach, to jest razem 12000 zł oszczędności na rok, a chłopak ma kredyt i 28 lat...

 

@Brat Jan

 

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie historie wole jednak zostać przy tym swingowaniu i mężatkach, przynajmniej nikt ode mnie kasy nie chce i mam święty spokój. Jeśli kiedyś tu przyjdę z tematem że znalazłem tą jedyną i jest inna niż wszystkie to proszę mi zaje*** e łeb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.