Skocz do zawartości

Była pisze.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia . Chciałem prosić o radę , przed chwilą dostałem smsa od byłej o treści takiej że jest sprawa bo prezerwatywy co u niej zostawiłem czy ma wyrzucić czy sobie wezmę i że chyba jakieś skarpetki ma moje .

Jestem pewien , że nic nie mam u niej oprócz może 2 prezerwatyw które są mi tak potrzebne do życia jak ona . Problem w tym , że po tym smsie aż mnie trzęsie nie mam pojęcia dlaczego , korci jak cholera żeby odpisać. Co robić ? Zlać ją czy odpisać. Po co szuka kontaktu ? 2 prezerwatywy nie zmienią mojego życia, więcej wydam za paliwo do niej niż za paczkę nowych , ale głowa nie przerobiona nie wiedziałem  , że tak zareaguje emocjonalnie  . Postawcie mnie do pionu bo nie chce zbiałorycerzyć i od nowa wdawać się w gierki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojkr napisał:

a jej odpisz że niech sobie robi z tym co chce ....

Napewno odpisać czy lepiej zlać ? Jak napisze pewnie zacznie jakieś gadki dziwne , siostra się śmiała mówiła mi, że całej naszej rodzinie wszystkie posty udostępnia lajkuje , jakieś piosenki o nieszczęśliwych miłościach wstawia po co to wszystko robi jakiś cel powrót bo ja nie ogarniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej ex w ostatniej rozmowie zabroniłem się kontaktować, zero życzeń, nie pytać co słychać. Mimo iż to chyba mi bardziej w tym związku zależało. Wiedziałem, że już nic dobrego z tego nie będzie. Mam spokój i dzięki temu szybciej wychodzi się na prostą.

 

Zrobiłem to dla siebie a nie żeby ona się czegoś nauczyła, bo mam nadzieję, że jej gardzi mózg nic się nie nauczy.

Edytowane przez misUszatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie odpisuj. Zrób to dla siebie. 

Ja kiedyś spotkałem się z byłą 8 miesięcy po rozstaniu, było to przed Wigilią jakoś. Wróciły stare emocje, był seks i już zaplanowaliśmy wspólnego sylwestra. Dzień przed sylwestrem ona mi napisała, że to jednak nie wypali i przeprasza, że znowu mi w głowie namieszała. :D 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turop napisał:

przed chwilą dostałem smsa od byłej o treści takiej że jest sprawa bo prezerwatywy co u niej zostawiłem czy ma wyrzucić czy sobie wezmę

Gdyby jakakolwiek moja przeszła kobieta (z ktorych wszystkie wspominam z prawdziwą przyjemnością) wysłałaby mi esemesa o tresci jak wyżej - odpisałbym jej, że i owszem wpadnę by sobie wziąć te dwa kondomy ale pod warunkiem, że razem z autorką tej krótkiej wiadomości - zuzyjemy je na miejscu ich aktualnego i skrupulatnego przechowywania - zgodnie z zaleceniami przewidzianymi przez producenta :)

 

No ale to ja bym tak zrobił - bo do bab mam wyluzowane i wielce wesołe podejście :)

 

Dlatego też nie wiem czy polecać te drogę Tobie - bo nie wiem jakie masz podejście do kobiet :)

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na raty przywoziła  moje rzeczy, przez tydzień (w cyfrach arabskich: 7 dni).  

Stary lis, pokryty na pysku siwizną, wiedział po co to robi i co chce ugrać. Kiedy opcje się jej skończyły, czekałem co teraz. I jest, text message, cytat dokładny:

 

znalazłam twoje bokserki ck, co mam z nimi zrobić?

Moja odp:

- Możesz w nich spać. 

 

Z niej jest taki prosiak, że pewno je wącha w kroku. 

 

 

Zrobisz jak zechcesz i weźmiesz na siebie wszystkie konsekwencje, ja raczej jak bonzo. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Trafiłem na ten wątek zaraz po otrzymaniu sms, że zablokowany numer do mnie dzwonił ?

 

Jeśli masz na babę wywalone, to możesz jej przetrzepac sakiewkę; dobry i darmowy seks zawsze mile widziany.

Jeśli jednak baba wzbudza w Tobie emocje, jeśli odezwie się nadzieja na powrót i wspaniałą przyszłość - to daj sobie spokój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co do niej masz, to się nie odzywaj. Mojej ostatnio były potrzebne buty, których wogole nie nosiła. Podczas oddawania, zaraz gadka, że tęskni, ale jest zła na mnie i ma żal. Ze uczucie chuba ulecialo, ale ma traume i nie chce wracać. Całe dwa dni miałem spieprzone. Szkoda zdrowia. Olej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chuj przeżywam. Napisałem, że może mi je oddać pod warunkiem że razem zuzyjemy inaczej niech wyrzuci a skarpetki jak chce to niech śpi ale nie kojarzę żebym jakieś miał u niej dzięki za rady. Odpisała że raczej chciała by mi je oddać bo raczej mam je z kim spożytkować (to ona z kolesiami innymi pisała, sprawdza czy się z kimś spotykam? ) a skarpetki jak razem mieszkaliśmy to wzięła jakies. Teraz co dalej, będzie co z tego Bracia po coś chce się spotkać sex czy powrót? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Turop napisał:

Teraz dopisała, "dlaczego chcesz je ze mną zużyć" :DD

"Bo jakbym rvchał w nich inne, to bym musiał myśleć o Tobie."

 

A tak na poważnie, to skoro Ci mówili, żebyś olał temat, to tak trzeba było zrobić. Za chwilę dojdzie do postu @Turopa, że po wielkim come back'u panna odeszła do innego - co robić! 

Edytowane przez TheShy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe babskie gierki. Ja swojej od razu wszystko jej oddałem. Chciałem też zabrać moje rzeczy od niej, ale przeskakiwała na nową gałązkę i uciekała przede mną, więc spisałem na straty.

Zasada jest jedna - im mniej kontaktu, tym lepiej. Zajmij się innymi dupami, to szybciej o niej zapomnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj @Turop, chłopaki piszą Ci żebyś nie odpisywał nie dlatego, że Ci czegoś zazdroszczą ani nie dlatego żeby się wyrzyć na twojej ex za swoje przejścia, a Ty dalej swoje :) ale może w życiu jest tak, że każdy musi się tego nauczyć na własnej skórze

Edytowane przez misUszatek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Turop napisał:

Zgodziła się bez niczego na sex spotkanie, ale wciąż wypytuje czy kogoś mam jakimiś podtekstami, nie zapyta wprost tylko gra na poczuciu winy np to Ty powiedz kiedy bo już masz czas na kogoś innego itp :D

Masz chociaż z 18 lat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam trochę więcej . Macie rację to do niczego nie doprowadzi dobrego. Morał z tego taki, że trzeba olać bo znowu się wpierdole w bagno jak chłodno nie przekarkuluje po co pisze  :)

 

Dociera do mnie do wiadomości co chce w danym momencie żeby doszło niekoniecznie to co jest logiczne . Wśród rad żeby olać wybrałem dwie w których napisali żeby się spotkać na sex i to mi się spodobało. Więcej pracy nad sobą bo nigdy się z niej nie wylecze. 

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.