Skocz do zawartości

Czy wysyłać byłej życzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

@Foster Bo orbita okołocipkowa ma by zapełniona satelitami

 

@dobryziomek - chciałbym wkleić obrazek facepalm lecz telefon mi świruje ;)

A ta odpowiedź nie była do końca szczera, prawda ?

Edytowane przez azagoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, dobryziomek said:

Dokładnie tak masz świętą rację.

 

Dlatego napisałem, że jeśli miedzy nimi nie wydarzyło się nic strasznego, nie są w stanie wojny itd to nie widze nic złego w składaniu życzeń.

Jeśli ma inną babę - owszem.

Jeśli nie ma - liczy że ona mu da ze względu na starą znajomość.

Co ciekawe - może nawet się to zdarzyć ale wtedy gdy pokaże że mu wisi jej brak.

Kto pierwszy pęknie - przegrywa.

15 minutes ago, dobryziomek said:

Bo nie lubię palić za sobą mostów. ;)

 

Uważam, że z kim jak kim, ale dobry kontakt z moją byłą może mi zaprocentować.

Jak?

Da ci jeszcze?

Raczej ty jej przewieziesz bagaże gdy bedzie tego potrzebować.

Za free oczywiście.

Jej cipka jest za droga żeby jej użyczala za taki drobiazg.

To powinieneś zrobić przez wzgląd na stare, dobre czasy.

Cipka jest dla lepszych.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Foster napisał:

Dobre pytanie, moja ex która dwa lata temu, dwa dni przed wigilią poszła w pizdu też mi składa, i powie mi ktoś po chuj?

Ale składa osobiście czy w formie sms/elektronicznej? Jak to drugie, to może po prostu jesteś na liście i wysyła grupowo bezosobowe życzenia :)... Dla Ciebie to może coś niezwykłego, dla niej kilka kliknięć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bracia za podpowiedzi. Życzeń nie wysyłam bo nie będzie miało to żadnego pozytywnego skutku. Pokażę tylko, że nie dotrzymuje słowa jakie sam sobie dałem.

 

48 minutes ago, SennaRot said:

Ja sam ze sobą czuję się wybornie, wyjątkowo, bardzo dobrze. Aby w związku czuć się dobrze to najpierw samemu ze sobą trzeba czuć się wspaniale.

Ja ze sobą czuje się dobrze, jednak lepiej mieć się do kogoś odezwać i porozmawiać normalnie na jakiś temat (czy będąc dłuugo z kobietą tak się da?).

 

43 minutes ago, Krugerrand said:

Tak z ciekawości: zablokowałeś ją wszędzie gdzie się da i usunąłeś ze ze wszelkich możliwych portali?

Mam tylko numer telefonu. To tak jakby postawić kieliszek wódki przed niepijącym alkoholikiem, tylko tak mogę się odciąć bo nie da się zapomnieć, trzeba zobojętnieć. Numer usunę jak nie będę już nic czuł myśląc o niej.

 

33 minutes ago, giorgio said:

No i co w związku z tym? Będzie robić za zbiornik na nasienie. Poza tym, facet SMV 8-7 i zwraca uwagę na laskę 4? No proszę Cię. 

Tak się dzieje, i są traktowane jak zbiorniki na nasienie na jedna dwie noce. Facet smv7 zwraca uwage na laske smv4 jak innej nie ma pod ręką, a laski smv4 i tak lecą na to.

 

36 minutes ago, giorgio said:

A ja bym chciał. Jadę gdzie chcę, robię co chcę, wydaję na co chcę. Żadnych zadym w domu z powodu wyjścia z kumplami na whisky. Żyć nie umierać. 

Każdy chce to czego nie ma.

 

31 minutes ago, dobryziomek said:

To wtedy nic, ale sam fakt, ze się ktoś nad tym zastanawia pokazuje, że sobie nie poukładał tematu w głowie.

W głowie to sobie poukładałem. Jednak są takie chwile słabości jak dziś przed świętami, że wspomnienia i uczucia wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny autorze, jedyna opcją złożenia życzeń jaką ja widzę. Jest zrobię tego przez Ciebie w dniu np. pasterki przed kościołem , gdy przypadkowo spotkana ex usłyszy od Ciebie - gentelmena : ,, Cześć, Wesołych Świat!". Może ta sytuacja zdarzyć się też w kolejnych dniach świąt przed lub po mszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty pomysł :)

 

To może ja zaproponuję żebyśmy wszyscy co czytają ten temat napisali życzenia do byłych.

No dobra tylko do ostatniej.

 

Może zacznę od siebie i napiszę "Wesołych świąt" do tej suki przez, którą o mało nie wylądowałem w kryminale.

 

Kto następny, zgłaszać się przez /quote lub w wiadomości prywatnej.

Pomysł, że hoho, szkoda żeby się zmarnował.

 

edit. W sumie to możemy się powymieniać numerami byłych, będzie fajniej :P

Edytowane przez wroński
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, misUszatek said:

1. Numer usunę jak nie będę już nic czuł myśląc o niej.

 

2. Tak się dzieje, i są traktowane jak zbiorniki na nasienie na jedna dwie noce.

 

3. Jednak są takie chwile słabości jak dziś przed świętami, że wspomnienia i uczucia wracają.

1. Wtedy to mozesz go wbić z powrotem.

Zmień kolejność działania.

2. Razi mnie to sformułowanie.

Kobiety są właścicielami cipek i to niesie jakieś konsekwencje.

Równie dobrze one traktują nas jak kurierów DHL dostarczających im przyjemności i codziennych usług za grosze.

To nie znaczy że należy nimi gardzić choć nie sądzę że o to chodzi w tym przypadku.

To po prostu slogan który się przyjął w mowie codziennej.

Bardzo negatywny jeśli o to chodzi.

3. Ano.

A święta są generalnie najgorszym okresem jeśli o to chodzi.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wroński napisał:

W sumie to możemy się powymieniać numerami byłych, będzie fajniej

Gdybym nie skasował i nie zablokował w przeciwieństwie do autora, to może bym i podał. Ale po co?:P

 

1 godzinę temu, misUszatek napisał:

Numer usunę jak nie będę już nic czuł myśląc o niej.

Trzeba było to zrobić od razu. Nie byłoby teraz kłopotu. Wielokrotnie na forum było wałkowane, aby po rozstaniu kasować i blokować gdzie się tylko da. Już zdaje się przy jakimś poprzednim wątku z Twoim udziałem zalecałem dokładną lekturę forum i nie tylko. Opinię swoją podtrzymuję po dwakroć.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Black Profesore poradził by Ci.

Barany ślą życzenia do ex, może ona wróci, może sobie przypomni sobie że ja istnieję.

Baran wysłał by nawet kwiaty, duży bukiet róż w pąsowym kolorze, z miłą dedykacją

   "Pamiętam o Tobie, pamiętam te upojne noce, i blask Twoich oczu. Wybaczam Ci przeszłość.

Albowiem przyszłość jest ważniejsza."

  

   Zalecam Baranowi dobry rozpęd i bez kasku w ścianę.?

 

Pozdro Bracie, jak odczuwasz samotność, to tutaj masz real przyjaciół.?

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Krugerrand said:

Gdybym nie skasował i nie zablokował w przeciwieństwie do autora, to może bym i podał. Ale po co?:P

Tak tylko, ubocznie...

Ja bym wiedział co zrobić z takim numerem.

Nie to że ona zaraz by na to poszła.

 

W zasadzie należy podsyłac kolegom numery do nieużywanych cipek.

Jeśli oni zrobią to samo - i my i oni będziemy mieli z tego wyłącznie pożytek.

Tak czy owak w mniejszych miejscowościach tak się to dzieje że wymieniamy się kobietami bo po prostu jest ich za mało w zasięgu strzału snajpera a jazdy co drugi dzien na dystans dziesiątków kilometrów jednak odpadają z przyczyn techniczno-finansowo-czasowych.

Jaką ja mam dupę do wzięcia odległą o 500 kilometrów to wam się nawet nie śniło.

Tylko co z tego?

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.