Skocz do zawartości

Dlaczego "Wy" kobiety siedzicie na tinderach mimo ogromu orbit.


Rekomendowane odpowiedzi

@Daenerys, chcesz mnie zrazić, czy przekonać do siebie (w kwestii utrzymania czegokolwiek na myśl przyszedł mi mój wzwód)? Uwierz mi, miałem dobrą szkołę i nie takie jak Ty później bałamuciłem. Błagała byś o klapsy. Z baranic robię owieczki, z tygrysic - kotki, a z sokolic - koliberki.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PoProstuKobieta napisał:

Mnie ogólnie przeraza obecny przesadzony kult ciala. Przypomina histerie. Ale mozna na tym zarobic sporo kasy, trenerzy, dietetycy, medycyna estetyczna

Za dawnych dobrych czasów tego nie było. Były inne anomalie. Było kupczenie córkami, wydawanie ich za starszych i majętnych, byli łowcy posagów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PUNK napisał:

@Daenerys, chcesz mnie zrazić, czy przekonać do siebie (w kwestii utrzymania czegokolwiek na myśl przyszedł mi mój wzwód)? 

Wiedziałam, że do tego nawiążesz ?. Zrazić ?? Nigdy w życiu ?. Jakbym mogła, ja????

3 minuty temu, PUNK napisał:

Uwierz mi, miałem dobrą szkołę i nie takie jak Ty później bałamuciłem. Błagała byś o klapsy. Z baranic robię owieczki, z tygrysic - kotki, a z sokolic - koliberki.

No nie wiem, nie wiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Daenerys napisał:
15 minut temu, PUNK napisał:

Uwierz mi, miałem dobrą szkołę i nie takie jak Ty później bałamuciłem. Błagała byś o klapsy. Z baranic robię owieczki, z tygrysic - kotki, a z sokolic - koliberki.

No nie wiem, nie wiem... 

Lepiej mu uwierz @Daenerys ;) Zbałamuci Cię tym wątkiem tak, że sama tego nie zauważysz. Zrobi z Ciebie potulną owieczkę :P;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PUNK napisał:

Dobra dobra, Ty mnie tu Jaszczureczko nie kokietuj.

@PUNK w życiu bym nie śmiała ?

 

7 minut temu, DanielS napisał:

Lepiej mu uwierz @Daenerys ;) Zbałamuci Cię tym wątkiem tak, że sama tego nie zauważysz. Zrobi z Ciebie potulną owieczkę :P;) 

@DanielS będę się dzielnie opierała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że mieszkam na farmie jednorożców. Znajoma ma zamiar zmienić metraż na mniejszy bo chłopak stracił pracę. Moglaby mieć innego ale po prostu się kochają. Uznała że będzie im łatwiej się utrzymać z jej pensji..

Inna właśnie rozstała się ze specjalistą IT bo pieniądze z nią nie są w stanie rozmawiać. Sama zresztą jest w IT. Kolejna pcha swojego samca na wózku... Tu zaś same zranione misie bo znalazł się kolejny bogatszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PUNK napisał:

Pewnie jakaś beta-testerka, hehehe.

Sieci neuronowe. 

8 minut temu, Daenerys napisał:

@Libertyn wszędzie są i ludzie i potwory. Niezależnie od płci.
A to jest takie forum, że gromadzi przede wszystkim tych, których spotkało coś niefajnego. Stąd też tyle frustracji i nienawiści. Jak ktoś jest w szczęśliwym związku to raczej nie będzie szukał takiego miejsca jak to.

Ja tu jestem przypadkiem. Nie zostałem zraniony. Jestem tu dzięki screenowi z jakiejś grupy na fejsbooku. 

Ewentualne problemy w relacjach wynikają raczej z mojego nieprzepracowanego skrzywienia i zakorzenionej perwersji oraz ateizmu. Jestem też bardzo wybredny jeśli chodzi o potencjalne partnerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Libertyn napisał:

Ja tu jestem przypadkiem. Nie zostałem zraniony.

@Libertyn dlatego napisałam " przede wszystkim" ?. Wiem, że nie wszyscy tutaj są po przejściach.

 

7 minut temu, PUNK napisał:

 

A już się w Tobie zakochiwałem ??

@PUNK coś jakieś słabe było to uczucie, że się tak szybko wycofałeś mój drogi ?, a mogło być tak pięknie ❤

 

@DanielS chyba miałeś rację ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn, a co ona przy sieciach robi, klepie algorytmy czy ładuje danymi uczącymi? Atrakcyjna jest?

Prędzej czy później wyjdzie z niej kobieca natura? One też wychodzą z matrixa?

@Daenerys, to że się w Tobie nie zakochałem nie oznacza, że bym Cie nie przeleciał. ...pięknie? Niby co jest piękne w miłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.