Skocz do zawartości

"Szarpanki z życiem" - Kanał YouTube i discord


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Trudno mi sie odniesc do calej tworczosci "Szarpanki". Ale chciałem zapytać tych, co go śledzą.

 

Czy gość cały czas ma taki sam kontent? 

 

Raz na jakiś czas trafię na jakiś jego vlog-daily... i szczerze... Nie jestem w stanie go znieść dłużej niz 5 minut.

Może i ładnie punktuje różne krzywe rzeczy, ale skupiając się w 100% na samych negatywnych przykładach tworzy tak toksyczną bańkę, że mi to dosłownie zjada mózg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Miszka napisał(a):

ale skupiając się w 100% na samych negatywnych przykładach tworzy tak toksyczną bańkę,

Szarpanki porusza wiele kwestii, które mają negatywny wydźwięk. Do tego zazwyczaj z sarkazmem. Jednak nie stanowią one 100% jego przekazu. 

 

Ja tam serio nie wiem, gdzie co niektórzy dopatrują się tego jadu i toksyczności .🤔🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
On 1/30/2024 at 12:00 AM, Iceman84PL said:

 

 

Jak kto na yt to niech mu napisze, że jak robi takie komentarze, to niech używa blue/green screena, żeby nie zasłaniać obrazu, który komentuje.

To raz, a dwa, to żeby włączył automatyczne napisy z automatycznym tłumaczeniem. Ja rozumiem, że większość zna angielski ale on sam wszystko niby tłumaczy ale robiąc takie długie wstawki po angielsku, gdybym nie znał to bym przestał oglądać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2024 o 09:55, דניאל napisał(a):

Warto mieć na półce. Chociażby dla samej okładki:

 

 

W dniu 20.02.2024 o 22:19, RabarbaR napisał(a):

24 ziko i 100 stron treści.

Limited edition.

Ile czasu czekaliście od wpłaty do otrzymania przesyłki?🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.