Skocz do zawartości

Przydział kobiety z urzędu.


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

A co gdyby każdy mężczyzna mógł złożyć wniosek i na podstawie ustawy nazwijmy to "kobieta plus" otrzymać dziewczynę z urzędu? Projekt ten miałby na celu zwalczanie samotności, prostytucji, wspieranie tradycyjnego modelu rodziny i dajmy na to zwiększenie przyrostu naturalnego w zastępstwie za  500+, które kosztuje państwo zbyt wiele. Oczywiście to tylko luźna, hipotetyczna propozycja, nie na serio.

  • Haha 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:DDDDDDDDDDDDDDD

Swoją szosą ciekawa koncepcja ale wbrew pozorom nie taka oryginalna jak się wydaje, z tego co pamiętam to już niejaki Karol Marks pisał chyba w "Kapitale" (albo może gdzieś indziej), no więc Karol pisał o tym, że kobiety powinny należeć do wszystkich mężczyzn czy jakoś tak, żeby nie było, że jakaś kobieta jest przypisana wyłącznie jedynemu mężczyźnie , żeby każdy mężczyzna miał dostęp do płci przeciwnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Leniwiec napisał:

To już lepszy byłby program dziwka +, żebyś mógł sobie zaruchać, jeśli jesteś samotny.

Mówisz i masz, bodajże w Dani jest coś takiego, ze państwo refunduje kontakty z prostytutkami najbiedniejszym? czy niepełnosprawnym? nie pamiętam.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym raczej wolałbym, zeby był państwowy przydział na Maryhę najlepiej afrykańską 100g/mc, Extasy 30 tabletów/mc, LSD 30 kartonów/mc

Program nazwałbym Faza +  albo 100TG (100 Twarzy Grzybiarzy)

 

 

 

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, goryl said:

A co gdyby każdy mężczyzna mógł złożyć wniosek i na podstawie ustawy nazwijmy to "kobieta plus" otrzymać dziewczynę z urzędu?

U mnie w urzedzie nie ma zadnej na ktorej zawiesilbym oko .No ale ja miedzkam w jukej w polinie zapewne jest troche lepiej . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.