Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Oświadczenie w sprawie pozwania mnie do sądu przez Pana Dominika Bosa (Awięc)

Recommended Posts

Szanowni Państwo,

 

Takie oświadczenie wygłosiłem przedwczoraj na lajwie (już usuniętym), ale że nie wszyscy na nim byli, a nawet jak ludzie byli to było nerwowo (cały czas kasowaliśmy bluzgi i wyzwiska fanów ww. Pana), powtórzę je tutaj:

 

1. Od tej pory na temat Pana Dominika Bosa (Awięc) nie wypowiadam się aż do procesu sądowego (zalecenie adwokata). No chyba że będę naprawdę musiał się bronić przed pomówieniami i oszczerstwami. Trudno jest mi utrzymać język za zębami, gdy od dwóch dni kasuję nie tylko wyzwiska w moim kierunku, ale także wpisy że zniszczyłem życie młodemu chłopakowi... poziom absurdu tej sytuacji sprawia, że kompletnie tego nie ogarniam.

 

Oczywiście "suchej" informacji mogę udzielić, czy wypowiedzieć się na jakiś niezbyt "gorący" temat w związku z tą sprawą.

 

2. Kontrpozew. Czekamy na pozew, w zależności od jego treści informuję, że pozywam Pana Dominika Bosa (Awięc) o kwotę minimum 100 tysięcy złotych, za szkody wyrządzone przez to co mówił i przede wszystkim "sugerował" na mój temat. Jako pisarz i osoba prowadząca działalność gospodarczą, w wyniku tych działań poniosłem bardzo duże szkody finansowe i wizerunkowe. Czyli nie wystarczy powiedzieć że nazwałem go i jego dziewczynę gnojem (nigdy tego nie zrobiłem) tylko trzeba będzie to - i wiele innych "sugestii" udowodnić. A jeśli wyjdzie że dowodów nie ma, wyjaśnić Wysokiemu Sądowi dlaczego się oszukiwało...

 

3. Przysięgam wszystkim moim zwolennikom i fanom, którzy mogli ulec "sugerowaniu", że nigdy nie groziłem ani nie wysyłałem żadnych meili które mu groziły, jak to "zasugerował". Treść tych meili jednak jest podobna do tych meili, które ja dostawałem w tym strasznym czasie, gdy śledzono i fotografowano mnie i moją przyjaciółkę, grożoną morderstwem, okaleczeniem, spreparowaniem fałszywych dowodów na moją pedofilię by wtrącić mnie do więzienia, brutalnym gwałtem mojej mamy, donosami na policję, do Izby Skarbowej i wielu innych świństw - i w tym właśnie czasie, Pan Dominik Bos (Awięc) zaczął nagrywać o mnie wyszydzające mnie filmy, w których przekręcał to co mówiłem, by postawić mnie w negatywnym świetle, co stało się przyczyną internetowego nękania, objawiającego się np. tym, że po każdym filmie byłem bezustannie lżony i wyzywany przez jego widzów.

 

Przypominam że to Pan Dominik Bos (Awięc) pierwszy o mnie nagrał, co spowodowało falę nienawiści w kierunku mojej osoby jego zwolenników.

 

4. Bardzo proszę o to, byście jako społeczność nigdy nie zniżyli się do tego poziomu, żeby Pana Dominika Bosa (Awięc) atakować i pomawiać tak jak to obecnie dzieje się z moją osobą. Te sprawy wyjaśnimy sobie w sądzie, a my pokażmy że jesteśmy "z zupełnie innej gliny ulepieni". 

 • Like 42
 • Thanks 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo przykra sytuacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Oglądałem fragment ostatniego nagrania tego pana na temat naszego forum. 

 

Po kilkunastu minutach, gdy rozpoczęło się  wyciąganie wygodnych tematów i postów które miały udowodnić tezę jacy tu incele przesiadują, przestałem. Jestem wyczulony na manipulację. Choć oczywiście dla odbiorców, gdzie średnia wieku wynosi jakieś 15 lat, jest to wystarczająco skuteczne.

 

@Marek Kotoński Z ludźmi którzy tak postępują należy zdecydowanie postępować, kontrpozew to świetny pomysł. Choć podejrzewam, że pozwu i tak nie otrzymasz.

 

Edited by cst9191
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, cst9191 napisał:

 kontrpozew to świetny pomysł.

 

Pozew wobec Awięca miał być już złożony prawie dwa lata temu. Z takim tłem sprawy, żaden sędzia nie potraktuje tych 100 000 zł odszkodowania poważnie, tym bardziej, że muszą być twarde kwity na to, że każda złotówka z tej kwoty przepadła z wyłącznej winy Awięca.  Odszkodowania nie zasądza się na ,,na oko", to nie to samo co zadośćuczynienie.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Throgg napisał:

Pozew wobec Awięca miał być już złożony prawie dwa lata temu.

Dotyczący pierwszego filmu, który zamieścił, od tego czasu nagrał kilka materiałów, wielokrotnie wypowiadał się na strimach. 

 

Więc materiał dowodowy nie będzie obejmował jedynie tego filmu z przed dwóch lat, tylko wszystkich materiałów z okresu dwóch lat, a jest tego dużo.

 

 

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to co... widzimy się na rozprawie z agentem BND. (Czekam na wizytę oficera w domu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kibicuję z całego serca Markowi i liczę na zwycięstwo w tej sprawie. Nie darzę sympatią pana Bosa i mam nadzieję, że sprzątnie szambo, które wylał.

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymam kciuki, jednak mam dziwne wrażenie że za rzeczonym yutuberem stoi coś lub ktoś więcej i jego zadaniem jest gnojenie pewnych ludzi i ich inicjatyw.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 26.04.2020 o 19:26, Mosze Red napisał:

a jest tego dużo.

Będzie dużo do rozkminy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By predator08
   Witajcie, w ostatnich dnia trochę skomplikowałem swoją sytuację życiową... Nie musicie mi mówić, że byłem debilem, bo doskonale o tym wiem, ale mądry człowiek po szkodzie... Wszelkie wyrzuty także możecie sobie darować, nie dobijajcie leżącego, leczę się na depresję...
   Pewnego dnia wypiłem trochę za dużo alkoholu, a tu nagle znajomy mi pokazuje screeny wiadomości jak moja ex obrabia mi tyłek w paskudny sposób... Ja będąc pod wpływem alkoholu napisałem do niej w mało kulturalnych słowach, żeby się odczepiła ode mnie i zajęła swoim szczęściem, że jest wredną wyrachowaną ku... itp. Żadne groźny nie padały, nawet pod wpływem alkoholu byłem chociaż na tyle bystry, żeby ich nie pisać.
   Tydzień po tych wiadomościach była u mnie policja, z zawiadomieniem owej pani o nękaniu, oraz złośliwymi i dokuczliwie mi wiadomościami...
   Powiedzcie mi, czy bardzo sobie spieprzyłem papiery... 
   Wiem, że alkohol nie jest okolicznością łagodzącą, próbowałem też załatwić sprawę polubownie, pisałem przeprosiny, ale to nic nie dało...
   Bardzo proszę o Waszą pomoc, jak tak dalej będzie to naprawdę boje się że tego nie wytrzymam...
  • By TasmanianDevil
   Witam serdecznie,
    
   Proszę o permanentne zbanowanie użytkownika @Analconda
   Jegomość wnosi na forum toksyczne treści, powiela je niemal w każdym temacie i zniechęca wielu użytkowników do udzielania się tutaj. Jego treści są zwyczajnie toksycznie, a sam użytkownik @Analcondapowinien oddać się moim zdaniem na badania do jakiegoś specjalisty (ale to już nie moja sprawa). Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości z kim ma do czynienia proszę sobie wpisać jego nick w google, ja to zrobiłem wczoraj. Sorry, ale gość jest zwyczaj pierdolnięty i nadaje się do leczenia, a nie do udzielania w takim miejscu. 
   Jak już wcześniej pisałem, jego treści mogą spowodować "zatkanie" się wielu ludziom w zwyczajnym funkcjonowaniu. Jego posty są sprzeczne z credo forum, które mówi o rozwijaniu świadomości i pomocy. 
    
    
   Ps. Zastanawiałem się nad opcją ankiety, ale jednak uważam że nie ma ona sensu. Decyzja należy oczywiście do administracji forum, ale sądzę że nie jestem odosobniony w tym temacie.
    
    
  • By Ertywek
   Mam nadzieję że dobry dział - jeśli nie to przepraszam.
   Event w sosnowcu od 21 do 24 Sierpnia.
   Dominik Bos, szerzej znanym jako autor kanału "Awięc", który poprowadzi serię spotkań z prelekcjami.
   Część spotkań odbędzie się z udziałem Adama "Fangottena" Wawrzyńskiego,
   Pawła "Lakarnuma" Rosy i Kubą, szerzej znanym z prowadzenia kanału SztywnyPatyk,
   a także Dave'a z Ameryki!
   https://www.facebook.com/events/534871594126116/
    
   Moje pytanie brzmi: dlaczego wystąpią razem w Sosnowcu?
   Czy należą wszyscy do jednego partnera youtube? Jakiś VideoBrothers?
   Pozdrawiam, J.M.K.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.