Skocz do zawartości

Zbyt wielki indywidualista?


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety mają zazwyczaj podobną moralność. Skrzyżowanie moralności Kalego z moralnością trockisty. Przynajmniej w odniesieniu do tematów około związkowych.

 

Różnią się zdolnością do tworzenia kamuflażu, długością i zasięgiem jego działania.

 

Gdybym nie zadawał się z kobietami, które moralnie mi nie odpowiadają tobym w całym życiu współżył może z 3 kobietami :lol:

 

Dobrze napisane. Pogódźcie się z tym. Taka jest rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mi również się nie podoba, że zrobiła swojego faceta w chuja i się wyruchała z innym, ale dla mnie to trochę tak, jakbyś poszedł do kogoś na odwyku od heroiny i dał mu strzykawkę i powiedział, to jest zajebiste gówno, sponiewiera Cie tak, że będziesz czuł się jak w niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale dawanie dupy pod nieobecność faceta, to kurestwo.

 

 

Gdzieś ze trzy lata wstecz myślałem, że takie akcje i takie kobiety to jest rzadkość, 1 na 10 przypadków i tak dalej. I że zdradzają już tylko takie typowe dziwy, po których od razu widać, co się święci.

Dziś wiem, że wystarczy odpowiednia dawka emocji, odpowiednie podejście, odpowiednie okoliczności i każda pójdzie się dymać. A jeśli nie pójdzie, to nie dlatego, że ''kocha'' swojego partnera i po prostu z dobrego serca nie robi takich rzeczy, tylko dlatego, że się boi utraty swojej obecnej pozycji i profitów z niej płynących.

 

Lew nie atakuje, bo nie jest aktualnie głodny, a nie dlatego, że szanuje i docenia antylopy. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vinc-powołaj komando wychowawcze w gdyni i za jakiś czas ,będzie to krajowa ostoja cnot

 

Ty wiesz co, to wcale nie jest taki głupi pomysł.

 

Stanę na straży moralności rodaczek. :D:lol: Szczególnie ostro będę zwalczał ich wszelakie kontakty z ciapactwem i innymi egzotycznymi lalusiami, prosto z pola.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego wątku nasuwa się kilka wniosków.

Większość kobiet kieruje się jedna zasada - "ma być tak jak ja chce. Po trupach do tego celu. Reszta się nie liczy włączając normy moralne, obietnice, uczucia innych i wszelkie zasady". Jakkolwiek to jest egoistyczne czy bezwzgledne wciąż ma to swoją logikę i ma cel.Nie jest to jednak zachowanie skierowane przeciwko komuś. Ofiary (czyli rogacze) to odpryski po przepłynięciu lodołamacza dazacego bezwzględnie do swego celu. Kobiety to drapieżniki. A drapieżniki zachowują się w ten sposób czy tego chcemy czy nie.

Po drugiej stronie barykady mamy Vincenta z jego starannie zaplanowaną krucjada. Ma on swój system wartości. Jest on podzielany przez innych forumowiczów. Czuje się on upoważniony do karania innych, którzy nie stosują się do holdowanego przez niego systemu wartości i zasad.

Tylko czy jest sens oduczać drapieznika polowania?

Co/kto nam daje upowaznienie do karania innych dlatego bo uważamy ze naszym zdaniem postępują źle? Czy to tez nie jest egoizm i narzucanie swojej woli/systemu wartosci?

Myślę, że to, że za kobieta czai się ryzyko, intryga, kurestwo cźy relatywizm moralny czyni je dla nas wyzwaniem, wzbudzaja zadze zeby ja okielznac.

Kiedy to zniszczymy dostaniemy psa w ludzkiej skorze. Bedzie sie lasil, merdal ogonem. Ale nikomu nie przyjdzie do glowy go zdobywać. Nie mówiąc o ruchaniu.

Życie a także relacje damsko - męskie to pole walki. Każdy walczy na swój sposób tak jak potrafi. A jak nie potrafi to pada ofiarą lub idzie w niewolę (rogacze?). Zwyciezcy swietuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego wątku nasuwa się kilka wniosków.

Większość kobiet kieruje się jedna zasada - "ma być tak jak ja chce. Po trupach do tego celu. Reszta się nie liczy włączając normy moralne, obietnice, uczucia innych i wszelkie zasady". Jakkolwiek to jest egoistyczne czy bezwzgledne wciąż ma to swoją logikę i ma cel.Nie jest to jednak zachowanie skierowane przeciwko komuś. Ofiary (czyli rogacze) to odpryski po przepłynięciu lodołamacza dazacego bezwzględnie do swego celu. Kobiety to drapieżniki. A drapieżniki zachowują się w ten sposób czy tego chcemy czy nie.

Po drugiej stronie barykady mamy Vincenta z jego starannie zaplanowaną krucjada. Ma on swój system wartości. Jest on podzielany przez innych forumowiczów. Czuje się on upoważniony do karania innych, którzy nie stosują się do holdowanego przez niego systemu wartości i zasad.

Tylko czy jest sens oduczać drapieznika polowania?

Co/kto nam daje upowaznienie do karania innych dlatego bo uważamy ze naszym zdaniem postępują źle? Czy to tez nie jest egoizm i narzucanie swojej woli/systemu wartosci?

Myślę, że to, że za kobieta czai się ryzyko, intryga, kurestwo cźy relatywizm moralny czyni je dla nas wyzwaniem, wzbudzaja zadze zeby ja okielznac.

Kiedy to zniszczymy dostaniemy psa w ludzkiej skorze. Bedzie sie lasil, merdal ogonem. Ale nikomu nie przyjdzie do glowy go zdobywać. Nie mówiąc o ruchaniu.

Życie a także relacje damsko - męskie to pole walki. Każdy walczy na swój sposób tak jak potrafi. A jak nie potrafi to pada ofiarą lub idzie w niewolę (rogacze?). Zwyciezcy swietuja.

 

Zwycięzcą po części jest ten biedny samiec, który w końcu zdobył się na odwagę i wywalił kurwę za drzwi, być może też zmieni na stałe swoje podejście do kobiet.

 

Vincent relacjuj co z facetem czy ogarnął bo panna wróciła do swojego województwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze był jencem samicy.

Samica została ukarana za to, że używała broni, do obrony przeciwko ktorej, jeniec nie został wyszkolony.

Zwycięzcą po części jest ten biedny samiec, który w końcu zdobył się na odwagę i wywalił kurwę za drzwi, być może też zmieni na stałe swoje podejście do kobiet.

Vincent relacjuj co z facetem czy ogarnął bo panna wróciła do swojego województwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara zasłużona. Nie można pozwalać na takie zachowanie. Tylko wytyczenie jasnych zasad dla kobiety i nieuchronność konsekwencji daje nadzieje na w miarę relacje z nimi.

 

W innych wypadkach, brak twardej ręki mści się na facecie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.