Skocz do zawartości

Singlowanie.pl - Katolicki portal randkowy dla ludzi z wartościami


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pochwalić się! Który tam łowi? 

 

Opis ze strony:

Chrześcijański i katolicki portal randkowy oferujący randki dla samotnych singli. Stworzony został dla ludzi z wartościami, którzy dzięki randkom internetowym pragną odnaleźć swoją drugą połówkę.

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz im bardziej wierząca, tym mocniej pokręcona. Można mieć niezłą zabawę o ile ktoś ma twardą psychikę. 

Prawdopodobnie kolejny portal do wyłudzania kasy, aby zobaczyć odwiedzających profil, itd. 

Choć jeżeli ktoś nie ma dobrej facjaty, raczej nie przedrze się przez stado spermiarzy do atrakcyjnych. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy pastor opowiadał mi jakiś czas temu dosyć przykrą historię o jakimś swoim koledze, który zrobił swoim córkom permanentne religijne pranie mózgu. Żadnych znajomych spoza zboru, żadnych kolegów i koleżanek, jedynie praca w zborze ku chwale Pana i taty ; )) Dziewczyny ok. 30-tki żyją w takie bańce i izolacji od lat. Religijny pierdolec niekoniecznie musi wynikać z przebywania w KrK, jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mosze Red napisał:

Ja bym im chętnie zrobił "Eksperyment Klaudiusz 2.0" :D  

 

Żeby pokazać, że te "religijne i cnotliwe" nie różnią się niczym od tnderówek. 

Chętnie zobaczę taki eksperyment, choć jego wyniki wszyscy znamy. 

 

22 minuty temu, Martius777 napisał:

Świętojebliwe są gorsze od wyuzdanych tinderówek, pod płaszczykiem religii potrafią zrobić takie fikołki, że facet kończy jako wiadro na gnój. Zaobserwowane i zanotowane.

Mi tego nie musisz tłumaczyć. Miałem kumpla, który był mistrzem w wyrywaniu panien z OAZ i scholi. W dwa lata przerobił kilka parafii :)

 

3 minuty temu, mac napisał:

Tylko odpaliłem. Spojrzałem na ręce. Pomyślałem - debil. Wyłączyłem.

To nie temat o prowadzącym kanał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już był taki serwis. 

 

Tak na, serio to na każdym portalu są te same patologiczne zachowania. Portal dla katolików niewiele różni się od tego dla sadomaso. Na jednym i drugim masz księżniczki i stulejarzy nabijających atencje. 

 

Z tym że na tym drugim laska o dziwnych fetyszach się  z nimi ujawni. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na randkach FB też jest opcja wyboru religii więc jak ktoś chce koniecznie katoliczkę czy chrześcijankę to znajdzie. Nie rozumiem po co się pchać w jakiś kolejny portal tym razem dla miejscowych talibów, gdzie mentalne schizy ukryte są pod płaszczykiem religii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Świętojebliwe są gorsze od wyuzdanych tinderówek, pod płaszczykiem religii potrafią zrobić takie fikołki, że facet kończy jako wiadro na gnój. Zaobserwowane i zanotowane.

 

Miałem z takimi do czynienia na zewnątrz cnotliwe i pobożne po wypiciu alko lub spotkaniu Bad boya każda dziurka ich ciała zaliczona😁

Nie wstydzą się o tym mówić ba dla nich anal, oral to podstawa na gang bang to już tylko te najodważniejsze się decydują.

One są lepsze niż Julki z tindera, które niczego sobą nie reprezentują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, póki co nie ma możliwości rejestracji, wiec nie zdziwiłbym się że dane które są wpisywane jako rejestracyjne służą wyłudzaniu dostępu do maila, bo tak się składa że dane jakie trzeba podać przy rejestracji to właśnie email oraz hasło, wielu ludzi intuicyjnie może wpisać właśnie te dane które dają dostęp do ich poczty :)

 

Trwają prace na serwerze. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dyletant napisał:

Trwają prace na serwerze. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

 

Inwazja Braci Samców?

 

Przyznawać się kto przeciążył serwer :D

 

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Ja bym im chętnie zrobił "Eksperyment Klaudiusz 2.0" :D  

Mosze przyznaj się że to Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PyrMen napisał:

Mam kumpla który ma żonę katechetke.. 

To wykształcenie nie ma nic wspólnego z osobowością kształtowaną innymi bodźcami - najczęściej sprzecznymi. Myślisz że ksiądz nie r...a?

15 minut temu, Doggie napisał:

 

Nadal istnieje. przeznaczeni.pl

Opłata za wyszukiwanie 109zł na rok - LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.