Skocz do zawartości

Będziecie utrzymywać przesiedlony Iz-Ra-Hell jest ustawa


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, DOHC napisał:

Taaa, ale paru bandytów z polskim obywatelstwem to już nobilituje nas do miana "antysemitów"?

A paru złoczyńców z ponad stu tysięcy żołnierzy Armii Krajowej oznacza że całe AK było złe? 

Pełna zgoda. W którymś miejscu kiedykolwiek twierdziłem inaczej? Prawdą jest, że spora czesć decydentów izraelskich jak i wpływowa diaspora żydowska w Stanach jest jawnie antypolska i taką politykę prowadzi. Od lat.

 

Nie zmienia to mojej opinii, że mimo wszystko trzeba stale szukać tam normalniejszych polityków i próbować się dogadać, nie w formie serwilizmu, ale normalnych kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Throgg to by znaczyło, że oni ostrzą sobie zęby na najtańszego pracownika globu, żeby pensje w polaczkolandii nigdy nie wzrosły. Tylko Korea Pd. tam nie za bardzo pasuje, ale może stamtąd chcą przyciągnąć kadrę wyższego szczebla, żeby nie zostać w tyle za resztą Azji.

 

Ktoś ostatnio pytał, co przewidziałem. Właśnie dokładnie taki scenariusz, film sprzed 3 lat:

 

 

 

Ziemia obiecana, Mongolczyk z Tequillą na taśmie, wy na niebieskim kołnierzyku za 700€, a Koreaniec na białym za 1000€. Podatki takie, że tylko się zayebać, karyny wk..iące tak, że tylko się powiesić, a Żyd właścielem kamienic i beneficjentem programów rozwojowych, szkolnictwa, technologii i terminali w ziemi obiecanej pod Łodzią, rozładowującego pociągi z chińszczyzną podczas remontu Suezu.

 

I wam to wszystko jeszcze przejdzie... będziecie narzekać i zap..alać dalej. Dla mnie to jest niepojęte.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś biorę to na siebie - przyjmę pod swój dach 1-2 semitki w wieku 18-26 lat. Włos czarny, najlepiej kręcony, absolutny zakaz farbowania na blond, wzrost do 165 cm, pierś B-D, ząb zdrowy, chów tradycyjny, wino kosher mam. Nie muszą być Żydówki, pozostałe semitki też wchodzą w grę. W rozliczeniu wagon Polek.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał:

mimo wszystko trzeba stale szukać tam normalniejszych polityków i próbować się dogadać, nie w formie serwilizmu, ale normalnych kontaktów.

Są dobrzy żydowscy profesorowie i nie tylko, nawet żydowski pisarz napisał książkę którą mogę polecić, z dwoma zastrzeżeniami: zamiast "niemcy" pisze głównie "naziści", i często powtarza zagadnienia ale to raczej dla utrwalenia wiedzy, choć mnie odrobinkę kłuło.

 

Książka to Przedsiębiorstwo holokaust.

Odnośnie starszych braci w wierze, tam problem jest jeden: talmud.

Nauka, że goje to nie są ludzie, a oni są narodem wybranym. Granie holokaustem, gdzie więcej zginęło np rosjan (fakt że częściowo na własne życzenie), czy ukrywanie faktów jak masowa kolaboracja z ruskimi, tworzenie gett aby odciąć się od polskich zwierząt czyli od gojów, judenraty czyli żydowska policja. Żydzi z USA nie wpuścili żydów z Niemiec, przez co zginęli. 

Ich filozofia życiowa to bycie panami, reszta zaś bydłem. Są wyjątki, ale to wyjątki. W AK zdarzali się źli ludzie, w gestapo i NKWD zdarzali się neutralini lub dobrzy, ale to były ewenementy. 

 

Analogicznie, można usprawiedliwić niemców za zbrodnie, mówiąc że oni byli kucharzami i kierowcami, a to źli "naziści" mordowali. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Stefan Batory napisał:

potajemnym? Na czym ta "potajemność" polega?

JUŻ sypie koksiwo.

 

Pytaniem na pytanie(aby styl górali synauuu) zachować.

CO KUPIŁA pewna 'górska firma'? /.....zagramammniczna..../

...

..

.

WODĄCIĄGI.....na polesiu przemyślkim.

 

Leży ono(Przemyśl) w centrum rejonu z katoro pochodzili Hazarzy.

 

....teraz zamiast burzy kłaków, pejdy noszą.

 

 

AAA, bym zapomniał,  czego brakuje nagminnie w KI(bucu)?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pora tutaj poważnie porozmawiać o projekcie Judeoitalii.

 

Od czasu do czasu zabawiam się z jedną polską Żydówką (zresztą ona jest Żydówką i równocześnie żydówką - co nie przeszkadza jej grzeszyć strasznie przeciwko własnej religii).

Ona często lata do Izraela i tam również czasu nie marnuje. Dzięki temu na przykład zawarła znajomość z wysoko postawionym oficerem Mossadu.

 

I kiedyś tak po igraszkach, kiedy spoceni padliśmy na pościel, pytam się jej: "A powiedz mi S. jak to z tą całą Judeopolonią?"

A ona na to: "To już nie aktualne. Wiesz, ten mój kolega z Izraela " - taaa... kolega, ja się domyślam na czym im tam czas mija - "ten kolega mi ostatnio opowiadał o tajnej naradzie w najtajniejszym bunkrze Mossadu, w której brał udział on i jeden bardzo ważny generał, podobno czwarta osoba w państwie. I na koniec narady ten generał mówi: 'Już się nie mogę doczekać jak się będę wylegiwał z moją Tzipą (jego żona ma na imię Tzipi - autentyk!) w mojej wspaniałej winnicy w Judeopolonii!' A na to jeden z oficerów: "Panie generale, ale obecnie w całej Polsce są ze trzy winnice, a pan jest czwartą osobą w państwie, więc... tego... nie bardzo'. Nastąpiła chwila konsternacji, ale generał przełknął ślinę i rzecze: 'To co z tego! Przynajmniej poleżę sobie pod drzewem w gaju pomarańczowym!'. A na to inny oficer: 'W Judeopolonii nie rosną pomarańcze'. Generał wyraźnie podrażniony rzecze: 'To sobie kurwa (powiedział "kurwa", bo jego dziadek z Lubartowa pochodził), kurwa nad morze pojadę i popatrzę jak się wnuki w wodzie bawią'. Jeszcze inny oficer: 'Bałtyk zimny i skażony, dzieciaki do wody nie chcą wchodzić, a jak już wyjdą to albo wysypka, albo katar'. Tego generał już nie wytrzymał i krzyknął: 'To znajdźcie mi jakiś inny kraj, żeby były winnice, pomarańcze i ciepłe morze. I najlepiej, żeby był opanowany przez mafię, to się wtedy można po cichu dogadać'"

 

I wyobraźcie sobie, że znaleźli taki kraj!

 

Jest już opanowany przez mafię (watykańską) i dogadanie się poszło bardzo szybko. Mafia przestała Żydów nazywać "śmierdzącymi parchami" i zamiast tego zaczęła używać określenia "starsi bracia w wierze".

 

Żydzi z Londynu zadłużyli ten kraj ekstremalnie, na dany sygnał walną obligacjami i kraj się złoży jak Grecja kiedyś. Przestanie funkcjonować.

 

Ulice są wciąż na utrzymaniu lokalsów, ale do kogo należą domy wzdłuż tych ulic? Jak myślicie?

 

A jak myślicie, czy Covid w Europie zaczął się w przypadkowym miejscu?

 

Transport morski z Izraela dużo tańszy niż do Polski. O winnicach, pomarańczach, oliwkach i plażach już wspominałem.

 

Projekt Judeopolonii umarł. Teraz realizowany jest projekt Judeoitalli. Pierwszy etap - składanie kraju - już na wiosnę 2023.

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, absolutarianin said:

Od 1989 roku żadna partia polityczna nigdy nie była przyjazna Polakom.

 

To że żadna partia nie była przyjazna Polakom nie wynika z tego że byli przyjaźni Żydom. Wynika z tego że w Magdalence Polska została sprzedana. W latach 90-tych jeszcze zamordyzm nie był tak silny bo dopiero przejmowano to co chciano przejąć. Szok po upadku systemu jednak był a przedsiębiorczość ludzi wykorzystano przeciw nim. To co widzimy teraz przy okazji pandemii to ostatni (lub przedostatni) akt dojechania przedsiębiorców w Polsce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta "straszna umowa" jest standardową umową dotyczącą świadczeń wzajemnych miedzy krajami, co więcej jest korzystniejsza dla Polski tak samo jak np. umowa z UK.

 

Tego typu umowy są zawsze korzystniejsze dla kraju gdzie trzeba mieć więcej lat przepracowanych na emeryturę i/lub emerytury są niższe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Jak coś biorę to na siebie - przyjmę pod swój dach 1-2 semitki w wieku 18-26 lat. Włos czarny, najlepiej kręcony, absolutny zakaz farbowania na blond, wzrost do 165 cm, pierś B-D, ząb zdrowy, chów tradycyjny, wino kosher mam. Nie muszą być Żydówki, pozostałe semitki też wchodzą w grę. W rozliczeniu wagon Polek.

 

Nie dość że całkiem fajne z wyglądu, to jeszcze obeznane z kolbą (fakt, brzmi dość dwuznacznie :D)

 

22219ace6d767c0916ecadb5d30360ad.jpga264f5089ca5db590e21ddb52cea428d.jpg1057811896_0:0:1280:691_1000x541_80_0_0_israeli_armys_best_weapon_smoking_hot_bo

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, absolutarianin napisał:

@Throgg to by znaczyło, że oni ostrzą sobie zęby na najtańszego pracownika globu, żeby pensje w polaczkolandii nigdy nie wzrosły. Tylko Korea Pd. tam nie za bardzo pasuje, ale może stamtąd chcą przyciągnąć kadrę wyższego szczebla, żeby nie zostać w tyle za resztą Azji.

Nope, to była tak zwana ,,zarzutka", bo spodziewałem się właśnie takiej narracji. Tych umów jest oczywiście więcej i nie są podpisywane wyłącznie z państwami trzeciego świata, 

 

http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20101721162

 

http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20091331097

 

https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2005-75-660,17184164.html

 

https://www.ssa.gov/international/Agreement_Texts/Polski.html

 

http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20021951646

 

***

 

No i koleżko przygotowałem też dla Ciebie coś naprawdę specjalnego, co dość dobitnie weryfikuje Twoi przygotowanie, jeśli chodzi o ,,orientację w terenie" - https://ambtelaviv.esteri.it/ambasciata_telaviv/en/ambasciata/news/dall-ambasciata/2014/02/news20140207.html , https://www.btl.gov.il/Laws1/11_0007_000001.pdf 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Throgg said:

No i koleżko przygotowałem też dla Ciebie coś naprawdę specjalnego

 

Ale mnie to nie dziwi wcale bo mafia izraelska jest skoligacona z wieloma starymi włoskimi rodami.

 

Italia jest siedliskiem najróżniejszych mafii z całego świata. Tylko powiedz mi, jak to jest, że pół świata chce tu być?

 

Odpowiedź na to pytanie przekracza niestety możliwości obliczeniowe przeciętnego forumowicza BS i w tym również mnie, bo żeby sobie to wyaśnić, to trzeba znać wewnętrzne powiązania między państwem Watykan, państwem Izrael, UE, Szwajcarią, City of London i Washington DC. A to jest nie do ogarnięcia dla naprawdę rasowego teoretyka spisku.

 

A zatem, kolego, fakty przytoczyłeś dobrze, punkt. Ale interpretacji nie zrobiłeś ich poprawnej moim zdaniem. A zobaczysz to niebawem po rezultatach, to znaczy po swojej pensji i standardzie życia.

 

Po prostu Polacy się nie obronią, a ich terytorium zostanie zajęte, bo jest strategiczne i będą utrzymywać okupanta. Italiańce też się nie obroniły i też są terytorium okupowanym, ale jakość życia nieporówywalnie lepsza. Kumasz, o czym ja do cb rozmawiam?  

 

Wytłumaczę ci to na casusie syna moich znajomych Polaków, którzy mieszkają w Italii. Zmarł biedak na raka, bo go przywieźli z Polski tutaj już w stadium terminalnym po spierdolonej terapii nad Wisłą. Jego starzy osiwieli opowiadali mi, że się dowiedzieli w tym szpitalu, dlaczego Polaków tam nie przyjmują (jego przyjęli akurat, ale to dlatego, że rodzice pracowali w Italii wiele lat, po prostu było za późno) a nie przymują ich, bo NFZ za nich nie płaci!!!

 

Bo NFZ nie dość, że jest mały (GDP Italii to 2 biliony $, a GDP Polski to raptem coś 500 mld $) to jeszcze jest rozkradany przez takich cwaniaczków jak pinokio i jego banda. Część z tych Żydów, którzy przyjadą, oni przyjadą po prostu na jakieś programy, bogu ducha winni, ale ich wierchuszka spustoszy i tak już lichą kasę, a ciebie wypierdolą na bruk, jak będziesz w problemie!

 

I ty tam i ja tutaj o wolności, to sobie możemy pomarzyć, ale czynników w tej układance jest wiele, co dla jednego będzie tylko wkurwiające - innego zabije.

 

 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, KolegiKolega said:

Projekt Judeopolonii umarł. Teraz realizowany jest projekt Judeoitalli. Pierwszy etap - składanie kraju - już na wiosnę 2023.

Masz talent do pisania opowiadań. Fajnie się czytało. 

 

Mimo, że to ściema, to jednak zaryzykuję. Jest jakiekolwiek inne źródło, które może to potwierdzić oprócz Twojego "izraelskiego łącznika"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, manygguh napisał:

Jest jakiekolwiek inne źródło, które może to potwierdzić oprócz Twojego "izraelskiego łącznika"? 

 

Najlepszym dowodem jest to, że nie ma żadnego potwierdzenia! Cała operacja jest trzymana w najściślejszej tajemnicy!

Do tego jest robiona zasłona dymna z tą całą Judeopolonią.

 

Pomyśl chwilę - co to za spisek o którym wszyscy wiedzą? Prawdziwe spiski robi się w tajemnicy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cst9191 napisał:

 

Nie dość że całkiem fajne z wyglądu, to jeszcze obeznane z kolbą (fakt, brzmi dość dwuznacznie :D)

 

22219ace6d767c0916ecadb5d30360ad.jpga264f5089ca5db590e21ddb52cea428d.jpg

 

Tę po lewej od razu, tę z żółtym kubeczkiem też chętnie ale najlepiej jakby Tate miał choć 1-2 skromne zakłady jubilerskie na wschodnim wybrzeżu.

Czarne włosy i ciemną karnację szarpałbym jak Polka kaszankę Mokebe.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, KolegiKolega said:

Pomyśl chwilę - co to za spisek o którym wszyscy wiedzą? Prawdziwe spiski robi się w tajemnicy!

Zawsze może być przeciek. Albo niedbanie o to, czy się wyda, bo i tak dopną swego. Jest świetny film na yt Tradera21o teoriach spiskowych, które okazały się prawdą. 

 

Podpytaj tą dziewczynę o jeszcze jakieś insajdy. Rozbudziłeś moją ciekawość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Nie dość że całkiem fajne z wyglądu, to jeszcze obeznane z kolbą

 

Bardzo chętnie przyjmiemy do naszego kraju takie kobiety w zamian oddamy Polki i jeszcze dopłacimy by pozbyć się problemu😁

 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Tę po lewej od razu, tę z żółtym kubeczkiem też chętnie

 

Ja to bym tą po prawej przygarnął😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mosze Red napisał:

co więcej jest korzystniejsza dla Polski tak samo jak np. umowa z UK.

 

Tego typu umowy są zawsze korzystniejsze dla kraju gdzie trzeba mieć więcej lat przepracowanych na emeryturę i/lub emerytury są niższe. 

Panie Bracie obrażasz naszą inteligencją :) Myślisz, że uwierzymy, że Wy "Naród Wybrany", "Naród który prowadzi ramię w ramię z Bogiem prowadzi wojnę przeciwko synom Setha", podpisał umowę która miałaby być dla Niego mniej korzystna :). Wolne żarty. Pewnie emerytury płacimy jakimś Izeakom, którzy w 1968 wyjechali do Izraela "zostawiając tu więcej niż posiadali". Jakiś polityk z jajami niech zapyta ile nasz ZUS wydaje rok w rok na żydowskie emerytury. Ps. Dlaczego teraz ta umowa trafiła do Dziennika Ustaw? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, absolutarianin napisał:

a ciebie wypierdolą na bruk, jak będziesz w problemie!

 

Odebrałbym to jako wyraz swoistej troski, ale że dzisiaj rano wyprowadzając psa, po łące przetoczyło się echo trzasku dupy znad wzgórz Ligurii, to chyba jednak bardziej powinienem to traktować jako groźbę XD.

 

Co w sumie też tłumaczy dlaczego - posługując się Twoim przykładem - kiedy Ty znalazłeś się w problemie, to bardzo szybko zostałeś wypierdolony na bruk. Ręki bym Ci nie podał i myślę, że wiele osób z Twojego otoczenia, też wyszło z takiego założenia, więc jesteś tam gdzie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak retoryka na świecie a szczególnie w Izraelu w systemie edukacji zmierza ku antypolonijności i z tym się chyba każdy zgodzi. Znałem wielu ludzi co opowiadali jaki ryzykowali życie Żydom (nie tylko polskich Żydów) w czasie drugiej wojny światowej a jest zakłamanie co jest szczególnie widoczne w komentarzach od zwykłych ludzi na fb że Polacy mordowali ich a zdarzały się oczywiście..... ale to były jednostki a w porównaniu do tego co Żydzi robili swoim rodakom a jest wiele faktów łatwych do znalezienia to jest po prostu pestką. 

 

 

https://www.facebook.com/justiceforpoland

 

Przypominam że warto wspierać takich ludzi. Machina propagandy jest silna a silniejsza jest tym bardziej im bardziej ten ktoś ma większe pokłady zasobów pieniężnych o zwycięzcach piszących historie nie ma co wspominać nawet. 

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.