Skocz do zawartości

A podobno to faceci nigdy nie dorastają...


Rekomendowane odpowiedzi

... no nie wiem.

Zainstalowałem sobie IG w telefonie, bo założyłem profil firmowy. Specyfika branży zaczęła mnie cisnąć o to wcześniej nie miałem, choć konkurencja już miała.

Przy okazji widzę codziennie "na głównej" festiwal babskiego spierdolenia, zdziecinnienia i ultra infantylności.

Obecnie każda "szanująca" się Instagramerka musi mieć filmik na Reels jak tańczy w miniówce, rajstopkach i czapeczce mikołaja na tle choinki. No żesz k*rwa mać, to jest bardziej zakaźne, niż Omikron.

Przodują na oko panie z przedziału 28-35 czyli już matki, żony i gospodynie bo te filmiki widać, że są w ich własnych domach, nie u rodziców.

 

Zastanawia mnie w tym jedna rzecz - po pierwsze czy te pindy gdziekolwiek pracują? Mają jakiekolwiek obowiązki w życiu poza strojeniem się i wdzięczeniem do aparatu/kamery?

Kto na to wszystko pracuje? Pytanie retoryczne, bo wiadomo, że facet.

 

W takim razie co z nas za faceci? 

 

Nie wiem jak wy ale ja gdybym zobaczył taki filmik mojej nie pracującej  żony/partnerki to odciąłbym ją od kasy w sekundę. Rozumiem, że kobieta siedzi w domu z dziećmi, wychowując je, robiąc zakupy, gotując  czy utrzymując ład i porządek. Ale te panie z IG nie wyglądają jak by robiły cokolwiek z w/w czynności. Normalna matka, kobieta nie ma ani siły ani czasu na takie bzdury.

Dodajmy, że wchodząc na profil każdej takiej delikwentki widać, że codziennie wstawia podobne filmiki/zdjęcia i nie jest to raz w miesiącu, jak akurat się wyrobiła z obowiązkami.

 

Za to wszystko, za cały ten festiwal babskiej próżności na Social Mediach odpowiadają wyłącznie faceci, ich partnerzy. Bo na to pozwalają i to finansują.

Jak by taka Karyna musiała wstać na 7 do roboty i wrócić o 17 do domu to byśmy widzieli jak by miała czas i ochotę na wydurnianie się.

 

 

Dlatego uważam, że to jednak mężczyźni są dojrzalsi, bardziej odpowiedzialni. Przeciętny facet ma zaimplementowane w głowie, że musi zarobić na dom, rodzinę, jak coś się zepsuje to naprawić, myśleć przyszłościowo.

Przeciętna kobieta tylko patrzy, by znaleźć jelenia na męża, strzelić 2kę bachorów i w wieku max 28 lat już wieść z powrotem tryb życia nastolatki bez zobowiązań i obowiązków. 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolumen napisał:

Nie wiem jak wy ale ja gdybym zobaczył taki filmik mojej nie pracującej  żony/partnerki to odciąłbym ją od kasy w sekundę.

 

Jak już jesteś żonaty i masz dzieci, to chuja możesz. Właściwie, to jedyne co w tej chwili możesz, to zapierdalać w pocie czoła i przynosić pieniądze w zębach.

 

To nie jest przytyk do Twojej wypowiedzi i przepraszam za dosadny język, ale tak w tej chwili wygląda rzeczywistość.

Dlaczego one to robią?

Bo mogą. W żaden sposób im teraz tego nie zabronisz. Możesz próbować, wielu już próbowało i poległo. Cały ruch MGTOW nie wziął się znikąd.

 

 

 

1639380816_ojymd1_600.jpg

 

Źródło:

https://demotywatory.pl/5107296/W-tym-momencie-stracil-wiare-w-to-ze-cos-jeszcze-z-niej-wyrosnie

Edytowane przez Janek Horsie
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Janek Horsie napisał:
2 godziny temu, Wolumen napisał:

Nie wiem jak wy ale ja gdybym zobaczył taki filmik mojej nie pracującej  żony/partnerki to odciąłbym ją od kasy w sekundę.

 

Jak już jesteś żonaty i masz dzieci, to chuja możesz. Właściwie, to jedyne co w tej chwili możesz, to zapierdalać w pocie czoła i przynosić pieniądze w zębach.

Nie rozumiem, kto Ci każe w tych zębach nosić kasę?:D

Powielasz tylko białorycerskie myślenie.

 

@Wolumen nie możesz odciąć całkowicie mając dzieci.

 

 

2 godziny temu, Wolumen napisał:

Zastanawia mnie w tym jedna rzecz - po pierwsze czy te pindy gdziekolwiek pracują? Mają jakiekolwiek obowiązki w życiu poza strojeniem się i wdzięczeniem do aparatu/kamery?

Kto na to wszystko pracuje? Pytanie retoryczne, bo wiadomo, że facet.

 

W takim razie co z nas za faceci? 

Możliwe, że podbudowują swoje poczucie wartości:  "ale mam zajebistą żonę/dziewczynę, ma xx tys lajków od frajerów, którzy chcieliby ją mieć, a ona jest moja!".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolumen napisał:

No żesz k*rwa mać, to jest bardziej zakaźne, niż Omikron.

Kobiety to stworzenia bardzo stadne, podobnie jak kury, jak jedna popularna w stadzie kura zacznie biegać z gównem na głowie to reszta zrobi to samo, oportunizm i konformizm w najczystszej postaci.

  • Like 8
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci teraz też kręcą podobnego kalibru bzdury, a to co napisałeś:

 

3 godziny temu, Wolumen napisał:

Dlatego uważam, że to jednak mężczyźni są dojrzalsi, bardziej odpowiedzialni. Przeciętny facet ma zaimplementowane w głowie, że musi zarobić na dom, rodzinę, jak coś się zepsuje to naprawić, myśleć przyszłościowo.

 

To nie tyczy się przeciętnego faceta. Teraz nie jest to takie popularne. Na forum też to widzimy - model rodzinny nie jest tutaj popularny. Niby wszystko wina myszek, bo takie i owakie. Ale powód raczej leży gdzie indziej, nie tylko w kobietach.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to w co klikasz. Ja widzę płyty, psy, drużyny piłki recznej, koszykówkę, samochody z lat 60 tych i 70 tych . Także rada - nie klikać nie oglądać i nie nakręcać tego jak to piszesz "festiwalu babskiego spierdolenia".
IG jakimś sposobem wyparł FB i niestety jak ma się jakąś aktywność zawodową np. w branży kreatywnej, produkcji, handlu  to po prostu trzeba tam być.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolumen napisał:

Przeciętny facet ma zaimplementowane w głowie, że musi zarobić na dom, rodzinę, jak coś się zepsuje to naprawić, myśleć przyszłościowo.

No właśnie - "zaimplementowane w głowie" - na tym polega problem, najwyższy czas się z tego wyzwolić, kobiety już to zrobiły.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janek Horsie napisał:

 

Jak już jesteś żonaty i masz dzieci, to chuja możesz. Właściwie, to jedyne co w tej chwili możesz, to zapierdalać w pocie czoła i przynosić pieniądze w zębach.

Dokładnie. Wielu znam takich. Zaczynali związki jako alfa chady, aktualnie po x latach są skrajnymi beciakami, a żony kręcą nimi jak chcą. Prawda jest niestety taka, że dzisiaj chuja możesz zrobić w związku małżeńskim. Brak ich zawierania nie wziął się znikąd, to jest wyłącznie rezultat obserwacji życia przez innych samców. Zawieranie zwiazku małżenskiego to gra na loterii. Jakieś 99% szans na to, że myszka się zmieni, czytaj odpierdoli jej. Dosłownie z anioła stanie się szatanem :) Emocje emocje emocje. Macie przykład tej całej żony polityka Schreiber się nazywa czy jakoś tak. Najpierw była u wojewódzkiego, że mąż ją ogranicza, później pierdolneli jej foto jak bawiła się w klubie w wawie :D Jak myślicie, co będzie dalej? Foty gościa mówią wszystko, mina jego nie ukazuje szczęścia. 

One mogą wszystko, a ładna kobieta to już w ogóle. Ładna plus bystra (czytaj manipulacja na wyższym poziomie) i robi każdego jak chce. Beciak wróci do domu z roboty i może mu zezwoli zakisić ógoreczka, a może nie, w zależności od jego postawy, czy będzie grzeczny. Sprzeciwiłbyś się takiej zadbanej myszce? One wiedzą, że dobry seks gwarantuje zatrzymanie samca na własnych warunkach, no może nie każdego, ale w końcu zdobędzie beciaka :) 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolumen napisał:

... no nie wiem.

Zainstalowałem sobie IG w telefonie, bo założyłem profil firmowy. Specyfika branży zaczęła mnie cisnąć o to wcześniej nie miałem, choć konkurencja już miała.

Przy okazji widzę codziennie "na głównej" festiwal babskiego spierdolenia, zdziecinnienia i ultra infantylności.

A ja mam IG i widzę coś zupełnie innego.. 

Cytat

Obecnie każda "szanująca" się Instagramerka musi mieć filmik na Reels jak tańczy w miniówce, rajstopkach i czapeczce mikołaja na tle choinki. No żesz k*rwa mać, to jest bardziej zakaźne, niż Omikron.

Bo są kurwa święta i święta się się kurwa sprzedają. I jest masa typów i typiar które uwielbiają parzeć na słodkie dziewczynki robiące słodkie rzeczy. 

Cytat

Przodują na oko panie z przedziału 28-35 czyli już matki, żony i gospodynie bo te filmiki widać, że są w ich własnych domach, nie u rodziców.

Ich prawo. 

Cytat

Zastanawia mnie w tym jedna rzecz - po pierwsze czy te pindy gdziekolwiek pracują?

Może tak, może nie. Może zarabiają więcej od Ciebie? 

Cytat

Mają jakiekolwiek obowiązki w życiu poza strojeniem się i wdzięczeniem do aparatu/kamery?

Może tak, może nie. 

Cytat

Kto na to wszystko pracuje? Pytanie retoryczne, bo wiadomo, że facet.

Tego to już nie wiesz. Racjonalizujesz swój infantylny wkurw. 

Cytat

W takim razie co z nas za faceci? 

Właśnie, co z nas za faceci jak kilka transmisji na insta niemalże doprowadza nas do rozstroju nerwowego? 

Cytat

Nie wiem jak wy ale ja gdybym zobaczył taki filmik mojej nie pracującej  żony/partnerki to odciąłbym ją od kasy w sekundę.

A ja bym z niepracującą się nie związał. 

Cytat

Rozumiem, że kobieta siedzi w domu z dziećmi, wychowując je, robiąc zakupy, gotując  czy utrzymując ład i porządek. Ale te panie z IG nie wyglądają jak by robiły cokolwiek z w/w czynności.

Nie ocenia się książki po okładce. Nie wiesz o nich nic. Tylko sobie infantylnie racjonalizujesz by poczuć się lepiej. 

Cytat

Normalna matka, kobieta nie ma ani siły ani czasu na takie bzdury.

Tego nie wiesz. 

Cytat

Dodajmy, że wchodząc na profil każdej takiej delikwentki widać, że codziennie wstawia podobne filmiki/zdjęcia i nie jest to raz w miesiącu, jak akurat się wyrobiła z obowiązkami.

Może one na tym zarabiają? I dla nich reel czy regularne fotki to obowiązek marketingowy? 

Cytat

Za to wszystko, za cały ten festiwal babskiej próżności na Social Mediach odpowiadają wyłącznie faceci, ich partnerzy.

I odpowiada @Wolumen nabijając im atencje i włażąc na profile kontem biznesowym. 

Cytat

Bo na to pozwalają i to finansują.

A ja mam to w dupie. Nie interesuje mnie to

Cytat

Jak by taka Karyna musiała wstać na 7 do roboty i wrócić o 17 do domu to byśmy widzieli jak by miała czas i ochotę na wydurnianie się.

Zależy do jakiej roboty jeszcze

Cytat

 

Dlatego uważam, że to jednak mężczyźni są dojrzalsi, bardziej odpowiedzialni. Przeciętny facet ma zaimplementowane w głowie, że musi zarobić na dom, rodzinę, jak coś się zepsuje to naprawić, myśleć przyszłościowo.

I to jest właśnie niedojrzałe. Ja nie muszę nic, mogę wiele. Oczywiście wywiązuje się z zobowiązań. 

Cytat

Przeciętna kobieta tylko patrzy, by znaleźć jelenia na męża, strzelić 2kę bachorów i w wieku max 28 lat już wieść z powrotem tryb życia nastolatki bez zobowiązań i obowiązków. 

XD. W życiu poznałem dwie takie. Młode, ładne, zadbane. Cała reszta traktowała pracę jak coś normalnego. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Taboo napisał:

To nie tyczy się przeciętnego faceta. Teraz nie jest to takie popularne. Na forum też to widzimy - model rodzinny nie jest tutaj popularny.

Myślę, że jednak tyczy. Tzn. rozumiem obawy co do zakładania rodziny w dzisiejszych czasach z oczywistych powodów. Tyczy pod względem tego, że mężczyzna z reguły ma głowie metaprogram o zarobieniu na siebie samego i osób i zapewnieniu bezpieczeństwa osobom, za które czuje się i jest odpowiedzialny.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Wolumen said:

Za to wszystko, za cały ten festiwal babskiej próżności na Social Mediach odpowiadają wyłącznie faceci, ich partnerzy. Bo na to pozwalają i to finansują.

Jak by taka Karyna musiała wstać na 7 do roboty i wrócić o 17 do domu to byśmy widzieli jak by miała czas i ochotę na wydurnianie się.

Nie kojarzę ani jednego znajomego, który by wspominał o IG. Nie wiem czy ktoś tam szuka lasek, wątpię.

Panie ustalają między sobą kolejność dziobania i znajdą na to zawsze czas jeśli potrzebują zewnętrznej walidacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, spacemarine napisał:

a bogaci z emiratów

 

A może taki bogacz by przygarnął miejscowego chłopaka?

Do czyszczenia zmywaka, przemywania rurki i trzymania deski klozetowej.

 

A! Sorry, to nie ta strona ogłoszeń.

Myślałem, że telegazeta jest jeszcze na czasie :)

 

Takie tam we wtorkowe popołudnie... 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego,

 

sam się do tego przyczyniasz oglądając ten ściek.

 

Krytykujesz mężów, narzeczonych że na takie rzeczy pozwalają, skrytykuj siebie, że to oglądasz i niepotrzebnie się denerwujesz.

 

Ja nie oglądam, nie czytam, nie nabijam zasięgów a co za tym też czasem idzie i kasy.

 

Miej wyj.....bane a będzie Ci dane jak to się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wolumen napisał:

No żesz k*rwa mać, to jest bardziej zakaźne, niż Omikron.

Omikronem zarazisz się przez TV, a powyższym przez Instagram.

 

4 godziny temu, Wolumen napisał:

Przodują na oko panie z przedziału 28-35 czyli już matki, żony i gospodynie bo te filmiki widać, że są w ich własnych domach, nie u rodziców.

Przodują tutaj jedynie beta ojcowie, beta mężusie i beta gospodarze zapierdalający w pracy na spłaty kredytu w "ich własnych domach". Te domki z kart na razie są w rękach banku.

007307-01-jeszcze-bardziej-nietrwale-od-

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, antyrefleks napisał:

Dokładnie. Wielu znam takich. Zaczynali związki jako alfa chady, aktualnie po x latach są skrajnymi beciakami, a żony kręcą nimi jak chcą. Prawda jest niestety taka, że dzisiaj chuja możesz zrobić w związku małżeńskim. Brak ich zawierania nie wziął się znikąd, to jest wyłącznie rezultat obserwacji życia przez innych samców. Zawieranie zwiazku małżenskiego to gra na loterii. Jakieś 99% szans na to, że myszka się zmieni, czytaj odpierdoli jej. Dosłownie z anioła stanie się szatanem :) Emocje emocje emocje. Macie przykład tej całej żony polityka Schreiber się nazywa czy jakoś tak. Najpierw była u wojewódzkiego, że mąż ją ogranicza, później pierdolneli jej foto jak bawiła się w klubie w wawie :D Jak myślicie, co będzie dalej? Foty gościa mówią wszystko, mina jego nie ukazuje szczęścia. 

One mogą wszystko, a ładna kobieta to już w ogóle. Ładna plus bystra (czytaj manipulacja na wyższym poziomie) i robi każdego jak chce. Beciak wróci do domu z roboty i może mu zezwoli zakisić ógoreczka, a może nie, w zależności od jego postawy, czy będzie grzeczny. Sprzeciwiłbyś się takiej zadbanej myszce? One wiedzą, że dobry seks gwarantuje zatrzymanie samca na własnych warunkach, no może nie każdego, ale w końcu zdobędzie beciaka :) 

Sorry, ale świadomy mąż nie zezwoli na takie harce i myszka powinna być o tym poinformowana.

Owszem czeka go rozstanie i strata jakiejś części majątku, ale to jest do odbudowania.

 

"W programie "Top Model" wspomniała, że za dziecka nie opływała w luksusy i mimo, że zawsze marzyła o robieniu kariery w modelingu, musiała się uczyć, żeby osiągnąć coś w życiu. Dlatego postawiła na studia i życie rodzinne. Wyszła za polityka Łukasza Schreibera,"

Widzicie sprzeczność? Z jednej strony uczyła się bo chciała coś sama osiągnąć, a poszła po łatwiźnie jak większość kobiet nadstawiając tyłka politykowi.

 

 

" Teraz w życiu Marianny przyszedł czas na spełnianie własnych marzeń. Stąd decyzja o wzięciu udziału w "Top Model". Marianna ma nadzieję, że to pozwoli jej zaistnieć w show-biznesie."

Jest już ustawiona ewentualnymi alimentami i podziałem majątku więc pora zaszaleć...

 

 

"niedoszła modelka podzieliła się trudnymi szczegółami z życia prywatnego. Wyznała, że w przeszłości poroniła, co doprowadziło do rozstania z mężem."

Poronienie raczej nie prowadzi do rozstania, nie udało się to można spróbować jeszcze raz zaciążyć, chyba, że "nie ma pewności czyje jest dziecko".

 

 

 

 

"zmarł mój kochany tata  – niesamowicie mądry człowiek. Najmądrzejszy jakiego znałam. Łukasz był do niego bardzo podobny, może dlatego tak bardzo mnie przyciągał, ponieważ przypominał mi tatę?.  Przy Łukaszu czułam się bezpieczna, czułam się zaopiekowana. zaryzykowała ponownie i dała kolejną szansę mężowi. "

 

" Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną - mówiła w TVN-ie Schreiber."

 

Resztę sami sobie odszyfrujcie z tego "matrixowego kobiecego języka"

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to trochę razi, czyste oblicze narcyzmu. Mamy miliardy ludzi na świecie, a niektórzy tylko w taki bezmyślny sposób potrafią zaspokoić próżność. A co wynika z takiej postawy to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Krótko mówiąc zło i hipokryzja, bo nigdy nie dogodzisz, a pycha ma to do siebie, że zawsze za mało oklasków.

 

A co do kolesi i sytuacji, w której się znajdują powiem tylko jedno słowo, a mianowicie habituacja. A habituacja, przyzwyczajenie to największe wybawienie i największa kurwa jednocześnie. Do wszystkiego się przyzwyczaisz, a po latach przebudzenie, o ja pierdolę. O tym jest właśnie skecz, ty kurwo zmarnowałaś mi dwadzieścia lat życia, a chciał tylko sól. No to macie rozwiązanie na tacy 😆

 

Nie rozumiem tak prawdę mówiąc większości babskich zachowań odkąd pamiętam. Siebie też nie rozumiem do końca, więc nikogo nie oceniam, chociaż nie czuję się dobrze w takim narcystycznym środowisku. Pycha to nie dla mnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

mężczyzna z reguły ma głowie metaprogram o zarobieniu na siebie samego i osób i zapewnieniu bezpieczeństwa osobom, za które czuje się i jest odpowiedzialny.

Ja mam tak wpojone od dziecka, Ty masz zapewne taki model w głowie - ale czy dzisiejsi mężczyźni też tak mają? Bo o tym myślę. Oczywiście to tylko moje dywagacje, nie znam każdego faceta na ziemi. Ale można zauważyć że nie tylko wśród kobiet jest taki bajzel jak opisuje OP. Na forum tez można to wyczytać.

 

Ale jeśli piszesz o regule, to z reguły się z Tobą zgadzam ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

Nie rozumiem, kto Ci każe w tych zębach nosić kasę?:D

Powielasz tylko białorycerskie myślenie.

 

Może i powielam, ale to jest efekt moich obserwacji z ostatnich mniej więcej 15 lat.

Za dużo widziałem cwaniaków, którzy przed ślubem twierdzili, że oni to mogą panną sterować jak im się zachce i sobie ustawią żonkę, że będzie chodziła jak szwajcarski zegarek.

Chyba żadnemu się nie udało. Jako kawalerzy to byli ludzie niby ogarnięci w sprawach damsko-męskich, jednak ślub wszystko zweryfikował.

 

Użyłem takich właśnie słów, żeby dobitnie zobrazować jak w wielu małżeństwach sprawa wygląda.

Miłość jest wtedy, gdy mąż przynosi odpowiednią ilość pieniędzy co miesiąc.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Pięknie to opisałeś. Od kiedy mnie wyrzuciło z matrixa takie sprawy mnie prześladują na facebooku i jestem zmuszony czytać nagłówki tych akcji. Ogólnie to przydałby się na forum jakiś kącik tego typu, gdzie byśmy na ruszt brali polskie celebrytki witaminki i je rozgryzali, myślę, że byłby to traf w 10 w celach edukacyjnych oczywiście. 

 

Co do tej Pani, o której mowa, schemat. Widać ewidentnie, że jedno mówi, drugie myśli. Oglądałem fragmenty u wojewódzkiego i on to po prostu doskonale wiedział, jak się te sprawy mają, celowo ją prowokował. Mam wrażenie, że on miał bekę.

 

A sytuacji życiowej mężowi nie zazdroszczę. Z jednej strony mega uchanie, z drugiej dysonans, bo czemu ona robi takie rzeczy, idzie do mediów i psioczy. A wszystkiemu winna wspólność majątkowa i znudzenie panienki :D Przechodziłem, sex nie zrekompensuje toksycznej relacji. Ile im dajesz? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam IG i Facebook, ale nie mam w ogóle czasu na sprawdzanie contentu i żyje mi się naprawdę błogo i spokojnie. Treningi Karate i nauka Tajskiego to jedyne filmiki jakie można zobaczyć na moim insta. Wchodzę raz, góra dwa na tydzień po 10-15 minut i wystarczy. Za dużo ścieku w mediach i łatwo zepsuć sobie humor. Jak już mam coś oglądać to coś czego mogę się nauczyć lub się pośmiać. I odkąd stosuję tą zasadę plus czytam książki/ pozytywne myślenie to standard mojego życia poprawił się o 200%. W czasach, kiedy większość jest uzależniona od social media, dobrze jest być tym odludkiem, bo wtedy człowiek czuje, że żyje. Nie daję nikomu atencji, nie jestem częścią rzeszy spermiarzy tylko podążam swoją ścieżką.

Moi znajomi wklejają co chwilę coś na insta i FB i wiem, że to zajmuje czasem sporo czasu na edycję filmików czy zdjęć. Mi by się nie chciało, szkoda mi cennego czasu dla jakichś polubień czy komentarzy. 

W przypadku kobiet łatwiej też znaleźć partnerkę. Jak wkleja sporo contentu to znaczy potrzebuje sporo atencji, jak wkleja od czasu do czasu to już inna bajka. 

Skoro one mnie testują, to ja też mogę.

 

Najważniejsze to to, żeby nie utrudniać i nie uprzykrzać sobie życia. 

Ja postawiłem na NO SOCIAL MEDIA i jestem bardzo szczęśliwy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2021 o 17:58, Taboo napisał:

Ja mam tak wpojone od dziecka, Ty masz zapewne taki model w głowie - ale czy dzisiejsi mężczyźni też tak mają? Bo o tym myślę. Oczywiście to tylko moje dywagacje, nie znam każdego faceta na ziemi. Ale można zauważyć że nie tylko wśród kobiet jest taki bajzel jak opisuje OP. Na forum tez można to wyczytać.

 

Ale jeśli piszesz o regule, to z reguły się z Tobą zgadzam ;) 

 

 

Różnie z tym jest. Wielu jest sebiksów alimenciarzy, co zrobili bombelka jakiejś dziuni mająć ~20 lat i teraz pracują gdzieś po budowach na czarno aby w papierach być bidulcami, z których nie da się ściągnąć alimentów.

 

Jest też wielu takich, którzy porzucają swoje rodziny dla balowania za granicą czy nowych myszek. Tacy mają często w dupie swoje dzieci, którymi się nie interesują krzywdząc je, bo te ich potrzebują, a ojciec nagle znika z ich życia. Często porzucają dzieci pod wpływem nowych myszy, bo po co miś ma się dzielić z własnymi dziećmi atencją czy zasobami, w końcu to nie jej dzieci.

 

W dniu 15.12.2021 o 18:21, antyrefleks napisał:

Co do tej Pani, o której mowa, schemat. Widać ewidentnie, że jedno mówi, drugie myśli. Oglądałem fragmenty u wojewódzkiego i on to po prostu doskonale wiedział, jak się te sprawy mają, celowo ją prowokował. Mam wrażenie, że on miał bekę.

 

Mam wrażenie, że Wojewódzki tak naprawdę to redpillowiec i on świetnie wie o co w tym wszystkim kaman. Mimo tego, że jednocześnie jest lewakiem. Choć trzeba mieć na uwadze, że większość kobiet, z którymi się prywatnie spotykał próbowała go wykorzystać do zrobienia kariery.

 

W dniu 15.12.2021 o 18:18, Janek Horsie napisał:

Miłość jest wtedy, gdy mąż przynosi odpowiednią ilość pieniędzy co miesiąc.

 

Miłość jest wtedy, gdy mąż przynosi pieniądze i się pańci słucha.

Pańcia kocha, choć brakuje jej emocji i raz na jakiś czas może pójść na chwilowy bok z jakimś chadem. Znam takie sytuacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/15/2021 at 1:52 PM, Taboo said:

. Na forum też to widzimy - model rodzinny nie jest tutaj popularny.

A co w tym modelu jest takiego zajebistego? 18+ lat wyrzeczeń i zapierdalania na potomstwo, które może mieć cię później w doopie, z szansą 50/50? Ok, jesteś odważnym i odpowiedzialnym menszczyznom, podjąłeś wyzwanie. Nie zmienia to faktu, że nadal twoje życie koncentruje się tylko na jednym. 

 

On 12/15/2021 at 1:52 PM, Taboo said:

 

Niby wszystko wina myszek, bo takie i owakie. Ale powód raczej leży gdzie indziej, nie tylko w kobietach.

Och, shit, here we go again. 

 

Tak, wszystko przez złe nieodpowiedzialne menszczyzny, co nie chcą zapierdalać na potomstwo i ich mamusię. 

 

A może po prostu coraz więcej ludzi uświadamia sobie, że nie nadają się do stworzonych dla nich jedynie słusznych ramek roli społecznej? 

36 minutes ago, nihilus said:

 

Mam wrażenie, że Wojewódzki tak naprawdę to redpillowiec i on świetnie wie o co w tym wszystkim kaman. 

 

Wojewódzki to przede wszystkim gustuje w mięsku 16-19, ze wskazaniem na ten niższy zakres. Plotki głoszą, że 15-tki też się zdarzały. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.