Skocz do zawartości

Zakwestionuję wasze upodobania seksualne!


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

Ruchałem tranzystora 4 razy. Albo 5 bo to kilka lat temu było i nie pamiętam. Byłem totalnie naćpany a to było najładniejsze na bałaganie. 

 

Dziwnie się rucha faceta. Nie ciągnie mnie do tego znowu a czasem na wspomnienie wręcz cofa ale nie ufam sam sobie i nie wiem czy mi kiedyś znowu nie odjebie.

 

Homoseksualizm jest karmiczną odpowiedzią na wyparcie miłości. Uważajcie na siebie idąc tymi ścieżkami.

  • Like 5
  • Dzięki 3
  • Haha 22
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Homoseksualizm jest karmiczną odpowiedzią na wyparcie miłości. Uważajcie na siebie idąc tymi ścieżkami.

 

Wedle pewnej teorii stare dusze czasami są biseksualne bo rozumieją, że w każdym człowieku można znaleźć miłość nie patrząc na to co ma między nogami.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dassler89 napisał:

mnie męskie ciało brzydzi

Mnie też - chyba że wydepilowane i naoliwione. 

 

I tylko ze względów estetycznych! :) 

 

A tak na serio, to ciekawe, co na to wszystko panowie, którzy tak się wybierają do tej Tajlandii/Filipin etc.  Nie macie żadnej gwarancji, że przeruchaliście eks-chłopa - to już lepiej paszynkę przygruchać.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pocztowy napisał:

@Król Jarosław I w jakie dziury był dymany?

Wszędzie gdzie wlezie.

 

7 godzin temu, Martius777 napisał:

 

Wedle pewnej teorii stare dusze czasami są biseksualne bo rozumieją, że w każdym człowieku można znaleźć miłość nie patrząc na to co ma między nogami.

 

 

Ciekawe. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I

Raz w dupę to nie pedał a po trzecim się kasuje jak to mawiają.

 

Gdyby ten typ się za bardzo kręcił koło mnie to nie wróżę mu udanego wieczoru. Paszoł won z tranzystorami, nieźle się można pomylić.

 

Chłop się za babę przebrał. Cudze chwalicie swego nie znacie 

c4e4c520-8ebf-4e3e-9aed-d829c194684d_f14

 

 

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Martius777 napisał:

Wedle pewnej teorii stare dusze czasami są biseksualne bo rozumieją, że w każdym człowieku można znaleźć miłość nie patrząc na to co ma między nogami.

Wiadomym jest przeca, że stare dusze się nie ruchają, one szukają miłości 😁.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.