Skocz do zawartości

Dzień mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem od jednej koleżanki z rana, której wysłałem przedwczoraj życzenia.

 

Od kilku dostawałem we wrześniu jakoś (bo teraz niby jest dzień chłopaka a potem dzień mężczyzny czy na odwrót, bo nawet nie wiem 🤦)  a sam im 8 marca nie wysyłałem.

 

W sumie to chyba świadczy o piekle kobieD w Pl, skoro nawet sam nie wiem kiedy jest takowe święto.🤔

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiroviets napisał:

skoro nawet sam nie wiem kiedy jest takowe święto

No ja się dowiedziałem dziś rano jak mi sekretarka z Kancelarii wyslała życzenia...wygooglowałem i mi wyskoczyło to, a jutro "dzień kobiet w nauce"

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mojej partnerce kebaba na dzień kobiet, bo od dłuższego czasu chciała zjeść z pewnej dobrej kebabowni :D

 

Dzisiaj z rana obok kartki z napisem "Kocham Cię" ujrzałem nową myszkę z steelseries. A w zeszły weekend patrzyłem akurat na myszki do komputera bo aktualna już długo nie wytrzyma.

 

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem żadnych i pewnie nie dostanę. 😆

 

Sam sobie bym życzył przede wszystkim zdrowia, a jak to by już było to w drugiej kolejności, znalezienia w końcu swojego miejsca na ziemi, spokoju i stabilizacji wewnętrznej, oraz poczucia spełnienia życiowego bez względu na to co mam, gdzie i z kim jestem. Umiejętności stoickich, panowania nad emocjami i stresem. To byłoby jak oczyszczenie i żyło by się lżej. Mam nadzieję, że przed 60-tką się uda. 😆

 

A Wam cipek tyle ile nie przeruchacie 😆 (jak to kiedyś jedna z urażonych niewiast mi powiedziała: "a nich Ci chuj odpadnie od tego ruchania" 😂)  , stogi floty której nigdy nie wydacie, złote lambo i co tam jeszcze chcecie. :D 

 

Tak nam dopomóż Bóg! 

 

 

Edit: I niech każdy znajdzie to co szuka, nawet jak jest to rozpuszczalnik 😆

 

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież 99% kobiet ma ten dzień w głębokim poważaniu. 

Tylko nieliczni coś otrzymają, zostaną potraktowani dobrze. 

Jak sama nazwa wskazuje dzień mężczyzn a przecież dobrze wiemy, że kobiety inaczej klasyfikują i dla nich to tylko top 5%.

Cała reszta się nie liczy. 

Jak co roku kobiety będą miały co najwyżej podsmiechujki. 

Tak czy inaczej sami możemy sobie dobrze życzyć, pamiętać. 

Także życzę wam zdrówka, pieniążków, spełnienia marzeń, celów, 

by wam się wiodło, byście byli szczęśliwi i spełnieni, mniej stresów, nerwów, więcej odwagi bo bez nas wszystkich tej cywilizacji by nie było. 

Jesteście wartością dodaną i nigdy o tym nie zapominajcie😉👊💪👍

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: próbowałem wczoraj kupić kosmetyk, który mi się zaczął kończyć - w najbliższych drogeriach półki „działu męskiego” ogołocone 🤯

 

Więc albo panowie postanowili się umyć na dzień kobiet, albo będą mieli czym się myć po dzisiejszym dniu 😅

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jedynie życzenia od siostry, a takto kompletnie nic a nic, zupełna cisza. Ale za to ubrałem się dzisiaj bardzo dobrze i miło było kroczyć z uśmiechem na twarzy, będąc dumnym jako mężczyzna. Za to później impreza dzień kobiet i mężczyzn mnie czeka, tańce, dobre jedzenie, no i oczywiście alkohol xD

 

Ale ja za to Panowie życzę Nam tradycyjnie kasy, chlania i ruchania.

Jak jest kasa to jest pomyślność, jak jest ruchanie to jest zdrowie, jak jest chlanie to jest szczęście! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.