Skocz do zawartości

Ex odzywa się po latach


Rekomendowane odpowiedzi

Był już kiedyś taki temat, ale wydaje mi się że warto przypomnieć jako że w życiach wielu braci może być to sytuacja powracająca.

W moim przypadku wyglądało to tak, że ja miałem 18 a ona 19. Miała jakiegoś chłopaka ale łatwo poszło mi jej 'odbicie'. Był to mój jedyny związek w życiu, trwał 8 miesięcy. I najbardziej znacząca znajomość w której czułem wspólne GBD(Genuine Body Desire).

Dziś mam 27 lat a ona prawie 28. Przez ten czas angażowałem się w znajomości z młodszymi ode mnie dziewczynami, a jako że nie mam najwyższego SMV nie było ich wiele. Do kobiecej młodości ciągnęło mnie naturalnie, a po odkryciu redpilla bardziej zrozumiałem dlaczego i to tylko wzmocniło moje preferencje. A jednak stara była pisze i myślę o tym wystarczająco tyle, że stworzyłem ten wątek.

Nie jest to nic wielkiego, bo zwykłe przywitanie na ig, gdzie ja nawet jej nie obserwuję więc wiadomość nie trafia do mnie, a jedynie jako prośba(xxx chce ci wysłać wiadomość). Ona testuje wody bo nawet nie odezwie się na fb, na którym ma lewoskrętnego chłopaka. Czyli w sumie historia jak ostatnio, chociaż w związku już byłem beciakiem. To akurat się nie zmieniło i raczej nie zmieni, gdyż taki już jestem(emocjonalny, troskliwy itp.)

Podczas naszego rozstania stwierdziłem, że 'powroty do siebie nie istnieją', a ona że 'za 10 lat byłbyś idealnym chłopakiem, teraz chcę się wyszaleć'.

No i dobra, 2 tyg temu ona się odzywa. Ja po weekendzie ze swoją ekipą, myślę sobie że to mega dziwna reakcja po latach i uważam za coś niechcianego. Ale po czasie to nadal jest to w mojej głowie.

Ciekaw jestem o co jej chodzi, może jakiś biznes? Zdecydowanie bardziej wolałbym sam się po kilku miesiącach odezwać do innej laski o której myślę, o której był tu wątek w październiku. Wolałbym spermić do młodszej niedoszłej love niż odzywać się z jakiejkolwiek wyższej pozycji do starej byłej. Ale jestem ciekaw. Ciekaw jestem też co bracia myślą na temat takich sytuacji. Nawet jeśli po raz któryś przeczytam to samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HeadBolt napisał:

bracia myślą

Nic nie myślą. Po co? 

 

 

Większość z nas stanie prędzej czy później przed taka samą sytuacją. Ja osobiście jeżeli mam tam jeszcze jakikolwiek szacunek do EX. To odpisuję: 

przykro mi, nie znajdę czasu. 

 

Jeżeli to nie pomoże - blokuje.  

 

Ostatnio jena z EX zaczęła obserwować moj instagram - została wyjeba z obserwujących po całości. Ja jej życiem się już nie interesuję. Oczywiście można to tak tez interpretować, że ciagle coś do niej czuję i dlatego tak się zachowuję. Nie, nie w moim przypadku. 

 

 

Autorowi wątku EX wysłała sondę badawczą. Samo przywitanie, tak? 

Nie zawracałbym sobie tym głowy, tylko wyjebał to ze skrzynki. 

 

 

Nie warto! 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio panienka, z którą przelotnie się spotykałem jakieś 10 lat temu próbowała zaprosić na imprezę. Bez żadnego, co tam, bez niczego, tylko czy przyjdę. Olałem temat. Sprawdziłem później focie - 20 kg do przodu od ostatniego spotkania, brzydkie włosy, brzydkie ciuchy, brzydko wszystkie. Tutaj masz rozwiązanie problemu. Panienka na ścianie lub zbliża się, wywala mordą w beton i szuka już czegokolwiek.

 

Po 10 latach się odzywa i myśli, że przybiegnę, jak pies do babola, którego nawet średnio lubiłem. Pomyśl sobie, jaki trzeba mieć poziom odklejenia, żeby coś takiego odwalać i jaki w ogóle brak szacunku do podjętych przecież przez siebie decyzji. Szczytowa forma debilizmu oraz uderzenie w ścianę + narcyzm do kwadratu, brak szacunku do rozmówcy i kilka innych spraw się nazbiera. Generalnie do śmietnika, a nie jakieś sentymenty.

  • Like 14
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HeadBolt napisał:

chociaż w związku już byłem beciakiem. To akurat się nie zmieniło i raczej nie zmieni, gdyż taki już jestem(emocjonalny, troskliwy itp.)

What? Czyli dobrze Ci w tej roli? Skoro tak, to atakuj przebolcowaną pannę, ona szuka lepszej gałęzi, ogarniesz jej dziecko, dom, a potem prawdopodobnie Cię zostawi. Przepis idealny, do zobaczenia w nowym wątku za kilka lat.

 

10 godzin temu, HeadBolt napisał:

za 10 lat byłbyś idealnym chłopakiem, teraz chcę się wyszaleć

Przynajmniej szczera.

 

10 godzin temu, HeadBolt napisał:

uważam za coś niechcianego. Ale po czasie to nadal jest to w mojej głowie.

Ciekaw jestem o co jej chodzi, może jakiś biznes?

To odczytaj, nie masz obowiązku odpowiadać. A jak coś słabego to możesz odbić piłeczkę, że nie masz czasu, jesteś zajęty, albo dasz znać za jakiś czas i olejesz temat. Swoją drogą to nie jest tak, że masz aktualnie posuchę, ktoś okazuje Ci zainteresowanie i masz już mokro w gaciach?

10 godzin temu, HeadBolt napisał:

Wolałbym spermić do młodszej niedoszłej love

To co ty robisz na tym forum? Pytam całkiem serio.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Imiennik napisał:

Zablokuj i po temacie. Co się skończyło, to się skończyło.

 

No chyba że lubisz być frajerem i rozkminiać ilu miała popychaczy podczas Waszej małej przerwy. Widocznie rokujesz na ciepły kurwidołek.

Jeszcze jest opcja, ruchać obserwować :D Czemu by jej nie zastosowac?

 

 

Do mnie tez odezwala sie EX, prosi o dokładkę. Mysle, ze przetestuje kilka sztuczek, choć ona liczy na zareczyny. nie moze zniesc, ze za nia nie biegalem.

 

 

Do ex się nie wraca!!! przynajmniej nie na stałe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, antyrefleks napisał:

Jeszcze jest opcja, ruchać obserwować :D Czemu by jej nie zastosowac?

No skoro takie dylematy tu powstają to gościu raczej nie jest gotowy na rozwiązania w tym typie.

 

A można można, normalnie druga wersja demo, można sobie później tresować do znudzenia :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Olej to ciepłym moczem i idź dalej przed siebie... Nie warto, po drodze mogła mieć wielu bolców a teraz został jej deser, w postaci twojej osoby. Miej godność. Kobiety po latach tak robią, żeby upewnić się, czy są nadal atrakcyjne i potrafią nami manipulować, po latach. Robią to wyłącznie z własnej próżności i potrzeby atencji, nie chodzi tutaj, o szczęście mężczyzny.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Imiennik napisał:

No skoro takie dylematy tu powstają to gościu raczej nie jest gotowy na rozwiązania w tym typie.

Z tym się zgodzę.

1 minutę temu, Imiennik napisał:

normalnie druga wersja demo, można sobie później tresować do znudzenia

Ale z tym już nie. Ponieważ to wynikowa z pierwszego cytatu. Jak można kobietę wytresować? To ONA pierwsza się odezwała, a nie ON. Jakby ON pierwszy się odezwał, to by skończyło się na ghostowaniu i płaczu w poduszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, HeadBolt said:

Ciekaw jestem o co jej chodzi, może jakiś biznes? 

 

Taki mały biznesik żebyś uratował biedną myszkę zanim z siłą wodospadu przywali w ścianę bo żaden z bad boyów którzy ją bolcowali przez dekadę nie chciał się z nią wiązać. Więc odzywa się do Ciebie w nadziei że masz krótką i wybiórczą pamięć. 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Jak można kobietę wytresować? To ONA pierwsza się odezwała, a nie ON. Jakby ON pierwszy się odezwał, to by skończyło się na ghostowaniu i płaczu w poduszkę...

Można. Jak się ją samemu kopnęło w dupę a potem wraca z podkulonym ogonem to można. 

Potem Twoje życzenie może być rozkazem w zamian za dawanie nadziei. 

Oczywiście później należy wyczuć moment i gdy wyciągniesz max z relacji musisz kopnąć w dupę ostatecznie.

 

Miło wspominam te chwile.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, HeadBolt napisał:

 

Podczas naszego rozstania stwierdziłem, że 'powroty do siebie nie istnieją', a ona że 'za 10 lat byłbyś idealnym chłopakiem, teraz chcę się wyszaleć'.

I wszystko jasne. Nie będę powtarzać tego co napisali Bracia wyżej. Chcesz mieć przechodzona lambadziare przed ścianą? 

11 godzin temu, HeadBolt napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ex odzywa się po latach

 

Panowie, spokojnie, to jest normalne.

U mnie eksy odzywają się ... po dwudziestu pięciu czy trzydziestu latach.

 

W czasach gdy nie było komputerów, były inne rozrywki. 

A że tańsze, no cóż, też dawały fun i rozkosz.

Chodzenie po górach, jazda autostopem.

Ognisko, gitara i tam, tego...

 

Panny powychodziły za mąż za przyszłościowego męża.

Takowy był inżynierem albo w banku pracował.

Potem dzieci się urodziły, wychowały...

Mąż albo umarł albo odszedł.

 

A one są nowe pięćdziesięciolatki :)

I przypominają się, bo kiedyś było fajnie.

 

To ja z pieskiem pójdę na spacer. 

Dziękuję... :)  

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, HeadBolt napisał:

ja miałem 18 a ona 19.

+

 

15 godzin temu, HeadBolt napisał:

Dziś mam 27 lat a ona prawie 28.

+

 

15 godzin temu, HeadBolt napisał:

'za 10 lat byłbyś idealnym chłopakiem, teraz chcę się wyszaleć'

 

🤣

 

Realizuje plan co do dnia. Creepy. :ph34r:

Blokerino.

 

 

Chociaż potem się lepiej rozglądaj, bo jeszcze skończysz u niej w piwnicy. ;) Jak ona z takich:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.