Skocz do zawartości

Samotne Polki po trzydziestce. "Rozjazd z facetami z każdym rokiem się powiększa"


Rekomendowane odpowiedzi

19 hours ago, Mmario said:

społeczeństwo gdzie kobieta może się sama utrzymać wymiera

Wykasujmy z polskiego prawa słowa kobieta/mężczyzna, i każde zastąpmy słowem "obywatel". Zero przywilejów, bo nie masz jak dyskryminować - w żadną stronę. Jak emerytura - to równy wiek emerytalny. Jak normy BHP - to jednakowe. Jak zasiłek - taki sam. Jak parytety - to takie same, wszędzie. Ostateczne równouprawnienie... i najgorszy koszmar każdej "feministki".

0_1_115963_Przeslanie_pisu_i_partii_raze

18 hours ago, maroon said:

Ale tak żeby ciuch roboczy założyć i razem z facetem ściany poszpachlować

Weź... potem trzeba dwa razy dłużej poprawiać, lepiej od razu samemu zrobić...

9 hours ago, Trevor said:

wszystkie moje koleżanki są pro-choice

Są za "wolnym wyborem" - proszę bardzo, ja też. Moje ciało - moja sprawa, więc trzymam je z dala od wariatek.

7 hours ago, Pietryło said:

To wszystko jest trochę smutne i przerażające, ale powoli zaczyna wychodzić drugą stroną

Im mocniej wychylisz wahadło, z tym większą siłą odbije w drugą stronę.

Procesy zachodzące w społeczeństwach/narodach/ludziach, są opisane zasadami "mysiej utopii"... czy socjalizmu. Dążeniem do katastrofy. Aby to powstrzymać, być może trzeba chwilowo przesadzić, by tym mocniej "odbiło".

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kespert napisał:

Jak emerytura - to równy wiek emerytalny

Jako % oczekiwanej średniej długości życia dla osoby o danych cechach biologicznych. B)

Już wiedzę te krzyki obywateli o cechach biologicznych kobiet :lol: i długości życia +10 w stosunku do reszty społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, BumTrarara said:

o danych cechach biologicznych

Żadnego rozróżniania cech biologicznych. Nigdzie. Żadnej najmniejszej nawet możliwości dyskryminacji.

Zresztą LGBT krzyczy, że to nie one definiują płeć, więc...

A emerytura? Od wypracowanego dochodu/składek będzie przecież uczciwie... (ehem... urlopy bezpłatne, okresy bezskładkowe...)

 

6 minutes ago, maroon said:

Z takiego punktu widzenia to 80% "budowlańców" ma najwyraźniej

Chyba nie widziałeś, do czego zdolna jest w "budowlance" kobieta (nawet taka szczerze chcąca pomóc) ;)

Bo nawet jeśli kobieta CHCE być dla mężczyzny wsparciem, musi jeszcze mieć wiedzę i umiejętności, by wsparciem być SKUTECZNIE. A to już zupełnie odsiewa z rynku matrymonialnego co najmniej połowę Pań. Pozostają im jedynie oczekiwania...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kespert napisał:

A emerytura? Od wypracowanego dochodu/składek będzie przecież uczciwie... (ehem... urlopy bezpłatne, okresy bezskładkowe...)

Tylko, że musisz przez coś ten kapitał podzielić. ;)

Chyba, że chcesz komuś dać do ręki całość i niech robi co chce. Bo jak masz wypłacać co miesiąc to nie da się uciec od oczekiwanej długości życia, a ta jest różna dla kobiet i mężczyzn.

 

edit:

  

12 minut temu, Kespert napisał:

Zresztą LGBT krzyczy, że to nie one definiują płeć, więc...

A lesbijki ostatni krzyczą, że kobieta z penisem to nie kobieta... i, że przez LGBETY upadło całe randkowe community lesbijek, bo wszędzie się wciskają faceci w sukienkach. 🤣

 

Rewolucje. 🤣

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, BumTrarara said:

nie da się uciec od oczekiwanej długości życia, a ta jest różna dla kobiet i mężczyzn

Da się. Uśredniasz długość życia "obywatela". Za krótko wyszło - reszta kapitału w mienie spadkowe. Za długo wyszło - nie ma, skończyło się (ewentualnie wtedy "dochód podstawowy").

I tak wyszłoby na plus względem tego, co mamy teraz, wbrew pierwszemu wrażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kespert napisał:

a się. Uśredniasz długość życia "obywatela".

Jasne, że się da. Nie chodzi mi o technikalia, a o równość rozwiązania.

 

Pierwsze wyszukiwanie z góry. Wyskoczył forsal:

"Oczekiwana długość życia oszacowana została na poziomie 75,5 lat, co plasuje nas na siódmej pozycji od końca. Oczekiwaną długość życia kobiet w Polsce oszacowano na 79,6 lat, a mężczyzn na 71,6 lat. W 2021 r"

 

Przyjmując 75 to mamy:

-5 dla kobiet = wyższa emerytura

+5 dla mężczyzn = niższa emerytura

 

To nie jest dalej równość. ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, BumTrarara said:

To nie jest dalej równość. ;) 

Nie rozumiemy się...

Wpłaciłeś/wypracowałeś/zwaloryzowałeś jako obywatel, przez 40 lat pracy, 10 milionów cebulionów. Wychodzi że będziesz żył jako obywatel 75-65 = 10 lat - dostajesz milion rocznie. Co rok albo co miesiąc, albo co tydzień. Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną.

Teraz jeśli ktoś przeżyje dłużej - koniec kasy, żegnamy, NIE DOSTANIE WIĘCEJ.

Jeśli obywatel przeżyje mniej - kasa do mienia spadkowego.

 

I masz równość idealną. Obywatel sztuk jeden, niezależnie od biologii, poglądów, płci, religii... Dostajesz proporcjonalnie do tego, co wpłaciłeś.

Oczywiście jednorazowa wypłata też powinna być opcją, tak jak możliwość samodzielnego ustalenia sobie "okresu wypłaty" - na ch** mi do tego urzędnik ZUS, jak wystarczy otworzyć rocznik statystyczny GUS?

To że dziś "emerytura" tak nie działa, to wiem... to w dzisiejszej "emeryturze" jest błąd, pozwalający pasożytować jednym obywatelom, na innych obywatelach. I politykom na wszystkich. I ta nierówność o podstawach biologicznych powinna być zlikwidowana.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Libertyn napisał:

enel który obsral przystanek na pętli koło dworca to dopiero musiał mieć jaja. 

Tak, w gacie przynajmniej nie narobił, to jest twoje subiektywne zdanie, że ci się nie podoba ta akcja, jednak najważniejsze w tym, ze dziewczynom się podobało, mogły przynajmniej klejnoty pooglądać, gdyby tobie się podobało, pomyślałbym jeszcze, że jesteś ciepły :)

22 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

jakby czasy temu nie służyły ;) 

W przepowiedniach może to było opisane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Druid napisał:

Tak, w gacie przynajmniej nie narobił, to jest twoje subiektywne zdanie, że ci się nie podoba ta akcja, jednak najważniejsze w tym, ze dziewczynom się podobało, mogły przynajmniej klejnoty pooglądać, gdyby tobie się podobało, pomyślałbym jeszcze, że jesteś ciepły :)

Nie napisałeś przypadkiem że się wkurwiły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 19.04.2023 o 20:21, zychu napisał(a):

, ale pozwolę wam się wykazać.

JAZDA(autentyk): w nocy(zgadnijcie kiedy) dzwoni telefon(kilka minut przed 3) do pani X.

Słychać coś tegeś: co Ty? weź spierdalaj z stamtąd, podaj adres to po ciebie przyjadę.....podaj adres*3....poeebało Cię?......weź go olej.

 

Generalnie jest to YNTELYGENTNA konwersacyja jednej samotnej M do drugiej samotnej M, kiedy to jedna ma co przytulić A druga nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najazd kobiet po 30 na mojego messengera od grudnia - każda z pytaniem czy masz mieszkanie,  pracę i czy jestem wolny. 3 razy tak. To zaraz pytają się czy nie mam planów. Drugi najazd będzie przed wakacjami, a nóż zabiorę kogoś do Dubaju?

 

Tak, mam plany - trzymać się z od was z daleka, bo żadna z was nie ma mieszkania,  część bezrobotnych księżniczek kibluje w wieży zamkowej ojca, część z długami ale za to manikiur, srajfon i szmatel musi być. Ja skromnie żyję ale za to wszystko mam bez długów bo pracowałem 7 lat tak, że miałem tylko jeden wolny weekend w miesiącu aby uzbierać na mieszkanie. Teraz luz na etacie i spokój, nic mi więcej nie potrzeba do szczęścia,  nie planuję ożenku.

 

Hitem było jak odezwała się do mnie narzeczona w połowie grudnia z pytaniami o mój status materialny - Jestem biedny ale za to wesoły - odpisałem. Znikła zadowolona, że trafiła na najbogatszego pantofla, że nie musi zmieniać gałęzi.

  • Like 5
  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magos Dominus W tym roku, w grudniu 6 znajomych w tym narzeczona innego faceta i jedna obca z Facebooka bo napatoczyła się na moje zdjęcie.

 

Mam tak od kiedy skończyłem trzydziestkę, zawsze przed świętami i wakacjami jakieś księżniczki odzywają się i badają czy nadal jestem wolny. Wcześniej nie byłem za bardzo zauważany.

 

One po prostu są pod ścianą i desperacko szukają mężosponsora/alimentów albo chcą dzidzi, miałem nawet propozycje abym dał dzidzię bo tak kocha dzieci, że nie chce alimentów.

 

e817240d4b79172b82205e72ab33cba5dc47c005

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.