Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Jak jesteś taki empatyczny to wiesz że w afryce jak ukradniesz jakieś gówno jest lincz? Dosłownie kamienują/sztachetują gościa na środku ulicy, układają w opomach i palą żywcem? Kumasz? Jedziesz sobie motorkiem do pracy a tutaj obok kuli się i rzęzi gość który płonie żywcem... czuć smród palonego ludzkiego mięsa... a obok chodzą ludzie jakby nigdy nic...

 

Oglądałem te materiały i wpisałem jedną frazę w neta. To jest ich tradycja - zakładanie opony i palenie człowieka.

 

https://www.sadistic.pl/oponowa-sprawiedliwosc-afrykanska-vt455314.htm

 

Myślę, że powinniśmy się kulturowo tym ubogacić.... Ja pierdolę.

 

3 minuty temu, cst9191 napisał(a):

Też pamiętam to nagranie. Szukałem tego jakiś czas temu ale nie mogłem znaleźć :P

 

Okropieństwo :) 

 

5 minut temu, cst9191 napisał(a):

Władza wie co to za ludzie, ale z jakiegoś powodu ich wpuszczają.

We Włoszech "antyimigrancki" rząd wpuścił od początku roku 55 tysięcy nachodźców.

Tak biednych, że stać ich na opłacenie przemytników. No chyba, że ktoś płaci za nich.

 

Ta. Obecnie wydaje się, że rządy mogą być "prawicowe", ale tylko wtedy, gdy są w rzeczywistości DZIAŁAJĄ lewicowo, a w słowach - prawicowe. Patrz - "prawicowy" pis wpuszczający nam Gruzinów, Uzbekistan etc.

 

 

3 minuty temu, Yolo napisał(a):

Media lubią chłopców do bicia, a na takie tematy zacierają ręce. Tematy poruszane tutaj na codzień są dla zwykłego człowieka mocno kontrowersyjne, ale tutaj to już dajecie po jajach. Chyba niektorym się zapomniało że nie jesteśmy w wąskim gronie znajomych, a w ogólnodostępnym publicznym miejscu. 

 

 

Mocno kontrowersyjne? Chyba dla wygłaskanego idioty na zachodzie. Statystyki gwałtów są kontrowersyjne i Szwecja, SZWECJA, górująca w tych statystykach? :) 

Świat widzi co się dzieje, ale milczy bo boi się zastraszenia - coś jak Marciniak, gdzie światu dano znak, że NIE MA PRAWA nikt popularny być kojarzony z prawicą, żeby im głosów nie robić. To była tresura - "zniszczymy cię, jak nie będziesz z nami". Obecny świat działa w sowiecki sposób zastraszania, a cenzura jest wręcz większa niż u ruskich.

 

Nie myśl, że ludzie to idioci, którzy nie widzą problemów. Bo widzą coraz mocniej - ciężko nie widzieć, gdy widzisz ten problem pod nosem. Nie bez powodu, chociażby w Niemczech, partia antyzielona, antyimigracyjna jest na 2 miejscu w kwestii głosów. Media głównego ścieku dostają białej gorączki, żeby sugerować im nazizm, chociaż jesteśmy codziennie świadkiem metod stalinowskich od "naszych" rządzących. Ludzie mają tego cyrku coraz bardziej DOŚĆ. Powolutku, coraz więcej osób. I dobrze.

 

Mieszanie kultur, które rozwojowo różnią się około 2000-3000 lat jest mocno nie w porządku. 

  • Like 13
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reelag napisał(a):

Serio, nie możemy już od kobiet wymagać minimum zdrowego rozsądku i elementarnej pruderii? 

Nie, nie możesz szczerze mówiąc, ponieważ wymagasz dojrzałej decyzji od osób, które były wychowywane na istotny, którym w zasadzie prawie wszystko wolno i, które nie akceptują uwag czy krytyki. Już nie mówiąc o dostrzeganiu niebezpieczeństwa jak chlanie do upadłego w kraju, gdzie przyjechać może każdy o ile znajdzie odpowiednią sumę dla organizatora takich przejażdżek pontonami, łódkami, kutrami itd.

 

Cały ten temat, w sensie ta sytuacja jest bardzo dobijająca bo ukazuje kompletny brak wyobraźni po stronie Pani Anastazji. Obstawiam chęć, intencję zdrady stąd zagłuszający sumienie alkohol, wcześniej pewno była kłótnia itd, itp. Współczuje bo pewno dziewczyna jest już po drugiej stronie ale trochę na własne życzenie z tego wszystkiego wynika. 

 

Generalnie są dwie wersje jak na moje oko:

 

1.Była już konkretnie wstawiona może nie ogarnęła sytuacji nie wiem. Zorientowała się, że przystojny książce prowadzi ją swym rumakiem w siną dal a nie do hotelu jak obiecywał.. Zagrożono jej i za bardzo nie miała jak się przeciwstawić księciom orientu. Tym bardziej, że była najebana (brawo być napitą i wsiadać z nieznajomym na motorek). Może kilku z nich skorzystało z bezbronnej nawalonej kobiety w jakiś momencie w jakiś krzaczorach i któryś stwierdził, że ich wyda i ją kropnął a następnie zakopał (W pośpiechu typ wykupił bilet by się ulotnić)

 

2. Miała chłopa Polaka/robaka pokłócili się bo nie był wystarczającym - koniec końców tylko praca, czyli nuda "a my w Grecji "całe te, to trzeba korzystać/zaszaleć. Nachlała się winiaczy by zabić smutki albo zagłuszyć sumienie. Zjawiło się 5 "prawdziwych mężczyzn" i stwierdziła, że kiełbasę zwyczajną ojczyźnianą zamieni na kabanosy myśliwskie, z którymś z nich albo po kolei z kilkoma by się odegrać czy zwyczajnie zaszaleć bo miała chęć na egzotykę i seksy. No chyba, że sprzedali/sprzedał jej bajerę typ/typy, że pojadą 50 kilometrów i pozwiedzają Termopile czy inne zabytki po starożytnych grekach bo po 23:00 "to najlepiej można dostrzec kunszt i architekturę w świetle promieni księżyca". Babka może pojechała ale koniec końców nie chciała się seksić z którymś lub ze wszystkimi albo po kolei, to wziął "prawdziwy mężczyzna, bad boy Psikuta "bez" "s", gangster (chłopaki nie płaczą) i pokazał, że nie bardzo jej zdanie się w tym wszystkim liczy. Pijana i sama przeciwko iluś typom nie miała szans, zaczeła krzyczeć się wierzgać, grozić to ją któryś capnął.

 

Wiele dziewczyn zapomina, że za naszymi granicami to nie Polska, że kobiety są chronione i pilnowane i w razie co, prawie zawsze jej kto pomoże. Np w Niemczech nie wiem jak jest teraz jednak gdy ja pracowałem tam już dosyć dawno temu to istniały rejony gdzie kobiety bez obstawy w ogóle nie wychodziły na wieczorne spacery same. Coś ala "no walk zone" bo zwyczajnie groziło gwałtami czy atakami na tle seksualnym.

Wiele kobiet/Polek zapomina, że żyje w bardzo bezpiecznym państwie, gdzie z gołymi tyłkami mogą chodzić w lecie i co najwyżej panowie zagwiżdżą, obejrzą się czy krzykną, że "ma pani pinkne nogi" i w gruncie rzeczy o gwałt trochę trzeba się postarać w ogromnej części przypadków. Życie to nie bajka i za brak uwagi za granicą, niestety czasem przychodzi zapłacić najwyższą cenę.

 

Ja jako facet miałbym naprawdę duże opory by się nachlać w trzy dupy przy sklepie i jechać z kimś obcym i wierzyć naiwnie, że mnie zawiezie w odpowiednie miejsce, tym bardziej jakbym był gorącą blondyną czyli dla takiego Bangladeszmena bardzo łakomym kąskiem. Dla mnie to zwyczajnie nie odpowiedzialne i musiałbym zaakceptować, że obudziłbym się bez dokumentów i pieniędzy w NAJLEPSZYM przypadku. Więc jeśli nie było z ich strony jawnego zagrożenia, to postąpiła tak czy siak skrajnie nieodpowiedzialnie.

 

Niezależnie od sytuacji, najebać się już jest głupie bo zwyczajnie nas to otępia. Najebać się za granicą państwa, gdzie się nie zna języka, i najebanym jechać jako kobieta z ludźmi totalnie obcymi to zwyczajnie kolejny poziom i proszenie się o kłopoty. Niezależnie od intencji babka wzywała kłopoty swoimi decyzjami, jedna po drugiej.

 

Współczuję bo całe życie było przed nią ale, jeśli sama z własnej woli wsiadała do samochodu czy na motorek z takimi typami, to nie wiem jakiego innego rezultatu można było się spodziewać. Ten akurat okazał się najgorszym z możliwych. Wydaje mi się, że mimo wszystko chodziło o egzotykę i aura kolesia, który jest w stanie zabić by dostać się do groty ją pobudziła seksualnie.

 

Może jedynym plusem w tej tragedii jest to, że jakiś mili procent kobiet przytomniej podejdzie do tematu, pracy za granicą i generalnie niebezpieczeństw z tym związanych i seksem z odmiennymi kulturowo włącznie. 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co się łudzić, nasze kobiety lubią dodatnich pigmentowo i lubią się z nimi zabawić. Mimo, że jestem młody to parę lat temu klasa mojego kumpla z szkoły średniej miała wyjazd do Hiszpanii, i ziomki mi tylko wysyłali jpg jak nasza wspólna koleżanka miała przygody z murzynami na wyjeździe i to takie z mocniejszych. Był wyciek nagrania jak razem z koleżanką się całowały i szły z tym samym murzynem do hotelu (wówczas miały 17-18 lat) xD. Co nas teraz niesamowicie śmieszy znalazła sobie faceta z którym bierze ślub i ten gościu wygląda jakby złapał pana Boga za nogi, że taką sztukę nawinął, a kto wie co ona robiła ten wie. No jest to przykre i trochę współczuje temu kolesiowi ale nasze dziewczyny często takie są.

6 godzin temu, Messer napisał(a):

Zrobiłem krótki research i wygląda to tak.

 

354218478_6621470744575156_4055373254650

 

 

A laska ma zdjęcie nawet z Tysonem. No - najprawdopodobniej to miała.

 

355024303_6644224805609831_3189531990418

 

 

 

Z twarzy widać po niej od razu pato klimaty. Prawdopodobnie prosta patusiara na poziomie rozwoju tych gości, z którymi się bawiła, fanka Maty i fame mma. Gdyby wziąć ich grupkę i zrobić średnią arytmetyczną ich IQ, to można przyjmować zakłady czy ich zbiorowe IQ dałoby radę wyjść ponad 85. Ja stawiam, że nie.

 

Niebywała strata dla słowiańskiej puli genetycznej.

 

 

Żeby tak randomowe laski o was się troszczyły, jak wy o patusiary, które chcą się ubogacać kulturowo z najniższą warstwą społeczną krajów trzeciego świata. 

 

Nie pierwsza i nie ostatnia, której coś się stało. Jeszcze wiele takich panienek czeka podobny los w Europie. Zieeew.

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ odpuść sobie chłopie ten paternalistyczny ton i próby manipulacji moderacji w białych rękawiczkach. Jeśli masz jakieś uwagi, to jest od tego opcja "zgłoś" a nie publicznie pouczać co moderacja powinna a czego nie. Jeśli jeszcze nie wiesz kto się nieelegancko zachowuje, to spójrz w lustro. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

@Messer Tak, o to mi chodziło, no ale nie możesz ich nazwać bydłem bo to RASIZM XD. Taaaaa.... 

Jeżeli wracasz sobie z żabki i cudem np. unikasz napadu i to się zdarza nie raz w życiu tylko CO TYDZIEŃ to sorry ale to znaczy że COŚ NIE DZIAŁA i jest ŹLE.

 

Wiesz z czym mi się to kojarzy?

 

Jak masz klasowego cwaniaczka, który wojuje na każdego słabszego w klasie. Jednemu słabszemu puszczają nerwy i odłącza się świadomość, a włącza podświadomy Mike Tyson. Robi taki porządek z cwaniaczkiem, że zapamięta to do końca życia.

 

Jaka jest reakcja osób, które obserwują proceder? Zaczynają bronić.. OPRAWCY. Wręcz wszędzie tak jest. Gdy oprawca ciągle niszczył, to cała okolica udawała, że tego nie widziała, umniejszała jego czyny - "bo on taki jest". "Miał ciężko w życiu". "Daj spokój, bo jeszcze ci się oberwie". Ofiara się broni - wszystkim odpierdala i zaczynają bronić kata.

 

Upośledzona ludzka psychika. Cwaniaki z góry robią nam tu raj schowani za swoimi willami i ochroną, brudasy terraformują rzeczywistość na taką w jaką wrośli, niszczą kulturę, gwałcą, często nie pracują i stwarzają zagrożenie swoją obecnością i jeszcze tego bronić. 

 

Ugh, ale się zdenerwowałem tym postem. Nie byłem taki wkurwiony od chyba dobrych miesięcy. Muszę pooddychać głębiej.

 

EOT ode mnie i memik na koniec.

 

42a47faa0abd7c74a7a4ee745c4b9e28ac42c527

Edytowane przez Messer
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MłodyWilcy napisał(a):

No jest to przykre i trochę współczuje temu kolesiowi ale nasze dziewczyny często takie są.

Off top.

 

Takie i podobne wyczyny mogło by opowiedzieć 99% mężatek..

ale po wyszaleniu musi wjechać na wieś w białej sukni i wysiąść z auta z wypożyczalni..

 

Teraz taka słodka, piękna i niewinna... 

 

🤢

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, $Szarak$ napisał(a):

Esencja. Mam nadzieję, że później wrócisz do tego tematu i przeprosisz, gdy wyjdzie, że ją zgwałcono i zabito

Ty chyba nie pojąłeś tego co @Messer chciał przekazać. Nie szydził z jej domniemanej (bo wychodza coraz to nowe fakty) krzywdy, tylko bardzo trafnie określił, że są ludzie, którzy sami się proszą o kłopoty. Jeśli jesteś pijaczyną i zadajesz się z szemranym towarzystwem to możesz oczekiwać, że jakieś typy udające Twoich kumpli okradną cię, może pobiją a nawet zabiją za telefon czy sympatie piłkarskie. Rozumiesz? Są kobiety które wręcz proszą się o potencjalną krzywdę egzystując w pewnych środowiskach. I nie, nie usprawiedliwiam gwałtu, napaści, ale rozsądny człowiek wie, że nie należy zakładać szalika Legii Warszawa i paradować najebanym po Krakowie, rozsądny facet nie będzie wracał ze swoją kobietą dzielnicami miasta w których pełno ciemnych typów, mądry facet będąc w USA nie będzie błąkał się po nocy w zaułkach Detroit, które są typowo dzielnicami czarnych. To się nazywa zdrowy rozsądek, racjonaloność, przezorność. 

 

Za co miały kolega Messer przepraszać? Za to zdrowy ogląd rzeczywistości? Należy chłopu podziękować za sugestie, które jak się może okazać mogą ratować zdrowie a nawet życie.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozumie dlaczego policja puściła wolno tych typów?

Byli ostatnimi, którzy widzieli dziewczynę, jeden z nich przyznał się, że ją wyruchał, chciał zdupczyć do włoch a sąsiedzi widzieli go jak biega ubrudzony krwią. Pozostali nosili ślady walki.

Mam chociaż nadzieję, że to "pobranie materiału genetycznego" od sprawców to nie eufemizm na "zwalenie im konia".

Ja pierdolę, co z tą europą się stało...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Shark napisał(a):

Ktoś rozumie dlaczego policja puściła wolno tych typów?

 

Ryjów pewno nie rozpoznali. 

 

To tak jak z Turkami. Masz ich w Niemczech nie wiem z 20 milionów i 1/4 nazywa się Mustafa/Muhamad czy jak to tam ich ten prorok się nazywał - teraz se szukaj Mustafy, który ukradł coś :D  Ci Bangladeszów to jak na jedno kopyto robieni - mi się tam wszyscy zlewają w jedno, kto to ich tam rozpozna. 

 

A tak na serio - to możemy tylko domniemywać 🙂 

 

_76088059_trainmathurreuters.jpg

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pietryło napisał(a):

Daj na luz:D Świata się nie uratuje, nie zmieni, ale można zawsze zmienić "coś" w świecie;)

 

Wiem, ale mimo wszystko jest to dla mnie bolesny temat.. Ciężko po prostu to opanować. To jest po prostu porażka co zrobiono. Ahhh.

 

Dobra, teraz ostatnie. :D 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomka, gość pod 60tke, który przechlał majątek rodzinny gospodarki rolniczej. Kupa maszyn, ziemi, już 20 lat temu dostawał jak na tamte czasy kupę forsy. Ale chlał, choć jak się okazuje to pół biedy. Najgorsi byli "koledzy" i wspólne imprezy po których tajemniczo znikała gotówka. Raz, drugi, piąty i dziesiąty. Skoro po trzeźwemi wiesz, że taka sytuacja sie zdarza to eliminujesz takich "kumpli". Nie usprawiedliwia to tych typów, ale naiwność znajomego była pożywką. Gdyby był rozsądny to sam by sobie wypił, jeśli już miał taką potrzebę, ale wypracowany majątek dalej byłby w miarę bezpieczny. Dzisiaj to w zasadzie golas imający się dorywczych robót, a niektórzy kumple od flaszki całkiem ładnie sobie dorobili, sam to przyznaje. To jest proszenie się o problemy. Paralelując z tematem wątku rozsądna laska nie będzie chlała do odciny (albo nawet mniej) w miejscu i towarzystwie, w którym potencjalnie może być wykorzystana, skrzywdzona. To jest kurwa elementarz bezpieczeństwa własnego. Jeśli natomiast jesteś królem życia bez względu na miejsce i okoliczności, to musisz brać pod uwagę ciemną stronę życia, po prostu. Żadne ckliwości, żale, współczucie tutaj nie pomogą. Wypowiedź Messera to czysta przestroga, mocna i wyraźna, życiowa, bo życie - jakby to truizmem nie podchodziło - bywa brutalne.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Messer napisał(a):

Wiem, ale mimo wszystko jest to dla mnie bolesny temat.. Ciężko po prostu to opanować. To jest po prostu porażka co zrobiono. Ahhh.

Wiem o co chodzi. Też byłem wkurwiony jak załatwiono tą parkę w Rimini, na Sylwester w Niemczech, jak na targach świątecznych porwano ciężarówkę naszemu rodakowi, jak w Niceai porwano ciężarówkę i taranowano ludzi, jak 13 listopada w '15 roku strzelaniny sobie w Paryżu zrobili... Można mnożyć. Moje zdanie odnośnie tego jest takie, że nic nie trwa wiecznie, może się mylę, może nie, ale możliwe, że masa krytyczna będzie osiągnięta. Plany zbudowania Europy wieloetnicznej (uległej, bez korzeni i narodowości, idealni niewolnicy), spełzną na niczym. Tego jestem zdania, a co będzie czas pokaże. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Messer napisał(a):

Mocno kontrowersyjne? Chyba dla wygłaskanego idioty na zachodzie. Statystyki gwałtów są kontrowersyjne i Szwecja, SZWECJA, górująca w tych statystykach? :) 

Świat widzi co się dzieje, ale milczy

 

 

Nie chodziło mi o imigrantów z kultur, które do naszej cywilizacji nie przystają. 

Piszę o sprawie tej kobiety. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pietryło napisał(a):

Wiem o co chodzi. Też byłem wkurwiony jak załatwiono tą parkę w Rimini, na Sylwester w Niemczech, jak na targach świątecznych porwano ciężarówkę naszemu rodakowi, jak w Niceai porwano ciężarówkę i taranowano ludzi, jak 13 listopada w '15 roku strzelaniny sobie w Paryżu zrobili... Można mnożyć. Moje zdanie odnośnie tego jest takie, że nic nie trwa wiecznie, może się mylę, może nie, ale możliwe, że masa krytyczna będzie osiągnięta. Plany zbudowania Europy wieloetnicznej (uległej, bez korzeni i narodowości, idealni niewolnicy), spełzną na niczym. Tego jestem zdania, a co będzie czas pokaże. 

Jako fan teorii spiskowych uważam że tu wcale nie chodzi o budowanie lecz niszczenie :

"Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed MNIEJSZOŚCIAMI ETNICZNYMI I REWOLUCJONISTAMI będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło "

(Plan 3 wojen swiatowych).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pietryło napisał(a):

Plany zbudowania Europy wieloetnicznej (uległej, bez korzeni i narodowości, idealni niewolnicy), spełzną na niczym. Tego jestem zdania, a co będzie czas pokaże. 

Będzie to samo co w RPA, tzn. kto będzie mógł to po prostu wyniesie się jak najdalej a reszta będzie żyła jak w mad maxie. Wpierw jednak kierunek emigracji będzie z europy zachodniej na wschód (tzn. do Czech, Polski, Słowacji). Niemiec sprzeda swoje mieszkanie w Berlinie za "milion euro" i przeniesie się do Gdańska, Wrocławia czy Krakowa gdzie będzie żył z rentierstwa domagając się przy tym więcej tej samej polityki, która zniszczyła jego kraj.

 

Tego problemu już się nie rozwiąże bo co zrobić z tymi wszystkimi ludźmi, którzy są "francuzami", "niemcami", "holedrami" czy "belgami"? Deportować ich gdzie? Oni już tutaj zostaną i takie akcje jak z tą dziewczyną będą już nie tyle sporadyczne co na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Shark napisał(a):

Ktoś rozumie dlaczego policja puściła wolno tych typów?

Byli ostatnimi, którzy widzieli dziewczynę, jeden z nich przyznał się, że ją wyruchał, chciał zdupczyć do włoch a sąsiedzi widzieli go jak biega ubrudzony krwią. Pozostali nosili ślady walki.

Mam chociaż nadzieję, że to "pobranie materiału genetycznego" od sprawców to nie eufemizm na "zwalenie im konia".

Ja pierdolę, co z tą europą się stało...

To normalna praktyka. Po co brudzić sobie ręce g..em? Lepiej jest dać im się ulotnić. Inaczej ryzykuje się oskarżenie o rasizm, BLM itp.. Po co to komu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Yolo napisał(a):

Piszę o sprawie tej kobiety. 

Waść machasz jak cepem.

....trochę to historyczne więc dla równowagi.....gdyby zapomnieć o dwóch klasach paszportów.

Z autobusem arabów zdradziła go.

Czarodziejka gożałka tańczyła w nas.

 

...dziś  w wiejskim sklepie byłem świadkiem UNDERGRUNDOWEJ libacji na SAMOWOLCE 5 lasek(powiedzmy).

...na oko 25-40.

Teksty przy zakupie kolejnych oktanów co najmniej z TARGU RYBNEGO*.

 

DO WSZYSTKICH zawraczacy wisły kijem. 

MAMY LUŹNY KRWIOOBIEG KAPITAŁU i mas ludzkich(pulpy rozpłodowej).

Jeżeli ktoś ma ścisk pośladów to:

1 maść na ból dupy.

2 MIGRACJA           ZAROBKOWO/KEKSUALNA. 

3 PIWNICASZLOCHNICACURWICAooJooJJJ.

NA 3 UJOWO się dzieli.

30 minut temu, Yolo napisał(a):

imigrantów z kultur, które do naszej cywilizacji nie przystają. 

DO naszej?

A jaka to?

Czas kończyć, wstydu oszczędzić.

Za wolność NASZĄ chu J z waszą.

OPTYMALIZACJA.

BIO unijna degradacja.

....głosowali za, teraz mają.

Róbta Co chceta.

.....cwirkają wróbelki od samego rana póla genowa będzie wymieszana.

Rasizm?

....scena na statku do haameryki Z KargulemiPawlakiem.

 

Edytowane przez Tornado
w/n
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Shark napisał(a):

 

 

Tego problemu już się nie rozwiąże bo co zrobić z tymi wszystkimi ludźmi, którzy są "francuzami", "niemcami", "holedrami" czy "belgami"? Deportować ich gdzie? Oni już tutaj zostaną i takie akcje jak z tą dziewczyną będą już nie tyle sporadyczne co na porządku dziennym.

Co jak co, ale Niemcy, Belgowie, Holendrzy, Francuzi i Anglicy umieją sobie radzić z takimi problemami.

A raczej potrafili. Zapomnieli o swojej historii i na czym zbudowali swoje bogactwo. Sami się zaorali

 

..... jednakże powoli unosi się w powietrzu lekki aromat gazu, a powietrze delikatnie wibruje od dźwięku rytmicznego marszu.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wybory i ich konsekwencje. Akcja i reakcja. Dwa atomy wodoru i jeden atom tlenu dają wodę.

 

Sama wybrała takie towarzystwo, dobrowolnie piła alkohol i zabawiała się z nimi, takie towarzystwo to kłopoty, ale ciągle się słyszy podobne historie więc...

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shark napisał(a):

Tego problemu już się nie rozwiąże bo co zrobić z tymi wszystkimi ludźmi, którzy są "francuzami", "niemcami", "holedrami" czy "belgami"? Deportować ich gdzie? Oni już tutaj zostaną i takie akcje jak z tą dziewczyną będą już nie tyle sporadyczne co na porządku dziennym.

 

4 minuty temu, vodkas85 napisał(a):

Co jak co, ale Niemcy, Belgowie, Holendrzy, Francuzi i Anglicy umieją sobie radzić z takimi problemami.

A raczej potrafili. Zapomnieli o swojej historii i na czym zbudowali swoje bogactwo. Sami się zaorali

Też uważam, że gdyby tylko przestawić wajchę w mediach to ludzie rdzennej europy szybko znajdą winnych tego stanu rzeczy i żadne liczby cudzoziemców tego nie zmienią dopóki trwa "duch narodu". Nie wiadomo co będzie, jak to się potoczy, wydaję mi się jednak, że gospodarki zaczną padać, zacznie się chujnia i "bangladesze" mogły trafić na niezłą minę (może według planu?) Nie wiem, tak tylko gdybam,

 

Godzinę temu, Kong12 napisał(a):

Jako fan teorii spiskowych

Skoro jesteśmy przy tym...:D Tak sobie myślę, przecież człowiek chce jak najlepiej, by rasa szła do przodu. Kolonizacja układu słonecznego, nowinki w medycynie, zdobycze technologii, ludziom powinno zależeć nie na wyniszczających wojnach, ale na współpracy. Puścić ludzkość w złotą erę, edukacje z psychologi i zrozumienia czym jest człowiek, skąd pochodzi i jaki jest ultimate goal. Więc może w tych bajkach odnoście "węży, obcych" którzy eony lat temu podstępem zajęli tą planetę by z niej sączyć, jest ziarno prawdy... O ile wierzyć w takie rzeczy;)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.