Skocz do zawartości

Xander nie do wytrzymania


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Chcni napisał(a):

Wydaję mi się, że już wysyłał którejś z rezerwatek zdjęcie kloca. 

 Ów jegomość jest nieśmiały. Może to była taka subtelna propozycja - 

 😂.

 

 

 

 

 

 

Z drugiej strony - co byście tu złego o nim nie pisali to Xander nie popiera w swoich postach socjalizmu przynajmniej i nie wypisuje innych bredni typu "mieszkanie prawem nie towarem, moja tzipa moja sprawa" itp.🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Jeszcze nas Xander wszystkich przeżyje

Sądząc po jedzeniu tego kleju to jak go wykopią za 2.000 lat to zaczną się jeszcze do niego modlić.

 

Albo ludzie również zaczną jeść klej by żyć wiecznie 🤣

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2023 o 17:33, spacemarine napisał(a):

Xander to taki koloryt tego forum, nie wiem czy to co opowiada jest prawdą czy to troll, ogólnie nieszkodliwy chyba, chyba jest opcja ignoruj na forum

Mogło być gorzej, był przecież taki Barry, to dopiero był updliwy typ

 

Analconda był gorszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, gman98 napisał(a):

Analconda był

Zeschizował na punkcie ruchania i kobiet, sam za nim też nie przepadałem ale... Badania naszego polskojęzycznego naukowca z Berlina po odfiltrowaniu jego prywatnych poglądów były w większości trafne i prawdziwe.

Trzebaby skonsultować to z profesorem Brarczykiem czy to nazewnictwo istniało wcześniej, ale wynalazł a na pewno rozpropagował w języku polskim określenie flepiarz które jest już kultowe 😉

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać analcondy z xanderem. 

 

Profesor z Berlina przynajmniej pisał coś z sensem- ok, próbował na siłę udowadniać swój światopogląd, ale jego posty miały ręce i nogi. 

 

Posty xandera to czysty spam, i zawsze jak widzę wpisy tego użytkownika, zastanawia mnie, po co w ogóle ktoś wchodzi z nim w dyskusje. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy z @xander99 maskotkę forum.  

 

On i tak nie jest agresywny i pewno robi to z premedytacją. Wiec niech zostanie maskotką forum, tego forum. 

@DOHC żeby było jasne i wybrzmiało: 

ja słowo flepiarz usłyszałem z 10 lat temu jak nie więcej w Łodzi! 

 

Nie wiem, czy stamtąd się wywodzi.

Ale nie róbcie z Profesore już nie wiadomo kogo. 

@Libertyn Libertynko wspomniałaś o przyjaznym środowisku dla ludzi z depresją. Jak @pytamowiec ma depresję to internet w żadnym wypadku nie będzie takim środowiskiem. 

W ogóle on ma jakiś papier, że ma depresję? Czy pyta o sesje zdjęciową (via Tinder) , a potem stwierdza, że sam zostanie fotografem? 

No z czym do ludzi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fruit

 

Wpisy Analcondy, to zawsze brałem z przymrużeniem oka, bo często tak odklejone rzeczy pisał, typu "każda p0lka marzy o murzyńskiej palę" itp. Dowód anegdotyczny. Hitem to był temat, jak robił zdjęcia kobietom, jak szły z jakimiś Arabami/Turkami. 

 

Ja mam wrażenie, że on miał problemy socjalne. Nie przebywał wśród ludzi, nie wychodził do nich. Tylko praca - dom tryb i siedzenie na forum. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, xander99 napisał(a):

Ja jestem niestety na wykończeniu. 

Koledzy tutaj cisną sobie bekę, ale ja na Twoim miejscu odwiedziłbym specjalistę psychiatrę. Nie ma w tym żadnego wstydu. Twoje problemy mogą być spokojnie zaadresowane. Nie jest Twoją winą, że masz te kłopoty, które masz, ale forum Ci nie pomoże. Zostaw je i idź do lekarza psychiatry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, I1ariusz napisał(a):

odwiedziłbym specjalistę psychiatrę

Raczej psychologa/terapeutę - psychiatra co najwyżej przepisze mu jakieś piguły - tu trzeba dokopać się do źródła problemu i oczyścić to (głowę) a nie naklejać plasterek w postaci farmakologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gorączka napisał(a):

Raczej psychologa/terapeutę - psychiatra co najwyżej przepisze mu jakieś piguły - tu trzeba dokopać się do źródła problemu i oczyścić to (głowę) a nie naklejać plasterek w postaci farmakologii.

Jedyny sposób to tylko rozpuszczalnik w postaci eteru etylowego ale taki który nie będzie trucizną.

Edytowane przez xander99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just a young gun with a quick fuse
I was uptight, wanna let loose
I was dreaming of bigger things and
Wanna leave my own life behind
Not a "Yes, sir", not a follower
Fit the box, fit the mold, have a seat
In the foyer, take a number
I was lightning before the Xander.

Xander, Xander.

 

.....Who do you think you are?
Dreaming 'bout being a big star

 

Xander......Xander!!!

3×Xander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.