Skocz do zawartości

Miesiąc do wyborów - na kogo (czy?) zagłosujesz BracieSamcu? ;) [Ankieta]


Na kogo zagłosuję w wyborach do Sejmu 15.10.2023?  

234 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuję w wyborach do Sejmu 15.10.2023?

    • Bezpartyjni Samorządowcy (Prezydenci Lubina Raczyński i Bolesławca Roman)
      3
    • Koalicja Obywatelska (PO, .N, iPL Zieloni)
      19
    • Konfederacja (Braun, Bosak, Mentzen)
      135
    • Nowa Lewica (Czarzasty, Zandberg, Biedroń)
      4
    • Polska Jest Jedna (Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech)
      4
    • Prawo i Sprawiedliwość + Ziobryści
      12
    • Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskie Stronnictwo Ludowe
      9
    • Nie pójdę na wybory bo... (będzie fajnie jak napiszesz dlaczego)
      40
    • Waham się pomiędzy.... (Będzie fajnie jak napiszesz pomiędzy czym / kim)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kwiatki kurwa? jakiś lewak to pewnie wstawił co poseł konfy też człowiek nie rozumiem o co burza 🤣

Jak gościu jest wolny w czym problem 😜

 

 

Fajna ta czarnula mimo że akurat murzynek nie preferuję, no i zajęty jestem :P

Edytowane przez bassfreak
  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, $Szarak$ napisał(a):

Dla mnie jest najważniejsze odsunięcie ludzi od władzy, którzy są katotalibami, nacjonalistami skrajnymi i chcą odejścia od wartości zachodnich.


Zdefiniuj "wartości zachodnie".

Bo jeszcze jakiś czas temu te wartości nacjonalistyczne czy katolickie albo katolicko-nacjonalistyczne były wartościami zachodnimi.

 

Czy to jest po prostu podejście standardowe "polskie" - że kopiować "z francuzów" bo modnie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartości zachodnie to pewnie te, za krytykowanie, których ma się bany w przestrzeniach informacyjnych i inne nieprzyjemności w funkcjonowaniu w matrixie.

Tak na szybko:

- bezrefleksyjne przyjmowanie produktów terapii genowej

- ograniczanie praw wolnościowych pod różnymi pretekstami (np. najazd kosmitów czy zabójcze bakterie)

- popieranie demoralizacji dzieci za pomocą ideologii lgbtqwertyuiop

- popieranie hipergamii żeńskiej i męskiej. Wzmaganie wojen płci. Poszerzanie dualizmów na innych płaszczyznach.

- napływ imigrantów i eksperyment społeczny z rozwadnianiem kultur i społeczeństw

- popieranie tzw. ekotransformacjii

- likwidacja przemysłu

- likwidacja gotóki

- ograniczenie rozmnażania się dla białych (mokebe, paajety i habibi - ok)

jest tego dużo więcej, to takie na szybko

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, $Szarak$ napisał(a):

Wartości liberalne

@$Szarak$ jesteś o mały krok od tego żeby samemu zapędzić się w kozi róg. Pomogę Ci pytaniem jakież to wartości liberalne masz na myśli? Jedyną wartością tzw. Zachodu jest pieniądz. Może jeszcze hipokryzja, zakłamanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę artykuł sprzed 3 lat, który jednak nie stracił, a wręcz zyskał na aktualności. Pokazuje rozterki wyborcy z punktu widzenia zwykłego człowieka.

 

Dlaczego Krzysiek głosował na Konfederację? "Muszę w życiu radzić sobie sam"

 

Krzysiek, kuzyn znajomej, w I turze wyborów głosował na Bosaka. W drugiej zamierzał głosować na Trzaskowskiego, ale się rozmyślił. Zwątpiłem, gdy usłyszałem, że kandydat KO popiera program 500+, niższy wiek emerytalny, a do tego proponuje nowe zasiłki socjalne.

Kto za to zapłaci? Oczywiście ja!

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich o pójście na wybory.

 

Od części siedzącej w piwnicach i która jest na wszystko na nie, będzie wymagało to niesamowitej pracy, ale warto bo pierdo.że mój głos się nie liczy jest na poziomie obecnej (!)gimbazy.

 

A tak ogólnie i ode mnie..jak wygrają PiSuary to następnych wyborów może nie być a my popłyniemy na jednym statku z bankrutem pt.np. Grecja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, $Szarak$ napisał(a):

Wartości liberalne. 


To teraz pod tym terminem obecnie można rozumieć w skrócie jedną z poniższych:
 

- wartości liberalne klasyczne
- wartości libertariańskie

- wartości lewicowo progresywne (głównie tak się teraz rozumie bycie "liberałem")

Które z nich - albo jakiś miks?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie dzieci, głosujcie na Koalicję Obywatelską! Czcigodni politycy sprawy niemieckiej polskiej zatrzymają najważniejszą inwestycję Polski w XXI wieku, które będzie być albo nie być dla naszej przyszłej gospodarki. Niemieckie fabryki będą zagrożone brakiem rąk do pracy! Miejsce Polaczków jest w montowniach, nie we własnych firmach!
 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosujcie na PIS jeśli chcecie aby:

 

-ujawniono ostateczną prawdę o Smoleńsku;

-zwiększyła się dzietność z racji waloryzacji 500+ do 800+;

-nie wyprzedawano państwowych spółek Arabii Saudyjskiej i innym państwom;

-jeszcze bardziej uszczelnić finanse państwa i  ostatecznie zmiażdżyć mafie vatowskie;

-polska armia była najsilniejszą w Europie;

-zlikwidować NIK, ponieważ jest upolityczniona;

-13. i 14. emerytura były zagwarantowane ustawowo;

-wiek emerytalny obniżyć do 50 lat dla kobiet i 60 dla mężczyzn;

 

 

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demokracja to idealne narzędzie do kontroli trzody ludzkiej. Danie półgłówkom teoretycznej mocy sprawczej było genialnym posunięciem. Najlepsze jeszcze teksty o "głosie straconym" czy "mało ważnym" ludzi idących głosować. W gruncie rzeczy nie dosyć, że dostaliśmy w teorii głos zmieniający partię rządzącą to jeszcze gdybym chciał zagłosować z przekonaniem to jest to "nie ważne" czyli nawet gdybym chciał coś zmienić to mam wdrukowane, że to i tak nic nie da - brawy my.

 

Nie wiem co głupsze - wyborca czy system.

 

Do głosujących forumowiczów składam o to takie pytanie:

Wiecie chociaż jakie programy wyborcze mają partie?

 

I tak, ja również jestem półgłówkiem bo nie wiem jakie rządzą: układy, mafie, loże, interesy, korporacje itd, itp już nie mówiąc, że nie mamy narzędzi do rozliczenia rządzących ze swoich obietnic. 

 

Chyba tylko mnie przeraża demokracja i obrzydza do szpiku kości. Nie wiem jak można traktować poważnie przykładowo kobiety, która głosuje na pana X bo dany mężczyzna jest przystojny od drugiego. Walić program, ważne że jeden jest przystojniejszym od drugiego i to jest liczy no i jeszcze duma, że poszła się pokazać i zagłosowała.

 

Obrzydlistwo....

Edytowane przez SzatanK
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem jedno - jestem optymistą w życiu ale patrząc na ludzi od lewa do prawa w sejmie - Wam i sobie życzę - oby nie było gorzej :) 

 

PS Sam, jak pisałem, w tych wyborach, po raz pierwszy w życiu, głosować nie będę a od nabycia czynnych praw wyborczych 21 lat temu chodziłem zawsze.

 

PS 2

@Strusprawa1 - swoją drogą - i piszę to poważnie - jak masz kumpla niesparowanego jakiegoś to polecam te dziewczyny, wiadomo, wariatek i golddigerek nie brakuje jak wszędzie ale w większości to są w miarę normalne babki, które się w Lublinie uczą na pielęgniarkę :) 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PyrMen napisał(a):

Proszę wszystkich o pójście na wybory.

 

Od części siedzącej w piwnicach i która jest na wszystko na nie, będzie wymagało to niesamowitej pracy, ale warto bo pierdo.że mój głos się nie liczy jest na poziomie obecnej (!)gimbazy.

 

A tak ogólnie i ode mnie..jak wygrają PiSuary to następnych wyborów może nie być a my popłyniemy na jednym statku z bankrutem pt.np. Grecja. 

Wczoraj rozmawialiśmy w pracy z kolegą. Wykształcenie wyższe techniczne, zawód odpowiedzialny. Na przykład bankructwa Grecji odpowiedział " zbankrutowali i co? Żyją i mają się lepiej od nas". Także nie każdego ten przykład przekonuje i nie mówię tu o osobach wyrwanych od pługa. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cisza wyborcza obowiązuje referendum?

"Ja do głosowania nie namawiam, tak tylko chce poruszyć temat imigracji, o który bedziecie pytani na referendum, które odbęcie się w niedziele.
Jeżeli jesteście na "Nie" to chyba dobrze byłoby zagłosować na partię, która też tak uważa. Wydaje mi się, np. że ... tak uważa."

To chyba nie jest nawoływanie do głosowania?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.