Skocz do zawartości

Mężczyzna a w awatarze kobieta


kenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z ustawą, zdjęcie twarzy wypełniające awatar w 3/4, na jednolitym tle, bez nakrycia glowy, prawe ucho na wierzu, na dole pesel czcionką "comic sans".

Jak u mnie tylko peselu jeszcze nie wpisałem 😜

 

A tak poważniej, może w odpowiedzi na potrzeby narodu dodać jakiś znaczek płciowy w rogu, albo niebieski/różowy paseczek.

Ni chyba że to niezgodne z obecną linią partii, bo może ktoś sie czuje niebiesko/różowo/żółtym paseczkiem. 😉

Edytowane przez bzgqdn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Imiennik napisał(a):

Absolutnie niedozwolone jest by mieć w awatarze kobietę, dlatego ja mam dwie.

 

To jest spoko, bo nie wprowadza w błąd, że rozmawiam z kobietą...

 

Chodzi mi o to, że mam "brain fuck" jak ciągle łąpię się, że ta laska z awatara to jest gościu.

 

 

3 godziny temu, bzgqdn napisał(a):

A tak poważniej, może w odpowiedzi na potrzeby narodu dodać jakiś znaczek płciowy w rogu, albo niebieski/różowy paseczek.

Ni chyba że to niezgodne z obecną linią partii, bo może ktoś sie czuje niebiesko/różowo/żółtym paseczkiem. 😉

 

Ja bym tylko oczekiwał, że awatar nie wprowadza w błąd.

Czyli aby kobieta nie miała faceta w awatarze (jednej twarzy), oraz aby mężćzyzna nie miał kobiety (twarz, jedna kobieta) w awatarze.

 

 

 

 

1 godzinę temu, tmr napisał(a):

A zdjęcia przedmiotów można mieć w awatarku ? 

 

Można, spoko. NIe mam wtedy "brain fucka".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, kenobi said:

oraz aby mężćzyzna nie miał kobiety (twarz, jedna kobieta) w awatarze

Teraz mam zagwostkę. W awatarze mam demona.

Jeśli to nie jest człowiek, to nie jest też to kobieta... ale przecież, nadal to samica.

I pokazuje dodatni test ciążowy!

Boże mój, Boże, cóżem ja uczynił...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obchodzi tylko wartość merytoryczna i czy na podstawie danego komentarza istnieje jakakolwiek szansa na pozytywną zmianę paradygmatu. Reszta nie ma znaczenia. Mógłby nawet jakiś demon pisać posta, ale gdybym zyskał wiedzę i jakieś przemyślenia to bym z szacunkiem podziękował. Wolność wyrażenia siebie to też ciekawy wyznacznik, dla Ciebie szansa na poznanie siebie samego. Już wiesz, że z użytkownikami posiadającymi taki, a nie inny profil się nie dogadasz. Zyskałeś cenną lekcję. Im większa różnorodność takiej praktyki, tym większa szansa na przypisanie się do konkretnej grupy i zasad. Inne sobie spokojnie odpuścisz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał(a):

Mnie obchodzi tylko wartość merytoryczna i czy na podstawie danego komentarza istnieje jakakolwiek szansa na pozytywną zmianę paradygmatu. Reszta nie ma znaczenia. Mógłby nawet jakiś demon pisać posta, ale gdybym zyskał wiedzę i jakieś przemyślenia to bym z szacunkiem podziękował.

Użytkownik na pewną literę składającą się z dwóch prostych ustawionych do siebie pod kątem 90% ma jakąkolwiek wartość merytoryczną? :D

Dwayne Rock GIF - Dwayne Rock Johnson - Discover & Share GIFs

P.S To joke jak coś. Osoba o której wspomniałem proszę niech nie szykuje na mnie topora. :P

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zuckerfrei napisał(a):

Na jednej łące

Ja sikam.

Ty sikasz.

Wy sikacie.

Ale nowe problemy wciąż macie.

Mam żółte gacie.

W zimie na vacie.

Latem lekko brązowe.

W paski i plamki kolorowe.

Do zestawu są kalesony.

Tyż brązem nie jeden model okraszony.

Również jest wętylacja.

By gazów była cyrkulacja.

Wdech wydech.

Włączamy fazę.

Żółto brązową mamy trawę.

Teraz jam wolny, niczym zbrązowiały konik polny.

 PLASTYKOWA biedronko.....

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2023 o 22:59, kenobi napisał(a):

Czy tu na forum jest dozwolone, aby mężczyzna miał w awatarze kobietę?

 

Jeżeli nie łamie regulaminu to tak🙂

 

Rezerwatki w drugą stronę mają w avatarze mężczyzn jak @deomi

 

Dobieranie avatara to sprawa indywidualna, która jest związana z czymś dla nas ważnym, utożsamiania się czy po prostu lubienia czegoś, kogoś.

 

W dniu 29.10.2023 o 22:59, kenobi napisał(a):

Irytujące to jest trochę... bo muszę się wczytywać z kim rozmawiam.

 

Ważne jest raczej to jakie treści przekazuje dany użytkownik, czy Ci pasuje i ile ty dla siebie z tego wyniesiesz.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.10.2023 o 22:59, zychu napisał(a):

A czy @mac to chłop, baba, czy pedobear?

Mężczyzna, ale kiedy widzę zniżki dla kobiet na siłowni lub w innych miejscach to od razu staję się kobietą. Możesz mnie nazywać januszem genderyzmu fluidowego.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.