Skocz do zawartości

Randka z laską 10/10 - Niezrozumiałe zakończenie


yerodin

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, yerodin napisał(a):

Dobra, ale co w takiej sytuacji zrobiłby wytrawny podrywacz. Zabrał laskę na chatę ? W 95% ona by się nie zgodziła. 

Nie jest ważne co by zrobił wytrawny podrywacz. Ważne jak zachowałeś się ty i jakie z tego wnioski wyciągniesz. Jest taka mądra sentencja Kanta: 

Człowiek nie jest bogaty tym, co posiada, lecz tym, bez czego z godnością może się obejść. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, GriTo napisał(a):

 

Owszem, bywają  w domu spokojnej starości...

 

 

 

 

E tam zaraz na chatę..  Na stojaka od tyłu..

Po co zaraz na chatę...

 

 

 

Nie, no nie obrażaj PrinCipessy.

 

Ona w chórze śpiewa pieśni Maryjne..

 

 

 

Czasami na śmietniku wśród odpadów też bywają perełki...

Kolega kiedyś wyrwał panią z okienka pocztowego.

Trzydzieści sześć lat i panienka była jeszcze.

 

Nówka, nieprzechodzona, tylko dupa płaska

od siedzenia na foteliku za okienkiem...


Mam wokół siebie kilka sklepów jednej sieci piekarni i teraz chodzę tylko tam gdzie są babki tak 45+ bo sobie żartują na luzie , można się z nimi pośmiać. Natomiast za każdym razem jak trafi się jakaś młoda to grobowa mina jakby była za karę itd ze musi służyć Polakowi robakowi w pracy 

Dom wariatów 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś bardzo atrakcyjna dziewczynę, dla mnie owa 10. Wszytko było by OK gdyby nie ilość kuków, spermiarzy, uczynnych "to tylko kolega". To nie było na moje nerwy i poziom self confidence. Czulem, że w każdej chwili mnie zdradzi choć sama z siebie niczego nie robiła nic złego. Dziewczyna była OK pod tym względem ale te zastępy samców to nie na moje nerwy. 

 

Myślę, że nie masz co tak bardzo żałować. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yerodin napisał(a):

Też jest to możliwe. Choć odniosłem silne wrażenie, że szuka kogoś do stałego związku, bo opowiadała mi że miska w życiu czas, że nie potrafiła być sama i skakała ze związku w związek. A teraz od ponad roku jest singielką. Choć wiadomo, że na wszystko trzeba brać poprawkę. Za pierwszą knajpę ja, za drugą ona. Ale fakt że mój rachunek byl niewspółmiernie wyższy. 

brakuje pelnych informacji, ale z tego co dawkujesz wynika, ze ustawiles sie jak petent do kolezanki. One podswiadomie szukaja faceta, ktorzy w chwili kiedy uslysza cos o bylych kobiety to powiedza cos w stylu nie przyszlismy tutaj rozmawiac o twoich bylych tylko o nas. Podziala jezeli facet ma odpowiednia w oczach kobiety wartosc, ale jezeli umowila sie z toba na randke to zakladam, ze jestes w jej oczach bliski jej poziomowi. 

 

Inna beczka, ze z historii o bylych mozna duzo wywnioskowac :D 

 

Zamiast pisac na forum ustaw ja na kolejna randke i prowadz spotkanie z pozycji jakiej ona oczekuje od faceta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RealLife napisał(a):

Miałem kiedyś bardzo atrakcyjna dziewczynę, dla mnie owa 10. Wszytko było by OK gdyby nie ilość kuków, spermiarzy, uczynnych "to tylko kolega". To nie było na moje nerwy i poziom self confidence. Czulem, że w każdej chwili mnie zdradzi choć sama z siebie niczego nie robiła nic złego. Dziewczyna była OK pod tym względem ale te zastępy samców to nie na moje nerwy. 

 

Myślę, że nie masz co tak bardzo żałować. 

 

No to jest właśnie gra na poziomie naprawdę atrakcyjnych dup. Nie przeskoczysz tego jak chcesz 'normalnie' sobie żyć.  Sam musisz być extra hot, a najlepiej bardziej hot od niej i mieć wianuszek atrakcyjnych znajomych i lasek wokół siebie. To już musi być styl życia, inaczej to pierdolca idzie dostać.

Pamiętam jak mi znajomy trener personalny chad powiedział, a na chuj ci taka dupa? Ciebie pojebało? Weź sobie szarą myszke to bedzie wzglednie spokoj. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zuckerfrei napisał(a):

A jaką historię skrywa Twoja Ukrainka? 
 

Moja to dziewucha ze wsi ukraińskiej, zanim mnie poznała to miała jednego chłopaka w PL ale to była typowa ruska grzywka taki cieciu co wyglądał jak by się bał własnego cienia wyglądał jak jej syn trochę XDD

Ciągle w pracy była jej nie w głowie kutasy wtedy były.

 

Raz opowiadała że umówiła się z jakimś gościem ale okazało się że to jakiś zjeb alkoholik zajebała mu patelnią i uciekła XDD

Ona taka bojowa że sama czasem klientów ze sklepu wyrzuca.

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację z tym, że na drugi dzień byłem i niej na chacie. Kurwa trochę się męczyłem z myślami co jak dostanę lepe na ryj ale co zrobiłem? A no postawiłem wszystko na jedną karte. Po prostu ja pocałowałem dostała oczu jak 5zl i dalej to już poszło. Chociaż sam biłem się z myślami nie no kurwa nie ma szans itp... jak zaczynasz analizować rozkminiać to po prostu przegrałeś. Lepiej już instynktownie zadziałać. A jak zabierałeś się za to jak pies do jeża czyli pewnie jak większość co było z nią na randkach to tak wyszło. Pamiętasz gdzie kończą grzeczni chłopcy a no właśnie.

Edytowane przez CzarnyR
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobna sytuacje.Zaprosiłem laske na kawe,była fajna przyjemna rozmowa a po spotkaniu napisała mi,że byłem spięty.

Tylko kluczowe pytanie jest czego Ty szukasz?Kobiety do relacji czy na onsa?Jeśli do relacji to bardzo dobrze,że tak wyszło i już nie będziesz się z nią widział.Jeśli ona tylko szuka emocji i nie chce poznać faceta a pcha się każdemu do wyra to byś miał tragiczną relacje.Jeśli Onsa to mogłeś próbować ją dotykać,sprawdzać reakcje i iść co raz dalej.Przeważnie się to sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeden z drugim przyjąć w końcu do wiadomości, że odwiecznym celem świadomego samca jest sens? A za owym sensem powinno iść wspinanie się po szczeblach drabiny społecznej, bo to m.in. pozwala na realizowanie się w rozrywkach, takich jak picze 10/10 (dla urozmaicenia, nie dla samego celu w realizacji!)? Dla kobiet celem życia na przeżycie są emocje i przetrwanie (to drugie dociera trochę później), ciężko te truizmy generuje się przez palce, ale chyba należy, bo widzę notoryczną odklejkę fiksowania się na punkcie kobiet. 

 

Wysoki status daje możliwości finansowe i wolność, a te warunkują możliwość wyboru. Pewność siebie, dystans, ciekawe zainteresowania - nie dajcie sobie wmówić, że nie będąc wysoko w hierarchii, daje to realnie większe możliwości. W kontaktach z kobietami i owszem, ale na krótką metę, i niestabilnie. Kobiety są z natury głupie i naiwne. To dlatego te najatrakcyjniejsze lądują w łóżku przeważnie z "patusami" (niskie-średnie IQ, atrakcyjność, niestłumione samcze prymitywne odruchy); ale ten układ stosunkowo szybko się zmienia, i na pewnym etapie życia (~26-30) w miarę rozsądna kobieta będzie szukać zadbanego faceta z realnymi możliwościami. Pomimo przywiązania emocjonalnego do "patusa" <5k net, wybierze wysokie, zadbane IQ >30k net. I nie ma w tym nic złego - czemu nie interesujesz się ulanymi maciorami z dobrym serduszkiem?..

 

Po co to piszę. Lachony 10/10 zlewają Was, dobrych chłopaków, niepotrzebnie rujnując Wasze poczucie wartości. Niepotrzebnie przepalacie czas i energię na kobiety, zamiast w tym czasie kombinować i robić prawdziwy pitos. Gówno etat w korpo i katowanie żelastwa na siłowni, diety, nauka języków i tańca, obracanie talerzami i randki co weekend, co gorsza kluby, nosz kurwa... To jest kręcenie się w miejscu.

 

Ten cały "red pill" przez większość osób jest źle rozumiany, a to dlatego, że "inicjacja" w jego definicję jest najczęściej spowodowana przez niepowodzenia z kobietami. I założenia jego definicji wciąż kręcą się dla takich wokoło kobiet. I dalej jesteś jak ten pies goniący za suką i za swoim ogonem jednocześnie... Odpuść to gówno bo niczym to się nie różni od alkoholizmu i narkomanii. Zbuduj coś prawdziwego, namacalnego, a nie wprowadzaj się w huśtawkę emocjonalną zależną od dostępu do piczy.

Edytowane przez Anabol
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co coś wam napiszę bo już mam po dziurki w nosie słuchania i czytania takich wysrywów na forum.

 

Już się kurwa nie dziwię że np @still @tomko @ssydnej odeszli z forum jakiś czas temu.

 

Ile można kurwa słuchać albo płaczu przegrywów albo ciągłego życia w przesądzie że każda baba to kurwa? jesteście świadomi że ciągłe pierdolenie tego typu i życie w takim mentalu to jest odchył który się nadaje do psychoterapeuty? skoro wy ciągle trafiacie na KURWY to chyba też świadczy że coś z wami nie tak skoro dobieracie sobie takie panie? tak dobrze słyszycie KURWY bo jak inaczej nazwać baby z przebiegiem?

 

Każdy wie jak jest dzisiaj ALE serio są laski z którymi można tworzyć jakieś normalne relacje FAKT że nie jest o to łatwo.

Ja trafiłem na forum z takim mentalem że "she belongs to the streets" albo że to tylko twoja kolej, to BYŁ RAK który przewija się na forach INCELSKICH od kiedy wyjebałem to z głowy mogę w końcu normalnie funkcjonować. Wejdźcie sobie na forum looksmax np to zobaczycie o co mi chodzi.

 

@meghan @niemlodyjoda @Messer @Zbychu i jeszcze kilka osób myślę że przyznają mi racje.

 

Jak ktoś lata za laskami 10/10 co jak modelki wyglądają to powodzenia na LTR z taką albo zdziwieni że ma przebieg XDD

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anabol napisał(a):

Może jeden z drugim przyjąć w końcu do wiadomości, że odwiecznym celem świadomego samca jest sens

Nie, nie możemy internetowy kozaku puki nie zasilisz forum jakąś sumką np 50 PLN. Przecież stać Cię. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak ta @meghan z tych @meghanco śni o sexie z własnym mężem? 
 

Chłopie wyluzuj się. Po co się napinasz. 

1 minutę temu, Anabol napisał(a):

cygan

To może łańcuszek złoty? 

3 minuty temu, Anabol napisał(a):

Nie dam bo nie rozdaję.

To po co tu się udzielasz? 

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bassfreak napisał(a):

to BYŁ RAK który przewija się na forach INCELSKICH od kiedy wyjebałem to z głowy mogę w końcu normalnie funkcjonować. Wejdźcie sobie na forum looksmax np to zobaczycie o co mi chodzi.

d5e588d4f1d09d7d88989f0f6ef8487c.jpg

Zacytowałbym zuckiermana...

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bassfreak napisał(a):

skoro wy ciągle trafiacie na KURWY to chyba też świadczy że coś z wami nie tak skoro dobieracie sobie takie panie? tak dobrze słyszycie KURWY bo jak inaczej nazwać baby z przebiegiem?

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z Twoim smv masz po prostu większy wybór. That's it.

 

11 minut temu, bassfreak napisał(a):

@still @tomko

Tych dwóch jeśli mnie pamięć nie myli - zostało zbanowanych akurat.

 

 

12 minut temu, bassfreak napisał(a):

albo że to tylko twoja kolej, to BYŁ RAK który

Gdzieś usłyszałem " nie chwal dnia przed zachodem słońca a żonki przed ślubem/ rozwodem".😉

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

 

 

Tych dwóch jeśli mnie pamięć nie myli - zostało zbanowanych akurat.

 


Bo już nie mogli wytrzymać płaczu incelowego i @analconda dlatego robili dymy na forum z tego tytułu z tego co pamiętam, wszystkie rady od nich były jak grochem o ścianę.

2 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

 

Gdzieś usłyszałem " nie chwal dnia przed zachodem słońca a żonki przed ślubem/ rozwodem".😉

Ja mojej mówiłem że mnie ewentualnie interesuje tylko ślub kościelny bez cywilnego.

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bassfreak napisał(a):

Bidulka wyjebana przez bad boyów a teraz szuka prafcifego menscyzny aby się ustatkować !!!

@bassfreak przypomnę tylko co naskrobałeś w tym topiku. 
 

Ja nie mam na celu wywołać tu jakieś burzy. No przeczytaj sam siebie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak ja kiedys mialem taka wiejska babe z smv w okolicach 5-6 .Specjalnie  sobie taka wyhaczylem aby nie bylo dramatow 😁 Dalbym sobie chooya obciac ze bedzie mi wierna do deski . Rozrywkowe kolezanki z pracy + rutyna robia taka roznice ze dzis bym sikal na stojaco .Wiecej pokory chlopcze 😂

Edytowane przez thyr
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.