Skocz do zawartości

Lookmaxing - Senelik Vucut. Abstrakcja dla przeciętnego chłopa


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Też nieskromnie zauważam, ze te tematy są jakby postepowo- lewoskrętne coraz bardziej.🤔

 

 

Po raz kolejny napiszę że przeceniacie tutaj rolę wzrostu w relacjach D/M. Piszę to jako wzrostak.

 

 

Ciekawe czy w badania zaangażowałby którąś ze swoich żon.🤔🤣

 

 


Mam kolegę 165 wygadany po silce dusza towarzystwa, gość na rynku matrymonialnym prawie nie istnieje. Zgadzam się ze chadyzm to nie wszystko jak i wzrost ale poziom zero aby wogole móc mieć szanse wzrósł niebotycznie. Chady zawsze istniały ale to były lokalne gwiazdy przed tinderem i fb. Nawet ja 5/10 miałem powodzenie i zainteresowanie kobit ale to były inne czasy. Reguły gry się zmieniły a rynek matrymonialny został wywrócony do góry nogami. Wzrosły wymagania bo każda chce mieć chada czy chociaż jego namiastkę. Zatem chad to nie tyle problem ale i objaw wzrostu wymagań i fałszywej samooceny kobiet, gdzie każda niemal myśli ze jest 10/10 i ma szanse na super gościa. Łatwy seks dla chadow gdzie łaski same zagadują sprawia ze rynek dalej się psuje bo przeciętna laska jak prześpi się z chadem to jest jej poziom zero, skoro z nim spała to uważa ze jest jego warta itd

 

@niemlodyjoda

Dobrze se powstają takie tematy bo pokazuje to ze do ludzi dociera w jakim świecie żyją, po czasie frustracji i akceptacji jest szansa ze coś z sobą zrobią np pójdą na siłownie czy wyjadą z polski 

Nie oceniajcie innych z swojej perspektywy to że ktoś dopiero zrozumiał obecne mechanizmy rynku powinno być pochwalona a nie ubite że znowu to samo. Dla Ciebie to samo a dla niego to nowość, niech zatem się edukuje i ma wsparcie 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Martius777 napisał(a):

Szkoda, że Analconda nie zobaczył chada premium edition bo byśmy mieli ciekawą lekturę. Musiałbym wtedy kupić 2 kg popcornu po drodze do domu.

A co za problem? Nasz naukowiec dalej działa na portalu "Plusujemy".

@DOHC Czyń honor jak możesz i zarzuć tam wątek z materiałem próbnym pod postacią zdjęć / filmów tytułowego chada Turka z tematu.

Tylko daj nam potem linka, byśmy mogli zobaczyć dowody naukowe Berlińczyka w komentarzach pod wątkiem. 😆

 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał(a):

tak mi się skojarzyło xD (vide ten filmik)

Jak to hodowcy psów zrobili kółko z buldogiem?

Od Chada (kiedyś dawno ze spiczastą mordką) -> przez flepiarza (dzisejszy z płaską) -> do Chada (próba powrotu do oryginalnego wyglądu rasy sprzed xxx lat).

 

🤣

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reelag

"Wiem przynajmniej o co w tej grze chodzi"  o co chodzi? że małolaty chcą mieć dojebanych gości? wysokich, dobrze zbudowanych, z kwadratową szczęką?  rozmawiałeś kiedyś z takimi małolatami? bo ja taką mam w bliskiej rodzinie, siano w głowie i sto biedronek odbijających się od nadmiaru przestrzeni, czytaj.  brak mózgu.      Kilka lat temu widziałem jak 15 latki kucały przy manekinie Biebera w galerii handlowej imitując robienie mu gały.    A wśród mężczyzn to jest inaczej? każdy chce jak najlepszą dupę.   Przeczytaj co napisał @zychu i wyciągnij z tego wnioski.   Jeżeli jest beznadziejnie nieatrakcyjny, to nic ci nie pomoże, nic.  Jeżeli jesteś jakimś tam przeciętniakiem 173 cm wzrostu, 60 kg wagi z krzywym zgryzem to do ogarnięcia jest wszystko, oczywiście że zajebiście byłoby gdybyś miał 185 cm wzrostu, ale go nie masz i to też nie jest jakaś ogromna przeszkoda.  Siłownia, ubiór, ortodonta, dentysta, fryzjer, ładny ciuch i ŁADNA PERFUMA a do tego mental, bez problemu zainteresujesz sobą kobiety na swoim poziomie, znajdziesz też te porządne, normalne, z kręgosłupem moralnym z którymi mógłbyś założyć rodzinę.  Jako człowiek słabo wykształcony pracowałem na produkcji w różnych firmach, widziałem tam totalnych przegrywów życiowych, a przekrój był ogromny, od gości z bębnem po kolana, po autystów którzy nie wiedzieli co się wokół nich dzieje, po ludzi którzy do pracy dojeżdżali rowerami w zimie bo nie mieli samochodu. Wiek w widełkach 20-40   i większość z nich miała dziewczyny albo żony, ale oni nie słyszeli o słowie looksmaxing czy manlet.     

 Rozstrzał pomiędzy myśleniem kobiet jest ogromny na niekorzyść tych coraz bardziej roszczących sobie wszystko w zamian za cipsko, ale nadal są jednostki z którymi warto rozmawiać, poznać i zacząć życie o ile  tego chcesz, chyba że chcesz tylko na tinderze poruchać, no to z przeciętną mordą pozostanie ci co najwyżej ruchanie kaloryfera.      Któryś z braci tutaj pisał żebyś wyszedł na ulicę i poobserwował pary, zrób to, tylko bądź obiektywny, ja widzę samych przeciętniaków, a czasami przeciętniaków z ładnymi dziewczynami.  Przeciętny chłopak który zadba o siebie i NIE MA PROBLEMÓW PSYCHICZNYCH jest wstanie znaleźć sobie dziewczynę, natomiast problemy psychiczne ma co drugi przegryw, fobie społeczne, nerwice, obniżona samoocena, niepewność siebie, jakieś spektrum autyzmu - jesteś prawdopodobnie skończony o ile jest to dość mocno nasilone. 

Znam mnóstwo par które poznały się na produkcji i zarabiają po 3-5 tysięcy netto miesięcznie i jakoś żyją ze sobą. Możesz powiedzieć że jak panna znajdzie lepszą gałąź to przeskoczy, stary.. milionerzy są robieni w chuja, zdradzani i puszczani z torbami.  Jak masz zjechany mental to nigdy nie znajdziesz kobiety.       Ja osobiście pogodziłem się z losem bycia samemu do końca swojego życia, w wieku 30 lat nigdy nie miałem dziewczyny oprócz przelotnych znajomości w gimnazjum, nie mam żadnego doświadczenia z kobietami odnośnie utrzymywania takiej relacji, jestem mocno wycofany i introwertyczny, nawet nie wiedziałbym o czym z taką rozmawiać, jak podtrzymać rozmowę, tańczyć nie potrafię, znajomych nie mam, praca za 3,5k, brak samochodu, to jest tragedia, z którą się pogodziłem. To jaki jestem mentalnie położyło kres na wszystkim, ale jeżeli radzisz sobie w życiu normalnie i nie przejawiasz żadnych większych problemów psychicznych ani nie wyglądasz 2/10, to weź się za siebie.    Widziałem kilka wpisów odnośnie podrywu przez osoby które mocno siedzą w temacie redpill/blackpill i wydaje mi się że o ile zdrowe spojrzenie w tym temacie jest bardzo istotne i bardzo dobre, tak wiele osób zagłębia się tak mocno że zaczyna ich zalewać frustracja, złość, żal, gniew w stronę kobiet, one to czują, czują że jesteś frustratem, i na tym znajomość się kończy. 

  • Like 20
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach kwestia wyglądu jest stety/niestety dość istotna, o wiele bardziej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Wszelkiego rodzaju usługi, które poprawiają wygląd, z pozoru nawet dość błahe (tak jak na przykład barber) są rozchwytywane i ciężko o terminy, bo coraz więcej mężczyzn zaczyna o siebie dbać. Wizyty u kosmetyczki, aby poprawić cerę, czy zlikwidować wory pod oczami też stają się dla mężczyzn normą. Wycieczki do Turcji na przeszczep włosów, ortodoncja i wszystkie tego typu rzeczy są coraz bardziej popularne, to po prostu widać na ulicy.  

 

Ja wychodzę z założenia, że trzeba dbać o swój wygląd na tyle, na ile można. Jest do dość istotna kwestia, która wpływa na życie codzienne oraz relacje z innymi ludźmi, tutaj już nawet nie chodzi o podryw kobiet, po prostu chodzi o całokształt życia oraz tego, jak czujesz się sam ze sobą. A czujesz się lepiej, będąc atrakcyjnym. To przekłada się na samopoczucie, pewność siebie, wyniki w pracy, życie towarzyskie. 

 

Wiadomo, nie każdy może sobie pozwolić na operacje plastyczne, przeszczep włosów czy aparat na zęby, bo to kosztuje dość sporo. Ale jeśli możesz poprawić sylwetkę poprzez ćwiczenia, dobrze się obciąć, założyć w miarę dobry ciuch, to zrób to. Nie dla innych, nie po to aby wyrywać laski, zrób to po prostu sam dla siebie. 

 

Pamiętam, jak w wieku mniej więcej 25 lat, schudłem około 10 kilogramów, z 83 do 70/72, nie pamiętam dokładnie. Przez samo schudnięcie, a nigdy nie byłem grubasem, może jedynie lekko "ulańcem" :D , byłem zupełnie inaczej postrzegany przez otoczenie. Więcej uśmiechu ze strony ludzi, kobiety chętniej ze mną rozmawiały, nawet puknąłem dwie koleżanki z pracy z ich inicjatywy (wiem, nie powinienem był, teraz bym tego nie zrobił :) ) Jednym słowem, zauważyłem wtedy różnicę. Dość istotną różnicę. 

Edytowane przez Maurycy
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione nie kradzione.

Średni wzrostu mężczyzn wynosi w Polsce 180 cm, a kobiet 165 cm, przy średniej wadze 89 kg i 71,5 kg oraz BMI równym 27,4 dla panów i 26,1 dla pań.20 cze 2023

 

Zatem, 185 nie wzięło się z dupy.

W oprogramowaniu jest, że facet ma być wyżżyyszy* o głowę.

CzylikX jakieś 20 centów.

Pomijam kwestie zasłaniania otworu wejściowego do jaskini i inne przedpotopowe rozkminy.

 

Obecnie jeszcze, każda chce aby mogła chodzić w szpilkach i facet ma być na tyle wysoki aby......

Flondry jednakoż łażą w trampkach do klubów NOCĄ. Potem(zalane) się dziwią, że ich sexapil jest na poziomie wiadrospluwaczki.

ACH te ryję ze szpachlą, tyle kitu nawalone, że samo odpada jak wyschnie.

NATOMIAST, KAŻDA CHCE LEPSZEGO więc mimo, że jest 149 to inna szmata przecież nie będzie miała wysokiego jak ona nie może. /149+20=》169\

I to generalnie koniec wywodu.....czasem się muusk lasował jak ich słuchałem.

W kisielu się woda oddzielała od mułu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hubertius napisał(a):

A co za problem? Nasz naukowiec dalej działa na portalu "Plusujemy".

@DOHC Czyń honor jak możesz i zarzuć tam wątek z materiałem próbnym pod postacią zdjęć / filmów tytułowego chada Turka z tematu.

Tylko daj nam potem linka, byśmy mogli zobaczyć dowody naukowe Berlińczyka w komentarzach pod wątkiem. 😆

Mówicie i macie 😉

https://plusujemy.pl/news/656900917a2cae4725ce6934

Polecam także:

https://plusujemy.pl/news/64f4f7ed97e8c85f8ff92d1b

 

https://plusujemy.pl/news/64f5f68442cb9f22a8e5109c

 

https://plusujemy.pl/news/64f657ce42cb9f22a8e5111a

 

https://plusujemy.pl/news/64fdf8d20ef77d0ba22bccbc

  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ,wyglada jakby to pisal sam  chadofil wielki . Smutne jest to ze od momentu przejscia do podziemia jeszcze bardziej mu sie pogorszylo . Rozumiem kobiecy punkt widzenia , zrobic cyce , usta torche doope na silowni i juz mozna szukac frajera do latwego zycia . Kolega po liftingu moze byc tak samo wyroochany jak i przed . Nie lepiej sciagnac jakas tajke / filipinke ?

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu macie przeciwna sytuację...

O kurwa jakie życie jest niesprawiedliwe- taka kobieta może mieć każdego. Ja z moimi grubymi nogami i brakiem tali i z Brzydkim ryje. To mogę liczyć co najwyżej na Sebastiana z klatki obok...

 

a teraz zejdźmy na ziemię. 

Chadologia to wiara w jakieś supermoce. Bardzo atrakcyjne kobiety muszą bacznie uważać na to z kim się zadają. Każdy facet chce je mieć ale wielu tych facetów po ruchaniu przestanie odbierać telefon...

 

Mam kupla chada. 195cm, 110kg, tatuaze, zadbany, wystylizowany. Jednym słowem "suki piszczą". Wchodzi do klubu to laski odwracają głowę. Każda by chciała z nim coś ten tego. 

Ożenił się z przeciętna laska która robi mu kipisz raz w tygodniu o byle gówno. Wynika to z tego że dobry i poczciwy z niego chłopak... 

Te bardziej zamozne i bystre laski nie są nim zai teresowane bo chłopak jest dość płytki i nie jest milionerem...

 

Koniec końców każdy by chciał mieć kogoś bliskiego kto go nie zdradzi, dowartościuje i będzie fajnym partnerem do życia. A czadologiq stosowana to strata czasu

 

 

Edytowane przez Gixer
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gixer napisał(a):

Chadologia to wiara w jakieś supermoce.

Sam to traktuję z humorem i przymrużeniem oka, ale nasza podświadomość uważa atrakcyjnych ludzi za takich super ludzi. Wyższy gatunek ludzki, jakby napisał nasz profesor.

4 minuty temu, Gixer napisał(a):

 

Mam kupla chada. 195cm, 110kg, tatuaze, zadbany, wystylizowany. Jednym słowem "suki piszczą". Wchodzi do klubu to laski odwracają głowę. Każda by chciała z nim coś ten tego. 

Ożenił się z przeciętna laska która robi mu kipisz raz w tygodniu o byle gówno. Wynika to z tego że dobry i poczciwy z niego chłopak... 

Te bardziej zamozne i bystre laski nie są nim zai teresowane bo chłopak jest dość płytki i nie jest milionerem...

Dobrze. Czy gdyby był normikiem lub flepiarzem, miałby lepiej? Jedno nie wyklucza drugiego i się wzajemnie uzupełnia, ma wygląd ma pannę. Mężczyznom podobają się kobiety o wyższym, równym i niższym SMV, ma o niższym czyli wszystko ok. 

A to że ma piekło w życiu oznacza iż dał się zbetatyzować. W razie rozwodu spadnie na cztery łapy, znajdzie konkubinę a flep?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, DOHC napisał(a):

Sam to traktuję z humorem i przymrużeniem oka, ale nasza podświadomość uważa atrakcyjnych ludzi za takich super ludzi. Wyższy gatunek ludzki, jakby napisał nasz profesor.

Dobrze. Czy gdyby był normikiem lub flepiarzem, miałby lepiej? Jedno nie wyklucza drugiego i się wzajemnie uzupełnia, ma wygląd ma pannę. Mężczyznom podobają się kobiety o wyższym, równym i niższym SMV, ma o niższym czyli wszystko ok. 

A to że ma piekło w życiu oznacza iż dał się zbetatyzować. W razie rozwodu spadnie na cztery łapy, znajdzie konkubinę a flep?

No kurwa życie. Brzydkie kobiety mają lepiej? 

Masz brzydka i ładna charakter, inteligencja itp wszystko to samo. Zgadnij kto może leżeć do góry cipa a kto musi zapierdalać... jest to sprawiedliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DOHC napisał(a):


Chlopaki rejestrujcie się na plasujemy i zachecajcir profesora by kanał yt zakładał 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej napisano by tylko wzmiankę:

 

"Spacerujący, do pasa roznegliżowany młody mężczyzna o urodzie modela wzbudzał duże zainteresowanie mijanych kobiet"

 

 

A teraz to już powstał wokół tego cały nurt społeczny.

Takie samonapędzające się chój wie co bo od zawsze wiadomo, że osoby o urodzie modeli i modelek mają łatwiej w życiu jak odpowiednio nim pokierują.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Tadamichi Kuribayashi said:

@Reelag Z tego co kojarze jestes programista wiec domyslam sie jak bardzo musisz zazdroscic powodzenia takim kolesiom. Ale przynajmniej nadrabiasz zarobkami dzieki ktorymi jestes w topce najlepiej zarabiajacych. Jak to mawiaja cos za cos.

 

W zasadzie to jestem analitykiem systemowym z mocnymi podstawami technicznymi. One man army. Zaprojektuje proces, zaprogramuje, skonfiguruje środowisko uruchomieniowe itd. Zarobki są spoko, ale to jeszcze nie jest poziom High Value Man - minimum 10k$ na miesiąc. 

 

Tak zazdroszczę chyba jak prawie każdy, brakuje mi jeszcze sporo do takiego poziomu. Niektórych rzeczy jak wzrost nie przeskoczę, ale inne mogę poprawić.

Edytowane przez Reelag
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjność to pewien czynnik, ale budowanie relacji to zupełnie inna bajka. Człowiek do wyglądu innego człowieka przyzwyczai się na oko po 2 tygodniach, maksymalnie do miesiąca. Byłem z panienkami lata temu i po zaćpanej imprezie trance wyjebało mi syfy na całej mordzie, plecach, dosłownie wszędzie. Ćpałem, chlałem energole i piłem wódę 16 godzin. A i tak się spotykałem z ówczesną i tylko się uśmiechnęła pod nosem, jak wyprzystojniałem. Tego samego dnia poszliśmy do łóżka.

 

Atrakcyjność tak, oczywiście. Budowanie relacji? Większość, jak czytam postów to widzę, że ludzie nawet na kolegę, koleżankę się nie nadają z pewnym mindsetem. Budowanie relacji, przyjaźni, czegokolwiek to robota na pełnej kurwie, gdzie wymaga się motywacji i prawdziwego zaangażowania. Wygląd czada w tym pomoże tylko nieznacznie. Jeżeli nie masz charakteru w życiu to zawsze znajdzie się wymówka, że czegoś brakuje.

 

Tymi tematami się cofamy w rozwoju i ja to wiem na pewno.

 

I nigdy braciaszkowie nie zapominajcie, że czad odbierał własny poród.

Edytowane przez mac
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

programista wiec domyslam sie jak bardzo musisz zazdroscic powodzenia takim kolesiom. Ale przynajmniej nadrabiasz zarobkami dzieki ktorymi jestes w topce najlepiej zarabiajacych. Jak to mawiaja cos za cos.

Przykro mi ale to i tak finansowe flepiarstwo ;) patrz co tu masz:

 

 

modelka victoria secret + programistka + kobieta + person of color/miniority

4 x combo fatality 🤣 i jeszcze cię pozwie o dyskryminację. :P

 

2 godziny temu, Gixer napisał(a):

Ożenił się z przeciętna laska która robi mu kipisz raz w tygodniu o byle gówno

A kto, wygladający jak czad, chciałby się żenić? ;)

 

 

3 godziny temu, thyr napisał(a):

Nie lepiej sciagnac jakas tajke / filipinke ?

- kombinować z poznaniem jakiejś,

- potem ślub i udowodnienie urzędnikom, że to nie handel obywatelstwem EUrokomuny,

I teraz masz 2 opcje:

a) zamknąć ją w piwnicy żeby się nie zjulczyła, po tym jak pozna kilka koleżanek i zobaczy jak na nią reagują inni faceci,

b) prowadzić normalne życie i czekać, aż zniknie z kochankiem/złoży papiery rozwodowe w najwcześniejszym terminie.

🤡

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BumTrarara napisał(a):

Przykro mi ale to i tak finansowe flepiarstwo ;) patrz co tu masz:

 

 

modelka victoria secret + programistka + kobieta + person of color/miniority

4 x combo fatality 🤣 i jeszcze cię pozwie o dyskryminację. :P

 

A kto, wygladający jak czad, chciałby się żenić? ;)

 

 

- kombinować z poznaniem jakiejś,

- potem ślub i udowodnienie urzędnikom, że to nie handel obywatelstwem EUrokomuny,

I teraz masz 2 opcje:

a) zamknąć ją w piwnicy żeby się nie zjulczyła, po tym jak pozna kilka koleżanek i zobaczy jak na nią reagują inni faceci,

b) prowadzić normalne życie i czekać, aż zniknie z kochankiem/złoży papiery rozwodowe w najwcześniejszym terminie.

🤡

 

 

 

Ano prędzej czy później ruchanie się znudzi. A zostanie tylko bardzo rozbudowany wachlarz oczekiwań co do partnerki. Zresztą już wiadomo że mozg faceta reaguje najintensywniej sywniej na to co nowe. Więc nawet ta modelka Victoria secrets się znudzi po pewnym czasie. I co się wtedy okazuje ? Że po 2 latach zostaję się nie z para cycków tylko z osobowością danej osoby

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.