Skocz do zawartości

Jakie masz nadzieje/oczekiwania wobec rządu Tuska? [Ankieta]


Jakie masz nadzieje/oczekiwania wobec rządu Tuska? [Ankieta]  

123 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Uważasz, że nadchodzący rząd "demokratycznej" opozycji będzie:

    • Najlepszy ever! Vival la Tusk!!!
      2
    • Po prostu dobry
      3
    • Takie sobie, ale wszystko lepsze niż PIS
      40
    • Beznadziejny - Polska stanie sie już całkiem wasalem...
      78


Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi doskonale obojętne, kto niesie sztandar na czele tego marszu ku klęsce. Im dalej od jego czoła, a bliżej tyłów, a nawet maruderów tym lepiej, dla mojego osobistego poczucia szczęścia. Z perspektywy ponad 40 lat życia naprawdę podziwiam Romów. Biorą co chcą ze społeczeństwa, żyją na własnych zasadach kultywując ważne dla siebie wartości. 

 

 

Edytowane przez Piter_1982
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

" nadzieje, oczekiwania wobec rządu..."  jakiegokolwiek świadczą o niezłym odklejeniu.🤔

 

Zgadzam się, ale jednak można mieć różny poziom negatywnych oczekiwań. Patrząc na planowaną obsadę ministerstw, na czele z Bodnarem jako ministrem sprawiedliwości pozostaje mi jedynie utożsamiać się z poniższym, choć sam, z różnych względów, niemal na pewno w Polsce pozostanę.

 

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał(a):

W sumie to mam jedno oczekiwanie, żeby nie zamknęli granic zanim nie spierdole.

 

Edytowane przez Mroczny Chałabała
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał(a):

W sumie to mam jedno oczekiwanie, żeby nie zamknęli granic zanim nie spierdole.

A gdzie spierdalasz? Do emiratu Wielkiej Brytanii Czy innego emiratu?

Nie mam absolutnie żadnych oczekiwań. Mam tylko nadzieję ze jednak nie będzie tu masy muslimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie już zapomnieli jak rządy opozycji na czele z rudym lisem kilkanaście lat temu wprowadzali zamordyzm, wysokie podatki,

wyprowadzali pieniądze do Niemiec, zamykali zakłady pracy, niszczyli przemysł, masa afer, przekrętów, dziwnych samobójstw

czy katastrofa z prezydentem i świtą głównych oponentów.

 

Społeczeństwo swoją naiwnością, emocjonalnością wybrało kiłę zamiast rzeżączki. 

Oczywiście głównie to kobiety są wyborcami lewicy, lewaków, neo komunistów.

 

Czego nie rozumiecie kobiety chcą tego co w zachodniej Europie czyli nowoczesności nawet najgłupszej, jeszcze więcej przywilejów, 

dociskania śruby mężczyznom, ograniczanie im praw, wolności, swobody no i co najważniejsze ubogacenia kulturowego w postaci

Mokebe czy Ahmedów bo przecież w PL nie ma według nich wartościowych mężczyzn😏

 

Co się zmieni za te kilka miesięcy na pewno inny mocodawca czyli USA zamienią na Hansa z Berlina, będą przyjmować imigrantów

i to tych najgorszego sortu zapewne narzuconych z góry, wprowadzą masę chorych, absurdalnych praw, ograniczeń i rozwiązań

uderzających w Polskę i Polaków.

 

Zobaczcie teraz jaki cyrk jest w sejmie i opozycja jeszcze kilka dni temu nie będąc u władzy już zasłynęła z kolejnej afery wiatrakowej,

z której sie wycofali na razie bo odbiór społeczny był inny niż tego się spodziewali.

 

A ile jeszcze kwiatków czeka w kolejce jak legalna aborcja bez uzasadnienia czy zniesienie domniemania niewinności?

 

Lepiej już nie będzie, idą ciężkie czasy😐 

 

 

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Iceman84PL napisał(a):

Czego nie rozumiecie kobiety chcą tego co w zachodniej Europie czyli nowoczesności nawet najgłupszej, jeszcze więcej przywilejów, 

dociskania śruby mężczyznom, ograniczanie im praw, wolności, swobody no i co najważniejsze ubogacenia kulturowego w postaci

Mokebe czy Ahmedów bo przecież w PL nie ma według nich wartościowych mężczyzn😏

Moja siostra podczas rozmowy ze mną: "Wiesz, dobrze że PIS straciło władzę, przez nich umierały kobiety i były odbierane im ich podstawowe prawa... ej, słuchasz mnie tam w ogóle?"

Tymczasem ja w swoich myślach: 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cała kampania wyborcza zlepków wszystkich lewicowych ugrupowań (jak zwał tak zwał) zbudowano na emocjach a tak najlepiej tłumem sie steruje ... szczególnie kobietami a ich sporo poszło do wyborów :) wynik byłby wiekszy gdyby pozwolono tym wszystkim 14-latom głosować bo ciąża zabija, skrobanka dla wszystkich :) 

W
iększość polaków głosowała przeciwko czemuś a nie za czymś. Wiec będzie ciekawie. 

Edytowane przez maVen
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubertius dawniej się śmiano z PIS, że ma armie moherowych beretów i Rydzyka. Szydzono z Kaczyńskiego, że jest gej, debil i głaszcze kota, dyktator, zamordysta, sojusznik Putina i masa innych sprzecznych ze sobą rzeczy. Darli japę na 8 gwiazdek i robili zadymy by uwalić władzę wybraną przez ludzi. Widziałem na forum przed chwilą filmik jak idą niczym stado baranów do kina by oglądać sejm i delektować się przegraną PISu. Mam takie rozkminy, że masa ludzi głosujących na opozycję może mieć coś w sobie z psychopaty. Co więcej potrafią sobie zracjonalizować, że opozycja to partia miłości, kultury i tolerancji. Widzę to i słyszę nie mogę się nadziwić co za społeczeństwo pełne patologii. Internet też jest cały opanowany przez to agresywne sekciarstwo. W takich momentach zastanawiam się czy to ja jestem nienormalny przez swoją zwyczajność czy społeczeństwo, w którym żyję.

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko - to będzie kontynuacja równi pochyłej PiSu. Dla mnie nie ma różnicy czy będzie euro-komuna z aborcją czy bez aborcji.

Natomiast widzę dwa plusy:

1. To, że PiS po 8 latach walił w nas na ośmiu cylindrach a nowy rząd dopiero musi odpalić silnik. Chwile im zajmie zanim dojdą do pełnej wydajności w korupcji, szczególnie, że PiSowcy jeszcze poobsadzali swoimi klakierami różne urzędy i instytucje.

2. Ta koalicja jest złożona z tylu partii, że liczę na to, że ostatecznie trudno im się będzie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie zastanawia że Amerykanie nam wprowadzili Zeleńskiego do Sejmu. Brzeziński nerwowo zareagował po aferze wiatrakowej.

 

Kobosko/Trzecia droga wyglądają jak amerykański kret między owczarkami niemieckimi. 

 

Mam nadzieję że nie wpakują nas w wojnę z komikiem/marszałkiem Hołownią na czele w roli nowego bohatera.

 

 

 

 

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bassfreak napisał(a):

Żeby ten chuj skończył na dożywociu w Gułagu.

 

A ludziom co na niego głosowali odebrać prawa wyborcze.

 

Serio mam już tak wyjebane w ten cyrk na wiejskiej że biorę popcorn i będę patrzył jak to państwo zdycha,

 

Właśnie pokazałeś jak bardzo masz wyjebane. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Anasasan napisał(a):

 

Właśnie pokazałeś jak bardzo masz wyjebane. 

y

Bo mam wyjebane serio, wyniki wyborów pokazały dosadnie że polacy żyją w matrixie, szkoda że mi nikt nie odda tych zmarnowanych godzin gdzie próbowałem wytłumaczyć niektórym osobom że żyją w państwie z tektury. PISowiec zostanie nim do końća życia, tak samo POwiec.

 

Już nie mówiąc o lewicy xDD

Edytowane przez bassfreak
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że święty Donald Tusk zbawi Polskę, ojczyznę przed oszołomami wszelkiej maści i wprowadzi kraj na drogę złotego, nieskończonego rozwoju. I niechaj mu ziemia lekką będzie i żeby płynął Johny Walkerer z kranów i żeby każde dziecko było najedzone. Wychwalajmy Donalda Tuska i koalicjantów, bo to nie partie już, ale obrońcy sprawiedliwości, zakon świętych, co zbawi nas ode złego Kaczyńskiego Jarosława, od Prawa i Sprawiedliwości, od wilków.

 

I niech się spełni marzenie braci forumowych o potężnej POLSCE i żeby Donald na oczy przejrzał i złą Unię opuścił. W Donaldzie obudzi się prawdziwy Polak i zimny pot strachu zmyje zdradę, bo przerazi się losem swoim i swoich podopiecznych, obywateli, dla których jest teraz przewodnikiem, pasterzem. Wyszedł on do nas, żeby nie swoje, lecz nasze marzenia spełniać.

 

Ameno Torime.

 

:)

Edytowane przez mac
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieje / oczekiwania:

Ograniczenie socjalu, rozdawnictwa, 800+, drukowania pieniędzy, itp. + To, że ta dziwna koalicja nie będzie rządzić dłużej niż 4 lata. Zapewne rozpadnie się wcześniej.

 

Obawy:

Przyjmowanie nielegalnych imigrantów. Sprzedaż wszystkiego co się da Niemcom. Nowe podatki klimatyczne, od pieców, aut spalinowych, zakazy i wykluczenie komunikacyjne 14 mln Polaków mieszkających na wsiach. Promowanie na siłę LGBT, minierstwo równości i podobne cyrki. Blokowanie inwestycji portowych i lotniczych, które mogłyby przynieść dochody z ceł i opłat Polsce, a nie Niemcom. Zadłużania Polski pożyczkami z KPO.

Edytowane przez Absolutny
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Obliteraror said:

Są i tacy, którym nic się nie należy i nie powinni pracować w zawodzie.

Tak.

Tylko przykład nauczycieli jest już zbyt opluty, więc lepszy jest przykład z lekarzami... wyrzućmy z zawodu tych nie nadających się. Zwłaszcza tych, co na państwowych pensjach tkwią po osiem godzin dziennie w jakichś zapadłych dziurach, bo prywatnie nic nigdy nie zarobią. Scenariusz i wynik łatwy do przewidzenia... chciejstwo "dej" - jak nie ma z czego dawać.

 

16 hours ago, Libertyn said:

Z iloma dziewczynami bym nie rozmawiał to zawsze poglad był jeden. Wszystko byle nie PiS i Konfederacja. Właśnie przez aborcje.

Możliwość legalnego pozbycia się konsekwencji swych własnych pomyłek - ponad gospodarką, moralnością, programem politycznym, czy chociażby nawet ponad wiarygodnością kandydatów. 

20121208_1436103253144226_308514581763936868_o.jpg

 

 

13 hours ago, mac said:

i wprowadzi kraj na drogę złotego, nieskończonego rozwoju

XhiEHRxMlRa8VJ6Ll5rxuPLGNch0TqPc.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Syn Ukrainca prześedlonego podczas akcji Wisła prokuratorem generalnym.

 

Wychodzi że dalej mamy w planie bycie sługami narodu ukraińskiego...

 

Przypomne że Bodnar całkiem niedawno takie porównanie zrobił... Rządzą nami mniejszości narodowe dalej...

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/219532/byly-rpo-bodnar-porownuje-polske-do-zwierzat-i-prosi-niemcow-o-interwencje.html

 

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.