Skocz do zawartości

Zaoranie pigułek i piwniczaków


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tutaj swój ostatni post

 

Mimo młodego wieku, dostałem kilka razy od życia po mordzie. Znam uczucie frustracji i gniewu. Jeszcze 1,5 roku temu byłem mentalnym nieudacznikiem.

Z bólem przyznaję, że byłem redpillowcem i nasiąkałem tą, odjebaną od rzeczywistości ideologią. To był dla mnie najgorszy okres z kobietami.

Myślenie w stylu "same przyjdą".

Otóż nic się samo nie stanie.

Obecnie, moja filozofia jest taka jak Dana Peni. Idziesz i robisz. Nie masz siły? To wypierdalaj przed monitor marnować swoje życie. Wręcz nikogo to skowyczenie nie interesuje. Takie rzeczy rozwiązuje się samemu.

I tak wygląda życie pigularzy, na widok czyjegoś sukcesu reagowanie agresją, sam taki byłem. To jest metoda pieczarkowa, jak ktoś za bardzo urośnie, to się człowieka ścina.

To forum staje się wykopem 2.0. Oddawanie hołdu chadom. Naukowcy z redpilla i blakpilla podadzą wykresy, tabeleczki, statystyki, napiszą jak jest źle.

Otóż jest jeden problem. 

Ludzka PSYCHIKA jest zbyt złożona żeby określić ją w jednej tabelce sporządzonej przez samozwańca z wykopu.

 

Zauważcie jedną rzecz, co łączy wszystkich pigularzy.

Totalny fatalizm, brak poczucia humoru, żółć, wszystkie złe emocje.

Hipergamia!

Demografia!

Murzyni! 

 

Gadanie o czadach służy tylko mechanizmom obronnym - "nie da się". Pigułki nie są pigułkami wiedzy, ale pigułkami radzenia sobie z bólem – w bardzo nieporadny sposób.

Wyparciu i siedzeniu w ciepłym kurwidołku. Psychika i ego musi się jakoś obronić i wyrzucić całą frustrację, stąd wieczne wymówki, bo nie mam szczęki. Chlip chlip oj biedny ja...

Idąc tym odjebanym tokiem myślenia, według tutejszych, każdy młody chłopak poniżej 185cm NIE MA SZANS NA ZWIĄZEK.

W takim wypadku należałoby wykluczyć co drugą parę na mieście...

 

Żal marnować swoje życie na napinanie się i robienie z siebie alfa-debila.

Możecie szukać pod mikroskopem spadku u ludzi, którym się udało i liczyć rozmiar szczęki linijką czy na pewno się tabelka z SMV zgadza, ale kiedy to robicie, są faceci, którzy ogarniają sobie laski, którzy nie wiedzą o szczękowym gównie. 

Cóż, teorie teoriami, a życie życiem.

 

Osobiście, efekty mam. Nie chcę wiedzieć jakby to wyglądało gdybym pozostał "przegrywem analizującym życie", "wiedział jak jest". Pigułki to jedna z gorszych rzeczy jaka mnie spotkała w życiu. Przegrywy i pigularze zamykają się w swojej bańce i klepią po pleckach, który ma gorzej.

 

W taki sposób kończę z tym miejscem. 

Dla tych, którzy nie godzą się na życie we własnym płaczu i jękach, którzy nakładają rękawicę - powodzenia.

Żegnam.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lannes napisał(a):

Obecnie, moja filozofia jest taka jak Dana Peni. Idziesz i robisz.

Czyli mówisz, że jak zrobiłeś muskuły, kasę i social skille na x/10 to nagle z kobietami zaczęło wychodzić?  

Czy to przypadkiem nie jest dokładnie to co promuje redpill? 🙄

  • Like 5
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lannes napisał(a):

Jeszcze 1,5 roku temu byłem mentalnym nieudacznikiem.

Z bólem przyznaję, że byłem redpillowcem i nasiąkałem tą, odjebaną od rzeczywistości ideologią. To był dla mnie najgorszy okres z kobietami.

Jak z tego wyszedłeś?

Zaczynam zauważać, że i mój synek zjeżdża do piwnicy, na razie wykopkowej.

 

21 minut temu, Lannes napisał(a):

W taki sposób kończę z tym miejscem. 

Szkoda, dał byś kilka rad młodym jak wyjść z piwnicy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lannes napisał(a):

Gadanie o czadach służy tylko mechanizmom obronnym - "nie da się". Pigułki nie są pigułkami wiedzy, ale pigułkami radzenia sobie z bólem – w bardzo nieporadny sposób.

Czasami pewnie tak jest, że szukamy wygodnych wymówek,  ale w dużej mierze też te czasy są jakie są (wymagania kobiet rosną, duża liczba rozwodów, nietrwałość związków) i trudno z takimi rzeczami się dyskutuje. Też nie możemy mówić, że wszystko zależy od nas i negować wartość przeciwnika- działanie jest kluczem, ale też trzeba zdać sobie sprawę, że nie ma co wychodzić na ring z zawodowym bokserem, bo to się skończy tragicznie. 

 

I wiem, że tej rzeczywistości nie zmienimy, bo jedynie samych siebie możemy zmienić i zacząć działać. I zgadzam się z Tobą, że w działaniu jest sens i klucz wszystkiego. Dużo osób rozmyśla, analizuje, podpiera się statystykami, szuka zagrożeń. Z jednej strony to mądre i racjonalne, z drugiej też w życiu nie da się uniknąć całkowicie ryzyka.  

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lannes napisał(a):

Nie masz siły? To wypierdalaj przed monitor marnować swoje życie.

Jestem w trakcie, dzięki. Opierdzieliłbym jakieś KFC czy coś i do tego partyjka w Heroes III.

W końcu mam weekend :)

41 minut temu, Lannes napisał(a):

Oddawanie hołdu chadom

It's over dla nas, zwykłych chłopaków ;)

Edytowane przez Bezsenny_Idealista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Lannes napisał(a):

Idąc tym odjebanym tokiem myślenia, według tutejszych, każdy młody chłopak poniżej 185cm NIE MA SZANS NA ZWIĄZEK.

Fałszywe info. Mam równe 185cm i jedyne związki na jakie mogę liczyć to związki zawodowe 😝

 

47 minut temu, Lannes napisał(a):

Żal marnować swoje życie na napinanie się i robienie z siebie alfa-debila.

Z tym się zgadzam. Dlatego jestem sobą. Z kobietami żyje mi sie bardzo dobrze. One nie zwracają uwagi na mnie, a ja na nie. Pełna, niepisana zgoda.

 

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z całego forum wyniosłeś jedynie narzekanie kilku osób i wrzucasz całą resztę do tego wora, to  faktycznie lepiej jak stąd odejdziesz i nie będziesz więcej pluł na to miejsce siejąc dezinformację. Co samemu wniosłeś tutaj swoją drogą? 

 

Twoi guru (kmwtw) na pewno będą dumni z tego wysrywu.

  • Like 18
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lannes napisał(a):

Mimo młodego wieku, dostałem kilka razy od życia po mordzie.

Spokojnie, jeszcze kilka razy będzie, to dopiero początek :)

Poza tym szukam tej orki, i widać tylko coś w stylu "nie wyszło mi coś tam, i się użalam" 

A Tak poza tym to:

https://youtu.be/mSaTwMiZ6l4?si=l9wzMXhrccGC721U 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lannes napisał(a):

którzy nakładają rękawicę - powodzenia.

Żegnam.

Pisałem wielkokrotni3 SUMA CZYNNIKÓW.

 

.......magicznych pigulaków na bazie ambrozi brak.

JAK HARTOWAŁA się STAL?

....gówniano.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lannes napisał(a):

moja filozofia jest taka jak Dana Peni

Gdzieś już to czytałem.😅

 

3 godziny temu, Lannes napisał(a):

I tak wygląda życie pigularzy, na widok czyjegoś sukcesu reagowanie agresją, sam taki byłem.

Czyli klasyczny przykład projekcji. Ja pomimo bycia pigularzem - staram się czerpać wiedzę od osób, które już zdobyły coś / są w miejscu, w którym chciałbym być.

 

3 godziny temu, Lannes napisał(a):

Naukowcy z redpilla i blakpilla podadzą wykresy, tabeleczki, statystyki, napiszą jak jest źle

Lepsze to niż jakieś babsko- emocjonalne wypierdy.

 

3 godziny temu, Lannes napisał(a):

Ludzka PSYCHIKA jest zbyt złożona żeby określić ją w jednej tabelce sporządzonej przez samozwańca z wykopu

Niegłupie. Jednak piszesz to kontekście dynamiki relacji D/M a szczególnie ich początkowych etapów a tutaj akurat kwestia jest prosta notabene jak je£#@e.

 

3 godziny temu, Lannes napisał(a):

. Psychika i ego musi się jakoś obronić i wyrzucić całą frustrację, stąd wieczne wymówki, bo nie mam szczęki. Chlip chlip oj biedny ja...

J/ w kopiuj wklej.

 

3 godziny temu, Lannes napisał(a):

W taki sposób kończę z tym miejscem

 

2 godziny temu, thyr napisał(a):

Wroc jak cie jakas trzipa przygniecie swoim “ ciezarem “ .Pomozem

Tylko pod tym samym bickiem i z tym samym awatarem.

 

3 godziny temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Jeśli masz nową dziewczynę i gdzieś są tutaj ukryte znaki że potrzebujesz pomocy żeby się wyzwolić, daj mi lajka

Byłbym w stanie zrozumieć reakcje hormonalną jaka jest haj hormonalny, który potrafi odkleić najbardziej " zatwardziałego" Pillera.

 

Ja tu bardziej obstawiam pranie mózgu przez forumowych ubermensch'ów, co to niby też stąd z hukiem odeszli.🤔😉

 

 

  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Zamknę ten prowokacyjny temat, z którego wylewa się tylko żółć i przekonanie o własnej zajebistości, które nota bene jest dość powszechne wśród osób dość mlodych wiekiem, a tym samym doświadczeniem.

 

Co do Autora: jak będziesz chciał to wracaj. Osobiście Cię do tego zapraszam, ale proszę żeby ten powrót nie był taki jak Twój ostatni post czyli dokladnie tym co zarzucasz swoim adwersarzom, którzy jednak chyba stanowią na tym forum mniejszość.

 

Powodzenia.

  • Like 10
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.