Skocz do zawartości

Czego teraz słuchacie?


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam nie typową prośbę kiedyś zlokalizowałem tą piosenkę, ale teraz mam problem:D co to jest od 5:11?:D

 

 

Swoją drogą "Awesome Channel" świetny kanał jeśli ktoś chce po prostu rozrywki. Chłop jest z Ukrainy, mam nadzieje że żyje...

 

No i w sumie jako jedyny taki kanał dawał na końcu właśnie fajna muzykę z taką zajebistą pixel-art grafiką, która uderza w struny nostalgii jak nic innego:D

 

Kurwa jedną znalazłem:D

 

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pietryło napisał(a):

No nie wiem niestety. Nawet pod tym filmem widzę swój komentarz sprzed lat odnośnie tego kawałka, ale jak chce rozwinąć odpowiedzi to nic mi się nie wyświetla:D

 

Jak ktoś zna ukraiński to mógłby wpisać fragment tekstu w google i pewnie jakiś trop by wyskoczył. Przejrzałem powierzchownie jakieś ukraińskie kawałki synthwave, ale tego

nie znalazłem. :P 

 

BTW kiedyś w połowie lat '90 zobaczyłem w TV fragment bajki animowanej i raz na rok/raz na parę lat mi się to przypominało i męczyło, co to za produkcja.

Pamiętałem tylko kreskę jaką to było narysowane, scenę jazdy karety z koniem przez rynek miasta, rozsypaną sakiewkę ze złotem, gasnącą świecę itd.

Aż w 2021 roku przetrzepałem filmweb rok po roku i znalazłem co to było heh. :P 

Mózg bywa popierdolony.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.