Skocz do zawartości

Bezkontaktowy system walki SZKWAŁ.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdoły. Znaczy możliwe, ale to co jest pokazane na filmikach to pierdoły.

 

Ale luz, prowadzę weekendowe kursy telekinezy "Zostań psionem w 48h".

Telepatia, telekineza, pirokineza, łykanie żużlu i wuj wie co jeszcze...

Wszystko w jednym.

Z kuponem bonusowym dostępnym na http://braciasamcy.pl

3500PZN + Vat

 

 

Okazja B)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adolf napisał:

Ech...Kurwa, wy to w nic nie wierzycie. Nawet że ziemia jest Płaska!

 

No bez przesady @Adolf Ja wierzę w dużo rzeczy;).

 

Teraz właśnie wykonałem kilka groteskowo - ofensywnych ruchów z filmu, byłem połączony z polem.

Naprawdę to czułem:lol:.

 

A teraz pytanie do ciebie:

LEŻYSZ ? - bo w ciebie wymierzyłem:lol:.

 

BTW.

A że ziemia jest płaska to wie każdy wtajemniczony:blink:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nooo.... A co jeśli to nie jest do końca fejk? 

Może po prostu osoby które ćwiczą tą "sztukę walki" podczas treningu są poddawani jakiegoś rodzaju hipnozie czy przekazom podprogowym, które sprawiają że taki "wojownik" podświadomie robi to co widać w filmikach :V

 

Chociaż nie jestem pewien na ile możliwe jest kontrolowanie ludzi za pomocą hipnozy :P 

Ale sam fakt że można wmówić jakiemuś "Januszowi", że potrzebuje najnowszego telefonu za 3 tysiące. Z którego będzie tylko dzwonić, to myślę że taka teoria może nie być do końca nietrafiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ciwy napisał:

Nooo.... A co jeśli to nie jest do końca fejk? 

Może po prostu osoby które ćwiczą tą "sztukę walki" podczas treningu są poddawani jakiegoś rodzaju hipnozie czy przekazom podprogowym, które sprawiają że taki "wojownik" podświadomie robi to co widać w filmikach :V

 

Chociaż nie jestem pewien na ile możliwe jest kontrolowanie ludzi za pomocą hipnozy :P 

Ale sam fakt że można wmówić jakiemuś "Januszowi", że potrzebuje najnowszego telefonu za 3 tysiące. Z którego będzie tylko dzwonić, to myślę że taka teoria może nie być do końca nietrafiona.

 

W  programie Derrena Browna "The Heist" jest sytuacja , gdzie , o ile dobrze pamiętam , ludzie odpowiednio nastrojeni podprogowo i używając elementów hipnozy , potrafią przewrócić swojego oponenta ... Jednak tam , chodziło o odpowiednie nastawienie  mentalne i zmanipulowanie osoby która ma się przewrócić . Czyli takie atrakcje można raczej brać w kategoriach fajnie wyglądającego efektu , a nie żadnej sztuki walki . No chyba , że Derren Brown miał bujną wyobraźnie i brakowało mu wątków do programu :D

 

Edytowane przez zawaldek888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.