Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Marek Kotoński

Rozmowy z ciekawymi ludźmi na strimie Radia Samiec

Recommended Posts

Proponuję tak - jak są mądre osoby, mające coś ciekawego do powiedzenia, to na strimie głosowym mogę do nich zadzwonić, i sobie pogadamy na jakieś mądre tematy.

Jeśli ktoś jest chętny, to proszę na priv napisać mi w czym się specjalizujecie, co umiecie, i jak ocenię że to się nada dla Radia Samiec, to poproszę was o telefon (albo wy możecie do mnie zadzwonić, jeśli wolicie mi nr nie podawać), i sobie przed słuchaczami porozmawiamy.

Odpowiadam czasem po dłuższym czasie, proszę się więc nie obrażać.

Jak macie Bracia jeszcze jakieś ciekawe pomysły na uatrakcyjnienie strima, będę wdzięczny.

• Like 2
  • Thanks 1

Wczoraj fajne dymy były na strimie :D. Najlepsza była akcja z dobijaniem się do drzwi :D i wyjaśnieniem Bystrzaka.

Edited by Niepowtarzalny

3 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

Gdzie jest ten wywiad? Nigdy go nie czytałem/słuchałem.

Wydaje mi się,że to było pare streamów temu :) 

• Like 1

@MoszeKortuxy Nie mogę znaleźć, bo nie jest otagowane :( .

Z nowych z chęcią bym posłuchał: @zuckerfrei @JoeBlue i słynny @Mosze Red (tutaj sugestia dotycząca tematu zarządzania czasem - jak to robi Mosze Red) , ew. bardziej kontrowersyjnie ze zbanowanym użytkownikiem @GluX

Edited by PewnySiebie
  • Like 1

@Stulejman Wspaniały Ja polecam rozmowę z Adeptem (podryw). Z Andrzejem ze strony "Świat Ducha" (ezoteryka) i jakby się dało to jeszcze Patryk2703 (rozwój fizyczny). To są ciekawe osoby, które mają spore doświadczenie i wiedzę w dziedzinach, którymi się zajmują ;) 

Edited by MoszeKortuxy
  • Like 1

Dodam jeszcze @Subiektywny do listy życzeń .

Oraz zapytanie kto w jakich okolicznościach stosuje wiedzę z relacji pomiędzy ludzkich .

NP zawód- specyfikacja pracy itd. Co z tego ma, co się zmieniło po zastosowaniu przebudzenia z Matrixa.(czyli subiektywnie rzecz ujmując)

• Like 1

Co do strimów.
Można na forum założyć jakiś temat gdzie Marek wrzucałby posta z informacją, że np 

"Dzisiaj jest strim na żywo zapraszamy data/godzina"

Taki temacik podwiesić gdzieś w widocznym miejscu na forum :)

Staram się być na bieżąco ale wiecie jak jest.
Nie jestem poinformowany a tak być nie może :D

Oczywiście jest to tylko moja prośba.
Z góry ślicznie dziękuję.

Edited by Łapinski
  • Like 2

Myślę, że streamy z rozpoznawalnymi osobami byłyby super.

Z chęcią bym posłuchał rozmowy z którymś z lekarzy, który sceptycznie wypowiada się na temat przymusu szczepionek np. dr Huber Czerniak czy dr Jerzy Jaśkowski.

Stream z Adeptem też byłby ciekawy, jak ktoś już wyżej wspomniał.

• Like 3

Ja nie wiem co wy z tym Adeptem???

To maja być ludziska z forum czy Polski?? Narazie to chyba za wcześnie na to???

2 godziny temu, Master napisał:

Myślę, że streamy z rozpoznawalnymi osobami byłyby super.

Z chęcią bym posłuchał rozmowy z którymś z lekarzy, który sceptycznie wypowiada się na temat przymusu szczepionek np. dr Huber Czerniak czy dr Jerzy Jaśkowski.

Stream z Adeptem też byłby ciekawy, jak ktoś już wyżej wspomniał.

Żaden Ci prawdy nie powie. Jak swojego stomatologa zapytałem o szkodliwość fluoru ,to reakcja jego była jakbym z drzewa spadł.

Tylko nieliczni się wyłamują ze schematu wspierania koncernów. Ci co mają swoje lata, już się dorobili i mogą sobie pozwolić na "zdradę systemu". Właśnie lekarze
jak Zięba, Czerniak itd.

Edited by doler