Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Martius777 said:

Tak, wystraszyłem dzisiaj covidiankę w autobusie kichając

W czasach ścisłego "reżimu maskowego", kaszlnąłem będąc w aptece. Jedna aptekarka łypnęła na mnie złym okiem a druga tekst niby żartobliwy "chorych nie obsługujemy". Wiem, wiem - głośno odparłem - teraz w PL leczy się wyłącznie zdrowych, reszta umiera. Aptekarka wytrzeszczyła lekko gały, po czym dodałem głośno, ale niby mimochodem - co za dziwne czasy, kiedyś kaszlało się żeby ukryć bąka a dziś puszcza się głośno bąka, żeby ukryć kaszlnięcie. 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I co Wy na to?

https://www.wprost.pl/koronawirus-w-polsce/10461949/obowiazkowe-szczepienia-dla-medykow-i-seniorow-niedzielski-rozmawiamy-o-tym.html

 

Rozmawiamy o takich scenariuszach, żeby objąć obowiązkiem szczepień te grupy, które są szczególnie narażone na skutki zakażenia, czyli seniorów i medyków – przyznał minister zdrowia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

 

 

I co Wy na to?

https://www.wprost.pl/koronawirus-w-polsce/10461949/obowiazkowe-szczepienia-dla-medykow-i-seniorow-niedzielski-rozmawiamy-o-tym.html

 

Rozmawiamy o takich scenariuszach, żeby objąć obowiązkiem szczepień te grupy, które są szczególnie narażone na skutki zakażenia, czyli seniorów i medyków – przyznał minister zdrowia.

 

 

 

Mam nadzieję, że to nie wypali. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem jak psychiatra na forum medycznym płakał, że te reżimy sanitarne niszczą ludzi z natręctwami i zachowaniami kompulsywnymi oraz tych co mają stany paranoiczne - mogą wreszcie dezynfekować ile wlezie, myć i myć, myć, myć, a paranoicy wreszcie mogą bać się, zamaskowywać się, uciekać przed bakteriami i wirusami. 

 

Kończą się z tragicznym stanem skóry od podrażnienia aż do mocnych oparzeń. Niektórym już przeszczep skóry by był konieczny. Inni powinni być dawno zamknięci w psychiatrykach ale niestety teraz normą jest chodzić jak kosmonauta w 35 stopniowym upale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, cst9191 said:

Rozmawiamy o takich scenariuszach, żeby objąć obowiązkiem {...} seniorów

Jeśli minister szuka problemu we własnej dupie, to podpowiem jak wyglądał 2020r:

O 20 proc. rok do roku wzrosła liczba osób w wieku 85+, które popełniły samobójstwo. W całej grupie osób 65+ odsetek ten wzrósł o 10 proc. Podobnie sytuacja wygląda wśród najmłodszych. Tu odsetek prób samobójczych wzrósł również o 10 proc.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rnext napisał:

Jeśli minister szuka problemu we własnej dupie, to podpowiem jak wyglądał 2020r:

O 20 proc. rok do roku wzrosła liczba osób w wieku 85+, które popełniły samobójstwo. W całej grupie osób 65+ odsetek ten wzrósł o 10 proc. Podobnie sytuacja wygląda wśród najmłodszych. Tu odsetek prób samobójczych wzrósł również o 10 proc.

 

To wirus ich do tego doprowadził.

 

 

Coś czuję, że na jesień szykuje się ostra jazda z niezaszczepionymi. Zresztą, pisałem już o tym wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu z czystej ciekawości, jak i dla obserwacji pewnych zachowań społecznych zapisałem się do kilku grup facebookowych - tych najbardziej skrajnych ideologicznie - zarówno maksymalnie proszczepionkowych, jak i totalnych sceptyków - spiskowców.

 

Obserwacje nie kształtują się obiecująco, bo to dwie strony tej samej monety. Niestety. Może próbka badawcza nie jest za wielka (kilka, albo kilkanaście tysięcy osób w każdej z grup).

 

Skrajni proszczepionkowcy to (co konstatuję z żalem) często skrajni zamordyści. Z radością oczekują pełnego reżimu sanitarnego, który dotknie niezaszczepionych. Niektórzy aż przebierają nogami, by zobaczyć prawo które zamknie w domach niezaszczepionych, pozbawi ich możliwości pracy, mobilności, wyjazdów poza województwo (nie mówię już o zagranicy), czy kupowania gdziekolwiek poza online.

 

Druga grupa (ci od zwykłej grypki) to klasyczne odjazdy. Zagrożenie jest zerowe, spisek kapitału, Bill Gates i te sprawy. Ci też przebierają nogami, ale na co innego - na potwierdzenie swoich teorii o masowym wymieraniu zaszczepionych. I tak dalej. Argumenty się powtarzają, nic nowego nie wymyślili.


Reasumując - mimo prób dyskusji, w obu środowiskach zostałem uznany za szura i/lub prowokatora.

 

Przejebana sprawa, jak nie kupujesz w stu procentach obu plemiennych narracji. :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaret w Izraelu.

 

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210629458-Koronawirus-Premier-Izraela-do-mlodych-Szczepcie-sie-by-nie-bylo-obostrzen.html

 

Szczep się aby nie było masek!

 

Tymczasem...

 

https://www.rp.pl/article/20210625/SWIAT/210629596

 

Przywrócono maseczki.

 

Orwellowskie dwójmyślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokojące jest jedno, kto za tym wszystkim stoi jak nawet Żydzi dają się w chuja robić?
 

Szczypawki okazało się jak zwykle, że teorie spiskowe stały się prawdą po pół roku… 50% zarażeń, czyli skuteczność zerowa. A nawet gorzej bo wychodzi, że mając szczypawkę prędzej zachorujesz! 

Wciąż czekam na zdanie @KolegiKolega bo wielokrotnie wspominał o Izraelu i magii nieskutecznych szczepionek. Chyba przestał odpowiadać bo nie chce już robić za błazna, albo przestali płacić z ministerstwa ;) 

 

Trump chyba jednak wiedział co mówi gdy wspominał o tzw. deep state. Ekonomiści z Wall Street łapią się za głowę co marionetka Biden robi teraz. Drukarki dolara robią brrrrr.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pyrkosz napisał:

 

 

Trump chyba jednak wiedział co mówi gdy wspominał o tzw. deep state. Ekonomiści z Wall Street łapią się za głowę co marionetka Biden robi teraz. Drukarki dolara robią brrrrr.

 

Jest taka książka "Piąty rozbiór Polski" z roku: 1998 !!!

Gdzie autor opisuje kto rządzi światem, kto ma wpływ na Polskę, debilne z pozoru decyzje wyprzedania naszego majątku. Facet jedzie nazwiskami, posiłkując się potwierdzonymi danymi.

 

Również tam opisuję tzw. Rząd ukryty stanów zjednoczonych lub rząd "równoległy". 

Książka mimo pochodzenia z poprzedniego wieku opisuje również cele właśnie tych ludzi, chęć dominacji, stworzenia jednego państwo-rządu, centralizacji pieniędzy oraz przejmowania kraju po kraju za pomocą pieniędzy i przejęć.

 

To jest kolejny poziom matrixa, gdzie dowiadujemy się, że kraje, rząd który teoretycznie wybieramy ma nas głęboko... a ich decyzje nie są w zasadzie nawet ich. Powstaje kolejny dysonans poznawczy, który ma miejsce oczywiście przy szczepieniach i całym koronawirusie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co przyniesie jesień. Mi to tam wsio rybka bo na wsi praktycznie nie mam kontaktu z ludźmi. W pracy jak wprowadzą rotacyjną to też sobie odpocznę, a i terminy znowu się przesuną. Na wakacjach już byłem ale jeszcze 2 tygodnie urlopu muszę wykorzystać. Najgorsza jest możliwość wprowadzenia przymusu szczepień. Przed tym będę się bronił jak tylko będę mógł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak zachęcić do szczepień przeciwko COVID-19? Dr Afelt przypomina: przejście zakażenia może obniżyć naszą wartość na rynku pracy i co za tym idzie - komfort życia. - Te argumenty powinny przemówić do każdego - tłumaczy

Kurwisko przemówiło. Nie wiem jak wy, ale ja powoli opracowuję "strategię wyjścia" - tak, aby moje przetrwanie nie zależało od tego, czy się zaszczepię.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,covid-19--koronawirus-nie-zniknie--jaka-czeka-nas-przyszlosc-,artykul,57980616.html

 

Znajomy najlepiej podsumował ten obłęd:

Chcecie normalności? To żyjcie normalnie, pierdolone pojeby.

 

Nie uginać karku, nie podporządkowywać się. Jeżeli ktoś wyskakuje z takim tekstem

Cytat

Zaszczepiłam się najszybciej, jak tylko to było możliwe. Podobnie uczynili wszyscy moi bliscy i przyjaciele. (...) chcemy się spotykać, pragniemy, by nasze codzienne życie toczyło się w najwyższym możliwym komforcie, fizycznym i psychicznym.

to świadczy to jedynie o poważnych zaburzeniach psychicznych.

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Obliteraror napisał:

Przejebana sprawa, jak nie kupujesz w stu procentach obu plemiennych narracji.

To podstawowa zasada funkcjonowania tożsamości, nie możesz należeć do prawicy nie psiocząc na lewicę i odwrotnie bo to są immanentne cechy przynależności dlatego dzielenie ludzi jest reakcją łańcuchową zwłaszcza z takim katalizatorem jak strach o życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Rnext said:

Jeśli minister szuka problemu we własnej dupie, to podpowiem jak wyglądał 2020r:

O 20 proc. rok do roku wzrosła liczba osób w wieku 85+, które popełniły samobójstwo.

 

Żeby tylko wśród dziadków.

O 134% zwiększyła się liczba prób samobójczych podejmowanych przez dzieci i młodzież w grupie wiekowej 13-18 lat w Polsce między 2013 a 2020.

 

Polska PiS...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Martius777 said:

Helios wycofuje się z segregacji widzów

Najlepiej się zawsze gada do kieszeni/portfela. Trzeba tylko jedno dodać - realnie, za segregację odpowiada nikt inny, a tylko i wyłącznie rząd o napędzie totalitarnym. Przebiegle, pod pozorem dbałości o zdrowie i wolność obywateli, wprowadzają liczne "motywatory" do "dobrowolnego szczepienia". To przecież niczyja inna decyzja, że do sklepu/kina/burdelu może wejść tylu zaszczepionych a tylu nie. Chcąc więc wcisnąć jak najwięcej klienteli, trzeba wiedzieć ilu klientów może wejść bez limitu. I skutek (zamierzony) widać. Jak pisałem - rządy na narządy!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Rnext napisał:

Najlepiej się zawsze gada do kieszeni/portfela.

Jak do portfela? Gdyby utrzymał ten podział, na sali mogłoby być przecież więcej widzów, bo zaczepieni nie są zliczani do obostrzeń. Więc więcej by zapewne zarobił, utrzymując go.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentzen

 

Doszliśmy do momentu, w którym na poważnie padają propozycje, żeby niezaszczepieni podludzie:

 

- nosili opaski,

- mieli zakaz wstępu do zakładu pracy,

- siedzieli w areszcie domowym po powrocie spoza Schengen,

- mieli ograniczone prawo wstępu do kina, na koncerty, do hoteli.

 

https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_1624989612viEg6rmGeYQN8qEsVDCgWN,w300h223.jpg

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Martius777 napisał:

Mentzen

 

Doszliśmy do momentu, w którym na poważnie padają propozycje, żeby niezaszczepieni podludzie:

 

- nosili opaski,

- mieli zakaz wstępu do zakładu pracy,

- siedzieli w areszcie domowym po powrocie spoza Schengen,

- mieli ograniczone prawo wstępu do kina, na koncerty, do hoteli.

 

https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_1624989612viEg6rmGeYQN8qEsVDCgWN,w300h223.jpg

— „Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie”

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.