Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, wrotycz napisał:

 

Jakieś dane na ten temat?

 

 

Codziennie się stykam ze sprawami z art. 116§1a kw. Większość orzeczeń jest na niekorzyść obwinionych. Moje doświadczenia zdają się potwierdzać także doświadczenia moich znajomych. Sytuacja wyglądała inaczej, gdy wnioski o ukaranie oparte były na podstawie art. 54 kw. Wtedy każdy taki wniosek można było uwalić z czysto formalnej przesłanki - takiej mianowicie, że rozporządzenie nie jest przepisem porządkowym, ponieważ przepisy porządkowe są aktami prawa miejscowego. Tylko i wyłącznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, manygguh napisał:

Czego tutaj nie rozumiecie?

 

Mogę mówić tylko za siebie, ale to dosyć proste :)

Jak widać, do mnie trafia oficjalna, ta wyklinana od czci i wiary narracja. Jest logiczna. Logiczna, bo przyczynowo - skutkowa. U jej podstaw leży uznanie realności istnienia pandemii Covid 19 i mój realny, wynikający ze zdrowego rozsądku sprzeciw dla idiotyzmów w rodzaju "plandemia", "spisek", "rząd światowy", "NWO" i co tam jeszcze alternatywne newsy przez żółte napisy rozpowszechniają na różnych Rumble czy innych Bitchutach. Oglądam to czasem dla zabawy, czasem łapię się za głowę nad poziomem manipulacji, który jest tam stosowany. Każda z rozpowszechnionych tam teorii była obalana przez oficjalną narrację. Nie mam specjalnej ochoty na śledzenie różnych wannabe celebrytów nowej epoki, którzy na tej alternatywnej narracji budują sobie popularkę.

 

Jak już pisałem, całe życie korzystałem i korzystam z wiedzy ekspertów i dobrze na tym wychodziłem. Jeszcze bym zrozumiał, jakby o "walkach z Systemem" pisał mi jakiś zbuntowany gimnazjalista w fazie "ja w kontrze ze światem", ale mi się w "Systemie" żyje całkiem nieźle. Dlatego taka partyzantka toczona w wyciętym już lesie jest dosyć zabawna w moim postrzeganiu rzeczywistości. Tak już mam.

 

Reasumując - tak jak napisałem na wiosnę 2020 r, sie powtórzę :)

Każdy sceptyk, niezależnie od poziomu swego sceptycyzmu (a tu rozróżniam totalnych wariatów od ludzi mających różne obawy związane z zaszczepieniem się, co się zdarza i mnie nie dziwi. Też miałem lekkiego stracha przed pierwszą dawką) powinien zadać sobie jedno istotne pytanie:

 

cui prodest?

 

W czyim interesie jest stałe utrzymywanie chaosu, niepokojów i braku działań mających na celu zakończenie największego kryzysu światowego w ostatnich latach? Jakie państwo finansuje swoje webbrigades? Kto od lat podsyca antyszczepionkową narrację? Kto za to wszystko płaci?

 

Teza, że ci celebryci nowej fali robią to gremialnie "dla ludu", "bezinteresownie" jest dosyć zabawna. No, ale to zadanie nie dla mnie, ale w normalnym państwie dla Agencji Wywiadu i ABW czy tam innych "trzech literek". Ja takich informacji nie "szeruję" i nie zamierzam.

 

Reasumując - żyję i daje żyć innym. Ktoś się zaszczepi, ktoś nie, decyzje i konsekwencje każdy ponosi samodzielnie, na podstawie danych, które uważa za najlepsze i najwygodniejsze w swojej percepcji i w swoim punkcie widzenia.

 

Akceptuje istnienie innego punktu widzenia rzeczywistości, bo nie jestem besserwisserem i nigdy nie uważałem się za Alfę i Omegę w każdym temacie. Szczególnie dotyczy to tych sfer, w których nie posiadam wykształcenia i doświadczenia, w tym życiowego.

 

Wtedy korzystam z ekspertów i ich wiedzy. Do mnie przemawiają ci "X", do dużej części z Was ci "Y".

 

Takie życie. I pole do dyskusji :)

 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/slask/zmarla-w-karetce-czekala-8-godzin-na-sor-ze-bo-nie-byla-zaszczepiona-6716080045980544a

 

Młoda kobieta z województwa śląskiego zmarła w karetce w drodze do Katowic. Wcześniej przez osiem godzin miała oczekiwać na wynik testu na obecność koronawirusa na SOR-ze w Rybniku. Nie była zaszczepiona przeciwko COVID-19, dlatego rodzina zmarłej oskarża szpital o segregację pacjentów na lepszych i gorszych.

 

Nie chciano jej zabrać na oddział kardiologiczny, choć badania i EKG pilne tego wymagały. Jej serce ciągle słabło - mówi lokalnemu portalowi Przemysław, brat zmarłej Anny, zdaniem którego "procedury okazały się ważniejsze od jej życia".

 

 

 

I teraz pytanie, kto winny? Lekarze? Czy minister? Wszyscy wymienieni. 

 

 

 

---

4uTxjeuV?format=jpg&name=small

https://www.bitchute.com/video/eZN7ib9TQkxK/

JAK MEDIA PIORĄ LUDZIOM MÓZGI - CZ.2 (NAPISY PL) / MEDIA BRAINWASHING COMPILATION PT. 2 (PL SUBS)

 

Jeden z fragmentów (NBC NEWS) dotyczy porównywania osób negujących noszenie maski do terrorystów.

 

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kapitan Horyzont said:

Kolega, jak widzę, z medycyną na bieżąco.

Nie, na wstecznym.

 

A jak ci się wydaje, że medycyna to wiedza tajemna 16-tego stopnia wtajemniczenia, bo się przez 6 lat na studiach opierdalałeś, żeby potem panadol zapisywać, to się bardzo mylisz. 

 

Badania, w tym kliniczne, dotyczące skuteczności jakiegoś leku przeciętnie inteligentna osoba jest w stanie przeczytać, przeanalizować i zrozumieć. Pan dochtór robi dokładnie to samo. O ile robi, bo najczęściej nie robi. 

 

I zaznaczam, nie mówię o specjalistach, np. chirurgach, gdzie potrzeba długich lat praktyki, tylko o typowych konowałach jakich wszędzie pełno, a od zwykłego Kowalskiego po studiach różnią się tylko tym, że dr mają przed nazwiskiem. Choć często są dużo głupsi, jak od pewnego czasu w mediach słychać. 

 

Środowisko lekarskie pierwsze powinno oprotestować masowe szczepienia i inne bezzasadne działania. Ale tego nie robi, bo przecież kasa covidowa nie śmierdzi.

 

Ergo większość od sprzedajnych politycznych kurew niczym się nie różni i nie mitologizujmy tego zawodu. 

 

Ps. I mam wielką prośbę do covidian. 

 

Nie obrażajcie kurwa ludzkiej inteligencji. 

 

Nie każdy jest po wyższej szkole lansu, bansu, marketingu i wiedzy tajemnej i łyka każde gówno, które oficjalna propaganda prezentuje. 

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca1980 czyżby ci poniżej trafili na złą partię szczepki? Sami młodzi ludzie.

 

1 19 Mężczyzna 2 Zapalenie mięśnia sercowego Tak

1 15 Mężczyzna 2 Zapalenie mięśnia sercowego Tak

1 19 Mężczyzna 0 Nagłe zatrzymanie akcji serca Tak

2 29 Mężczyzna 1 Zapalenie mięśnia sercowego Tak

1 21 Mężczyzna 7 Zapalenie mięśnia sercowego Tak

2 17 Mężczyzna 3 Zapalenie osierdzia Tak

2 18 Mężczyzna 1 Zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie płuc prawostronne (wykluczono zakażenie SARS -Cov2) Tak

1 17 Mężczyzna 3 Zapalenie mięśnia sercowego Tak

2 16 Mężczyzna 12 Zapalenie mięśnia sercowego Tak

2 18 Mężczyzna 2 Zapalenie mięśnia sercowego Tak

 

Co do reklamowania szczepienia wśród kobiet w ciąży, proszę bardzo:

 

1 25 Kobieta 6 W ciągu 5 dni od podania 1 dawki szczepionki odpłynął płyn owodniowy, poród zabiegowy w 6 dniu po szczepieniu, nastąpił zgon okołoporodowy noworodka, w badaniu popłodu w żyle pępowinowej stwierdzono zakrzep

 

Tu chłopak 28 lat:

1 28 Mężczyzna 12 Zakrzepica zatok żylnych mózgu powikłana krwotokiem śródmózgowym (Zgon) Tak

 

 

Ogółem 16,299 zgłoszonych NOPów. Żeby uzyskać średnią europejską, należy tę liczbę pomnożyć przez 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Ok, czyli nie jesteś wstanie odbić tych piłeczek, które reszta forumowiczów przytacza w postaci statystyk czy ekspertów.

 

Tak tak, wiem że ekspert od technologii mrna Malone, to dla Ciebie nie ekspert, albo noblista Luc Montagniere, o którym pisałeś, że zwariował na starość. A pisałeś w ten deseń, jak trzeba to znajdę. Opinia tych ekspertów, oj sorki szurów, ma dla Ciebie mniejsze znaczenie i Ignorujesz je, preferując faktczekerów z demagoga, którzy są często studenciakami na stażu. Brawo.

 

Ignorujesz również fakt, że te serwisy czy autorytety medyczne dostają granty od firm farmaceutycznych więc jest konflikt interesów. Ale po co o tym myśleć. To pewnie nieprawda. Gdyby to była prawda, to serwisy faktczekingowe potwierdziłyby moją opinię, a skoro nie potwierdzają to pewnie jestem gimnazjalistą walczącym z systemem.

 

Swoją drogą, żenująca manipulacja i próba zdeprecjonowania osób nie wierzących w kovidianizm. No cóż, teraz widać jak na dłoni logikę jaką stosujesz i jaką nie stosujesz. 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sky napisał:

To co pisałem parę dni temu w moim poście o zaprzestaniu defetyzmu i zamartwiania się obecną sytuacją - tylko powiedziane innymi słowami przez inną osobę. Kto ma uszy niech słucha. 

 

Wiem, że kilka osób na forum napewno odrazu czai o co chodzi.

Jakby tak udało się wyplenić te obawy na forum, to już przekierowujemy energie na dobre tory. 

 

Wyobraźmy sobie co by było gdyby nie telewizja i media ? Odpowiedź jest banalna, ale przypominam.

 

Świetny materiał. Postaram się ograniczyć obecność w wątku bo nie ma co się nakręcać. U mnie na wsi życie spokojnie płynie. Wolny czas wolę przeznaczyć na odpoczynek, ewentualnie rozwój.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manygguh napisał:

Tak tak, wiem że ekspert od technologii mrna Malone, to dla Ciebie nie ekspert, albo noblista Luc Montagniere, o którym pisałeś, że zwariował na starość. A pisałeś w ten deseń, jak trzeba to znajdę. Opinia tych ekspertów, oj sorki szurów, ma dla Ciebie mniejsze znaczenie i Ignorujesz je, preferując faktczekerów z demagoga, którzy są często studenciakami na stażu. Brawo.

 

Ignorujesz również fakt, że te serwisy czy autorytety medyczne dostają granty od firm farmaceutycznych więc jest konflikt interesów

Tak, niestety ludzie czasami fiksują na starość i nie kojarzą nawet, na jakiej planecie się znajdują. A jak masz dowody na jakąkolwiek korupcję czy konflikt interesów, składaj zawiadomienie do prokuratury, bo zatajając takie rzeczy sam popełniasz przestępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, manygguh said:

Tak tak, wiem że ekspert od technologii mrna Malone, to dla Ciebie nie ekspert,

 

No dokładnie. Ci eksperci są wątpliwej wartości. Nobel lub tytuł naukowy profesora nie gwarantują rzetelności gloszonych treści jeśli głosi się tezy nie poparte badaniami naukowymi wykonanymi zgodnie ze sztuką naukową (np. weryfikacja przez innych, ślepe testy itp.). 

 

4 hours ago, manygguh said:

Macie tu kupę dowodów i statystyk i serio nic do was nie dociera? Serio zero wniosków? Na każdy wasz argument dostajecie kontrargument(y) i co? Dalej to samo?

 

Jakie wnioski powinnismy wyciągnąć? 

Te kontrargumenty to przeważnie fake-i, plotki, niesprawdzone informacje, jakieś statystki tak dobrane aby pasowały do tezy. 

 

Znam to całe środowisko szurów. Od 10 lat je śledzę i słucham.  Zaczynałem od Teorii Chaosu Cloude Moneta w 2011, później Mikołaj Rozbicki i jego NWO, Zagórski i NTV, debaty ufologiczne w Radiu Paranormalnym, Chris Miekina i jego Polaraxa. Śledziłem przez lata relacje z Bilderbergow. 

 

Wymieniłem to bo chce udowodnić, że mam głowę otwartą na różne tematy ale musi za tym iść metoda naukowa. Rzetelne badania. 

 

Antyszczepionkowcy takich nie mają. Mają wypowiedzi tzw. autorytetow, które przeważnie po weryfikacji okazują się ułomni. Malone fałszuje Wikipedię, Campbell zbija kasę na wyświetleniach i robi sobie reklamę a Montagniere na starość bredzi o sztucznych wirusach. 

 

To są ludzie którzy mają mnie przekonać że szczepionki są złe? Nic z tego. 

Edytowane przez RealLife
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

Tak, niestety ludzie czasami fiksują na starość i nie kojarzą nawet, na jakiej planecie się znajdują

No cóż, skoro zrobiłeś ekspertyzę stwierdzającą, że noblista Luc Montagniere zwariował, bo nie potwierdza Twojej tezy, to gratuluję. Brawo. 

 

1 hour ago, Obliteraror said:

A jak masz dowody na jakąkolwiek korupcję czy konflikt interesów, składaj zawiadomienie do prokuratury, bo zatajając takie rzeczy sam popełniasz przestępstwo.

Już został złożony przez Konfederację. A poza tym, lobbing w Polsce nie jest zakazany sam w sobie, więc mogą sobie siedzieć w tych radach i doradzać. Oczywiste, że opinia takich osób jest rzetelna. 

 

@RealLife poleciałeś ostro z tymi ułomnymi autorytetami. Widzę, że z takim nastawieniem dyskusji nie ma sensu. A te "środowisko szurów" to nie dane i osoby na które się tu powołujemy i przytaczamy. No ale ok, trzeba sobie to wszystko jakoś racjonalizować.

 

Pozostaje tylko trzymanie kciuków żebyś dostał swojego boosterka jak najszybciej. Sam prof Horban polecał, nie jakiś szur podrabiacz Malone przecież. Albo szaleniec Montagniere, badałeś go przecież i twoja wiedza psychiatryczna to potwierdza. Bierz więc jak najszybciej boostera, bo Omicron już pojawił się w Polsce. 

 

Edytowane przez manygguh
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLifeprzecież Campbell jest provaxem. Zachęca do szczypania się. Coś Ci się od tej infiltracji szurskiego środowiska  już myli. Dla mnie szczypawki dają albo bardzo mało albo nic. Po 6-7 miesiącach to już zero totalne. Żyjesz sobie w świecie 90%skutecznosci? Spoko. Lec po 4. daweczke. Nic mi do tego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, RealLife said:

Ci eksperci są wątpliwej wartości. Nobel lub tytuł naukowy profesora nie gwarantują rzetelności gloszonych treści jeśli głosi się tezy nie poparte badaniami naukowymi wykonanymi zgodnie ze sztuką naukową (np. weryfikacja przez innych, ślepe testy itp.). 

Ale żeś ostro pojechał po rządowych ekspertach z Rady Medycznej i doktorach-celebrytach od reklam maseczek.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Obliteraror said:

Kto za to wszystko płaci?

To jest mniej ważne od pytania, kogo taki "hipotetyczny ktoś" finansuje równolegle.

Bo najlepiej będąc tyranem, jest finansować zarówno aparat represji, jak i opozycję. Finansując zbrojenia prowadzące do wojny, najlepiej jest wspomagać obie strony - motyw przewodni znany od stuleci, albo i dłużej.

NYT prowadząc spór sądowy z amerykańską Facebook-ową agencją fu**-checkingową wykrył, że jest ona finansowana między innymi przez Wuhan Institute of Virology. Fauci w ramach DARPA też maczał palce w chińskich laboratoriach biologicznych, jak również Francuzi i pół świata, bo tylko Chiny dopuszczały pewne rodzaje doświadczeń.

Im bardziej się miesza w kotle światowym, tym więcej szarości a mniej czerni i bieli. Na poziomie trzech liter zaś zupełnie brązowo się robi. I zostaje tylko pytanie - kto zyskał? Pytanie ponad tak banalnymi podziałami, jak państwa czy narody.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, manygguh said:

@Obliteraror @RealLife i podobni. 

 

Czego tutaj nie rozumiecie?

 

Macie tu kupę dowodów i statystyk i serio nic do was nie dociera? Serio zero wniosków? Na każdy wasz argument dostajecie kontrargument(y) i co? Dalej to samo?

 

To nie jest dyskusja na argumenty. To jest dyskusja kto w co wierzy. Świat nauki jest podzielony na sprzedanych korporacji i tych którzy mają to w dupie i prowadzą badania niezależnie od korporacyjnych pieniędzy. Dzisiaj podział jest na tych co WIERZĄ w skuteczność szczepionki i tych którzy w nią NIE WIERZĄ. Tyle w temacie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, manygguh napisał:

Ale po co o tym myśleć. To pewnie nieprawda.

 

Dlatego:

 

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

(...)mi się w "Systemie" żyje całkiem nieźle.

 

Moim zdaniem @Obliteraror wierzy że zawsze będzie dobrze, wystarczy ster swojego życia oddać włodarzom.

Jeden lubi szybką jazdę samochodem, inny jak go szofer wiezie ;)

 

Niestety taka postawa ma pewną wadę w obecnych czasach, łatwiej ludziom rządnym kontroli dzięki konformistom zawładnąć wszystkimi. Ludzie nie są zero-jedynkowi, propaganda jest po to by jak najwięcej przeciągnąć na swoją stronę z czasem. Z tymi co zostaną to już jakoś sobie poradzą

 

 

 

Niektórzy wolą niebieską pigułkę i nic nie zrobisz.

 

 

"Masz teraz lepsze w klatce, niż w polu wygody”. Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę; Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę."

 

 

4 godziny temu, maroon napisał:

A jak ci się wydaje, że medycyna to wiedza tajemna 16-tego stopnia wtajemniczenia, bo się przez 6 lat na studiach opierdalałeś, żeby potem panadol zapisywać, to się bardzo mylisz.

W punkt. Sam dzięki zwykłej ciekawości pomogłem nie jednej osobie której NFZ by nie pomógł, a ewentualnie pogorszył sytuację. I to zwykłymi prostymi sposobami które nie stwarzają żadnego zagrożenia.

 

@Martius777

Te skurwysyny to już wstydu nie mają, czekam na dzień sznura i mam w dupie ustawy o bratniej pomocy. Ja już wolę wojnę domową niż drugą Australię. Dla mnie wolność cenniejsza od życia i ogrzewania dupy w wygodach za cenę godności.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że wedle covidian nie prawdą są oficjalne rządowe statystyki państw, czyli porównując rok do roku wszystkie państwa które rozpoczęły szczepienie i osiągnęły wysoki wynik są w dupie, oba wskaźniki - zakażenia, zgony i w sumie 3 nopy lecą w górę, do tego bonus w postaci utraty praw jako człowiek i "medyczne" rejestracje które przecież pomagają bo wskaźniki przecież idą w górę to działa? Nie trzeba być doktorem aby to stwierdzić, za to państwa robiące odwrotnie i te które leczą mają się lepiej. Ciekawe że żaden z was kowidian nie potrafi tego wyjaśnić.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piccardo napisał:

wedle covidian nie prawdą są oficjalne rządowe statystyki państw, czyli porównując rok do roku wszystkie państwa które rozpoczęły szczepienie i osiągnęły wysoki wynik są w dupie, oba wskaźniki - zakażenia, zgony i w sumie 3 nopy lecą w górę, do tego bonus w postaci utraty praw jako człowiek i "medyczne" rejestracje które przecież pomagają bo wskaźniki przecież idą w górę to działa? Nie trzeba być doktorem aby to stwierdzić, za to państwa robiące odwrotnie i te które leczą mają się lepiej. Ciekawe że żaden z was kowidian nie potrafi tego wyjaśnić.

Nikt się z nich do tego nie odniesie bo to zaburza ich sposób myślenia o świecie podawany im przez mainstream. Oni nie są decyzyjni, wola oddać decyzję innym. Największe wzrosty w krajach w których jest najwięcej szczepień? Zastosowanie nic nie dających lockdownow pomimo ogromu szczepień? To niedobre jest, po co o tym mówić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja zdrowia. Korwin-Mikke o segregacji sanitarnej: „Problem dotyczy naszej cywilizacji. Jesteśmy ludźmi wolnymi czy bandą niewolników?”

Trwa posiedzenie komisji zdrowia, na której procedowany jest projekt 1846 zaostrzający segregację sanitarną w Polsce. Głos zabrał poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke na początku odniósł się do wystąpienia posła Czesława Hoca, który przedstawił zalety szczepień.

 Wielce czcigodny panie pośle, chyba wszyscy na tej sali jesteśmy na coś zaszczepieni i wiemy, że szczepionki czasami się przydają. Wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę – zaczął.

 Problem dotyczy zupełnie czegoś innego, czyli naszej cywilizacji. Mianowicie dotyczy tego, czy żyjemy w kraju ludzi wolnych, którzy odpowiadają za życie swoje i swoich dzieci, czy też jesteśmy bandą niewolników, których właściciel niewolników ma prawo wyszczepić. Czy jesteśmy dziećmi Sejmu, a Sejm jako nasz wielki ojciec ma prawo się nami zajmować. To jest ta różnica – podkreślił Korwin-Mikke.

Poseł Konfederacji przypomniał, że szczepionki nie działają tak, jak wszystkim przedstawiano rok temu.

 Okazało się, że te szczepionki mają o wiele krótszy okres ważności, niż ludzie początkowo myśleli. To jest bardzo poważny problem – powiedział.

 Przypominam, że rok temu nie mieliśmy ani jednego zaszczepionego, a śmiertelność była niższa niż jest teraz. Z tego wynika, że ponad 56 proc. zaszczepionych nie wpłynęło na śmiertelność covida – kontynuował prezes partii KORWiN.

Obowiązkowe szczepienia. Czy mamy coś prawo ludziom narzucać?

 Powstaje więc pytanie, czy mamy prawo coś ludziom narzucać? Gdyby to była ebola czy dżuma, byłaby inna rozmowa. Wciąż nie znamy jednak charakterystyki tego wirusa. Doktor Sławomir Mentzen słusznie zauważył, że skoro pan premier mówił, że powinniśmy jak najszybciej wrócić do normalności, to należy po prostu traktować koronawirusa jak zwykłą chorobę zakaźną – mówił poseł Konfederacji.

 Gdyby wprowadzić obowiązek badania zębów, to znacznie mniej byłoby klientów u dentystów. Nie wprowadzamy jednak tego obowiązku, bo to ludzie mają decydować za siebie – porównywał.

 Nie możemy mieszać stosunku pracy ze stosunkami zdrowotnymi, naruszać tajemnicy lekarskiej. Tego głównie dotyczy ta ustawa – naruszaniu stosunku pracy. Stanowczo protestujemy przeciwko takiemu podejściu do tego zagadnienia – podkreślił.

 Będziemy składać wniosek o odrzucenie tej ustawy w pierwszym czytaniu i przyłączamy się do wniosku o jej publiczne wysłuchanie – podsumował Janusz Korwin-Mikke.

 

https://nczas.com/2021/12/16/komisja-zdrowia-korwin-mikke-o-segregacji-sanitarnej-problem-dotyczy-naszej-cywilizacji-jestesmy-ludzmi-wolnymi-czy-banda-niewolnikow/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.