Skocz do zawartości

Jakie fantazje seksualne/festysze was odrzucają i uważacie je za nienormalne?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo tu tematów o fantazjach seksualnych. Ciekawa jestem czy są takie fantazje które uważacie za kompletne przegięcie i nie tylko sami byście czegoś takiego nie robili ale również uważacie że człowiek któremu się one podobają musi być nienormalny? 

Pytam tylko o dozwolone fetysze. 

Dla mnie np koprofilia jest nie do przejścia oraz uważam że coś nie tak jest z osobą którą to podnieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze mnie to obrzydza, ale nie zrozumiem nigdy fetyszu stop. Nie ogarniam co jest w nich takiego podniecającego. Piersi i tyłek to chyba jasne- bo wiążą się z kwestiami rozrodczymi, ale stopy? Mam znajomego który jest tak zafiksowany w tym fetyszu, ze nawet nie zwraca uwagi na to czy laska jest ładna, gruba, niska, wysoka- najwazniejsze są stopy. Troche dziwak generalnie. W każdym razie co kto woli. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lana07 napisał:

Nie ze mnie to obrzydza, ale nie zrozumiem nigdy fetyszu stop. Nie ogarniam co jest w nich takiego podniecającego. Piersi i tyłek to chyba jasne- bo wiążą się z kwestiami rozrodczymi, ale stopy? Mam znajomego który jest tak zafiksowany w tym fetyszu, ze nawet nie zwraca uwagi na to czy laska jest ładna, gruba, niska, wysoka- najwazniejsze są stopy. Troche dziwak generalnie. W każdym razie co kto woli. 

Nie pamiętam jak to szło dokładnie ale obszar w mózgu odpowiedzialny za narządy rozrodcze sąsiaduje z tym od stóp , sam mam taki fetysz ale to jest jako uzupełnienie :D dla mnie to tak samo jak kobiece dłonie = smukłe , gładkie , delikatne itd. a pazurki to muszą być pomalowane i kropka hah.

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden fetysz nie jest "normalny", jeśli przyjąć książkową definicję - "rodzaj parafilii seksualnej polegający na uzyskiwaniu satysfakcji seksualnej głównie lub wyłącznie w wyniku kontaktu z obiektem pobudzającym – fetyszem".

 

Natomiast parafilie - nie widzę w nich nic złego, sam bym się ani jako strona aktywna ani pasywna nie zabawił w kopro hehe, stopy mnie też jakoś nadzwyczajnie nie kręcą, no ale co kto lubi, nie mi oceniać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Androgeniczna napisał:

fantazje które uważacie za kompletne przegięcie

Rimming (lizanie dupy), anal i mineta - najbardziej obleśne i nieakceptowalne.

Pomijam jakieś sikanie (pissing) czy defekację (koprofilia) do ust czy gdzie oni to robią XD bo to już ekstremizm.

 

Troche mniej obleśne ale również chore i nie akceptowalne to np - palcówa, fetysz stóp.

 

Niczego co powyżej bym nawet za kasę nie zrobił. 

Edytowane przez Analconda
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo otwarty na różne udziwnienia seksualne i mało rzeczy nie spróbowałem albo wykluczam.

 

Koprofilia jest wyjątkiem, pomijam to, że jest dla mnie niezrozumiała, to głęboko uderza w moje poczucie smaku. Absolutnie nie. Ale żebym od razu miał stygmatyzować kogoś za to, że nienormalny? A niby dlaczego? Jak to kogoś podnieca, to niech się smaruje gównem do woli? Ale ja zdecydowanie nie, mam odruch wymiotny na samą myśl. 

 

Nie rozumiem też fetyszu stóp jak @Lana07 w sensie nie szokuje mnie czy uważam za coś nienormalnego, ale nie rozumiem. Stopy jak stopy, nie traktuję ich jak osobnego obiektu seksualnego. Podobnie mam z takim hardcorowym BDSM , gdzie granice akceptowalnego dla mnie "seksownego sponiewierania" są przekroczone. Ale tu tak samo, to, że ja nie lubię nie znaczy, że wszyscy mają mieć tak samo a zatem nie mam prawa uważać ich za nienormalnych. 

Edytowane przez Tyson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Pytam tylko o dozwolone fetysze

W sensie, że prawnie? :D

 

U mnie w grę nie wchodzi koprofilia, pissing, anal w moją stronę i sado maso w stylu kopania po jajach, zadawanie sobie większego bólu (klapsy i przygryzanie jak najbardziej). Dominacja ze strony kobiety też mnie nie kreci, ja od tego jestem :D

50 minut temu, Lana07 napisał:

ale stopy?

Szczerze niechciałbym kobiety z brzydkimi stopami, tak samo jak z brzydkimi dłońmi, krzywymi zębami etc.

 

Mi się podoba całe kobiece ciało, stópek nie będę pomijał w pieszczotach. Jest też coś takiego jak masaż stóp. 

23 minuty temu, Analconda napisał:

Rimming (lizanie dupy), anal i mineta - najbardziej obleśne i nieakceptowalne.

 

24 minuty temu, Analconda napisał:

Troche mniej obleśne ale również chore i nie akceptowalne to np - palcówa, fetysz stóp

Idź Ty, sam jesteś nieakceptowalny. Anal jest zajebisty (wcześniej trzeba posprzątać co nieco), mineta lepsza od szynki. 

 

Palcówka obleśna? Chłopie, jak tak się wszystkim brzydzisz, to w ramach gry wstępnej pewnie ubierasz OP - 1 (zdjęcie poniżej)

220px-OP-1_WP.jpg

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do całowania się zgodzę jest to obleśne ale nie ta jak Gerantofilia czyli posuwanie starych babć jak np prezydent Macaron - no bo o tym zapomniałem i jeszcze te śmieszne ubranka ale nie wiem jak się to nazywa.

Chociaż całowanie można uznać za akceptowalne moim zdaniem i mówię o tym z języczkiem bo to już poziom fetyszu stóp.

 

W necie jest tego pełno ale to były chyba te najpopularniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał:

Szczerze niechciałbym kobiety z brzydkimi stopami, tak samo jak z brzydkimi dłońmi, krzywymi zębami etc.

 

Mi się podoba całe kobiece ciało, stópek nie będę pomijał w pieszczotach. 

O właśnie to. Dla mnie to jest perwersja i zboczenie aby mieć kobietę z brzydkimi stopami czy dłońmi a i nie zadbane zęby. Dla zasady dodam jeszcze piss i to z kupą jako not acceptable. Ale samicze perskie oko po lewatywie i zdrowe jest okej. 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Frank89 napisał:

Relacja femdom niewolnik to jest dopiero chory fetysz. Nie wiem jak można lubieć być poniewieranym i traktowanym jak pies. A są tacy którzy za to płacą.

Mój były chodził do profesjonalnych domin i była to jedna z przyczyn naszego rozstania. Ja próbowałam być kilka razy jego dominą, jestem uległa, więc ta zabawa była dla mnie bardziej żenująca niż podniecająca. 

 

Nie oceniam ludzi, a już w ogóle nie po ich zainteresowaniach łóżkowych i dopóki ktoś nie narusza prawa, nie określiłabym go mianem "nienormalny". 

Jest kilka rzeczy, które mnie nie kręcą, np. femdom, seks z seniorami. Nie zgodziłabym się na koprofilię, vomit. 

Niemniej nic mi do tego co inni robią w łóżku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

(...) mineta - najbardziej obleśne i nieakceptowalne.

 

Troche mniej obleśne ale również chore i nie akceptowalne to np - palcówa, fetysz stóp.

O ch... Kariery dobrego kochanka to ci nie wróżę :D.

@Androgeniczna Strapon - nigdy w życiu. Przebieranki - zbiera mnie na śmiech. Akcesoria BDSM - zbiera mnie na śmiech. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.