Skocz do zawartości

Wasze nicki i avatary


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Meg4tron napisał:

Skąd wzięliście pomysł na nick i avatar?


Jestem fanem Władcy Pierścieni, RPG, fantastyka wiesz trole elfy, krasnoludy i inne fantastyczne gówna. Chciałem sobie zmienić nick na inny, jak już założyłem konto np: Proncisław albo smakkutasamirian albo Waldek4cm lub Inspektor erektor, albo Rocco Zinfredi,  Onan Barbarzyńca, Wilgotny jeździec , Pan Wkładeusz, Robin Wzwód, Leon Wzwodowiec  ale Marek się nie zgodził :(

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man in black=MiB

"MiB"w serialu lost to "czarny charakter",tajemnicza postać-czarny dym.

Opanowany,trudny do rozgryzienia,ale z drugiej strony bohater wzmagający się z swoją przeszłością.

Poprzedni mój avatar był własnie z twarzą Titus Welliver (serialowego Mida) aktualnie Henry Cavill.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick, można się domyślić imienia. Postać z filmu " Czas Apokalipsy" - podpułkownik Bill Kilgore grany przez moim zdaniem świetnego aktora Roberta Duvalla. Postać ekscentryczna, szalona i posiadająca władzę. Na przykład rozkazał swoim żołnierzom serfować w czasie ostrzału i stał spokojnie niewzruszony kiedy obok wybuchały pociski. Na dodatek kozacki wygląd w tym mundurze i kapeluszu no i te cytaty.

 

" Czujesz to? To napalm, synu. Nic na świecie tak nie pachnie. Uwielbiam zapach napalmu o poranku. Raz nasi bombardowali jedno wzgórze przez dwanaście godzin. Kiedy było po wszystkim, nie znaleźliśmy ani jednego trupa. Ten zapach: jak zapach benzyny. Całe wzgórze pachniało zwycięstwem."

" Każdemu, kto ma dość odwagi, żeby walczyć z flakami na wierzchu dam własną manierkę."

" Zbombardować mi ten las na 100 jardów w głąb. Muszę mieć czym oddychać! "

" Żółtki nie surfują! "

 

Sam jestem ekscentryczny, szalony, nieprzewidywalny itp. To pewnie też ukryta tęsknota za byciem taką nietuzinkową osobą posiadającą władzę,charyzmę itp. Inne opcje jakie mogły być to Brudny Harry i sierżant Hartman z filmu " Full Metal Jacket "

 

Edytowane przez Tomkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan Batory, bo pasjonuję się historią Polski i bardzo mi się podoba postać tego jednego z naszych najlepszych władców w dziejach. On był twardy, bezwzględny bardzo zdolny i niestrudzony w reformowaniu państwa no i na dodatek był cudzoziemcem, który bardzo słabo mówił po polsku. Avatar to zdjęcie Rummelsnuffa niemieckiego, bardzo zabawnego pieśniarza, którego jestem fanem. Jestem do niego dość podobny z wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Avatar przedstawia Johna Wicka postać filmową którą bardzo lubię. Gdy się tu rejstrowałem miałem takie samo silne pragnienie wzięcia odwetu na osobach które mi zaszły za skórę jak tytułowy bochater. Uważam że ten film jest wspaniały.

 

Nick wziełem od jednej z ról jaką zagrał Clint Eastwood też nieustępliwy twardziel którego lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awatar. 

Z filmu V jak Vendetta.

Maska Guya Fawkesa  symbolizuje bunt przeciw totalitaryzmowi władzy, cenzurze,  określa wolność jako wartość szczególnie ważną dla człowieka. V w tej masce był zarazem całkowicie anonimowy jak i niepowtarzalnie indywidualny. Lubię wolność poprostu. 

 

Nick.

Kiedy zakładałem konto byłem w trudnym momencie, czułem się przeorany przez życie. Dlatego wymyśliłem nick "Prawdziwe Życie" a że po ang lepiej brzmi to tak wpisałem.

Teraz pewnie bym się inaczej nazwał, ważniejszy jest awatar.

 

28 minutes ago, NimfaWodna said:

Mój nick odzwierciedla mnie samą, bo jestem Nimfą :)

 

 

Czyli kim? Wikipedia definiuje nimfę jako młodą kobietę w okresie godowym. Czyli rozumiem że lubią się ruchać. 

 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto a tak tak, Hatmehit wzięła i połknęła Ozyrysowi penisa, który beztrosko pływał sobie w Nilu, jego właściciel został bowiem poćwiartowany przez brata. Izyda więc musiała, już po sklejeniu zwłok, doczepić mężowi glinianego i dać się zapłodnić jako kania (taki ptok). Przytoczyć szczegóły tego niesamowitego mitu? :D 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś uderzyłem w klawiaturę i mi wyskoczyło gnukij, zwróć uwagę na znaki na klawiaturze xD stwierdziłem że to dobry nick w necie ;)

 

Avatar to tygrys w wydaniu ezoterycznym, przenikliwym, którego lubię z racji swojej natury. Agresywny, nieustraszony, szybki i zwinny. To cechy pożądane dla mnie, lubię taki być w łóżku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leto napisał:

Mój nick od Leto z Diuny Franka Herberta.

 

Jak czytam Twoje posty to od razu mam przed oczami tego osobnika. Też jesteś tak naładowany?

rhpjdrv86eb31.jpg

5 godzin temu, Boromir napisał:


Jestem fanem Władcy Pierścieni, RPG, fantastyka wiesz trole elfy, krasnoludy i inne fantastyczne gówna. 

A jak Boromira to od razu Sean Bean mi się nasuwa na myśl

latest?cb=20110327195115

5 godzin temu, truskawka napisał:

Jak Boromir umiera, ile razy bym nie oglądała zawsze wyje.

Sean Bean zawsze szybko umiera, w Grze o Tron odpalają go w pierwszym sezonie (jest osiem sezonów), a w "LotR" jako pierwszy z drużyny i w pierwszej części.

Godzinę temu, Frank89 napisał:

Mój Avatar przedstawia Johna Wicka postać filmową którą bardzo lubię. 

Rozpoznałem Keanu Reeves jako John Wick w Twoim Avatarze, ale z początku myślałem, że ma słuchawki na szyi, dopiero po czasie sczaiłem, że to lufa skierowana w stronę obiektywu???.

Godzinę temu, Frank89 napisał:

Uważam że ten film jest wspaniały.

Oglądałem 3-ią część i polegała w sumie na podsyłaniu Johnowi serii kolejnych drani których rozwala i tak w kółko.

Edytowane przez ZortlayPL
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.