Skocz do zawartości

Czy kobiety świadomie upośledzają ludzkość?


Rekomendowane odpowiedzi

@RENGERS To nie jest moja znajoma. 

Ja ją pierwszy raz na oczy widziałam, zakładając ten temat nie miałam na myśli tego by opowiadać o wczorajszym wieczorze czy tłumaczyć się z tego jak znalazłam się z ciężarną w jednym pomieszczeniu, która spożywa przy mnie alkohol. ?

Po prostu czytając rano informacje na ten temat przeraziła mnie skala tego problemu i łatwość z jaką przychodzi to kobietom. 

Przeglądając statystki doszłam do wniosku, że kobiety specjalnie obniżają jakość kolejnych pokoleń... 

Robią to w sposób świadomy i bez skrupułów. 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Hatmehit napisał:

Skrajna nieodpowiedzialność, za którą płacić będzie głównie dziecko. 

Nie tylko dziecko będzie za to płacić, ale całe jego otoczenie. Dziecko z FAS to udręka.

 

Godzinę temu, Lalka napisał:

Sytuacja z wczoraj. 

Przyszedł do nas znajomy ze swoją kobietą, 4 miesiąc ciąży. 

Spożywała alkohol i paliła papierosy. 

 

Reagować czy nie reagować?

Ja bym zareagował. Ci Twoi znajomi są bezdennie głupi. FAS to całe spektrum koszmarnych powikłań spowodowanych popijaniem alkoholu. Znałem kobietę, która adoptowała dziecko z FAS. Koszmar.  Tak na marginesie, to ja zawsze lubiłem otaczać się ludżmi bardziej inteligentnymi ode mnie. Polecam tą prostą metodę unikania idiotów. Lepiej się żyje.  

 

https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25875427,przeciez-ma-pan-dwoch-adoptowanych-synow-wiec-powinien-pan.html

Edytowane przez Stefan Batory
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możnaby podać na psy, ale co to da? Dostanie kuratora, czy tam coś, ale przecież nikt jej nie będzie pilnował 24/7. Jak będzie chciała, to będzie piła i paliła dalej. Nie widzę rozwiązania tej sytuacji. Przypuszczam, że jeśli jej chłop nie rozumie, że coś jest nie halo, albo - co gorsza, ale niewykluczone - rozumie i boi się zareagować, to też jest już za późno, żeby zastopował jej destrukcyjne działania.

51 minut temu, Lalka napisał:

Partner tej kobiety sam kupił jej piwo.

images-1.jpg

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Lalka napisał:

Przeglądając statystki doszłam do wniosku, że kobiety specjalnie obniżają jakość kolejnych pokoleń... 

Robią to w sposób świadomy i bez skrupułów.

Mam sąsiadkę, koło 20 lat, patologiczna rodzina. Jeszcze, gdy była w ciąży, spotkałem ją, chłopaka, i je rodzinkę przy wjeździe do domu. Dziewczyna paliła papierosa, dość dosadnie zwróciłem jej uwagę. Tylko wzruszyła ramionami. Od razu moją uwaga skierowała się na jej chłopaka. Zapytałem, dlaczego na to pozwala. Odparł, że to nie jego dom, nie jego papierosy i on nie ma nic do gadania. Mówię — ale dziecko jest twoje, jak nie się potrafisz się postawić w takiej sytuacji, to jesteś cipa. Nic to nie dało. Dziewczyna paliła do końca ciąży.

Zgadzam się, że robiła to świadomie i bez skrupułów. Wątpię jednak, że jej pobudką było obniżenie jakości pokolenia. Raczej postawiłbym na frywolność, głupotę, brak poczucia odpowiedzialności za jakość życia swojego dzieciaka. Coś na zasadzie "moje ciało, moje dziecko, moja sprawa".

Z mojego punktu widzenia, takie zachowanie jest podłe, kobieta w przeciwieństwie do mężczyzn, ma dar wydania na świat dzieciaka, które będzie ją bezgranicznie kochało. My tak nie mamy. Musimy walczyć o szacunek swoich dzieci. Bardzo łatwo w dzisiejszych czasach zniszczyć relację ojciec — dziecko. Dlatego takie zachowanie wywołuje ogromne poczucie niesprawiedliwości, gniew, niemoc. Nigdy tego nie zrozumiem.

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś znajomą waga ok.130kg, wiek 37 lat, zaszła w ciąże i paliła papierosy cały czas, kiedyś nie wytrzymałam i pytam: "kobieto co Ty robisz?" A ona na to: " ..że lekarz jej powiedział, że nie można tak od razu palenia rzucić, bo to może zaszkodzić☺ a poza tym inne jej koleżanki też w ciąży paliły i dzieci urodziły się zdrowe"...witki opadają?

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ona ma prawo robić, co chce. Co ją obchodzi dzieciak, jak będzie miała i tak alimenty, zasiłki i chuj wie, co jeszcze.

 

Jest egzamin na to, żeby jeździć samochodem, a żeby być rodzicem i powołać na świat cierpiącą, świadomą istotę nie ma nic, a powinno.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lalka napisał:

Finalnie wyrzuciłam ich ze swojego domu, nie pasowało mi to towarzystwo.

Co za brak kultury no ale dobra. 

Picie w ciąży to debilizm chociaż nie jestem przeciwko - nie można zabronić komuś spożywania alko i palenia.

 

Ale na dziecko alkoholowe nie powinno przysługiwać 500 złotych ani żadna inna pomoc. Niech biorą odpowiedzialność za to co robią.

 

@RENGERS Ta może jeszcze w klatce zamykać aż urodzi? Twoja własność?

Edytowane przez Analconda
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Analconda napisał:

Ale na dziecko alkoholowe nie powinno przysługiwać 500 złotych ani żadna inna pomoc. Niech biorą odpowiedzialność za to co robią.

IMO. 500 złotych nie ma tu znaczenia. Odpowiadać za taką głupotę matki będzie dziecko w SWOIM życiu. To ono będzie musiało się mierzyć ze swoimi ewentualnymi upośledzeniami i innymi powikłaniami.

8 minut temu, Analconda napisał:

nie można zabronić komuś spożywania alko i palenia.

Powinno się. To już nie jest interes, tylko kobiety ciężarnej. Odpowiada za czyjeś życie.

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko picie w ciąży szkodzi. Poczęcie dziecka w mocnym stanie upojenia alkoholowego także. Później takie dzieci mają ogromne problemy z nauką w szkole. One się męczą bo mają problem i nauczyciele bo nie potrafią znaleść problemu, w efekcie czego przez całe życie taka istota ma problemy. 

W latach 90 odnotowano ogromny wzrosty dzieci rodzących się z zespołem FAZ, to w tych czasach na półkach przybyło dużo alkoholu w sklepach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Analconda napisał:

Co za brak kultury no ale dobra.

Ty tak na poważnie??????

 

@Lalka jest u siebie w domu i ma prawo wyprosić z własnego domu osoby, w których towarzystwie nie czuje się komfortowo. Kobieta podtruwa swoje własne dziecko, a Ty tu z brakiem kultury wyjeżdzasz...

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth To dużo osób taką patologią musisz nazwać, na babskich forach gdzie kobiety są anonimowe aż wrze o tym by pić alkohol w ciąży i poprawić sobie humor i dziecku. Oczywiście, dla mnie to też patologia ale dla mnie patologią jest też osoba o niższym poziomie świadomości czy nawet gdy ktoś nie radzi sobie emocjami. 

Dla mnie problemem nie jest ta jedna para tylko to jak powszechny jest to temat i jak to wpływa na nasze społeczeństwo. 

Jeżeli masz ten dar by rodzic dzieci i znaczna część takich osób świadomie i z premedytacją niszczy znaczną część naszego społeczeństwa to nie dla mnie nie wróży to nic dobrego. Zamiast się rozwijać cofamy się. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś idiotka. Znam wiele kobiet które piły w ciąży ale tylko na początku gdy nie wiedzały że w ciąży są. Później przestawały. W moim towarzystwie jeśli kobieta w ciąży pilaby alkohol raczej wszyscy by zareagowali. Pamiętam nawet w LO jak jedna uczennica była w ciąży z mojej klasy i namawiała kolezanki z którymi zawsze paliła w WC na papierosa. Wszystkie odmawialy i mówiły że nie będą  z nią palic.

@Lalka Czemu nic jej nie powiedziałas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdzenie tego, że jeśli kobieta nie ma nad sobą "bata" w postaci społecznych zakazów/nakazów lub samca, który krótko smycz trzyma to zrobi każdy możliwy debilizm. Włączając upośledzenie dziecka. 

A w przypadku, gdy tak się stanie będzie chlipać i płakać wszędzie dookoła, oczekując wsparcia od państwa i współczucia od każdego człowieka wokół. 

Bezmózgowie jebane. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka Poczytaj sobie o korelacji spożycia alkoholu na przestrzeni XX i XXI wieku w Rosji i wpływu na średnią inteligencje społeczeństwa. Jak wyglądało tam społeczeństwo 100 lat temu, co wpłynęło na zwiększenie spożycia i skutek. U nas jest to samo. Społeczeństwo jest coraz bardziej zdegradowanej przez naszą "kulturę" picia. 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.