Skocz do zawartości

O urodzie, normictwie, wygranych i przegranych - słowem suplementu


Rekomendowane odpowiedzi

Najbliżej mi do poglądów Demokryta. Piękno cielesne jest powiązane z duchowym a bez harmonii poniędzy sferą ducha i ciała, jest wybrakowane i jest pięknem, jak je Grecy określali zwierzęcym.

 

Sama uroda człowieka, która ogranicza się do pobudzania zmysłów czy oddziaływania na rozum (pragnienie posiadania kogoś, tak samo jak rzeczy) nie jest w mojej ocenie jeszcze prawdziwym pięknem. Prawdziwe piękno, to zespół cech, będących połaczeniem ciała i ducha, które wywołują w nas szczere uczucie. Sam krągły tyłek, biust czy ładna buzia szczerego uczucia wyzwolić nie mogą. 

 

  

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tyson napisał:

Sama uroda człowieka, która ogranicza się do pobudzania zmysłów czy oddziaływania na rozum (pragnienie posiadania kogoś, tak samo jak rzeczy) nie jest w mojej ocenie jeszcze prawdziwym pięknem. Prawdziwe piękno, to zespół cech, będących połaczeniem ciała i ducha, które wywołują w nas szczere uczucie. Sam krągły tyłek, biust czy ładna buzia szczerego uczucia wyzwolić nie mogą. 

Pięknie napisane.

 

Niestety wstaw w swoje miejsce, kogoś o bardzo nisko rozwiniętej mentalności, a takich ludzi pod dostatkiem i okaże się, że jednak wystarczy ten tyłek, aby osiągnąć ten sam efekt :) 

 

Bruce Willis Smiling GIF

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tyson napisał:

Sama uroda człowieka, która ogranicza się do pobudzania zmysłów czy oddziaływania na rozum (pragnienie posiadania kogoś, tak samo jak rzeczy) nie jest w mojej ocenie jeszcze prawdziwym pięknem.

W punkt. Inaczej to dehumanizacja. Mięso.

Z radością i na własne życzenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, aleksy napisał:

Dokładnie, ale mało która kobieta rozumie tak głębokie klimaty aby zrozumieć, czym naprawdę jest seks.

Każdy pojmuje go ciut ciut inaczej. Dla mnie jest przede wszystkim drogą ku zaspokojeniu siebie i partnera, przyjemną formą spędzania wolnego czasu. Jasne, można szukać wielkiej głębi, ale moim zdaniem nie trzeba. Kiedy w relacji wszystko gra, nie jest transakcją 'moje ciało-twoje zasoby' to kwestie jak pogłębianie więzi są dość oczywiste. Seks to nie mistycyzm, jedzenie to nie mistycyzm. Czasem fajnie jest dodać takiego mindset'u, atmosfery, ale nie o to chyba chodzi. Doznanie połączenia ciał, tej wspólnej energii, paradoksalnej czystości jest niesamowite, przyznaję. Orgazm może być jak katharsis... Ale nie musi, zależy od podejścia. 

15 minut temu, aleksy napisał:

Prawdziwy seks to gotyk, Szkocja, agresja, sprężynowy rock and roll, pogrzebowy stos i mogę tak wymieniać.

Takie klimaty są mi cholernie bliskie, aczkolwiek jeszcze na seks ich nie przeniosłam. Nie ma prawdy. Prawdziwość to tylko umowa w naszym własnym mózgu lub społeczeństwie.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aleksy napisał:

Kobieta która nie widzi seksu w wychudzonym okularniku o chłodnej twarzy, master of science matematyki, 26-letnim profesorze matematyki jest mało głęboka i nie rozumie co to znaczy prawdziwy, głębszy seks.

Aktualnie widzę seks w 28 letnim pasjonacie historii starożytnej i nie tylko. Erudycie, fascynującym mnie swoją wiedzą. Z metaforycznym matematykiem się nie dogadam, tak z doświadczenia mówię. Lubię wspólne tematy, przekomarzanie się w pasji, przekraczanie granic wiedzy. Nie zarzucaj mi proszę ignorancji, prostactwo możesz. Wiesz, mi jest dobrze z moim postrzeganiem seksualności i tyle. 

12 minut temu, aleksy napisał:

I to jest Twój problem - że nie zrozumiałaś jeszcze, że właśnie na seks się te klimaty przenosi

Nie miałam jeszcze możliwości przeniesienia ich na seks, jestem młoda, z niewielkim doświadczeniem i nie śpieszę się do sprawdzania każdej szansy. Na wszystko przychodzi czas. Wspólny czas z partnerem, a nie własną wizją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SSydney napisał:

Zapomniałem dodać, że brat @Meg4tron ma silne śląskie łapy i wielką faje. 

???

Nie pytaj skąd wiem...?

Eee bo się jeszcze ktoś domyśli xD 

 

5 godzin temu, Hatmehit napisał:

Oh! Ah! Pomorskie cycki i śląskie łapy... Już żem upolowana. 

Twoja reklama @SSydney jest mistrzowska :D

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aleksy napisał:

Humanista" który wkuł na pamięć wikipedię o historii starożytnej nie ma nic wspólnego z erudytą i inteligentem

Uf, dobrze, że o relatywistyce czasoprzestrzennej też mi coś powie (a ja nie zrozumiem, bom humanistyczny prostak). Nie przenoś proszę ludzkiej wartości tylko i wyłącznie swoimi kategoriami. Nie mam aktualnie ochoty na 26 letniego matematyka, ale na gościa, którego bardzo polubiłam. Nic prostrzego:)

17 minut temu, aleksy napisał:

Czyli jesteś prostą kobietą podnieconą prostymi rzeczami jak historia i inne wkuwanie na pamięć, nie rozumiesz prawdziwej abstrakcji, a która prowadzi do głębokiego seksu.

Dla mnie kwestie ścisłe są schenatyczną nudą, gdyż nigdy nie poznałam ich głębi. Na szczęście to historia, archeologia, lingwistyka i literatura dają mi radość, może i prostacką. Najwyraźniej, na szczęście da się z tym żyć. I nawet seks uprawiać. I nawet przyjemny. Dziwne, prawda? 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Meg4tron napisał:

Eee bo się jeszcze ktoś domyśli xD 

 

Twoja reklama @SSydney jest mistrzowska :D

Słuchaj ale za nagranie panny proszę o odpalenie działki. xD

 

@Hatmehit ty uważaj bo sie zakochasz w archologii... xDDDD

PRYMITYWNA HUMANISTKA TFU!

 

5 minut temu, Hatmehit napisał:

 Najwyraźniej, na szczęście da się z tym żyć. I nawet seks uprawiać. I nawet przyjemny. Dziwne, prawda?

Kurwa młoda jesteś jeszcze arcza nie znasz. Nie tłumacz się, może to brzmi rycersko ale chuj tam! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aleksy napisał:

Ten świat jest całościowo opisany przez fizykę, chemię, matematykę, teorię hiperstrun, sztuczną inteligencję, itd.

No i pięknie! Cieszy mnie, iż inni to odkrywają, ja mam swoją małpią pasję. 

4 minuty temu, aleksy napisał:

"Prostrzego" mówisz...

Tak jak pisałem - skończyłem z Tobą dyskusję, żadnej dalszej dyskusji z Tobą nie chcę, żegnam i bez odbioru.

Popełniłam błąd, dziękuję. Buziaczki @aleksy/@arch już któryś raz ze sobą dyskutujemy, czekam na kolejne multikonto. Pozdrów ode mnie dziwkę za 3 stówy, dostrzega Twój niesamowity rentierski umysł ściosłowca, nie jak te baby prostackie! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, aleksy napisał:

Czyli jesteś prostą kobietą podnieconą prostymi rzeczami jak historia i inne wkuwanie na pamięć, nie rozumiesz prawdziwej abstrakcji, a która prowadzi do głębokiego seksu. "Humanista" który wkuł na pamięć wikipedię o historii starożytnej nie ma nic wspólnego z erudytą i inteligentem. Kończymy dyskusję, elo.

lol, co? 

Chyba mamy tu fana filmów pokroju Wieża, jasny dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SSydney napisał:

Kurwa młoda jesteś jeszcze arcza nie znasz. Nie tłumacz się, może to brzmi rycersko ale chuj tam! xD

Widziałam po drugim wpisie do mnie, ale przyznaję się- striggeriwał mnie swoimi tezami i miałam w mózgu konflikt 'poduskutuj vs to arch'. 

7 minut temu, SSydney napisał:

Słuchaj ale za nagranie panny proszę o odpalenie działki. xD

Te, bez przesady. Ja tu przecież cnotkę udaję. 

8 minut temu, SSydney napisał:

PRYMITYWNA HUMANISTKA TFU!

PRECZ Z PROSTACTWEM KOBIET! 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aleksy napisał:

Dokładnie, ale mało która kobieta rozumie tak głębokie klimaty aby zrozumieć, czym naprawdę jest seks. Cielesność to tylko początek, potem jest cała gama możliwości.

Ja zgrywający świnię, Ty zgrywająca zdenerwowaną gospodynię trzody, ja niedostępny inżynier, Ty grająca w klasy moja uczennica, itd... Są bardzo głębokie filmy z tym związane, musisz się trochę poduczyć. Prawdziwy seks to gotyk, Szkocja, agresja, sprężynowy rock and roll, pogrzebowy stos i mogę tak wymieniać.

Trafiony-zatopiony. 

O kurde, co tu się odjebało? 

Ach, to tylko @arch :)

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hatmehit napisał:

Widziałam po drugim wpisie do mnie, ale przyznaję się- striggeriwał mnie swoimi tezami i miałam w mózgu konflikt 'poduskutuj vs to arch'. 


Dziewczyno dość już tego krygowania się, wszyscy widzą tu jak arch na Ciebie działa. Te pełne pasji wymiany zdań są tylko wstępem do wymarzonych, namiętnych chwil w klimatach rodem z Edwarda Nożycorękiego. Kolejne wcielenia to jak przebieranki w alkowie, zawsze inny a jednak zawsze ten sam.
Tak, piszę to z zazdrości, mogę tylko pomarzyć o takim romansie. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aleksy napisał:

natomiast "studia" ~ologii (socjologia, historiologia i inne dyrdymały) no to takie studia półczłowiecze, półmałpie

Oprócz archologii oczywiście, zrozumieją ją tylko prawdziwie

6 minut temu, aleksy napisał:

klasowe umysły

 ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na O urodzie, normictwie, wygranych i przegranych - słowem suplementu
  • Quo Vadis? zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.