Skocz do zawartości

Która koncepcja na podryw wydaje się Wam najskuteczniejsza?


Mapogo

Rekomendowane odpowiedzi

@arch, Ty masz niespożytą energię. Podziwiam : )

17 minut temu, alii napisał:

dobierany styl pisania

No i to zdanie rządzi. Jaki dobierany styl pisania? Że ktoś składa literki bardziej ambitnie niż Ty dupa, ja hotel? Każdy tak może, to się m.in z czytania książek bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

No i to zdanie rządzi. Jaki dobierany styl pisania? Że ktoś składa literki bardziej ambitnie niż Ty dupa, ja hotel? Każdy tak może, to się m.in z czytania książek bierze.

Nie wiem kto to @arch, ale siłę i energię to Ty masz, tu się zgodzę. Mi by się nie chciało tyle czarować i tworzyć swój imidż przed rezerwatkami co Ty. 5745 postów! Patrzcie Panie jak chłopu zależy, heh. Może zasłużył w końcu na grotę rozkoszy?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reflux napisał:

Przynajmniej jest 300 pln do przodu.

Czy ja wiem, tyle postów i wysiłku w kreowaniu imidżu to ja bym musiał dostać z 5 tys. PLN aby mi się chciało.

Musi być to mega męczące.

 

Godzinę temu, Patton napisał:

@alii

Arch, ile jeszcze multikont założysz?

Nie wiem o co Ci chodzi, kolego.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia styl @SzatanKrieger

Lubię gościa nie ukrywam, ale często widzę jak zdążają jakieś pociski w jego stronę i za każdym razem, ma specyficzny styl obrony.

Twierdzi ma w sumie to wszystko gdzieś, jak chcecie to możecie jechać dalej i uśmieszki :D Niewiem czy to wynika, z usposobienia czy jak, nie mniej jednak zdecydowanie bardziej ma rozwinięty żeński styl :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, thyr napisał:

Dobry tekst ?  . Co ciekawsze egzemplarze zapewne mają tu gorąca linie na privie.Moim faworytem jest konkretnykonar  , nick marzenie ?

Halo halo, ja tu nie mam z nikim żadnej linii. Wcale się nie udzielam w dziale kobiet. Trochę go poczytałem i myślę, że te kobiety to w większości faceci? Z resztą jest tu wielu ściemniaczy. Na początku myślałem, że to miejsce dla konkretnych gości i kilku tu takich pisze ale przeważa mocne oszołomstwo niestety. Dlatego mało się udzielam.

Może się zapiszę do tej napierdalanki na ringu to coś mi się rozjaśni.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gnukij1 napisał:

Mnie zastanawia styl @SzatanKrieger

Lubię gościa nie ukrywam, ale często widzę jak zdążają jakieś pociski w jego stronę i za każdym razem, ma specyficzny styl obrony.

Twierdzi ma w sumie to wszystko gdzieś, jak chcecie to możecie jechać dalej i uśmieszki :D Niewiem czy to wynika, z usposobienia czy jak, nie mniej jednak zdecydowanie bardziej ma rozwinięty żeński styl :D

Chyba dzięki :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

@leto

@SzatanKrieger

 

Gratuluję, jednocześnie wyrażam niezadowolenie z faktu, iż mnie nikt nie podrywa. 

 

13 godzin temu, Mapogo napisał:

Widzę, że większość Panów (to z szacunku) przeniosło się na forum dla pań (specjalnie małą)

UUUUUU, PoZaMiAtAnE 

 

Ten wątek pojawia się co jakiś czas i nie rozumiem, dlaczego kogoś boli, że jakiś noname, który jest jedynie nickiem i awatarem podrywa innego noname'a, który też jest tylko nickiem i avatarem. Czy to jakiś uraz z przeszłości? Zazdrość? Tak bardzo brak własnego życia, że trzeba wertować część forum, którą uznaje się się , delikatnie mówiąc, za nieciekawą i szukać kto kogo i w jaki sposób i potem to usystematyzować i opisać styl internetowego podrywu trzech nieznajomych, wirtualnych postaci. 

W

T

F

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, trop napisał:

Daj przykład? 

Ja tu nie jestem z żadnego klanu ani z nikim nie zamierzam toczyć wojny więc nie mam zamiaru nikogo wyjaśniać. Jak ktoś CHOĆ TROCHĘ rozmawia z kobietami to szybko się połapie. Tak się składa, że ja rozmawiam dużo i dość łatwo to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Gratuluję, jednocześnie wyrażam niezadowolenie z faktu, iż mnie nikt nie podrywa.

Bogobojny, oryginalnej piękności kawaler, lat 30+, wysoki, wykształcony z dobrym pochodzeniem pozna pannę do lat 25 z nieskazitelną przeszłością, posagiem, umiejętnościami zarządzania domem.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz co niektórzy napiszą wydanie trzecie, poprawione kodeksu etyki redpillersa:

- sam se w kącie trzepie prącie, żeby mieć co jakiś czas widowiskowy "no-fap-czelendż"

- zainteresowanie babami to choroba, powinna być refundacja przymusowego leczenia z NFZ, Jak nie - to kaftan. Albo dekapitacja kutangi.

- dopuszczalne zainteresowania: motocykl, zabytkowe auto i śrubokręt

- łechtaczka jest rakotwórcza i w ogóle obleśna

- zakaż życia po swojemu, piętnowanie ideologiczne idących rzeczywiście własną drogą i odbieranie legitymacji członka (kutangi), bo trzymanie ramy ma być życiem w ramce

- życie to tylko rozwój duchowy i co najwyżej piwo. I ramka. 

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.