Skocz do zawartości

Gorący apel do forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

@1926

 

Ja piszę wobec Ciebie bardzo serio:

 

Skoro Twoja baba może pociągnąć forum jako dowód w sprawie (śmiech przez łzy) i wie jaki Nick nosisz to proponuję Ci całkiem na serio na privie dogadać się z moderatorami i Markiem i założyć drugie konto, o którym ona nie będzie wiedziała a będziesz miał swobodę pisania na forum i opisania choćby swej historii. Przynajmniej uzyskasz więcej swobody i ruchu i jeden problem z głowy. 

 

Co do samego forum- staram się nie pożyczać swojego lapka. Chyba, że ktoś potrzebuje na chwile by np. sprawdzić połączenia pkp. Cenię swoją prywatność.

 

Panna, z którą kręcę od dłuższego czasu wie, że udzielam się na forum ale nie ma prawa głosu w tych sprawach jak się widzimy. Na początku próbowała "oprotestować" to, ale szybko dotarło do niej, że zbliża się do krawędzi przepaści a za chwilę zrobi wielki krok naprzód.

 

Generalnie ona ma swój komputer, więc z mojego nie korzysta. A jakby już musiała, to miałaby konto usera z poblokowanymi dostępami i hasłami :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek może jakoś skomercjalizujesz swoją tu działalność, jakieś prywatne konsultacje on-line za opłatą czy coś, bo faktycznie wiedzę czerpią wszyscy, a konsekwencje za wprowadzenie ich w życie przez forumowiczów ponosisz Ty. Przynajmniej miałbyś jakąś wymierną korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1926

 

Ja piszę wobec Ciebie bardzo serio:

 

Skoro Twoja baba może pociągnąć forum jako dowód w sprawie (śmiech przez łzy) i wie jaki Nick nosisz to proponuję Ci całkiem na serio na privie dogadać się z moderatorami i Markiem i założyć drugie konto, o którym ona nie będzie wiedziała a będziesz miał swobodę pisania na forum i opisania choćby swej historii. Przynajmniej uzyskasz więcej swobody i ruchu i jeden problem z głowy. 

 

Co do samego forum- staram się nie pożyczać swojego lapka. Chyba, że ktoś potrzebuje na chwile by np. sprawdzić połączenia pkp. Cenię swoją prywatność.

 

Panna, z którą kręcę od dłuższego czasu wie, że udzielam się na forum ale nie ma prawa głosu w tych sprawach jak się widzimy. Na początku próbowała "oprotestować" to, ale szybko dotarło do niej, że zbliża się do krawędzi przepaści a za chwilę zrobi wielki krok naprzód.

 

Generalnie ona ma swój komputer, więc z mojego nie korzysta. A jakby już musiała, to miałaby konto usera z poblokowanymi dostępami i hasłami :D

 

Regulamin jest regulaminem. Może założyć nowe konto, tylko i wyłącznie po usunięciu starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałem regulamin, ale...

 

Ale chodzi mi o to, by załatwił sprawę z Wami by nie było podejrzeń o multikonta, bo ten sam adres IP a zupełnie inne konto. Dla mnie to bez różnicy czy będzie pisał jako "1926"  czy "jakiśNick". Wiem, że tropicie podobne sprawy by nie było burdelu (chwała Wam za to). Wtedy może spokojnie pisać i na luzie i bez obawy o wyciąganie "bródów" z forum.

 

Po prostu chciałem podpowiedzieć, by sprawa miała ręce i nogi i żebyście mieli mniej roboty. Pisze to co mi się wydaje za rozsądne ale informatycznie jestem "noga" :D

 

@Adrianno

 

Chodzi o to, że jego (eks)małżonka zna nick Brata 1926 i będzie mogła śledzić jego poczynania jako niezarejestrowany użytkownik, więc nawet o radę nie będzie mógł się spytać, bo zostanie to przeczytane i może być przeciw niemu użyte w czasie sprawy.

Edytowane przez Arox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek może jakoś skomercjalizujesz swoją tu działalność, jakieś prywatne konsultacje on-line za opłatą czy coś, bo faktycznie wiedzę czerpią wszyscy, a konsekwencje za wprowadzenie ich w życie przez forumowiczów ponosisz Ty. Przynajmniej miałbyś jakąś wymierną korzyść.

 

Zarabiam na książkach, na czerstwy chleb i wodę starczy :)

 

 

 

Słuchajcie. regulamin najważniejszy, ale w ważnych przypadkach możemy przymknąć na to oko - ja i moderatorzy MUSZĄ wiedzieć o co chodzi, wtedy możemy pójść na rękę komuś z takimi problemami. Tylko co mu da zmiana konta, jak baba już czyta wszystko na forum, to od razu poza go po tym co pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1926

 

Ja piszę wobec Ciebie bardzo serio:

 

Skoro Twoja baba może pociągnąć forum jako dowód w sprawie (śmiech przez łzy) i wie jaki Nick nosisz to proponuję Ci całkiem na serio na privie dogadać się z moderatorami i Markiem i założyć drugie konto, o którym ona nie będzie wiedziała a będziesz miał swobodę pisania na forum i opisania choćby swej historii. Przynajmniej uzyskasz więcej swobody i ruchu i jeden problem z głowy. 

 

Co do samego forum- staram się nie pożyczać swojego lapka. Chyba, że ktoś potrzebuje na chwile by np. sprawdzić połączenia pkp. Cenię swoją prywatność.

 

Panna, z którą kręcę od dłuższego czasu wie, że udzielam się na forum ale nie ma prawa głosu w tych sprawach jak się widzimy. Na początku próbowała "oprotestować" to, ale szybko dotarło do niej, że zbliża się do krawędzi przepaści a za chwilę zrobi wielki krok naprzód.

 

Generalnie ona ma swój komputer, więc z mojego nie korzysta. A jakby już musiała, to miałaby konto usera z poblokowanymi dostępami i hasłami :D

Szczerze to ja już uwagi do tego nie przywiązuje :) Mordka mi się cieszy a wiem że rozwód jest już na pieńku.Na razie panuje strach o utratę ale widzę ten strach z jej strony ( błędne koło) . Ja jakoś dziwnie czuje się wyluzowany nie przeszkadza mi że  zna mój login . Wiem że jej władza nad moją osobą się kończy dzięki forum oraz felietonom Marka itp.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.