Skocz do zawartości

Gorący apel do forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dziś okazało się, że jeden z forumowiczów który mnie trochę obrażał to nie on - a jego małżonka, która podczas jego nieobecności włamała się na forum (forum ma być podobno dowodem winy męża w sądzie), chcę wam coś napisać i o coś poprosić. Piszą do mnie kobiety, że jest moją winą wasze zachowanie. Kilka dni temu jeden z Braci wyszedł z domu i wyłączył komórkę :lol:  a Pani mnie oskarża o to, że przeze mnie dzieci cierpią w święta. Dwa meile i już wiedziałem dlaczego chłop uciekł... no i dowiedziałem się że jestem nieszczęśliwym człowiekiem, który niszczy innych facetów.

 

Czy wy chcecie żeby mnie ktoś zarżnął? Ciągał po sądach? Przecież ja jestem znany z mordy, imienia i nazwiska, wiadomo gdzie przebywam. 

 

Więc proszę was, żebyście uważali. Wasze żony i dziewczyny nigdy nie zaakceptują tego miejsca, więc takie akcje będą się powtarzały, a zbierać ciosy będę ja. Myślicie że to dla mnie miła sprawa czytać, że dzieciaki płaczą bo ojciec rzekomo mnie słuchał i uciekł z domu? Ja wiem o co chodzi, że facet zrobił dobrze, bo widocznie w domu było piekło i wrzaski, ale mimo wszystko mój układ nerwowy nie jest z żelaza.

 

Pilnujcie haseł, dbajcie o to by wasze kobiety tego miejsca nie widziały, nie przechwalajcie się nim. Zrozumcie że te forum zabiera władzę nad wami i waszymi zasobami kobietom - i nawet jeśli kobieta powie wam że jest fajne, to SKŁAMIE.

  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Marku, pamiętaj o ostatniej woli. Jak cię samice otrują lub zasztyletują w czasie snu ktoś musi kontynuować twoje dzieło.

 

Pamiętaj, że ten ktoś musi być odpowiednio seksistowski, chamski, niedojrzały emocjonalnie. :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dziś okazało się, że jeden z forumowiczów który mnie trochę obrażał to nie on - a jego małżonka, która podczas jego nieobecności włamała się na forum (forum ma być podobno dowodem winy męża w sądzie), chcę wam coś napisać i o coś poprosić. Piszą do mnie kobiety, że jest moją winą wasze zachowanie. Kilka dni temu jeden z Braci wyszedł z domu i wyłączył komórkę :lol:  a Pani mnie oskarża o to, że przeze mnie dzieci cierpią w święta. Dwa meile i już wiedziałem dlaczego chłop uciekł... no i dowiedziałem się że jestem nieszczęśliwym człowiekiem, który niszczy innych facetów.

 

Czy wy chcecie żeby mnie ktoś zarżnął? Ciągał po sądach? Przecież ja jestem znany z mordy, imienia i nazwiska, wiadomo gdzie przebywam. 

 

Więc proszę was, żebyście uważali. Wasze żony i dziewczyny nigdy nie zaakceptują tego miejsca, więc takie akcje będą się powtarzały, a zbierać ciosy będę ja. Myślicie że to dla mnie miła sprawa czytać, że dzieciaki płaczą bo ojciec rzekomo mnie słuchał i uciekł z domu? Ja wiem o co chodzi, że facet zrobił dobrze, bo widocznie w domu było piekło i wrzaski, ale mimo wszystko mój układ nerwowy nie jest z żelaza.

 

Pilnujcie haseł, dbajcie o to by wasze kobiety tego miejsca nie widziały, nie przechwalajcie się nim. Zrozumcie że te forum zabiera władzę nad wami i waszymi zasobami kobietom - i nawet jeśli kobieta powie wam że jest fajne, to SKŁAMIE.

Pisały cos o mnie?%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, dopóki jakaś @ nie domaga się od ciebie odszkodowania za rozbicie związku małżeńskiego jest ok.

Nawet jeśli któraś z nich cię zasztyletuje odchodząc będziesz miał tą satysfakcję, że przez ten bezmyślny czyn stałeś się nieśmiertelny.

Sławę zyskasz na pewno.

A twoje dzieło będzie kontynuowane przez innych Braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też zauważyła, że zmieniłem podejście do kobiet nie do niej samej ale ogólnie.

Tak czy inaczej ona nie pyta a ja się nie chwalę  z skąd czerpię wiedzę.

 

 

I niech tak zostanie.

tumblr_lxkd96K47p1r9jbmuo1_500.gif

 

Czekam teraz aż wyskoczy na miasto... Muszę książkę po cichu kupić :>

Edytowane przez mrBroken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dziś okazało się, że jeden z forumowiczów który mnie trochę obrażał to nie on - a jego małżonka, która podczas jego nieobecności włamała się na forum (forum ma być podobno dowodem winy męża w sądzie), chcę wam coś napisać i o coś poprosić. Piszą do mnie kobiety, że jest moją winą wasze zachowanie. Kilka dni temu jeden z Braci wyszedł z domu i wyłączył komórkę :lol:  a Pani mnie oskarża o to, że przeze mnie dzieci cierpią w święta. Dwa meile i już wiedziałem dlaczego chłop uciekł... no i dowiedziałem się że jestem nieszczęśliwym człowiekiem, który niszczy innych facetów.

 

Czy wy chcecie żeby mnie ktoś zarżnął? Ciągał po sądach? Przecież ja jestem znany z mordy, imienia i nazwiska, wiadomo gdzie przebywam. 

 

Więc proszę was, żebyście uważali. Wasze żony i dziewczyny nigdy nie zaakceptują tego miejsca, więc takie akcje będą się powtarzały, a zbierać ciosy będę ja. Myślicie że to dla mnie miła sprawa czytać, że dzieciaki płaczą bo ojciec rzekomo mnie słuchał i uciekł z domu? Ja wiem o co chodzi, że facet zrobił dobrze, bo widocznie w domu było piekło i wrzaski, ale mimo wszystko mój układ nerwowy nie jest z żelaza.

 

Pilnujcie haseł, dbajcie o to by wasze kobiety tego miejsca nie widziały, nie przechwalajcie się nim. Zrozumcie że te forum zabiera władzę nad wami i waszymi zasobami kobietom - i nawet jeśli kobieta powie wam że jest fajne, to SKŁAMIE.

 

Marku podziękowanie za  zrozumienie sytuacji.Jak się zbiorę napisze swoja historię. Do czego może doprowadzić kochana istota zwana przez białych rycerzy kochaną duszyczką, istotką itp. Zrozumiałem że to my samce jesteśmy na bardzo straconej pozycji wobec niewiast.Hasło zmienione do forum  :) Trzeba działać i żyć bo w tym momencie nie ma ani działania ani życia. Czuje się jak w więzieniu to jest najgorsze.Pozdro Bracia samcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - to dla Ciebie cenna lekcja odpowiedzialności za słowo pisane, które tworzysz ;-) Ja jako ex-bloger wielokrotnie doświadczałem podobnych w przekazie listów - "Ty zły chuju, mieszasz ludziom w głowach! ", a pisałem o zdrowiu, medycynie i żywieniu ! ;P A co dopiero Ty, który piszesz w tematach znacznie większego kalibru o potężnej sile rażenia, bo związki to często całe życie ludzi, a jak są dzieci, sprawa nabiera wagi ciężkiej. 

 

Zastanawiasz się czasem ile żyć ludzkich zmieniłeś swą twórczością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1926 - opisz koniecznie, ta wiedza ratuje wielu ludzi.

 

 

 

JimmyB - Ja ogólnie do nienawiści w meilach jestem przyzwyczajony, bo ludzie mnie lżą od wielu lat, w sumie od początków kiedy prowadziłem bloga na onecie. Wytworzyłem sobie reakcję emocjonalną - śmiech, ponieważ ludzie lżą i idą dalej. Są jednak przypadki, gdzie robi się niewesoło. Np. wieloletnie szkalowanie i oczernianie które robi Sławek, bo zaszkodził mi kilka razy skutecznie, a teraz trochę przybastował, bo już wie że paru ludzi zaczęło mu się przyglądać i nie przestaną. Już nawet w jego pracy pytają go o mnie, dlaczego to robi, no ale to jeszcze opiszę.

 

Są też sytuacje gdy mi grożono telefonicznie, robiono prowokacje, różne ustawki - np. sprawa z Azazelem gdzie ponad miesiąc mnie ciągali obiecując pracę (a byłem na dnie) - koleś półtora roku udawał przyjaciela, by tę akcję zrobić, chociaż w sumie nie wiadomo czy to był facet, możliwe że kobieta. Często mi robiono takie akcje, że ktoś pisał iż doszedł do mnie w podziękowaniu duży przelew, i tak przeciągano sprawę tygodniami - bardzo sprytne muszę przyznać. Oczywiście donosy do skarbówki, na policję, jedna panna wprost mi groziła ciężkim wpierdolem od kolesi, a sprytnie tę sprawę załatwiłem, niestety nie mogę powiedzieć jak :) 

 

I ktoś w końcu mnie dopadnie w realu. Do dwóch zwykłych gości to jak nie dostanę z zaskoczenia, to sobie poradzę. Ale jak będą zawodowcy to po zawodach.

 

Na koncie mam wiele rozstań i kilka rozwodów, a także zmiany układu sił w rodzinach. Są wrogowie, niektórzy do końca życia będą mnie nienawidzili, ale są i przyjaciele. Ale ważne że ja się z tym dobrze czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek spoko.jak biegły sądowy czy jak go tam sie pisze psychiatra czy cos takiego nie stwierdzi ze jestem czubkiem to teoretycznie na marzec szykuj hajs,biore 3 koła za miecha ochrony vip%-)


no dobra dam ci znizke jak napiszesz w 2 wydaniu ksiazki która teraz wydałes ze jestem najlepszy fhooy i ze jestem pół bogiem%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach pod filmikiem mamy namiastkę tego, jak w środowisku przeważnie młodzieżowym odbierana jest taka głośna krytyka współczesnych młodych piranii.
"okejkowane" opinie zbulwersowanych młodych kobietek są naprawdę zadziwiające  :D  i z taką o to wiedzą wchodzą one w dorosłe życie.



ps. czytając komentarze pod filmikiem, ktoś wkleił linki na samczeruno i na to forum. Kliknąłem z ciekawości i tak się tu znalazłem  ;) Edytowane przez The Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.