Skocz do zawartości

Bezos vs Jewett


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Martius777 napisał:

bo zawsze kobieta może uciec z ogrodnikiem. Nawet Jolie uciekła od Brada.

Wzięła kase i poszła. Teraz póki się jeszcze nie zestarzała może się pieprzyć z bardziej męskim facetem + młode bolce na boku.

 

11 minut temu, manygguh napisał:

Jaką wymówkę tym razem wymyślisz?

Brak kasy, mniejsze zarobki niż wtedy, troche szmalu do spłacenia.

Fakt powinienem się za to wziąć konkretnie, załatwić sprawe raz do końca życia. Ale morda to nie wszystko.

W ogóle to nie jest temat o mnie.

Edytowane przez Analconda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym z Bezosem wypić browarka niż z jego żonką. Gość przynajmniej coś sensownego ogarnął, pożytecznego, a o niej nie słyszałem. Co ona zrobiła, że dała mu dupy i się rozwiodła z kradzieżą hajsu w tle, na który nie zasłużyła nawet w ułamku? 😆 Nie chodzi o to, jak Bezos wygląda, czy nie wygląda. Panienka i tak odpierdoli. Nikt nie jest bezpieczny z kobietami, nawet Brad Pitt i inne celebryty. Jebać wygląd, trzeba robić swoje. Bezos może jest frajerem w damsko-męskiej rzeczywistości, a kto nie jest, ale życie ogarnia, każdy na świecie o nim pewnie słyszał chociaż raz. To już jest sukces. O babie historia zapomni, o nim niekoniecznie. Ale temat mnie rozbawił szczerze i się pośmiałem. Za to wielkie dzięki 😆 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

Jewett może i morda słaba ale wysoki, WIELKA PAŁA - to z nim orgazmy ma.

 xDDDDDDDDD

 

Dowaliłeś po całości ;)

 

3 godziny temu, Analconda napisał:

W dodatku Bezos jest taki pazerny, że serio jestem w stanie uwierzyć, że ona żyła z nim w biedzie.

Dzieci Bezosa - każde ma SPM.

Od czego ten skrót SPM?

 

 

W każdym razie jakby była pani Bezosowa była byłą panią Rotshieldową to po takiej zdradzie by już po 2 tygodniowych torturach wąchała kwiatki od spodu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda patrz tu następny chad https://www.youtube.com/watch?v=CbV4Z6NlQxg.

 

ps. takie garnitury nosi się w USA i nadal uważa za klasyczne. Spójrz na Rodzinę Soprano. Ramiona mają dopasowane, a reszta obszerna. 

ps2. bogaty został dlatego, że ma nawyk oszczędzania. Wiesz jakiem autem poruszają się najczęściej milionerzy w pierwszym pokoleniu? Kilkuletnią Kia. 

 

 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff Bezos, może ruchać najlepszy towar świata, jest jeden zasadniczy problem.

 

Jest pizdą z kobietami.

 

Bo nie wierzę, że jest pizdą w codziennym życiu, w końcu to miliarder - w chuj ogarnięty koleś, który na pewno wie jak się je życie.

 

Kurwa jak bym miał możliwość napisać mu smsa, z propozycją, że dam mu wiedzę, za skromną opłatą w wysokości 1 miliarda  dolków  :D 

 

 

hahaha

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Kurwa, chciałbym mieć takie szczęście.  Nie żeby mi mojego brakowało, ale jak dla mnie gość zbudował i rozwinął coś o niesamowitej skali (pomijając ile na tym zarobił).

Mówisz o magazynach czy AWS? 
Bo magazyny to niemal gułag.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Piter_1982 napisał:

ps2. bogaty został dlatego, że ma nawyk oszczędzania. Wiesz jakiem autem poruszają się najczęściej milionerzy w pierwszym pokoleniu? Kilkuletnią Kia. 

To zależy w jaki sposób się dorabiaja miliona. Są ludzie którzy stają się milionerami nawet o tym nie wiedząc. Inni stają się nagle. Co innego szef nowego startupu co wywindował na starcie a co innego szef firmy spedycyjnej co ciułał przez lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, RENGERS napisał:

Jest pizdą z kobietami.

 

Bo nie wierzę, że jest pizdą w codziennym życiu, w końcu to miliarder - w chuj ogarnięty koleś

To jest zero nieogarnięte, frajer, złodziej, pasożyt...

 

On się tej kasy nie dorobił tylko miał farta. Zero umiejętności czy czegokolwiek...

...dla każdej kobiety to jest zero bo to jest zero genetyczne.

 

Ręki bym mu nie podał. Naharhał bym w pysk.

 

Żre za moje bo to ja wywaliłem tysiące euro na Amazonie.

Pasożytuje na pracownikach a sam by na tym magazynie nie dał rady tyrać bo go chude chuchełko z posturą niemowlaka. Jego żona była szersza w barkach.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Personal Best napisał:

No ale AWS trudno odmówić że nie przełamał monopolu i przyczynia sie do rozwoju technologicznego jakkolwiek głupio to nie zabrzmi. 

Owszem, i stanowi większość przychodów Amazona. Acz tez ma swoje ciemne strony.
W Seattle wpłynął na wzrost cen wynajmu i jednoczesne zniszczenie lokalnej ekonomii, bo w najbliższej okolicy wyrugowano dotyczczasowych mieszkańców a nerdzi z Amazona korzystaja z amazonowego autonomicznego sklepu i lokalne sklepy też na tym też ucierpiały

10 minut temu, Analconda napisał:

To jest zero nieogarnięte, frajer, złodziej, pasożyt...

Póki co jedynym złodziejem jesteś Ty. W końcu ukradłeś słuchawki

10 minut temu, Analconda napisał:

 

On się tej kasy nie dorobił tylko miał farta. Zero umiejętności czy czegokolwiek...

...dla każdej kobiety to jest zero bo to jest zero genetyczne.

I tak ma więcej umiejętności niz Ty

10 minut temu, Analconda napisał:

Ręki bym mu nie podał. Naharhał bym w pysk.

Pewnie by nawet nie zaszczycił cię spojrzeniem

10 minut temu, Analconda napisał:

Żre za moje bo to ja wywaliłem tysiące euro na Amazonie.

A tojego wina czy Twoja? Niestety amazona tak łatwo jak Media Markt nie da się okraść

10 minut temu, Analconda napisał:

Pasożytuje na pracownikach a sam by na tym magazynie nie dał rady tyrać bo go chude chuchełko z posturą niemowlaka. Jego żona była szersza w barkach.

A Ty nie pasożytujesz na współpracownikach opierdalając się w pracy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn Jakie on ma umiejętności? Kim on w ogóle jest? Pazernym, zaplutym karłem którym gardziła własna żona i na koniec kopnęła go w dupe.

Dwie lewe łapy do roboty. Na amazonie wyzysk, on podatków nie płaci... zero bez honoru.

 

Właściwie skoro kobieta kopnęła go w dupe to nie ma o czym gadać - jego wartość już została zweryfikowana.

No szkoda kobiety, tyle lat z nim i zero orgazmów xD.

 

Sądząc po tych dzieciach to trzymał ją na smyczy. Bachory wyglądają na jego... współczuje genetyki ojca.

Odeszła do prawdziwego faceta który ją porządnie wyrucha bo BEZos sądząc po warunkach fizycznych to wielkością nie grzeszy XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnalcondaWarunki fizyczne nie mają nic a nic co do wielkości Kutasa 🤦🏻‍♂️  widziałem karła i łysego małego kurdupla na siłowni pod prysznicem z Kutasami takimi że by ci zapchał jeden z drugim dupsko tak że srałbyś innym otworem. 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia - jeden z najbogatszych ludzi na świecie zatrudniając tylu ludzi, na pewno musi mieć coś  a'la Ekipa Zielonego Jeep'a. Na pewno ex wife nie podjęła decyzji o rozwodzie z dnia na dzień - więc musiał przeczuwać, że coś jest na rzeczy. Dziwi mnie właśnie, że jego pańci nie zdarzyło się wypaść przez okno, przedawkować pudru do noska czy coś w tym stylu....

 

Czyżby Besos, tak jak wspominał Szarpaki w którymś ze swoich filmików, był totalnym kukoldem czy też na tyle obawiał się szantażu/ konkurencji, że wolał jej oddać tyle $$.

A nie, zapomniałem - za każdym wielkim sukcesem mężczyzny stoi jego kobieta, więc jej się należało :):):).

 

Mam jeszcze takie pytanie do starszych Braci, odnośnie równouprawnienia, kierowane szczególnie do @Mosze Red. Czy znacie z życia taki przypadek( chodzi mi o Pl), w którym to podczas rozwodu i podziału majątku, to ex mężowi zostałby zasądzony porządny kawałek tortu? Czy to o co pytam można zakwalifikować jako literacką fikcję?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kiroviets napisał:

Czy znacie z życia taki przypadek( chodzi mi o Pl), w którym to podczas rozwodu i podziału majątku, to ex mężowi zostałby zasądzony porządny kawałek tortu? Czy to o co pytam można zakwalifikować jako literacką fikcję?

 

Normalnie jest 50:50, inna kwestia, że majątek małżeństwa jest w większości budowany na barkach mężczyzny, na tym polega przekręt, niby po połowie, a jednak czujesz się w...y. 

 

 

Znam jeden przypadek, gdzie małżonkowie dobrze zarabiali jak na polskie warunki, a w pewnym momencie pani mocno się wzbogaciła, mówimy tutaj o kilkunastu milionach w dwa lata, bardziej przez fart niż umiejętności.

 

Sodówka do głowy, salony, brylowanie, wymiana męża ba lepszy model (który potem kopnął panią w D, ale to inna historia). 

 

Nie było rozdzielności majątkowej i mąż zgarnął połowę majątku przy rozwodzie. 

 

Czas prosperity się skończył dla pani, zarobki wróciły do poziomu poprzedniego, a większość tego co zarobiła przepuściła na wystawne życie, w sumie został jej apartament i auto, reszta z kilku baniek poszła na fanaberie. 

 

Natomiast to co przytulił mąż przy rozwodzie zostało rozsądnie zainwestowane. 

 

I teraz on ma, a ona nie ma xD   

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Analconda said:

Właściwie skoro kobieta kopnęła go w dupe to nie ma o czym gadać

 

 

Najpierw ostrzezenie dla nowych użytkowników forum - postów użytkownika Analconda nie należy traktować poważnie. 

 

@Analconda

 

Twoja teoria ma błędne podstawy.

 

Żona wcale nie kopnęła go w dupę ale wkurwiła się bo ruchał na boku swoją kochankę i wysyłał jej zdjęcie kutanga.

Bezos walił kochankę na jachtach i w luskusowych posiadłościach, no to się jego żona wkurwiła w końcu. 

 

Kochanka jest gorącym Milfem z Meksyku zdaje się - Lauren Sanchez

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RealLife napisał:

Żona wcale nie kopnęła go w dupę ale wkurwiła się bo ruchał na boku swoją kochankę i wysyłał jej zdjęcie kutanga.

To jest ta jego kochanka:

 

1*h6mUH7WMEY-dNFAmvraOdg.jpeg

 

Co on jej wysyłał? Te 11-12cm które ma grubość parówki?

 

14 minut temu, RealLife napisał:

Bezos walił kochankę na jachtach i w luskusowych posiadłościach, no to się jego żona wkurwiła w końcu. 

Myślę, że nawet ta Pani ciągnie od niego kasę a rżnie ją prawdziwy samiec.

 

depositphotos_17911565-stock-photo-henry

 

 

NF4cKYs.png

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.