Skocz do zawartości

Co te PIS-orki odpierdalają?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kryss napisał:

Zaczyna mnie to poważnie wkurwiać....,bo jesli nie jest to zagrywka na wzmocnienie Dudy i on to podpisze to mnie cos trafi

On to podpisze. Spójrz na to z innej strony.
Duda to świadoma marionetka. Stawiając się PiSowi, może stracić stałe wsparcie rządzącej partii, które będzie mu potrzebne choćby przy następnych wyborach.
Przyjdą za 3 lata nowe wybory, będą nowe kampanie, a karakan i reszta się za nim nie opowiedzą. 
On już na pewno ma to na względzie, dlatego śpiewa jak mu zagrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje, ale nie to miałem na myśli, możę jest to ustawiona  zagrywka żęby właśnie wykreować Dude na niezależnego prezydenta że on się nie godzi i takie pitu pitu jak zawsze,wszystko pod publiczke, niby nie zalezny itd a w rzeczywistości wszystko ukartowane z góry.mam nadzieje

Bo jak to ciule wpuszczą tak pozamiatane na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2016 o 22:21, Psycho napisał:

 

Owszem, coś zrobili, bo poprzednicy poza rozkradaniem i niszczeniem kraju nie robili nic.

 

Tyle, że PiS tak jak poprzednie rządy również działa na szkodę Polski, a kreują się na patriotów dbających o interesy Ojczyzny i obywateli. Tak samo jak poprzednicy służą obcym mocarstwom.

Sorry man podpadłeś, bardzo mnie irytuje wciskanie gówna pod modnym szyldem "mniejsze zło".

 

Powiedzmy że trafiasz na dwój bysiorów, dostajesz oklep a potem jeden z Tobą współżyje raz a drugi pięć. Z tym pierwszym bijesz piątaka bo tamten więcej razy Cię wyruchał?

 

Gdy mas dwóch znajomych jednemu pożyczasz 990zł a drugiemu 1010zł i żaden nie oddaje, to znaczy że pierwszy jest "lepszy" bo oszukał mniej? Sorry mi takie coś nie pasuje. Widać że jesteś polakiem, bo my niestety dajemy się dymać, podkręcają śruby aż do granic a my między sobą lewak prawak pis to a po tamto, a białe kołnierzyki śmieją się że podnoszą robakom podatki bezkarnie, a afery to codzienność i nikt nie pomyśli nawet żeby przerwać to pasmo.

 

Sam bym chętnie zrobił zadymę bo nie jestem gołosłowny ale jak to zrobić gdy jesteś sam a reszta ma gdzieś albo podziały i gównoburze z kim trzymać bo kto mniejszy złodziej ten lepszy dla nas.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może obrazkowo. Jak zobaczyłem te słupki to się przeżegnałem.

Przy tym nawet 500 - set Salomonów @Subiektywnych (przyznał się, że jest z rasy "starszych w wierze":D) oraz jego aplikantka, nie będą na bieżąco.

Tego się po prostu nie da ogarnąć.

Takie mamy Państwo, patrzcie na słupki:

 

ilo%C5%9B%C4%87-akt%C3%B3w-prawnych.jpg

 

 kontra "Stabilność Prawa" w poszczególnych krajach

 

stabilno%C5%9B%C4%87-prawa.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wybór "mniejszego zła", to moim skromnym zdaniem celem tych wyborów było odsunięcie PO od władzy. To miał być cel i to się udało. Wyniki następnych wyborów mogą wyglądać inaczej. Tak ja to widzę.

 

Obawiam się, że następne wybory mogą wygrać kolejne przepoczwarzenia PO, ale zobaczymy.

 

PiS popełnia wiele błędów i mam wrażenie, że jest to celowe działanie.

Minister Morawiecki ze swoimi szkodzi i to bardzo. Jak na razie nie widać, aby komuś z rządzących to przeszkadzało...

 

Na razie nie widzę, aby działo się w Polsce coś strasznego. Ludzie oczekują natychmiastowych zmian, ale tak się nie da. Spokojnie, powoli może do czegoś dojdziemy.

 

Nie oglądam wiadomości, faktów, informacji itp. Nie interesuje mnie to, co tam mówią, wolę sam szukać informacji i potrafię ocenić, czy coś jest dla mnie dobre, czy nie.

Sprowadzanie Ukraińców nie jest dobre.

Program 500+ bardzo mi się nie podoba i uważam go za szkodliwy nie tylko dla budżetu.

Nie podoba mi się to, co robią w SSP.

 

Ale generalnie uważam, że jest lepiej niż rok temu. Ludzie myślą inaczej. Przynajmniej mają jakąś nadzieję na lepsze jutro. Zajmują się pierdołami, a nie polityką, więc ona jakoś nie wkracza zbyt mocno w ich życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam wrażenie, że więcej jest gadania i narzekania niż prawdziwych powodów ku temu.

Ostatnia usłyszana rozmowa:

"Co ten PiS odwala! Paliwo już po 4,5zł!"

No może i trochę podrożało... ale jeszcze niedawno ceny oleju napędowego zahaczały o 6zł i o tym jakoś ludzie nie chcą pamiętać. Od dłuższego czasu ceny utrzymywały się na poziomie poniżej 4,5zł.


"Jak ktoś chce pasa uderzyć, to pałkę zawsze znajdzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dobi napisał:

Ciągle mam wrażenie, że więcej jest gadania i narzekania niż prawdziwych powodów ku temu.

 

Jak niektórym się wmówi, że trzeba narzekać to narzekają. 

Koniec demokracji!!!! Czarne marsze!!!! Trybunał konstytucyjny odc. 2463!!! Rok temu 95% społeczeństwa nie wiedziało co to Trybunał Konstytucyjny - dziś dalej nie wiedzą co to jest, ale mówią że wiedzą.  

Najczęściej żadnego z nas to co gadają w tv nie dotyczy ale każdy gada, że jest źle bo powiedzieli, że tak jest.

 

Patrz Polaku na to co robią i co osobiście ciebie dotyczy - a nie na to co w "jedynie słusznej" Gazecie napiszą.  

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybunał, to jest osobna bajka.
Ludzie nawet nie ogarniają, o co w tym wszystkim chodzi.
Widać, że paliwo już się kończy i trzeba znaleźć coś innego, aby wyprowadzać ludzi na ulice.

Najzabawniejsze jest to, że KODowcy protestują przeciwko "dyktaturze" i braku demokracji... ale wykorzystują do tego metody dostępne tylko w wolnych i demokratycznych krajach ;) Gdyby naprawdę w Polsce była dyktatura, jak twierdzą KODowcy, to wszyscy już dawno siedzieliby w ciasnych celach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co... Wnerwia mnie to, co PiS odwala w Spółkach Skarbu Państwa.

 

Na stanowiska kierownicze i stawianie są "swoi". Ludzie bez żadnego przygotowania, ale z odpowiednią pozycja w partii.

Nigdy tak nie było, nawet za rządów PO. Tamci awansowali swoich, którzy już pracowali w firmie. Ci sprowadzają ludzi kompletnie obcych.

Przykład: Dyrektorem działu informacji korporacyjnej został nauczyciel.

 

Bardzo mi się to nie podoba, ale takie zagrywki w zasadzie można było przewidzieć po tym, gdy wybory na prezydenta miasta wygrała nauczycielka z PiS. Na wiceprezydenta mianowała swoją koleżankę - też nauczycielkę. Drugim wiceprezydentem został gość z innego miasta.

Szefami spółek miejskich są ludzie z miast oddalonych od naszego o jakieś 100km, którzy chyba nigdy tutaj nawet nie byli.

 

Bardzo mi się to nie podoba. To po prostu razi.

Zwykłych pracowników chcą zwalniać "bo za dużo", wszelkie wydatki są mocno ograniczane, ale dla nowych dyrektorów zawsze jest stanowisko i dobra kasiora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś wrzucę. Obiecuję, że ostatnie w tym tygodniu. Zbyt dużo negatywnych emocji to we mnie wyzwala. :wub:
Kuchciński dał premie wicemarszałkom. Każdy dostał po 13 tysięcy, jeden oddał.
http://natemat.pl/196695,kuchcinski-na-mikolajki-dal-premie-wicemarszalkom-kazdy-dostal-po-13-tysiecy-jeden-je-oddal
"Do polityki przyszedłem po to, by zakończyć marnowanie pieniędzy Polaków, a nie przyczyniać się do niego" – Tyszka z klubu Kukiz najlepiej to podsumował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Dobra kurwa, kiedy reset?

 

Myślę, że w przyszłym roku, choć hooy wie.

Na razie małe i średnie firmy wycofują kasiorkę z banków za granicę, więc nie wiele zostanie, do tego ludzie zaczynają brać coraz mniej kredytów.

Nie będzie już pod co drukować, zresztą co to PiS obchodzi jak Jewropa jest na beczce prochu.

 

Np. Mi odmówili wydania karty kredytowej, choć z centali dzwonili i namawiali abym wział lepszą.

Powód, cytuję babę: "Ostatnio zmienilismy politykę i nie kredytujemy !!! ludzi pracujących za granicą:D".

Tyle tylko, że Ja nie mam kredytów:lol:, a za kartę i tak bym płacił i ją spłacał regularnie.

@Rnext przypomniał mi wówczas, że "mam rybki w głowie":D, tak subtelnie.

 

2 godziny temu, Dobi napisał:

Zwykłych pracowników chcą zwalniać "bo za dużo", wszelkie wydatki są mocno ograniczane, ale dla nowych dyrektorów zawsze jest stanowisko i dobra kasiora.

 

Kiedy TY w końcu @Dobi zrozumiesz, że to ta sama "grupa zbrojna" nic nie różniąca się od poprzedniej, walczą z tamtymi tak jak mafiozi z innymi rodzinami o "terytorium".

Cel - rozjebać Polskę, przy okazji zajebać jak najwięcej, więcej niż tamci.

Uśpili (500+) i tak już ogłupionych Polaków aby im więcej zajebać.

Działaja bardzo podobnie do "dilera" narkotyków, który małolatom pierwsze działki daję za "darmo".

 

@The Saint mnie nie przeszkadza, wychodzi na to, że wcale taki nieprawidłowy nie jestem - a to mnie smuci:lol:

Dawaj więcej;).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SledgeHammer Ja nie zgadzam się z tym, że to jest taka sama grupa, jak PO i poprzednicy.

 

Dla mnie wygląda to na dwie grupy walczące ze sobą o wpływy. Oczywiście żadnej nie zależy na interesie Polaków i rozwoju Polski. Załatwiają tylko swoje sprawy. Coś jak ruscy walczący z niemcami na terenie Polski.

 

 

Odnośnie programu 500+, to wyraziłem już swoje zdanie. Dodam tylko jedna rzecz.

Ludzie, którzy pobierają te pieniądze, teraz się z tego cieszą. Nie rozumieją, że mogą je dostawać max. do osiągnięcia przez dzieci pełnoletności (o ile program nie zostanie zlikwidowany wczesniej), a składać się na niego będą przez całe życie :) Ich dzieci też będą się do niego dokładać. Taki to interes ;) Coś jak pożyczka w Providencie.

Edytowane przez Dobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dobi napisał:

Ja nie zgadzam się z tym, że to jest taka sama grupa, jak PO i poprzednicy.

 

To Ja może pojadę @Mosze Red'em:D

 

< Właśnie teraz @SledgeHammer rwie szaty i biczuje się do krwi:), bo ktoś (czyli TY) się ze mną nie zgadza:lol:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka Polska czy inne niby państwo, A nawet GB to tylko owce do strzyżenia, scenariusze pisze się za wielką wodą.

Tuskuszenko zadbał żeby najebać tyle długu aby nie możliwym stało się jego spłacenie, i o to chodziło

 

Pisiorki--- no cóż staram sie zaglądać za dekorację w tym teatrze, a tam nie zbyt kolorowo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę to wszystko przereklamowane.

Ja bym jednak dał im szansę. Niech porządzą trochę. Zobaczymy, co będzie za kilka lat.

Od początku mówiłem, że jeśli ludzie nie odczują znacznej poprawy, to PiS po następnych wyborach zniknie tak, jak UW jaki czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.